vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

543 επισκέπτες, 4 χρήστες
Lazy Dog, πολυς, Jorge, camber

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης Smok-e

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 22, 2014, 13:20 »
σε καταστημα που πηγα πριν απο λιγο πηρα για δοκιμη το ειχε 3 ευρω 10ml RY1 ,δυστυχως δεν ειχαν virginia  ::) , με ζελατινα κλειστο γυρω γυρω και με το κρακ κομπλε ολα.Αλλα ρε παιδια πολυ καπνος το συγκεκριμενο με 2 τζουρες μπουχτησα,σε 18νικοτινη τα θελε ο κ£λ£ μου! :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 01, 2014, 18:50 »
Γνωρίζετε κάποιο μαγαζί η site που να έχει όλη την σειρά των υγρών καθώς βρήκα κάνα δυο και μου άρεσαν αρκετά. Το easy απαλό ήπιο καπνικό και η φράουλα.
Και στα 9 ευρώ σου μένει και ένα πολύ καλό μπουκάλι :-)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 14, 2014, 12:37 »
Είχα υποσχεθεί εδώ και καιρό ότι θα έκανα review στις υπόλοιπες γεύσεις. Τελικά δεν ασχολήθηκα γιατί δεν μπορώ να πω ότι άξιζαν τον κόπο. Όμως πρέπει να αναφερθώ στο Cubana, το οποίο όταν το δοκίμασα την πρώτη φορά το βρήκα αίσχος. Η εταιρεία το άλλαξε τελείως!!! Άλλο υγρό λέμε. Και για να είμαι συνοπτικός, είναι η καλύτερη και πιο κοντινή γεύση σε καπνό drum. Το μπλε, το βαρύ! Ούτε άλλες νότες, ούτε κρυμμένες γεύσεις, ούτε μυστηριώδης επίγευση. Απλό κλασσικό drum. Όσοι ψάχνετε κάτι τέτοιο, βρείτε ένα μπουκαλάκι cubana καινούριας παρτίδας και δοκιμάστε το!

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 14, 2014, 12:49 »
Απλώς να έχετε υπόψιν σας ότι φορτωνει την αντίσταση με πολλή μάκα. Μετά από δυο τανκ cubana στο russian και η αντίσταση ήταν λες και άτμιζα el toro. Εντάξει, όχι και τόσο όσο τα el toro, αλλά πλησιάζει.

Αποσυνδεδεμένος drgt

  • **
  • 419
  • Φύλο: Άντρας
Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 09:45 »
Το καλοκαιρι ειχα ξεμεινει και σταματησα τυχαια σ' ενα μαγαζι στο Βολο και πηρα ενα Smok-e Ry-1 12mg.
Κολλησα!  Καμμια σχεση με αλλα RY απο αλλες εταιριες.  Ηταν οτι πιο κοντινο σε τσιγαρο ειχα δοκιμασει. Να φανταστειτε οτι ειχα μαζι μου μονο CE5 ατμοποιητες και οταν πηγα σπιτι και το δοκιμασα και σε Nautilus BVC, εκοψα και τα κατα καιρους αναλογικα!
Δεν ξερω ομως αν ειναι πιστοποιημενα. Σιγουρα δεν γραφουν κατι τετοιο πανω τους.
Δεν ξερουμε τι ατμιζουμε...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2014, 14:08 από drgt »

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 09:54 »
οι πιστοποιησεις μονο ψυχολογικα μπορουν να σε επηρεασουν. Οι ελεγχοι δεν γινονται απο το κρατος ή απο καποιο οργανισμο, τους κανουν οι παρασκευαστες μονοι τους αλλα  και αναλυσεις να σου φερουν που θα ξες οτι εξετασαν στην τυχη και οχι ενα συγκεκριμενο καλο batch ;  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος drgt

  • **
  • 419
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 01, 2014, 10:04 »
Ε λεω απο το τιποτα, καλυτερα: http://www.seeht.org/index.php/certification

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 13:39 »
Παιδιά εκτός από το Free-smoke το οποίο επειδή κλείνει δεν έχει πολλά υγρά από την σειρά μήπως ξέρει κάποιος από που αλλού μπορούμε να πάρουμε  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος drgt

  • **
  • 419
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 14:03 »

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 15, 2014, 18:19 »
http://www.osmoshop.gr/?product_cat=smoke-e


Κατάστημα στην Θεσσαλονίκη και με άψογη εξυπηρέτηση.Επίσης νομίζω πως μπορούν να εξυπηρετήσουν
στο να δοκιμάσετε κιόλας πριν αγοράσετε.




Αποσυνδεδεμένος sifisbet

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 22:17 »
Καλησπέρα!
Εχουμε κανένα νεο απο αυτά τα υγρά;
Ψάχνω να βρω κάποιον να μου πει που παρασκευάζονται, αν εχουν πιστοποιήσεις και γενικα κάποια πληροφορία σχετική, αλλα δεν βρίσκω τιποτα!
Εταιρεια φάντασμα ειναι η smoke-e???

Αποσυνδεδεμένος superfuzz

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 16, 2016, 13:31 »
Καλησπέρα!
Εχουμε κανένα νεο απο αυτά τα υγρά;
Ψάχνω να βρω κάποιον να μου πει που παρασκευάζονται, αν εχουν πιστοποιήσεις και γενικα κάποια πληροφορία σχετική, αλλα δεν βρίσκω τιποτα!
Εταιρεια φάντασμα ειναι η smoke-e???
Πιστεύω ναι είναι φάντασμα κι αυτό φαίνεται από το μπουκαλάκι που δεν έχει ουσιαστικά καμία πληροφορία. Απαντάω για να πω απλά την εμπειρία μου αφού αγόρασα ένα μπουκαλάκι French Pipe που είχε ξεμείνει μισοτιμής (και τα κλαίω κι αυτά), το υγρό είναι αηδία, είναι απ' αυτά που σε κάνουν να επανεκτιμάς ένα πραγματικά καλό υγρό. Δεν ξέρω αν το υγρό άλλαξε σε σχέση με παλιά, μιας και κάποιοι λένε καλά λόγια παραπάνω, πάντως εμένα μου έβγαλε μια πολύ έντονη γεύση καπνού πούρου κι όχι πίπας, με μια πολύ γλυκιά αηδιαστική γεύση στο τέλος που σου μένει και σου μυρίζει παντού μετά. Κατά τη γνώμη μου πολύ κακής ποιότητας αρώματα μου φάνηκαν γιατί στην θεωρία ένας τέτοιος συνδιασμός θα ήταν καλός. Δεν ξέρω αν τα πουλάνε ακόμα, ελπίζω όχι. Βρωμάει αρπαχτή το προϊόν.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2016, 13:37 από superfuzz »

geogr13

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Smok-e
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 29, 2016, 19:53 »
Μου εκαναν δωρο ενα υγρο (french pipe) της εταιριας αυτης και εχω να πω οτι μου αρεσε ιδιαιτερως.. Ξερουμε γιατι δεν υπαρχουν υγρα της στο εμποριο?? Εκλεισε??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556931 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8820 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538163 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238694 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1465 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16692 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139180 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz