vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

533 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Eliquidproducer

  • *
  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • Eliquid Producer
    • Eliquidproducer
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #345 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2011, 18:39 »
Hi to all,
my names is Luciano and I produce eliquid for ecig since 2008. I want to be a supplier into this forum but i don't know what i must do to be a producer or retailers.
Who is the person i must contact?

Thank you to all

Bye
Luciano

Αποσυνδεδεμένος seven77

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #346 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2011, 21:00 »
Καλησπερα με λενε Στρατο και ειμαι καινουριος στην ολη ιστορια του του ητ!Χαιρομαι που εγινα μελος σε αυτη την ομαδα γιατι ειναι αληθεια οτι τα ερωτηματα που σου γεννιονται ειναι παρα μα παρα πολλα και λιγοι αυτοι που μπορουν να στα απαντησουν υπευθυνα!Τελος παντων αυτα στην πορεια ...καλως σας βρηκα και ελπιζω το κοντερ στην υπογραφη να συνεχισει να γραφει!

Αποσυνδεδεμένος AdeLaiN

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #347 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2011, 21:24 »
Γεια σας λοιπόν και από εμένα!
Είμαι ο Βαγγέλης από Πειραιά.Είμαι 28 χρόνων και είμαι αυτοκινητιστής(κοινώς ταξιτζής) καθώς επίσης προσπαθώ να τελειώσω και την σχολή μου επιτέλους  :tongue_smilie: (Τει Πειραιά τμ. Μηχανολογίας)
Κάπνιζα γυρω στα 10 χρόνια και δυστυχώς κάπνιζα και πολύ.Μια φορά είχα κάνει απόπειρα να το κόψω αλλά χωρίς κανένα αποτέλεσμα τελικά.
Για το η.τ. άκουσα πρώτη φορά περίπου πριν 4 χρόνια απο έναν κουρέα στην γειτονιά(μανιώδης καπνιστής)που εν τέλει σταμάτησε και το κ.τ. και το η.τ.  Αλλά δεν είχα δώσει σημασία τότε.Τον Ιούνιο η μητέρα ενός φιλου μου ξεκίνισε να κάνει η.τ. και είδα ότι μέχρι και προχθές δεν ειχε ξαναβάλει στο στομα της κ.τ. και εκέι ήταν που ξύπνησα και λέω πρέπει να ενεργοποιηθώ και εγώ!!
Οπότε ψιλοέψαξα σας βρήκα και κάπως έτσι έγινε όλο το θέμα!
Ευχαριστώ για τις γνώσεις που μου έχετε δωσει μέχρι στιγμής καθότι ήμουν εντελώς μα εντελώς άσχετος με το θέμα.
Έχω πολυ διάβασμα ακόμη όμως  :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #348 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 01:04 »
Hi to all,
my names is Luciano and I produce eliquid for ecig since 2008. I want to be a supplier into this forum but i don't know what i must do to be a producer or retailers.
Who is the person i must contact?

Thank you to all

Bye
Luciano

I sent you a PM.
You can contact me by e-mail : [email protected]
Regards
Atmos (the administrator)

Αποσυνδεδεμένος Peristeri

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
    • Physiorelax.gr - Υπηρεσίες Φυσικοθεραπείας & Μασάζ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #349 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 13:43 »
Με λενε Μανο και ειμαι 30 χρονων. Ενω δεν ηθελα να κοψω το κ.τ. απο μια ακυρη φαση δοκιμασα το η.τ. Νεος πελον μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος χωρις την αναγκη του κανονικου. Στο μελον θα δειξει

Αποσυνδεδεμένος JimmyBen

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #350 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 22:55 »
Γεια σας κι από μένα.
Είμαι ο Δημήτρης 36 χρονών και καπνίζω 20+ χρόνια από τα οποία τα 17 περίπου στριφτό με μέσο όρο 10 με 15 τσιγάρα ημερήσιος. Το τελευταίο διάστημα μαζί με φίλους είχαμε πολύ συχνά σαν θέμα συζήτησης το η.τ. Tελικά ένας από αυτούς την τελευταία βδομάδα αποφάσισε να αγοράσει ένα , και αφού το δοκίμασα , έμμηνα κατενθουσιασμένος. Από τότε άρχισα να την ψάχνω περισσότερο μπας και καταφέρω να κόψω επιτέλους το κ.τ. κι έτσι έπεσα επάνω σας . (Ευτυχώς δε χτύπησα  ::) ). Έχω περάσει πάνω από 20 ώρες μέχρι στιγμής διαβάζοντας εδώ και πραγματικά μου λυθήκαν πολλές από τοις απορίες που είχα , αν και νομίζω ότι μου δημιουργηθήκαν πολλές παραπάνω!! Mάλλον θα περάσω αμέτρητες ώρες ακόμα διαβάζοντας.
Επίσης θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τοις γνώσεις που μου έχετε προσφέρει και να  πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας για την εξαιρετική δουλειά που έχετε κάνει.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #351 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:23 »
Καλημέρα και από εμένα.
45 ετών έξω τα καλοκαίρια  ;D
όπως φαίνεται και στην υπογραφή μου κοντεύω ήδη 2 εβδομάδες ατμισμού. Πέρα από 4-5 τρακαδόρικα τσιγάρα δεν έχω αγοράσει πακέτο αυτό το διάστημα και έχω σκοπό να μην το κάνω.
Ελπίζω με την βοήθεια τοη η.τ. να καταφέρω μετά από 20+ χρόνια συνεχούς καπνίσματος να καταφέρω να απαγκιστρωθώ από αυτό.
Καπνίζω ego-t της alter αλλά λόγω διαρροών στην αρχή (που μπορεί να ωφείλονται και σε δικά μου λάθη λόγω απειρίας) χρησιμοποιώ ατμοποιητή dripping dual coil.
Τώρα αρχίζω σιγά-σιγά να ψάχνομαι και με τα υγρά.
Ευχαριστώ το φόρουμ που ήδη που έμαθε αρκετά και θα μάθω πολλά ακόμα - πολύ πράγμα έχετε μαζέψει εδώ και θέλει ατελείωτο διάβασμα

see you   :thumbup_move_2:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:24 από thanos65 »

Αποσυνδεδεμένος apogee

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • Ολα είναι ατμός...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #352 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 12:41 »
Γειά και χαρά σε όλους.

