vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

518 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, vasim, tasos1976, pngtszs1976

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Τετοιος συγχρονισμός! Απάντησες την στιγμή που τροποποιούσα το ποστ μου.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, για τον χρόνο σου, όπως και να χει!!!

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Η καλύτερη σοκολάτα που έχω δοκιμάσει σε άρωμα μέχρι σήμερα ήταν το cake από after. Ναι, ξέρω, είναι κέικ σοκολάτα βανίλια, αλλά το προτιμώ από πολλές "σκέτες" σοκολάτες.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Βγαίνει σε άρωμα; Θέλω να κάνω ένα υγρό με σοκολάτα , μπανάνα και ινδοκάρυδο.


edit: Το βρήκα! http://www.e-smokers.gr/product/aroma-cake-10ml/
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 27, 2015, 11:35 από izamel »

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Έχεις διαλέξει τα πιο δύσκολα αρώματα που έχω συναντήσει!

Σε άρωμα το cake βγαίνει, αλλά μπανάνα ή καρύδα που να με ικανοποιεί δυσκολεύομαι να προτείνω... Οι μπανάνες μου φαίνονται πολύ μή πραγματικές, τεχνητό άρωμα που λέμε, ενώ η καρύδα το αντίθετο (!) με αποτέλεσμα να μου βγάζει αυτό το ξύλινο της καρύδας. Τώρα μακάρι να βοηθήσουν άλλοι και να σου πετύχει..

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Λέω να το δοκιμάσω με μπανάνα και καρύδα απο holy juice + το cake που μου πρότεινες.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
αν πάρεις τη μπανάνα που λες για γράψε εντυπώσεις γιατί με ενδιαφέρει και μένα.Την καρύδα την έχω, είναι καλή και γλυκιά.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Αν βγει καλό, στείλε ενα ΠΜ να δούμε κι εμείς χαρά!

Πρόταση, ενίσχυσε στη συνταγή σου την μπανάνα καρύδα, η σοκολάτα σε αυτά πιστεύω πρέπει να είναι πιο πολύ σαν επικάλυψη. 'Οπως το ακούω θα έλεγα κάτι σε Μπ. Κ. Σ. 40/35/25%.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Λέω να τα κάνω πρώτα ένα -ένα σε 10μελα και πάνω στην βδομάδα ωρίμανσης, να τα προσθέσω όλα μαζί και να τα αφήσω να ωριμάσουν και να δέσουν.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
η καρύδα αυτή είναι αρκετά έντονη σαν άρωμα, πρόσεξε μη σου σκεπάσει τις γεύσεις.Κάνε δοκιμές σε μικρές ποσότητες και μοιράσου τα αποτελέσματα!Αναμένουμε  :)

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
οκ τότε. Ευχαριστώ για τις συμβουλες και τους δυο σας! Θα κάνω ένα 10μελο αρχικά. Ακόμα βέβαια δεν πήρα τα αρώματα, αλλά σύντομα θα τα πάρω.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
δες και coconut extra από TPA/TFA, την χρησιμοποιούμε αρκετοί για τον κλώνο castle long με πολύ καλά αποτελέσματα.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Θα το έχω στα υπόψιν. Το κακό είναι ότι δεν έχω συναντήσει ( πάντα με αναζήτηση μεσω νετ ) κατάστημα στην Θεσσαλονίκη που να έχει TPA υγρά.


Αποσυνδεδεμένος Andreas81

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
  • Child_In_Time
Καλημερα σας.
Ελπιζω να γραφω καλα εδω σχετικα με το προβλημα που αντιμετωπιζω.
Θα σας τα πω γρηγορα για να μην σας κουραζω.
Εχω τον Nautilus BDC και σημερα εβαλα μια νεα αντισταση καινουργια στα 1.8 και ολα καλα.
Αγορασα ενα υγρο ονοματι BEBECA atmos Lab. 18αρι.
Το ειχα δοκιμασει στο καταστημα με δικο τους ατμοποιητη και πιστευα οτι θα μου αρεσει.
Σας ρωταω για να μην πανε πεταμενα ολα αυτα τα ml .
Το προβλημα ειναι οτι στο δικο μου ατμοποιητη μου βγαζει πολυ εντονη γλυκιτητα και δεν μπορω να το ανεχτω.
Υπαρχει καποιο trick καποιος τροπος να μειωσω αυτη την γλυκιτητα που βγαζει ?


Σας ευχαριστω πολυ !!!

Αραίωσε το με λίγο PG , λογικά θα σου κόψει τη γλυκάδα που αναφέρεις.
Σημείωση μη το κάνεις το τεστ σε όλο το μπουκαλάκι. Πρώτα γέμισε ένα άδειο που έχεις με 2-3 ml και πρόσθεσε σκέτη PG 1 ml ανακάτεψε και μετά πέρασε τον στον ατμοποιητή σου.

Αποσυνδεδεμένος sector7

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Εγω που μου φερανε ενα number7 απο nobacco μπορω να το αραιωσω με 0 βαση 50/50 atmos lab γιατι εχει 12mg νικ;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276467 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10519 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364