vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

519 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Jorge, camber, giorgos1999, manoslykos, DonnaWhidA

Twitter

Πόσοι ατμοποιητές είναι αρκετοί; Λόγοι κατοχής πολλαπλών συσκευών

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα

Ούτε ροτόντα δεν φτάνει  :nope:


Να βοηθήσω την "εικόνα":

Καταφτάνει ο (ευτραφής) cp με το τσαντάκι για τα ατμιστικά ...





... αφού το παρκάρει με τη βοήθεια των σερβιτόρων, κάθεται στο τραπεζάκι το οποίο γεμίζει, όπως γράφει και ο drum,

με άπειρα σετάκια μοντ+άτμο. Έπειτα αρχίζουν οι δοκιμές  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Να καθοσασταν σε μεγαλύτερο τραπέζι...ταβέρνας...οκταρι...
Σιγά μην ξαναπάω εγώ για καφέ με αυτονα. Με έκανε ρόμπα καπιτονέ :-[
Που πας ρε καρακιτσο με ένα μονδ? (με έλεγε) 

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Εσείς μπορεί να είστε ΟΚ με ένα σετάκι αλλά εγώ (σαν επαγγελματίας ατυχηματίας) μπορεί να έχω σπάσει τέσσερα μέχρι το επόμενο φανάρι! Γι' αυτό κυκλοφορώ σαν τις ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ (γκρι διαφήμιση)... :(

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Καθημερινα στην δουλεια (ειναι μαι μακρια παναθεματην στας Αθηνας) παιρνω 2 μοντ και 2 ατμοποιητες (ενα καπνικο ενα γλυκακι) και παντα μεσα στο τσαντακι σε μια μικροσκοπικη θηκουλα που ξεθαψα απο ενα ελβετικο σουγια που ειχα τον παλιο μικρο κλασικο ναυτιλο με ετοιμη αντισταση μεσα για καθε ενδεχομενο. Οταν φευγω για μερες στο εξοχικο σχεδον ολη την προικα.....

Nai_Ego

Εκτός σπιτιού, Nautilus AIO 4,5ml και μία θήκη (μοιάζει με θήκη γυαλιών, πολύ συνηθισμένη παλιότερα σε ατμομάγαζα) εντελώς survival kit με ένα mini iStick, έναν GS-Air, ένα μικρό μπουκαλάκι με 2ml υγρού και 2 αντιστάσεις (1 για το ΑΙΟ και 1 για τον GS-Air). Προσωπικά τα 2+ τα θεωρώ υπερβολικά εκτός σπιτιού, εξαιρουμένων των υγρών βεβαίως.

Τον βασικό εξοπλισμό τον έχω στο σπίτι και μόνο. 5 mods και 7 ατμοποιητές, 1+1 εκ των οποίων εναλλάσσεται στο γραφείο μαζί με ένα καλώδιο USB.

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Για έναν απλό ατμιστή 2 ατμό και 2 μοντάκια + έφεδρικές μπαταρίες με φορτιστή, θεωρώ πως είναι υπεραρκετά σαν εξοπλισμός.

Για μας τους χομπίστες/καμένους (άλλος λιγότερο, άλλος περισσότερο), μας φτάνουν αυτά που έχουμε, + αυτά που περιμένουμε να μας έρθουν, + αυτά που έχουμε ακούσει πως τα σπάνε και θέλουμε να τα δοκιμάσουμε οπωσδήποτε, + αυτά που θα κυκλοφορήσουν σύντομα και σίγουρα θα είναι καλύτερα από αυτά που ήδη έχουμε, +++++++++...:))

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
29 κατασκευαστές ψυχοφαρμάκων συνιστούν: Ποτέ δεν είναι αρκετοί οι ατμοποιητές. Μην ακούτε κανέναν. Είναι πλεκτάνη. Πάρτε τους όλους!

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Καλα να ειστε παντως να αγοραζετε και να δοκιμαζετε και κυριως να γραφετε για αυτα  , βοηθαει πολυ εμας τους "συγκρατημενους"  ::) ;D  στις επιλογες μας , αληθεια , παραδεχομαι οτι εχω εκμεταλευτει ...στυγνα  :)) τη μουρλα σας για επιλογες που εκανα ατμιστικα ,  σας ευχαριστω θερμα και ευχομαι να φανω και στο μελλον ανταξιος των .... ουπς μπερδευτηκα , δεν ειμαι υποψηφιος δημοτικος συμβουλος.. 


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Να καθοσασταν σε μεγαλύτερο τραπέζι...ταβέρνας...οκταρι...
Κ τι θα κάναμε ρε? Το μυστικό δείπνο  

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Πλεον η εξαρτηση μου ειναι μικρη, εχει τυχει και εχω ξεχασει το μοντακι μου στο σπιτι αρκετες φορες οταν παω στη δουλεια και την παλευω ανετα 10-11 ωρες χωρις ατμισμα, ε οταν γυρισω και το πιασω στο χερι μου το 1ml φευγει γρηγορα αλλα μεχρι εκει. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8298 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33927 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536024 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59740 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237322 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15478 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136099 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085269 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10200 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12