vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 7 χρήστες
bloodlessz, Jorge, JohnDag, manoslykos, Mimhsdr, th3ofilos, Olga68

Twitter

Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Ανοίγω αυτό το θεματάκι μετά από μία έρευνα στο νήμα Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει. Στόχος, να μαζέψουμε τις πιο φρικτές περιγραφές γεύσεων που μας έκαναν εντύπωση αναγούλας και λοιπά συμπτώματα φρίκης.

Το νήμα θα παραμένει κλειδωμένο και θα ενημερώνεται με τις κορυφαίες ατάκες από το παραπάνω νήμα. Ιδού λοιπόν τα μαργαριτάρια που βρήκα μέχρι στιγμής σε χρονολογική σειρά!

1. Σχετικά χαλαρό, αλλά δικαιολογείται λόγω εποχής!
Το χειροτερο υγρο που ανετα μπορει να χρησιμοποιηθει για να βασανισετε τον χειροτερο εχθρο σας με το να τον υποχρεωσετε να το ατμισει για 5 λεπτα ειναι το EGG LIQUER απο STRATO πραγματικα δεν αντεξα πανω απο 3 ρουφηξιες ηταν εμετικο!!!
Φυσικα το πεταξα και μαζι και το BRANDY και RUM που ειχα επισης παρει απο το ιδιο μαγαζακι (ηταν προσφορα το τριο που σκοτωνει). Τι να κανουμε τα πειραματα δεν βγαινουν παντα σε καλο.

2. Το τηγανόλαδο έχει την τιμητική του, αλλά αυγά???
όντως κάπως έτσι είναι. Πλησίασα τηγάνι στο οποίο είχαν τηγανιστεί αυγά και μου θύμισε RY3 ανεξαρτήτως εταιρείας  :))

3. Να και ο καθαρός (Μάστορα, πως ακριβώς έκανες τη σύγκριση? :laugh1: )
μολις δοκιμασα το ουισκι της nobbaco επειδη τα vinirette μολις τελειωσαν και νοιωθω σαν να εφαγα TIDE ZK με μπλε και πρασινους κοκους :heat: :heat:

4. Και ο φαρμακολάγνος!
μακράν το χειρότερο υγρό που έχει φτιαχτεί ποτέ είναι το e-smoke tobacco(άκου tobacco).
σαν να έσταξα depon στον ατμοποιητή :wall:
δύο μπανια του έκανα για να ρθεί στα ίσια του και να φύγει η σ@@τίλα.

5. Ο νταλικιέρης, με εντυπωσίασε η ακρίβεια αναφέροντας ακόμα και τη μάρκα!
Το χειρότερο που έχω δοκιμάσει είναι το RY4 από Dekang. Eίχα ξεμείνει το προηγούμενο βράδυ από υγρά και για "καλή" μου τύχη παρέλαβα την επόμενη! Από το ταχυδρομείο άνοιξα το δεματάκι και στο δρόμο γέμισα το τανκ! Μπαίνω στο αμάξι πέρνω φόρα τραβάω μια τζούρα 5 δευτερόλεπτα.... Κόντεψα να λιποθυμίσω.. Γεύση εξάτμισης scania με υποψία γλύκας...  :hapy_crazy: :fight_shot_thickgun:
Πλέον με τα χεράκια μου φτιάχνω με αρώματα FA και γλίτωσα  :thumpup:

6. Ο οικολόγος - ανθρωπιστής
χειροτερο αρωμα ΜΑΚΡΑΝ και παω στοιχημα δεν υπαρχει αλλο τοσο χαλια, το αρωμα μαριχουανα απο e-cig! EINAI ΑΠΑΙΣΙΟ!!! και μετα ο ατμοποιητης έχει την ιδια γευση για περιπου 2ml υγρου που θα βαλεις μετά! πραγματικά αυτό το αρωμα πρεπει να ευθυνεται και για την τρυπα του οζοντος και την τρομοκρατια..

7. Ο αγρότης
Μακραν το χειροτερο που εχω ατμισει : Ecopure Regular (low) !!!!
Aν και εχω δοκισει μεχρι στιγμης μονο 5-6 e-liquids και συνεχως ψαχνομαι για την γευση που θα μου ταιριαζει γαντι, ακουω Ecopure και τρεχω μακρια!!!!  :tongue_smilie:
Οταν ανοιξα το μπουκαλακι μου ηρθε μια οσμη χορταριλας. Οταν δε προσπαθησα να το ατμισω μεταφερθηκα νοερα σε εναν σταυλο που εχει αυτες τις τοοοοσο καταπληκτικες οσμες!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Καθε μερα ανοιγω το μπουκαλακι και το μυριζω μπας και εχει φυγει αυτη η μυρωδια της σταυλο-αλογο-χορταριλας αλλα....... μπαααααααααα!!!  >:(

8. Ο νοικοκύρης
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,94.msg65777.html#msg65777  ;)
Σφουγγαρίστρα που έχει μείνει βουτηγμένη για καιρό μέσα στο βρώμικο και μουχλιασμένο νερό. Αναδίδει την άσχημη οσμή ακόμα και με κλειστό μπουκαλάκι. Στο άτμισμα μπορεί να θυμίζει και pop corn.......

9. Ο κυνολάτρης
Πολλα απο τα υγρα της halo οταν τα πρωτο ανοιγεις εχουν μια περιεργη εως απαισια μυρωδια αλλα μετα απο καποιες ωρες-μερες με καποια απ αυτα..κολας μαζι τους!
 Το bella valente ηταν οτι πιο ασχημο εχω πρωτομυρισει.Σαν να μυριζα υδρωτα σκυλου με ποδαριλα μεσα σε φαρμακαποθηκη :confused1: :laugh1:
Ουτε σκεψη να ατμισω αυτο το πραμα!
Την αλλη μερα που το εβαλα και μετα απο μισο τανκ που ατμισα αρχιζε να μου αρεσει!σαν ..μαζοχισμος να γευτω τη μυρωδια του δηλαδη!η οποια δεν ηταν ιδια με της πρωτης μερας που το ανοιξα!
Το prime 15 ΔΕΝ καταπινεται ουτε την αλλη μερα!! :D :) :)

10. Απλά  :respect:
Nτρέπομαι που το λέω, αλλά στο δεύτερο μπουκαλάκι nobacco cigar άρχισα να πιστεύω ότι άτμιζα κάλτσα στρατιώτη μαριναρισμένη σε χρησιμοποιημένα λάδια αυτοκινήτου. Εντύπωση που δεν άλλαξε με αλλαγή μπαταρίας και κάρτο. Μετά από όλους όσους λένε ότι είναι υπέροχο, ψάχνω να βρω τι πάει στραβά με μένα.

11. Ο ποδολάγνος
To Captain Jack της HALO, με μυρουδιά απο μύκητες μεταξύ των δακτύλων του ποδιού. Βαρβατίλα άρωμα...

12. Κάτι τέτοιες περιγραφές είναι ο λόγος που άνοιξε αυτό το νήμα
Ξέρω θα παραξενευτείτε...

Halo Tribeca, Halo Torque και Halo Freedom!
Και γενικά, υγρά Halia δεν ξαναπαίρνω!
Τη μία μέρα έτσι, την άλλη γιουβέτσι!
Το Tribeca ξεκίνησε με γεύση καμένης καραμέλας, την άλλη μέρα είχε γεύση βουτυρωμένου pop corn, και από τότε και μετά μία ξινόπικρη καρβουνίλα!
Το freedom έχει γίνει σαν να καπνίζεις τσιγάρο που είχε στο στόμα της γκόμενα με φτηνό κραγιόν!
Το torque έχει πάρει γεύση μουσκεμένης κάλτσας Γερμανίδας Κομ#&νίστριας! Ένα συνονθύλευμα νοτισμένης ποδαρίλας και καμμένης τρίχας!
Τι διάολο κάνουν εκεί στη Halo; Τις μασχάλες τους αποστάζουν;  :angry_orange:

13. Ο αναλυτικός
Φίλε μου Άρη, επειδή δεν ήμουν αρκετά περιγραφικός:
1. Βρες ένα παλιό έπιπλο στο υπόγειο, με σαπισμένα/ μουχλιασμένα ξύλα.
2. Κόψε από αυτά και φτιάξε έναν σωλήνα
3. Άναψε μια φωτιά με ξύλα βαμμένα με λαδομπογιά
4. Βάλε το ένα άκρο του σωλήνα πάνω από τη φωτιά και το άλλο στο στόμα σου.
5. Ρούφα
6. Συγχαρητήρια, έχεις Pregio!

14. Και κάποιος άλλος ανέφερε το συμπαθέστατο ζωάκι αλλά πιο ήπια
ρε κατι συμβαινει με τη halo. Οταν δοκιμαζω τριμπεκα μου ερχεται να ξερασω, αλλα το φριντομ με ξετρελανε πριν ενα μηνα και τα καταπια τα 30 εμελ σε χρονο dt 200 ( το WR). Oποτε το ξανα παρηγγειλα τωρα ο χριστιανος και μολις το ατμισα, απο την πρωτη τζουρα  μουρθε γευση ψοφιου σκατζοχειρου που τον πατησες καλοκαιριατικα και κολησε στον λασπωτηρα του αγροτικου. Δεν μπορει κατι συμβαινει και υποψιν οτι με αυτο ημουν ξετρελαμενος.Θα προσπαθησω να το αφησω να ωριμασω μερικα χρονια ωσπου να ξεβρωμισει και θα επανελθω με νεες εντυπωσεις το 2017.

15. Λιτός και απέριττος
Latakia ή αλλιως Skatakia!

16. Κι άλλος
Virginia μακράν βρομερή κάλτσα τούρκου ψαρά...  :))

17. Και ένα δικό μου (ακόμα το θυμάμαι :laugh1: :laugh1: :laugh1: )
Όταν πήρα τα πρώτα μου αρώματα προς χρήση DIY από FA, παρήγγειλα και το Chestnut, με την προοπτική να το χρησιμοποιήσω σε μίξεις και όχι σκέτο. Κάτι σε τσουρέκι Τερκενλής, μήλο-κάστανο κλπ.

Ευτυχώς έφτιαξα μόνο 5 ml χρησιμοποιώντας το συγκεκριμένο άρωμα, και από τότε το έχω στο συρτάρι. Και αν μπει κλέφτης σπίτι, του το πετάω και ψοφάει.

Ειλικρινά, ήταν σαν να ατμίζω κάλτσες φαντάρου μετά από 10χλμ ανηφορική πορεία στα μέσα Αυγούστου!

Ανατρίχιασα και μόνο που το σκέφτομαι!

18. Ακριβέστατη περιγραφή
Mellow Sunset FA. Σε αρωμα.
Με καμμιά αναλογία, με κανένα συνδυασμό βάσης, με καμμιά Παναγία!
Εχω το αρωμα κανα εννιάμηνο και το κοιτάω.
Αρωμα ώριμης αντιβίωσης, με νότες λιπάσματος σε φρέσκο κοκκινόχωμα.
καταναλώνεται με συνάχι.

19. Σεμνά και ταπεινά
Gina ... Σα να καπνιζεις τσουκνιδα.... :)

20. Κορυφαία ατάκα
Mολις τραβηξα 2 τζουρες απο enjuice premium Burley 18 mg νικοτινη..  :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash:
Αν ποτε εφτιαχναν τουρσι απο σανό, αυτη τη γευση θα ειχε

21. Διαφωνώ κάθετα, αλλά ΑΨΟΓΟΣ!
TRIBECA
Γαλακτομπούρεκο ξεχασμένο σε σκυλόσπιτο στον καύσωνα!!!

22. Εδώ πάμε σε άλλο επίπεδο!
συμφωνώ απόλυτα  :shock_sick_02:
γεύση κοκύτης (Image removed from quote.)

