vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #270 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 18:46 »
Με λενε Παναγιωτη ειμαι 31 χρονων και καπνιζα απο τα 18 μου.Τον τελευταιο καιρο απο το πολυ αγχος ειχα φτασει να μη μου φτανουν δυο 25αρια πακετα την ημερα.Ετσι ειχα καταντησει να δουλευω για το τσιγαρο...Ειδα τον ξαδερφο μου πρωτη φορα που εκανε ενα Ego-T και αυτο ηταν!Τωρα ολη η οικογενεια και 2 φιλοι μου(μεχρι να τους πεισω ολους!) ειναι ατμιστες!  :thumpup:
Χομπι μου ειναι ο αθλητισμος,το γυμναστηριο και γενικα αρκετα σπορτς(μαλλον γι'αυτο πανω εγραψα μονο για την τσεπη μου αφου για την υγεια μου φροντιζω αλλιως).Εχω τρελα με την τεχνολογια και τα gadgets και πεθαινω για φραπε και μπυρα!Μπορω να πινω απεριοριστες ποσοτητες μπυρας την ημερα.Μεχρι να βγει ηλεκτρονικη μπυρα και καφες θα "σωζω" την υγεια μου με την γυμναστικη.  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #271 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 20:30 »
ΠΡΟΣΟΧΗ:  Επιθυμούμε αυτό εδώ το θέμα να παραμείνει καθαρό μόνο με μηνύματα αυτοπαρουσίασης.
Παρακαλώ μην γράφετε εδώ μηνύματα καλωσορίσματος. Αν κάποιοι θέλουν να γράψουν κάποια ειδικά μηνύματα καλωσορίσματος, αυτά μπορούν να γραφτούν στην πρώτη επικοινωνία του νέου μέλους σε άλλα θέματα του φόρουμ, όχι "σκέτα" αλλά μαζί με τις απαντήσεις που θα δημοσιεύονται στις διάφορες συζητήσεις.
 
Επίσης τα νέα μέλη που αυτοσυστήνονται εδώ, ας μην κάνουν ερωτήσεις γιατί δεν θα απαντηθούν σ' αυτό εδώ το θέμα. Κάντε τις ερωτήσεις σας στα θέματα που τους ταιριάζουν σε άλλους πίνακες του φόρουμ.

Καλωσορίζω επίσημα εκ μέρους όλων, όλα τα νέα μέλη του φόρουμ και εύχομαι καλά ατμίσματα. :bye:

Αποσυνδεδεμένος pok

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #272 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 22:28 »
Γεια σας και απο μενα.Με λενε Γιωργο ειμαι 48 χρονων ,και καπνιζα 30 χρονια ,τελευταια 2-3 πακετα την ημερα.
Σε καποια ιατρικα τεστ που εκανα (καθε 2 χρονια),ο γιατρος μου ειπε ,κοψιμο το τσιγαρο,γιατι αρχιζου σιγσ-σιγα τα κυκλοφορικα προβληματα.
Τωρα ειμαι με το ego-t ΟΛΗ ΜΕΡΑ και υγρα low-non. Με βοηθησατε παρα πολυ και με βοηθατε ΟΛΟΙ να ξεφυγω απο την καταστροφικη συνηθεια το κτ.
Ευχαριστω και συνεχιστε.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #273 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 23:17 »
 :respect:
Γεια σας και απο μενα.Με λενε Γιωργο ειμαι 48 χρονων ,και καπνιζα 30 χρονια ,τελευταια 2-3 πακετα την ημερα.
Σε καποια ιατρικα τεστ που εκανα (καθε 2 χρονια),ο γιατρος μου ειπε ,κοψιμο το τσιγαρο,γιατι αρχιζου σιγσ-σιγα τα κυκλοφορικα προβληματα.
Τωρα ειμαι με το ego-t ΟΛΗ ΜΕΡΑ και υγρα low-non. Με βοηθησατε παρα πολυ και με βοηθατε ΟΛΟΙ να ξεφυγω απο την καταστροφικη συνηθεια το κτ.
Ευχαριστω και συνεχιστε.
:respect: :respect: εγω δεν αυτοπαρουσιαστικα ακομα ... ονομα Μιχαλης 38 χρονια στιν πλατι απο τα οπια τα 20 καπνιζοντας  :idiot1: :idiot1: :idiot1:  :wall: 3 πακετα τιν ημερα εδω και 35 μερες ατμιζω και βλεπω με πολι χαρα να πετιχενω το μονο που θεωρουσα οτι δεν μπορω να κανω να νικαω το τσιγαρο τον μοναδικο εχθρο μου που φοβομουν σας ευχαριστω και εγω με τιν σιρα μου ολους σας για την βοιθια σας την πραγματικα υπερπολιτιμη και τασομε στο πλευρο σας για να γλιτοσουμε και αλους οσους γινετε περισοτερους  ;)  :respect: 2450! ιδι κιτατε τι γινετε με μονο 400  http://www.youtube.com/watch?v=_csz2dPjyAw&feature=player_embedded