Μετά απο 30 περίπου χρόνια κατανάλωσης πάρα πολλων στρεμάτων καπνού, είπα φτάνει.
Αφορμή ένα προβλημα υγείας στην οικογένεια και σύμμαχος μου στην αρχή  (1-2 ημέρες) ενα R evo.
Μετά ανακάλυψα το forum και ...έφτιαξαν τα νεύρα μου: αγόρασα ενα ego w.
Δεν εχω καπνισει ξανα απο τοτε και συνεχίζω...

Κώστας

Αποσυνδεδεμένος gogos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #353 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 13:37 »
γεια σας.Ειμαι 52 παλιος καπνιστης νυν ατμιστης.Ακομα προσπαθω να ρυθμισω καταστασεις,οπως γιατι ντριπιν γιατι 510lr η 901 κ λ π.Δενθελω με τιποτα να γυρισω στο κτ.Θα δουμε.

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #354 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 14:48 »
γεια σας και απο εμενα, ειμαι ο Σταυρος 37 ετων πρωην μανιωδης καπνιστης, 40 τσιγαρα την ημερα μεχρι που δοκιμασα τυχαια το ητ .την πρωτη ημερα που ειχα το ητ καπνισα και 4-5 τσιγαρα, απο τοτε (αρχες ιουλιου) εως τωρα τιποτα, ουτε που μου περναει απο το μυαλο. Πλεον περναω απο τασακι γεματο κι μου ερχεται αναγουλα απο τη μυρωδια των αποτσιγαρων, καπνιζα για 20 χρονια χωρις να το εχω κοψει ΠΟΤΕ! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι ολοι :D

Αποσυνδεδεμένος n1kolas

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #355 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 21:01 »
Γεια χαρα και απο εμενα, 9 μερες ατμισματος χωρις κ.τ. Να τις χιλιασουμε χεχε  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Ζάνια

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #356 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 21:57 »
Καλησπέρα σε όλους!

Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες διακοπής καπνίσματος, αποφάσισα να στραφώ με τη σειρά μου κι εγω στο ηλεκτρονικό τσιγάρο. Μετά από πολλές ώρες μελέτης των απόψεών σας κατέληξα στο Υβριδικό της Nobacco, το οποίο θα προμηθευτώ αύριο αν όλα πάνε καλά. Ανήκω κι εγώ σ'αυτή τη κατηγορία ανθρώπων που λατρεύουν την τελετουργία του καπνισματος αλλά σιχαίνονται τασακια, την άσχημη μυρωδιά και την καταβολή δυνάμεων, ειδικά όσον αφορά το αναπνευστικό. Ελπίζω από αύριο να κατφέρω να καταταχθώ κι εγώ στους ατμιστές και φυσικά να παραμείνω...

Καλώς σας βρήκα λοιπόν...
 :)




Αποσυνδεδεμένος aaitken

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #357 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 11:28 »
Καλημέρα και από εμένα, Αλέξης ετών 38 με πάνω από 20 χρόνια σταθερού καπνίσματος δοκίμασα το Σάββατο το eGo-T της Ovale μου άρεσε και μια που το ήθελα σήμερα ατμίζω και ευελπιστώ να το συνεχίσω μέχρι να το κόψω.
Το forum με βοήθησε πολύ και είμαι σίγουρος ότι θα με βοηθήσει και στο μέλλον με mods και δοκιμές μέχρι να βρώ αυτό που θέλω....
Καλή δουλεία μέχρι τώρα ελπίζω και εύχομαι να συνεχίσετε με τον ίδιο τρόπο...
Αλέξης

Αποσυνδεδεμένος PetranBos

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #358 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 12:46 »
Γεια σας ειμαι ο Πετρος, 39 ετων απο Μπραχαμι. Ατμιζω εδω και 1 μηνα που εχω σταματησει το κ.τ.

Θα τα λεμε στο φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος tzistsam

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #359 στις: Οκτωβρίου 03, 2011, 13:16 »
Kαλησπέρα σ' όλο το φόρουμ. Ονομάζομαι Ηλίας μεγαλωμένος στην Θεσσαλονίκη άλλα τα τελευταία χρόνια βρίσκονται στην Κομοτηνή. Εχω ξεκινήσει το άτμισμα εδώ και 2 βδομάδες περίπου μετά από παρότρυνση του συμφομουρίστα και κολλητού Sim (Χρήστος)  :respect:, που τον ευχαριστώ και δημόσια για το τριπάκι του ηλεκτρονικού καπνίσματος, στο οποίο με έβαλε. Επειδή βλέπω το φόρουμ φορτωμένο με θέματα με βλέπω να φάει το ξενύχτι στο διάβασμα  :)) Οπως και να έχει καλώς σας βρήκα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180709 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34015 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536533 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59848 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237640 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 597 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15827 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136169 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085382 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35449 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10297 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12