23. Και πάλι  :respect:
χαχα.... κι έβλεπα τόση ώρα να θάβετε τα ιταλοαμερικάνικα υγρά κι αναρωτιόμουν αν ήμουν μονο εγώ η περίεργη που έπεφτα σε κώμα με τα κινεζοπολωνικά καπνικά....
Ολα ανεξαιρέτως (τη liqua δεν τη θεωρώ κινέζικη ως προς τις γεύσεις) όσα δοκίμασα με έκαναν να αναρωτηθώ αν τα φτιάχνουν με αποβλητα βυρσοδεψείου καλά ωριμασμένα στην έρημο της Σαχάρας.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2013, 08:49 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 19, 2013, 14:51 »
24. Παιδικές αναμνήσεις
Camila review..
Βρασμένο γάλα από τον συγχωρεμένο τον γαλατά με καοτόνικ. Η νέσκουικ.
ΑΊΣΧΟΣ! Μόνο με χλωρίνη που δεν τον έπλυνα τον ατμοποιητή για να φύγει η γεύση!
 :laugh1:

Ps
Όντως το ry69 αλλάζει πολύ ανάλογα με τα βατ!

Sent from my Optimus G using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 14:53 »
25. Περιγραφικότατος και με το ανάλογο visualisation!

Τί γκαντεμιά πάλι σήμερα !!!! :wall: :wall: :wall: :wall: :heat: :heat: :heat: :angry_red: :angry_red: :angry_red: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths: :angry_red_tooths: :P :P :P :P

Πρωί πρωί λέω να καθαρίσω και να μαζέψω τα μπουκαλάκια με τα αρώματα .
Βάζω ένα στην άκρη για να το πλύνω και να φτιάξω λήγω Annty Beka που θα παραλάβω σήμερα ...
Δέν πρόσεξα τί έγραφα από έξω γιατί είχαν σβήσει τα γράμματα , ενώ τα τακτοποιούσα σε νέο και γερό κουτί ξέμεινα από υγρό στον ατμοποιητή και λέω να βάλω το τελευταίο 1 ML που είχε μείνει απο το Bahraini Apple που ήταν όμοιο με το μπουκαλάκι που θα έπλενα .... το κακό έγινε !!!!! έβαλα κατά λάθος υγρό πάνω από 18 μηνών και το χειρότερο όλον όσων έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα .
Cowboy Blend απο inawera που μου μυρίζει ιδρωμένο σαμάρι αλόγου μαζί με ακαθάριστο στάβλο παντός είδους ζωντανού !!!!!!!

 :wall: :wall: :wall: :wall: Πώ πώ έφτυνα ...πέταξα και τα μορτάκια και τον ατμοποιητή και πήγα στο μπάνιο .... τι βούρτσες τί γαργάρες φτου φτού  τίποτα ......να τα βγάλω σας λέω ... θα πάθω δηλητηρίαση λέω και εκεί που ψάχνω μου κατεβένει η ιδέα της τσικουδιάς και του ούζου .....
Ευτυχώς τώρα είμαι καλά  μόνο που (Image removed from quote.) (Image removed from quote.)
Είμαι λιγάκι
(Image removed from quote.)

Καλημέραααααααααααααααααααα


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 28, 2014, 10:10 »
26. Και ένας που δεν τα πάει καλά με τα λιπαρά αλλαντικά.

χειροτερη γευση απο ατμος το ''φωτια'' (θυμιζει πιτσινια εμποτισμενα με αποσταγμα απο μπεικον γαιδαρου) :wall: ετσι μου ρθε να βαλω φωτια στο μπουκαλακι και να το σβουριξω απο το παραθυρο..να φαει φωτια που λεμε στα μερη μου...
ααα..επισης και τα ''λατακια'' απο flavour art μου θυμισε κατι σε ζωμο απο το εσωτερικο γαλοτσας και ιδρωμενης μασχαλης.... :wall:

27. Κάποιος είδε τον "Εξορκιστή" πρόσφατα... (σ.σ.: έτσι ένιωσα σχεδόν για το 7 Foglie της Natura...)

Παιδιά είχα πάρει κάτι υγρά της Natura έτσι επειδή ήταν σε προσφορά (μόνο που δεν μου τα χάρισαν στο κατάστημα που τελικά έκλεισε) και μόλις πήγα να τα δοκιμάσω μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα να τα παρασκευάζουν στην κόλαση γελώντας που θα μας ξαναγυρίσουν στο κ.τ. Ειδικά το virginia ήταν λες και είχες κόψει γρασίδι μετά από υγρασία που το είχαν κατουρήσει σκύλοι που είχαν κανιβαλήσει ντόνερ ληγμένο.


(Image removed from quote.)

28. Απλά άφωνος!

Cappuccino απο Hangsen...κατουρημένα κάρβουνα Ιταλού κατασκηνωτή στην εισπνοή...ξυνισμένο αφρόγαλα αγελάδας που τρεφόταν αποκλειστικά με πελλέτ στην εκπνοή....μιλάμε για υγρό που μπορεί να χρησιμοποιηθεί άνετα σε βιοχημικό πόλεμο!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 28, 2014, 13:47 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 07, 2014, 11:34 »
29. Ο βοηθός Φαρμακοποιού

RY4 της L&A Vape. Σαν να ατμίζεις dexarhina spray με betadine.

30. Ο ευγενής γευσιγνώστης

Μετά από πολλές δοκιμές, συνδυασμούς, δεν κατάφερα να σώσω το Βάρβαρα (μέχρι και μέσα σε ΑπΌλων ξεχώριζε..) Παρά το όνομα βάρβαρα, πρέπει να χρειάζεται πολλά χρόνια μοριακής μαγειρικής για να κατασκευάσεις κάτι τόσο πολύπλοκο και βάρβαρο.
Σύνθετες ενδιαφέρουσες νότες ξινίλας, όχι γιαουρτιού, ξινισμένο κρασί (από αυτά που κάνουν φουσκάλες στο ποτήρι) ή χυμός. Αυτό που πολλοί λένε ποδαρίλα, αλλά είναι μάλλον αγενής χαρακτηρισμός, κι έψαξα να βρω πώς να το περιγράψω. Υπάρχει ένα καθαριστικό που ψέκαζα στα φοιτητικά μου χρόνια, έχει λοιπόν απαλές δόσεις αρώματος του καθαριστικού αυτού όταν μαζεύεις γάλα που έχει ξεραθεί.

Το δεύτερο μετά το Bella Valente που αδυνατώ να «σώσω»…

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 10, 2014, 09:15 »
31. Τείνω να συμφωνήσω με την περιγραφή. Δεν ήξερες, δεν ρώταγες???

Ξαναδοκίμασα σήμερα το aromatic cigar της smok-e. Τι το ήθελα; Τώρα ο cisco μου μυρίζει σαν τα σκονισμένα λάβαρα που έχουν στις εκκλησίες, αυτά τα μεγάλα χαλιά κρεμασμένα σε κάτι κοντάρια, βουτηγμένα σε ληγμένο amaretto.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 06, 2014, 14:04 »
32. Τέτοιο sommelier σε θέματα φαρμάκων, δεν έχω συναντήσει ξανά!

Είναι η πρώτη φορά που θα γράψω στο συγκεκριμένο νήμα αλλά όσο βολικός και να είμαι γενικά με τα αρώματα, κοινώς ατμίζω ότι να ´ναι, αλλά το Blackberry από Άτμος είναι άξιο αναφοράς!!!

Δεν μπόρεσα να το ατμίσω με τί-πο-τα!!!!

Φρικαλέες δόσεις ξινισμένων μούρων με δόσεις Hexallen, και στην κορφή απόσταγμα από σιρόπι αντιβίωσης Claripen. Ακόμη και γευστικές νότες από την πίκρα των κόκκων της αντιβίωσης ένιωσα! :shock_sick_02:
ΠΟΛΥ ΦΑΡΜΑΚΙΛΑ!!!
Σαν επίγευση αρωματικό χώρου, που όμως ενεργοποιήται μέσα στο στόμα!!

