vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, manoslykos, Jorge, th3ofilos, ZoeM

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Παγωτατζής

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
  • τα λεφτά και τα ψάρια τρώγονται φρέσκα!
    • ΔΩΔΩΝΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #225 στις: Αυγούστου 26, 2011, 14:21 »
Καλησπέρα... είμαι ο Νίκος, Παγωτατζής από τη νέα φιλαδέλφεια, ατμίζω εδώ και ενα μήνα το eGo-T δεν έχω κάνει ούτε ένα κ.τ.  8) και τωρα σκέφτομαι να πάρω το ice!!!

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #226 στις: Αυγούστου 26, 2011, 14:40 »
καλημερα. ειμαι ο κωστας απο κοριδαλλο κ επιτελους εκοψα το καπνισμα 1 μηνα κ κατι κ εχω ριξει πολυ διαβασμα, ουτε εξετασεις να εδινα. ατμιζω με ego-t ovale. χαιρομαι που σας βρηκα καταπληκτικη δουλεια!

Αποσυνδεδεμένος thanatiforos

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #227 στις: Αυγούστου 26, 2011, 15:08 »
Καλησπερα κι απο μενα,ειμαι ο Μανώλης.Διαβαζω το forum περιστασιακα εδω και δυο χρονια,αλλα δεν εκανα εγγραφη.Ειμαι 39 ετων,πρωην καλλιτεχνης και νυν δημοσιος υπαλληλος  κι ελπιζω να γινω και πρωην καπνιστης Κ.Τ. ;)
Πριν δυο χρονια αγορασα το πρωτο μου Η.Τ,ενα Evo Intellicig,σε σχημα τσιγαρου,το οποιο ητανε απογοητευση σκετη και το σταματησα αμεσως.Πριν ενα μηνα αγορασα ενα ego-T το οποιο αρχισα εντατικα να το καπνιζω πριν δυο μερες και ημουν βεβαιος οτι θα αποτελουσε και το τελος του Κ.Τ.
Ομως...
Ξαφνικα χτες αρχισε να παρουσιαζει τα γνωστα προβληματα,ενω πραγματι ειναι καλο τσιγαρο.Και ξαναρχισα το Κ.Τ.Προλαβα ομως να διαπιστωσω,εστω και σε δυο μερες,τι μεγαλη βελτιωση ειχα στην ενεργεια μου με το Η.Τ.Οποτε θα ορμησω στην ενημερωση εδω στο forum,να βρω καταλληλη λυση,γιατι σιγουρευτηκα οτι το Η.Τ. ειναι μεγαλη λυση για μενα.Πρεπει ομως να βρω το καταλληλο!!
Θα τα λεμε.

Αποσυνδεδεμένος donkixotis

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωστας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #228 στις: Αυγούστου 26, 2011, 21:03 »
καλησπερα σε ολη την παρεα, ειμαι ο κωστας απο κορυδαλλο και ατμιζω δεκα μερες τωρα, το φορουμ με βοηθησε παρα πολυ στην επιλογη αγορας η/τ, να ειστε καλα ολοι και να συνεχισετε την προσπαθεια εναντια στο κ/τ,εγω το αποφασισα λογο παιδιων.. δεν μου φταινε να τα κανω παθητικους καπνιστες...
ευχομαι να συνεχισω το ατμισμα γιατι ολο και κατι νεο βγαινει να δοκιμασουμε..
ευχαριστω τα παιδια που ανταποκριθηκαν στα μηνυματα μου και με βοηθησαν με τον καλυτερο τροπο!!

Αποσυνδεδεμένος tkodka

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #229 στις: Αυγούστου 27, 2011, 08:56 »
Τασσος απο Κέρκυρα.εκπαιδευτικός.
Βρηκα το φορουμ τυχαία ψαχνοντας για καποια προβλήματα με το ηλ.τσιγάρο.
Ατμιζω εδω και δυομισυ χρόνια, και εχω "παρασυρει" και πολλους φιλους και συγγενεις σε αυτο!
Ελπίζω να βρω όλες τις απαντησεις που ψάχνω εδώ


Αποσυνδεδεμένος panos207

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #230 στις: Αυγούστου 27, 2011, 10:09 »
Καλημέρα σε όλους
Πάνος απο Αθήνα, 33 ετών, κάπνιζα 15 χρόνια και τώρα ατμίζω με το eGo-T εδώ και 2,5 μήνες περίπου.

Βρήκα και εγώ το forum τυχαία ψάχνωντας για απορίες, οπότε ορμάω για απαντήσεις.

Αποσυνδεδεμένος teo1188

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+A2
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #231 στις: Αυγούστου 27, 2011, 23:37 »
καλησπέρα σε όλο το forum.Θοδωρής από Π.Φάληρο,35 ετών,καπνιστής για ακριβώς 17 χρόνια,παρά ένα μήνα.Εδώ και δύο μήνες,κυκλοφορώ με το hybrid μου πλέον.
Εμαθα για το η.τ. απο συνάδελφο και ήμουν αρνητικός,εως ώτου μπήκε στο μαγαζί που δουλεύω,χρήστης του hybrid και μέλος του forum,από τον οποίο πήρα από ερωταπαντήσεις,αυτό που χρειαζόταν για να πιστώ,πως το μόνο που τελικά έχω να χάσω είναι 80 ευρώ,τα οποία δεν είναι απολύτως τίποτα σε σχέση με αυτά που έχανα κάθε μήνα επί 17 χρόνια.(και όχι μόνο στο οικονομικό κομμάτι)
Καλή αρχή σε όλους τους υποψήφιους που θα το επιχειρήσουν.
Οι ήδη χρήστες δεν χρειαζόμαστε ευχές,γιατί απολαμβάνουμε ήδη τα πλεονεκτήματα.

