vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Αυτα τα μπουκαλακια στον Αγιο Δημητριο που λες, εχουν & βιδωτο καπακι απο πανω η σκετα ειναι?

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
οι πιπετες, καπακια πωλουνται χωριστα
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 10, 2015, 00:50 από sergor »

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Μια χαρα.. εχει πιπετες & καπακια εκει να υποθεσω ε?

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
ακομα και ψεκαστηρα εχει ;D μηπως καποιος θελησει να ψεκασει υγρο στον χωρο σαν αποσμητικο :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος NIKKAPS

  • **
  • 189
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά μια ερώτηση...Σήμερα αγόρασα την nocciola από atmos lab και μπορώ να πω πως μου άρεσε το αρωματάκι...έκανα ένα 10ml και το άτμισα σχεδόν όλο χαχαχαχ
Λοιπόν η ερώτησή μου είναι η εξής η nocciola με ποιο από τα παρακάτω αρώματα που έχω ταιριάζει;;;
RY 69 atmoslab
Agrinio atmoslab
Gina
atmoslab
Green apple atmoslab
Virginia flavorart

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
 Θα το δοκίμαζα σίγουρα με όλα τα καπνικά, σε μικρό ποσοστό . Με το μήλο χλωμο να ταιριάξει, ποτέ δεν ξέρεις όμως, όλα είναι υποκειμενικά και στη γλώσσα μας!  ;)

Αποσυνδεδεμένος NIKKAPS

  • **
  • 189
  • Φύλο: Άντρας
Με το Virginia στα 10ml ποσες σταγόνες απ το καθένα;;;

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Αν το virginia έχει ποσοστό αραίωσης 10% (π.χ) εγώ θα έβαζα 9.2%virginia % & 0.8%nocciola, ειναι δυνατό. Σε smoke που είχα δοκιμάσει να βάλω 1.5% μου επικάλυψε όλο το το καπνικό το φουντούκι..

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά μια ερώτηση...Σήμερα αγόρασα την nocciola από atmos lab και μπορώ να πω πως μου άρεσε το αρωματάκι...έκανα ένα 10ml και το άτμισα σχεδόν όλο χαχαχαχ
Λοιπόν η ερώτησή μου είναι η εξής η nocciola με ποιο από τα παρακάτω αρώματα που έχω ταιριάζει;;;
RY 69 atmoslab
Agrinio atmoslab
Gina
atmoslab
Green apple atmoslab
Virginia flavorart


  Gina και Virginia είναι αδελφάκια.
Αν θέλεις να σπάσεις την "τσιγαρίλα" που εκπέμπουν, ρίξε μερικές σταγόνες RY69.
Και αν θέλεις να απογειωθεί το υγρό σου πάρε και το Fotia της atmos και βάλε 2-3 σταγόνες σε κάθε 10μελό.
Αναμονή 5-6 μέρες και πες μου μετά  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
NIKKAPS αφού σου αρέσει γιατί θελεισ Σόνυ και καλά να το ανάμειξης με κάτι εγώ έχω κάνη πολλά καπνικα απο ατμοσ και το μονο που κάνω 2 σταγόνες πυραζινη στα 10 έμελ έχω φτιάξει μια μεγάλη ποσότητα απο NOCCIOLA και δεν με ικανοποίησε την αρχή τώρα είναι περιπου 10 μερών και αν ξανά κάνω και δεν μου αρεσει πάλη μονο τοτε θα αρχισο να το ανακατεψο με κάποια άλλα
Τώρα η γνώμη η δικιά μου το nocciola είναι έντονο άρωμα και να σου πω μονο με πειράματα θα βρείσ εσύ ποσο ν  βάλεις για να βρείσ αυτό που θα σου αρεσει τα γούστα του καθενός μας είναι πρωσοπικό ζήτημα  και δεν ταιριάζουν πολλές φορές με του αλλου κάνε πολύ μικρές αναλογίες του 1εωσ 2 εμελ και κάπου θα κατάληξήσ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος NIKKAPS

  • **
  • 189
  • Φύλο: Άντρας
Βασικά δεν θέλω να πάνε χαμένα τα αρώματα μου γι αυτό και ψάχνομαι...

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
αν σκοπεύεις να ασχοληθείς με την ιδιοκατασκευή υγρών προετοιμάσου να πετάξεις ΠΟΛΛΑ υγρά και αρώματα   :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος NIKKAPS

  • **
  • 189
  • Φύλο: Άντρας
Μωρέ έχω πετάξει ήδη πολλααααααααα....χαχαχαχα αλλά με τον subtank το DIY ειναι αναγκαίο καλο-κακό...

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Μέχρι τώρα δεν έχω πετάξει κανένα άρωμα μπορεί να δυσκολευτο να βρω κάποια μίξη για να  στρώση αλλά στο τέλος τα καταφερνο παντα για τα προσωπικά μου γούστα


Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο !
 ή είσαι τυχερός ή έχεις λίγα αρώματα ακόμη.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43141 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 431 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35621 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559103 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182616 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364