Έκανα γενναίες προσπάθειες να πείσω τον εαυτό μου ότι θα το συνηθίσω, αλλά δεν το κατάφερα με τίποτα!!
Ακόμη και στην μυρωδιά είναι το μοναδικό άρωμα που με έκανε να το αποθήσω μακρυά από τη μύτη μου, ενώ η όσφρησή μου στο δεπτερόλεπτο σταμάτησε να λειτουργεί για να προστατευτεί από Tilt (όρος φλιπερίστικος).

Τρόπος αντιμετώπισης, γαργάρες με ξύδι, και καλό τρίψιμο της γλώσσας με γυαλόχαρτο!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 29, 2014, 23:58 »
33. Ο "σταβλίσιος":

Τα El toro natural (virginia prime και Guevara.
ηταν κάτι σαν κοπριά πολυτελείας. απλά απαίσια.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 30, 2014, 02:32 »
34. Θαυμαστής του Bugs Bunny.

Ενώ εδω στην Ελλάδα οι παρασκευαστες δεν έχουν τίποτα μπερδεμένο... Χαχαχα! π.χ. Gina απο ατμός. Σκέτο κουνελοκατουρο! Απορώ κι ολας μερικές φορές, πως πετυχαίνουν και φτιάχνουν τοσο τραγικά υγρά.


Sent from my iPad using Tapatalk

Και συνεχίζει:

Συμφωνώ οτι ειναι ιδιόμορφη περίπτωση το Gina  γιατι και μετά απο ενα μήνα ανοίγματος του μπουκαλιού, συνεχίζουν να μυρίζουν σαν αχνιστά κουνελοτσισακια! :p


Sent from my iPad using Tapatalk

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 22, 2014, 10:15 »
35. Ο "έντεχνος". Όχι επειδή συμμετείχα, αλλά η στιχομυθία ήταν όντως κορυφαία:

Πάω σήμερα για το καθιερωμένο μπριτζάκι της Δευτέρας και με το που εμφανίζεται ο Cruiser του δίνω τον dripper να δοκιμάσει το νεοαποκτηθέν DK Base type tobacco της TPA. Τραβάει δυο-τρεις γερές, ξινίζει τη μούρη και ακολουθεί ο διάλογος:

Cr: Ρε μ@##κα, αυτό είναι σαν πάτωμα μπουζουξτσίδικου γεμάτο με γαρύφαλλα.
Ε: Όχι, ρε συ. Δεν είναι και τόσο χάλια.
Cr: Όντως, γιατί αν ήταν θα είχα παραλείψει τα γαρύφαλλα.
 :)) :)) :))

Μαζί είχα και το Μ-type tobacco της ίδιας εταιρίας. Το συγκεκριμένο συναγωνίζεται το aromatic cigar της smok-e σε αηδία, καθώς είναι κάτι ανάμεσα σε φτηνιάρικη κολόνια και ληγμένη counter-pain.  :shock_sick_02: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 02, 2014, 09:27 »
36. Ο γκουρμεδιάρης. Τόση λεπτομέρεια, και αντίληψη της γεύσης δεν ξανάδα!

Κατ' αρχάς τους χαιρετισμούς μου σε όλο το φόρουμ καθώς είναι η πρώτη φορά που γράφω κάτι.

   Η δικιά μου εμπειρία με Η.Τ ξεκίνησε πέρισυ με Νατούρα εσπρεσσο και flavor art cookie.
To cookies κάπως παλευόταν εκτος απο το γεγονός οτι με τρείς τζούρες αισθανόμουν λες και είχα
φάει δυο πακέτα Αλλατινη!Το εσπρεσσο όμως.......δυνατή βαση σκουπιδίλας, με νοτες μασχαλίλας Ινδού
που έχει φάει κάρυ με παστουρμά και διακριτικες πινελιές σάπιου κουναβιού! :eyesplash: :eyesplash: :angry_orange: Μιλάμε για μπόχα αλλο πράμα!
Πετάχτηκε και το υγρό και ο άτμο. :'( Συνέχισα με κ.τ μέχρι πριν μια εβδομάδα.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 02, 2014, 21:04 »
37. Απλά, έγραψε!

Exclusive Flavorless της Nobacco.

Τι flavorless;;; Λες και είχες αλέσει ληγμένα χάπια και τα είχες ποτίσει με φθηνιάρικο κρεμοσάπουνο, (από αυτά που βγάζουν αναθυμιάσεις υγραερίου), και το άτμισες.
Η φαρμακοσαπουνίλα σε όλο της το μεγαλείο, αντιβιοτική νιτρογλυκερίνη, έπρεπε να πλύνεις το στόμα σου (άσε που είχε "μουδιάσει" και η γλώσσα μου) και τον ατμοποιητή τρεις φορές για να φύγει αυτή η αηδία.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 31, 2014, 10:02 »
38. Πως φαίνεται ο άνθρωπος που λατρεύει το Λώρενς της Αραβίας...



[off-topic/mode on]

Παίδες με το συμπάθιο,αλλά όσο και αν διασκεδάζω με τις περιγραφές μου γεννάται μια απορία:


Έχετε ατμίσει σκ@τ@ καμήλας/παγάκι ξεχασμένο/κάτουρο γαϊδάρας/δεν-ξέρω-γω-τι-άλλο και βρίσκετε αυτές τις παρομοιάσεις;
Θαρραλέους γευσιγνώστες σας βρίσκω.. ;D



[off-topic/mode off]




Δοκίμασα σήμερα το Turkish από Halo.Α,πα,πα...


Α και για να το πω γκουρμεδιάρικα:


Λιβάνι από προσκύνημα στους Άγιους Τόπους το οποίο έφερε από τάμα την δεκαετία του 1970 η πρωτοξάδελφη της χήρας του μπατζανάκη του καντηλανάφτη από τον Άγιο Ευφραίμ,εμβαπτισμένο σε ζαχαρωμένο χαρουπόμελο από την κατοχή και πασπαλισμένο με σοκολάτα υγείας η οποία πέρασε από την Σαχάρα μέσα στα εσώρουχα Βεδουίνου. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 11:44 »
39. Εντομοκτονίες - μυοκτονίες "Ο ΑΤΜΙΣΤΗΣ"

Ry2...Κ..λοιδρωτίλα δημοσίου υπαλλήλου...Κάθε φορά που κατάφερνα να κάνω μια τζούρα νόμιζα ότι είχα σκοτώσει κάποιο τέρας στο skyrim κα είχα κερδίσει χρ...Χύσιμο στη τουαλέτα (ούτε κάν νεροχύτη) τράβηγμα στο καζανάκι και μετά από 2 λεπτά βγαίνανε κατσαρίδες πανικόβλητες από τα φρεάτια στο δρόμο...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι καλύτερες περιγραφές των χειρότερων γεύσεων
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 15, 2014, 09:44 »
40. Ο φιλόζωος. Και ας μου γύρισε το στομάχι για Δευτέρα πρωί!

Duman  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: after8 (ενω μου αρεσαν αρκετα απο τα υγρα της ) αυτο μου εφερε μια γευση σαν να εχω αγγαλιασει ενα σκυλο και μαλιστα να ειναι βρεγμενος κυλισμενος στο χωμα και να εχω την μυτη μου στα αυτια του .. τετοια μυρωδια μου εβγαζε στην εκπνοη .....απο γευση τωρα  σαν να τον εγλυφα κιολας το σκυλο


11pure   :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed: εχετε μυρισει αποχετευση δρομου ?  με λυματα .. σιγουρα μου ηρθε και μια γευση απο χαλασμενο στριδι που εχει μηνει στο ηλιο για ωρες

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8415 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180805 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34071 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59932 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237860 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16056 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136217 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085455 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35516 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12