Αποσυνδεδεμένος mz3

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #274 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 02:40 »
Καλησπερα καλως σας βρηκα
με λενε Στελιο και ειμαι 38 ετων και καπνιζω καμια 20ετια και κατι ψηλα
ελαχιστες φορες το ειχα κοψη ολα αυτα τα χρονια

τιν περασμενη τριτη και αφου το πρωην σαββ/κο διαβασα πολα πραματακια εδω μεσα πηγα και πειρα ενα εγκο-τ

το εκοψα πολη ευκολα και χωρης να εχω παρει αποφαση να το κοψω απλα διαβαζοντας εδω με επιασε ο ενθουσιασμος
μετα απο μια βδομαδα εκανα μονο 3κ.τ και αυτα δεν τα ηθελα εκτος το ενα που με πειρανε τα ζουμια στο φιλτρακη και με πιασανε τα νευρα μου
εχω χαλαση ιδη ενα ατομαιζερ και εχω αγοραση 4 μπουκαλακια λαδι
απο τα οπια ειναι 9 νικοτινι τα δυο και τα αλλα δυο μηδεν και τα κανω μιξη για να κατεβω στα 4-5

εχω παραγκηλη ιδη απο e-sig..  300 μλ με 6 νικοτινι και ελπιζω μην μου πεσουν βαρια

εχω συστηση ιδη σε διο τρεις το η.τ και εδω στο ηρακλειο παει καλα απο οτι βλεπω

αυτα προς το παρον..


σας ευχαρηστω ολους για την βοειθεια που μου δωσατε χωρις να χρειαστει να ρωτησω κατι αφου αλη ειχαν ρωτηση πριν για μενα


υ.γ   όταν μαθαίναμε ορθογραφία στο σχολειό εγω ειμουν σον κοσμο μου μαλον :p :p

Αποσυνδεδεμένος vagos

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #275 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 02:59 »
Γεια σας και από εμένα παιδιά, είμαι 23 ετών και αποφάσισα μετά από 5 χρόνια καπνίσματος και αφού έφτασα το ένα πακέτο την ημέρα και παραπάνω μερικές φορές να το κόψω σταδιακά. Μετά από προσεκτική μελέτη του φόρουμ παράγγειλα και περιμένω το πρώτο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο! Να στε καλά για τις πολύτιμες πληροφορίες που μοιράζεστε!

Αποσυνδεδεμένος arisgn

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #276 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 12:53 »

     Hello! Νεος στο φορουμ και το ονομα μου ειναι Αρης.
Ειμαι καπνιστης 25 χρονια με μια διακοπη 4 ετων που το ειχα κοψει πριν 15 χρονια και τα τελευταια 10 ετη στριβω τσιγαρα.
 
     Εδω και μια εβδομαδα διαβαζω το φορουμ και ειμαι ετοιμος για Η.Τ.
Θα ηθελα ομως πριν αγορασω τα σχετικα, να ειμαι απολυτα ετοιμος και γνωστης (οσο ειναι δυνατον καλυτερα) της νεας αυτης συνηθειας-απολαυσης!

     Δεν θελω να κοψω το τσιγαρο γιατι μου αρεσει το ιδιο, οπως και η διαδικασια του μαζι με τα παρελκομενα! (Καπνος, γευση, συνηθεια)

    Ειμαι ετοιμος να αγορασω το Hybrid Nobaco. Η αληθεια ειναι πως εκτος απο το θεμα υγεια που ειναι και το σπουδαιοτερο, θελω να εχω την ψευδαισθηση οτι κανω και καποια οικονομια, για να εχω ενα λογο ακομα να αρχισω μα και να συνεχισω με το Η.Τ.

     Μιας και καπνιζω στριφτο που σημαινει περιπου 50 ευρω τον μηνα, εαν εξαιρεσουμε την πρωτη αγορα θα εχω τα ιδια εξοδα απο οτι διαβασα. Συνεπως θα πρεπει να ξεκινησω με δικα μου υγρα. Αυτο λοιπον ειναι το σημειο που εχω επικεντρωθει τις τελευταιες ημερες.

     Καλως σας βρηκα και μολις βγαλω μια ακρη με τα υγρα ...βουρ για αγορα Η.Τ.

Σας ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος petbalos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #277 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 17:00 »
Καλησπερα σε ολους!
Λεγομαι Πετρος, απο Αθηνα, καπνιζω εδω και 19 χρονια, ειμαι ατμιστης εδω και 3 εβδομαδες (απο 20/08/11).
Ειχα κοψει μαχαιρι το τσιγαρο μονο για 2 μηνες λογω δυσπνοιας.. το ξαναρχισα, ειμαι βεβαια καλυτερα. Για αυτο το λογο κατεφυγα στο ηλεκτρονικο. Ειμαι γενικα ικανοποιημενος, εχω καπνισει γυρω στα 10 τσιγαρα αυτες τις 3 εβδομαδες και αυτο περισσοτερο λογω οτι ειχα παρει χαμηλη 6mg. Τωρα εχω 16αρα και ειμαι καλα, δεν με νοιαζει να καπνισω, προτιμω μακραν το ατμισμα και απο αποψη κτυπηματος και γευσης (δεν αναφερω καν την υγεια - εννοειτε).
Εχει μια "α" λογικη που δεν ειναι δεκτικη απο πολλους, δλδ ανταλλακτικα, υγρα, καθαρισμοι, αποδοση, ευρεση αναλωσιμων κτλ, αλλα για μενα ειναι οκ.
Οι ΜΕΓΑΛΟΙ μου προβληματισμοι ειναι (εννοειτε οτι η υγεια ερχεται πρωτη) τι ποσοτητα νικοτινης παιρνω πραγματικα και που "χτυπαει" αυτη. Επισης ποσo βλαβερες ειναι η PG & VG. Εχω ειδη διαβασει αρκετα στο forum για αυτα, θελω να πιστευω τις ερευνες των ειδικων, απλα δεν εχω σιγουρευτει και εξου και οι προβληματισμοι.. Επισης θα ηθελα τα αναλωσιμα οπως οι ατμοποιητες να εχουν τη μεγαλυτερη δυνατη σχεση αποδοσης/χρονου, γιατι οπως και να το κανουμε η τσεπη καιει τους περισσοτερους. Σιγουρα παντως το οικονομικο κομματι ηταν το τελευταιο που με επηρεασε για τη χρηση Ηλ. Τσιγαρου!
Ευχομαι να εχουμε την υγεια μας και να ανταλλασουμε χρησιμες πληροφοριες :)

