vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

513 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, vasim, tasos1976, pngtszs1976

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες

Συνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
κι εγω το ιδιο..

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Καλή η σύριγγα αλλά μπελάς να καθαριστεί, και πολλά υγρά μου τις χαλάνε.

Συνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
δεν ειναι τοσο μπελας κατα την γνωμη μου (πλενονται ανετα με σκετο νερο),η αληθεια ειναι οτι στις περισσοτερες χαλανε οι βαθμιδες τους αλλα ειναι πολυ φθηνες στην αντικατασταση

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Έχει εδώ.


Αλλά πιστέυω οτι με την σύρριγα θα βολευτείτε καλύτερα. Των 20 και των 30ml μπάινουν παντού!

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Ε τετοια εχει κ εδω βρισκεις ανετα,αλλα χωρανε στα μπουκαλακια?

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Τα είχα δέι σε κάποια perfume stores στο ορλάντο και είναι πολύ στενό το κάτω μέρος, δλδ χωράει

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Ε τετοια εχει κ εδω βρισκεις ανετα,αλλα χωρανε στα μπουκαλακια?

Που έχει; Θα με βολέψουν πολύ.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Τωρα που θυμαμε υπαρχουν καποια λαμαρινενια παλια ομως που εκεινα κανουν σιγουρα,θα ψαξω :)

Πλαστικα πρεπει να εχει σε αυτα τα καταστηματα που πουλανε διαφορα με 2.99e

Edit : Δειτε εδω μερικα
 

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
έχει ο Καλογερόπουλος με τα χημικά στον Πειραιά τέτοιο μικρό χωνακι....

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Εδω εχει κ διαφορα αλλα πραματακια που ισως χρειαζονται :) το γυαλινο ειναι καλο.

Edit : Καλογεροπουλος Γυαλινα - Πλαστικα
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 02, 2015, 21:02 από Athan »

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Έκανα προχτές την πρώτη μου απόπειρα σε DIY υγρά αλλά κάτι δεν πήγε/πάει καλά... Δεν έκανα τίποτα περίεργο ένα αρωματάκι κανέλας + καθαρή VG, το θέμα είναι ότι την μέρα που τα ανέμειξα καθώς και την επόμενη όλα καλός στο χρώμα του (πλην της αρχικής θολούρας που διάβασα ότι είναι νορμάλ) σήμερα ενώ το πρωί ήταν διάφανο εντελώς, το απόγευμα είχε ασπρίσει σαν το γάλα ενώ κάνα δύο ώρες αργότερα έπηξε κιόλας σαν γιαούρτι, παιδιά μη γελάτε μιλάω σοβαρά!

Έκανα τίποτα λάθος εγώ; Να φταίει η θερμοκρασία; Το είχα στην τσέπη απο το μπουφάν μου όλη μέρα στη δουλεία αλλά δεν το φοράω ούτε και έκανα τίποτα άλλο μαζί του, απλός το είχα εκεί (δεν το χρησιμοποίησα καθόλου). Τόσο η VG όσο και το άρωμα δεν είναι ληγμένα.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
αυτο κανει σιγουρα και ειχα ενα παρομοιο και γεμιζα 20μελα και 30μελα



εδω ---------------->

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Έκανα προχτές την πρώτη μου απόπειρα σε DIY υγρά αλλά κάτι δεν πήγε/πάει καλά... Δεν έκανα τίποτα περίεργο ένα αρωματάκι κανέλας + καθαρή VG, το θέμα είναι ότι την μέρα που τα ανέμειξα καθώς και την επόμενη όλα καλός στο χρώμα του (πλην της αρχικής θολούρας που διάβασα ότι είναι νορμάλ) σήμερα ενώ το πρωί ήταν διάφανο εντελώς, το απόγευμα είχε ασπρίσει σαν το γάλα ενώ κάνα δύο ώρες αργότερα έπηξε κιόλας σαν γιαούρτι, παιδιά μη γελάτε μιλάω σοβαρά!

Έκανα τίποτα λάθος εγώ; Να φταίει η θερμοκρασία; Το είχα στην τσέπη απο το μπουφάν μου όλη μέρα στη δουλεία αλλά δεν το φοράω ούτε και έκανα τίποτα άλλο μαζί του, απλός το είχα εκεί (δεν το χρησιμοποίησα καθόλου). Τόσο η VG όσο και το άρωμα δεν είναι ληγμένα.


 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο..........
Ξέρει κανείς κάτι επί του θέματος;;;;;;;
Το βρίσκω πολύ σοβαρό, αλλά άλλο τόσο και περισσότερο πολύ περίεργο........


Είσαι σίγουρος ότι δεν το πήρε στη δουλειά κάποιος για να σου κάνει πλάκα και έβαλε κάτι άλλο στο μπουκάλι;;;;


Τι είδους vg (μάρκα, νικοτίνη) ανέμειξες, και με ποιό άρωμα;;;
Και κυρίως, σε τι ποσοστό;;; Με τι το μέτρησες;
(Αν και ότι και να σκεφτώ, λογική δε βρίσκω σ' αυτό...)  :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Σε τι μπουκαλάκι το έβαλες;
Και με τι είχε πλυθεί;

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Και επισης επιχειρησες να φτιαξεις με το ιδιο αρωμα και VG και αλλο δειγμα για να δεις αν συμβαινει το ιδιο;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276467 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10519 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364