vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

530 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Karma

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
Ερώτηση. 
Στον ares με δικά μου υγρά κάνει σαν μπουρμπουλήθρες όταν τραβάω. Με εμπορίου έτοιμα που δοκίμασα δεν κάνει. Άρα τι φταίει στα υγρά μου;; Και τα δύο είναι 70/30

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
1)Όταν λέμε μπουρμπουλήθρες; Έχεις και μικρή διαρροή ή και spitback; 

2)Βασικό: Μιλάμε για το ίδιο στήσιμο;

Αποσυνδεδεμένος Karma

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
ίδιο στήσιμο αλλά τίποτα από τα δύο. Νιώθω να αφρίζει παραπάνω το υγρό.

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
βάζεις νερό; Είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ. Ειδάλλως είναι στήσιμο.

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Τι βάση χρησιμοποιείς στα δικά σου υγρά;

Αποσυνδεδεμένος Karma

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
pink mule.
Θα κάνω πειράματα και βλέπουμε..
Ευχαριστώ 

Αποσυνδεδεμένος Karma

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ ξανά. 
Νικοτίνη από φαρμακείο τι παίζει; Ξέρουμε κάποια μάρκα κλπ;

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Δεν παίζει πλέον.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Ατμίζω χωρίς νικοτίνη και έχω αρχίσει να φτιάχνω κάποια δικά μου υγρά.
Αυτό που θέλω είναι πολύ ντουμάνι και έχω πνευμονικούς ατμοποιητές.
Αν στα υγρά μου βάζω μόνο VG που έχω ακούσει ότι είναι καλύτερη για πολλά
ντουμάνια θα έχω κάποιο πρόβλημα?

:confused1: :confused1: :confused1:
Ήσουν καπνιστής; πόσα χρόνια;

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
1 βάση Pink Mule πχ-που αναφέρεται συνέχεια- του ενός λίτρου, κοστίζει κάπου στα 25€. Όμως, από φαρμακείο, βρίσκεις το λίτρο της PG 5 ευρώ και κάτι και τη VG 4 ευρώ και κάτι. Προς τι η διαφορά;

Δεύτερον, έφτιαξα ένα υγρό με μηδενική νικοτίνη συν το άρωμα. Το υγρό ήταν 100μελο κι έχω κάνει τα 10μλ. Μπορώ να ρίξω τώρα ένα μπούστερ νικοτίνης στο ήδη έτοιμο υγρό; Κι εάν ναι, πόσο καιρό συνήθως το αφήνουμε για να ωριμάσει; 

Αυτά....

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Θα σου απαντησω στο πρωτο.
Η pink mule ειναι για μενα ετη φωτος μπροστα απο του φαρμακιου.

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Τί να πω; Άμα αξίζει αυτή η μεγάλη διαφορά, οκ.

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Αρκετοί αναφέρουν μια χορταλίλα σε αυτές του φαρμακείου και για αυτό αγοράζουν μόνο μουλάρα εγώ δεν έχω δοκιμάσει φαρμακείου αλλά τώρα δοκίμασα μια τις ecig και δεν έχω κανένα πρόβλημα στα έτοιμα υγρά. Και με κάποιες άλλες που είχα δοκιμάσει από Γερμανία και Πολωνία επίσης κανένα θέμα . Αλλά τα περί γεύσης τι να πω.
Δεν υπάρχει κανένα θέμα να προσθέσεις νικοτίνη τώρα καλό ανακάτεμα αστώ και μια δυο μέρες και είσαι έτοιμος

Αποσυνδεδεμένος morfin

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ χρησιμοποιώ της Fagron και σε καμία περίπτωση δε θα έδινα 25 ευρώ 
όσο καλή και να είναι.
Αν είναι να φτάσω στη τιμή των έτοιμων shake n vape ποιος ο λόγος να μπω
στη διαδικασία να φτιάχνω υγρά? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Είμαι νέος σχετικά στο ΗΤ και ξεκίνησα με του φαρμακείου. Αφού δεν έχω θέμα κι όλας, συνεχίζω έτσι. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172166 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35680 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559221 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182665 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10629 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364