Αποσυνδεδεμένος tsigarotelos

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #278 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 02:33 »
Γεια σας.
Έχω κόψει το τσιγάρο και εδώ και 8 ημέρες ατμίζω και γω. Ούτε που μου έχει λείψει καθόλου το κανονικό τσιγάρο. Ένας φίλος μου είχε αγοράσει το ego-T από ένα βιβλιοπωλείο και μου έδωσε να δοκιμάσω. Την άλλη μέρα πήγα και το αγόρασα. Τσιγάρο τέλος λοιπόν. Πρώτα συμπτώματα διακοπής: περισσότερη αντοχή, καθόλου βάρος στο στήθος, καλύτερη οσμή, και έπεται και συνέχεια.
Παρεπιπτόντως, πολύ ωραίο φόρουμ έχετε φτιάξει. Thumbs up.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #279 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 09:49 »
Γεια σας και από μένα .
Με λένε Γιώργο και είμαι 39 ετών , καπνίζω περίπου 20 χρόνια με ένα πακέτο την ημέρα 25άρι .
Το τελευταίο διάστημα το είχα γυρίσει στον καπνό (στριφτό) και πέρναγα περίπου δυόμιση με τρεις μέρες.
Από χτες λοιπόν ξεκίνησα το άτμισμα με συσκευή HYBRID της NOBACCO .
Ο καιρός θα δείξει .
 :)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #280 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 15:51 »
Χαιρετώ και εγώ τους ατμοlovers!

Μπαίνω στα 33 και ότι έχω καπνίσει μέχρι τώρα μου φτάνει μέχρι τα 50 μου. Τα βιομηχανικά τσιγάρα τα σχόλασα νωρίς και τα τελευταία χρόνια έστριβα ωραίο λευκό καπνούλη Old Holborn με γαλάζια χαρτάκια και μαύρα φιλτράκια. Γευστικό δεν λέω, αλλά εξίσου βλαβερό. Κουράστηκα με όλη αυτή την τσιγαρίλα και καταλαβαίνω ότι αρχίζω να βγάζω και βλάβες, οπότε όταν είδα μια φίλη με ενα Nobacco, μου φάνηκε καλή ιδέα.

Νέος στο άτμισμα, ψήνομαι και απο το gadgetoειδές της υπόθεσης, ξεκίνησα πριν 2 μέρες με ένα hybrid. Aυτό που με τρόμαζε στο να κόψω το τσιγάρο ήταν το μηχανικό: κάτι για τα χέρια μου (τα κομπολόγια τα χάνω), η εισπνοή και η εκπνοή μαζί με το νταλκαδιάρικο ούφφφφ (σε κάποιες δύσκολες μέρες) ίσως και το στερητικό της νικοτίνης. το ΗΤ φαίνεται να τα καλύπτει, άσε που νιώθεις ότι δεν κάνεις τόσο κακό. Γλυτώνεις και τις στάχτες.

Ελπίζω να δουλέψει, άλλα και εντελώς να μην το κόψω, όσα αντικαταστήσω με ατμό κέρδος θα είναι. Αρκεί να είναι κ αυτό ακίνδυνο και να μην δούμε σε 20 χρόνια τον atmo-man (κατά τον Marlboro man) με 3 χέρια, 7 πόδια κ 9 πνευμόνια απο το άτμισμα γλυκερίνης. :idiot1:  Με αγχώνει λίγο η αποκλειστική κινεζιά στα εργαλεία, θα ήθελα να δώ και κάποιο σοβαρό όνομα να υποστήρίζει το concept!

Ωραίο το forum, μπράβο σε όλους που συνεισφέρουν και εύχομαι να συνεχίσει έτσι! Πολλή πληροφορία κ ωραία οργάνωση, ευχάριστη έκπληξη για τα ελληνικά δεδομένα η στάση κάποιων εμπόρων που συνεργάζονται! Ησυχία μην μας καταλάβουν οι καπνοβιομηχανίες, θα γίνει μακελειό! ;) έχω διάβασμα και πολλές δοκιμές ακόμα, ακούω ατμιστές με προχωρημένα εργαλεία που φαίνεται να το απολαμβάνουν τρελλά.  :thumpup: Ψήνω και κόσμο- προμοτάρω το ΗΤ, γιατί όμως δεν έχω δει πολλούς με τα μηχανάκια τους έξω?? :confused1: Ίσως δεν το πρόσεχα μέχρι τώρα..

Kαλά ηλεκτροντουμάνια και να στε καλά όσοι βοηθάτε τους noobs!   :bye:



Αποσυνδεδεμένος kostas 1977

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #281 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 21:10 »
Καλησπέρα σας

 λέγομαι κωστας και ειμαι απο αθηνα. ειμαι 34 χρονων και καπνιζα εδω και 15 χρονια!!
το πηρα αποφαση και εδώ και 16 μέρες ατμιζω.

Μέχρι στιγμής εχω αγοράσει το nobacco hybrid και επειδή δε με ικανοποίησε (sorry  :'( ) αποφάσισα να αγοράσω το ego t
αλλά αν υπολογίσουμε τα λεφτά που εχω ξοδέψει αυτές τις μέρες ... σίγουρα έχω χαλάσει πολλά περισσότερα από οτι όταν κάπνιζα   :)) αλλά πιστευω να αξιζει το κοπο για το μελλον

θα ήθελα να δοκιμασω να φτιαχνω κ τα δικα που υγρα  και..ευχομαι με τη βοηθεια σας/και του φορουμ να τα καταφερω ;)

καλως σας βρηκα

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #282 στις: Σεπτεμβρίου 10, 2011, 11:24 »
Καλημέρα παιδια, και καλώς σας βρήκα.
Είμαι ο Κώστας και δεν είμαι καλά..
Μόλις 24 ώρες ατμιστής και αρχίζει να μου λείπει το ακατανόμαστο.
Ελπίζω με τη βοήθεια και τις συμβουλές σας να το πετάξω οριστικά. Αμήν!!
Καπνίζω σα φουγάρω από τα 14 και έφτασα αισίως τα 41.
27 χρόνια χαμένος στα ντουμάνια, είπα να αλλάξω ρότα..
Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω. Το μέλλον θα δείξει.
Αυτά προς το παρόν. Πάω τώρα να γιομίσω την αμπούλα μου..
Και πάλι καλημέρα σε όλους σας, και καλό κουράγιο για τις δύσκολες μέρες που έρχονται.

Αποσυνδεδεμένος xristos

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #283 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 03:27 »
γεια σας και από εμένα,με λένε Χρήστο είμαι 35 ετών και καπνίζω από τα 17, εδώ και 2 εβδομάδες χρησιμοποιώ ένα ego-t  από τότε μόνο μια φορά κάπνισα κανονικό τσιγάρο που μάλιστα το πέταξα γιατί μου βρομούσε, καλώς σας βρήκα   :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος ekkli

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #284 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2011, 14:53 »
καλώς σας βρήκα,
έχω γραφτεί στο φόρουμ κανα μήνα και το έχω ξεκοκκαλίσει (πολύ χρήσιμη η λειτουργία σελιδοδεικτών) και σήμερα που ξεκινάω το ητ με ένα υβριδικό ναμπάκο είπα να κάνω και το πρώτο ποστ μου.

αντώνης , 31 ετών , σταθερός καπνιστής από τα 14.
το είχα κόψει για 5 μήνες προ 3ετίας και έφτασα +18 κιλά προτού το ξαναξεκινησω λόγω βλακείας.

για το φόρουμ και για το ητ έμαθα από έναν συνάδελφο στη δουλειά που κάθεται και τώρα στο γραφείο απέναντι μου και ατμίζει χαμογελαστός.

συγχαρητήρια στα παιδιά που κρατάνε το φόρουμ και προσφέρουν ένα σωρό πληροφορίες και βοήθειες.
απ'ότι διαβάζω σε αυτό το νήμα είναι πολλοί οι συνατμιστές που σαν κι εμένα μελετήσανε πολύ προτού το γυρίσουν από το καπνό στον ατμό.

τα ξαναλεμέ σύντομα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34060 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536848 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59924 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237836 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136208 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085445 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35511 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10346 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12