Αποσυνδεδεμένος bering

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #232 στις: Αυγούστου 29, 2011, 00:02 »
Ειμαι ο Παναγιωτης απο Π.Φαληρο καπνιζω και γω αρκετα χρονια και πιστευω πως ηρθε και μενα η σειρα μου να αντικαταστησω το καπνισμα με ατμισμα!Περιμενω εντος της επομενης εβδομαδας το πρωτο μου η.τ και ελπιζω να μην με απογοητευσει.
Το φορουμ καταπλητικο με καταπληκτικες προσπαθειες απο ολους σας να το κρατατε ψιλα.

Αποσυνδεδεμένος gfk

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #233 στις: Αυγούστου 29, 2011, 12:49 »
Γεια σας και χαρα σας... Ειμαι ο Γιώργος, μετα απο αρκετο διαβασμα που εριξα στο forum αποφασισα να αρχισω το ατμισμα μετα απο αρκετα χρονια καπνισματος..  Προμηθευτικα λοιπον ενα Hybrid της Nobacco μιας κ εχω αντιπροσωπο στην γειτονια μου... ακομα προσπαθω να μαθω τα περι ατμισματος και να βρω την γευση που με καλυπτει αλλα πιστευω οτι ειμαι σε καλο δρομο...  :hmmm:  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Lianitsa

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ότι δεν λύνεται...κόβεται..!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #234 στις: Αυγούστου 29, 2011, 19:58 »
Αν και έχω μερικές μέρες εδώ μέσα δεν έκανα την παρουσίαση μου...Καλησπέρα σας λοιπόν, με λένε Λιάνα, είμαι 36 ετών και καπνίζω από την ηλικία των 15  :eyesplash:. Εδώ και ενάμιση μήνα άρχισα το ηλεκτρονικό κάπνισμα με ego-t το οποίο δεν μπορώ να πω ότι με ευχαριστούσε ιδιαίτερα...έτσι λοιπόν αποφάσισα να πάρω ένα Hybrid που μου άρεσε ο τρόπος που παρουσιαζόταν κι επιτέλους είμαι απόλυτα ικανοποιημένη...Βέβαια έχω ακόμα την κακή συνήθεια να καπνίζω και κανένα κ.τ μερικές φορές, αλλά από σήμερα υποσχέθηκα στον εαυτό μου να το σταματήσω !!!!!!! :angel:....Εδώ μέσα έχω πραγματικά βρει όλες τις απαντήσεις σε κάθε μου απορία!! Αυτά λοιπόν τα ολίγα...σας εύχομαι καλά ατμίσματα  :bye:

Αποσυνδεδεμένος delta

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #235 στις: Αυγούστου 30, 2011, 11:15 »
Καλημέρα σε όλους με λένε Δαμιανό και ήμουν καπνιστής πάρα μα πάρα πολλά χρόνια, είναι η πρώτη μου φορά που γράφω σε φόρουμ μα το είχα μεγάλη ανάγκη, για  να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την τόση βοήθεια κ γνώσεις που πήρα διαβάζοντας εδώ μέσα. επίσης  να ευχαριστήσω τον διαχειριστή αλλά και  όλα τα μέλη για την ποιότητα  που διατηρούν σε αυτό το φορουμ, επισεις ευχαριστώ τα παλαιά μέλη για την βοήθεια που προσφέρουν σε εμάς τους νεότερους....αυτά τα λίγα και καλό κουράγιο και είθε να ευοδωθούν όλων μας οι προσπάθειες για ότι, αν είναι για καλό

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #236 στις: Αυγούστου 30, 2011, 12:31 »
Καλημέρα και απο εμένα ειμαι ο Γιώργος ατμίζω εδω και 2 μήνες χωρίς να εχω κάνει κανένα κ.τ :thumpup: Αρχισα με EGO-T και τώρα εχω το ALD ego-808 (ICE) και δεν το αλλάζω με τίποτα! :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Sante

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #237 στις: Αυγούστου 30, 2011, 15:25 »
Καλησπερα ειμαι ο Κων\νος 43 ετων καπνιζω  απο τα 16 μου και αρχισα το ΕΤ εδω κ λιγες μερες.

 Το ΚΤ δεν το εχω βαλει στο στομα μου ουτε το σκεφτομαι ουτε μου λειπει χαρη στο ΕΤ. Εγω που  ηθελα 7 τσιγαρα απανωτα  στο πρωινο ξυπνημα με τον καφε  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Leopard

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #238 στις: Αυγούστου 30, 2011, 18:35 »
Καλησπέρα είμαι ο Μιχάλης 32 ετών και εδώ και δύο περίπου μήνες έκοψα το ΚΤ και άρχισα το ΗΤ. Ξεκίνησα το κάπνισμα στα 22 και ήθελα πάνω από 1 πακέτο την ημέρα. Μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά. 
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 31, 2011, 12:05 από Leopard »

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #239 στις: Αυγούστου 30, 2011, 23:55 »
Γεια σας ειμαι ο Μενιος ειμαι 32 χρονων.ΑΤΜΙΖΩ 4 μηνες τωρα με το egot αρχικα για ενα μηνα και τους υπολοιπους 3 με το hybrid.Γευσεις κανω tobacco και βατομουρο της νομπακο στα 16 και 18mg!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8382 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180756 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34039 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536701 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59891 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237745 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15912 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136184 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085409 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35473 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10322 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12