vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρά από Funstore

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 18:41 »
εγώ χτύπησα Καπετάνιο Μαύρο , Βασιλιά Κάρολο και Φιλμ Νουάρ  8)

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 19:05 »
Μετα συγχωρησεως χ....α για το τι χτυπησατε :)
ΛΕω να δοκιμασω king charles, latakia, perique, flue cured. Εκτος απο το 1ο, εχεις κανεις καμια...γνωμη για τα αλλα; Τελικα το medium ειναι 18αρι και το high 24αρι?

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 19:09 »
εγώ χτύπησα Καπετάνιο Μαύρο , Βασιλιά Κάρολο και Φιλμ Νουάρ  8)

αυτο το φιλμ νουαρ τι να ειναι??

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 19:18 »
αυτο το φιλμ νουαρ τι να ειναι??
Passion Delight : Μεθυστική αρωματική γεύση που παραπέμπει σε ατμόσφαιρα φίλμ νουάρ

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 19:20 »
Τελικα το medium ειναι 18αρι και το high 24αρι?
Yes  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 19:33 »
Passion Delight : Μεθυστική αρωματική γεύση που παραπέμπει σε ατμόσφαιρα φίλμ νουάρ

οταν το παραλαβεις πες μας γνωμη Θεμη

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #36 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 20:16 »
εγω χτυπησα ενα Καπετανιο μαυρο και ενα Σκανδιναβικο,οχι σταυρολεξο :thumpup:

Ο ... Ασπρος(!)  Μαύρος Καπετάνιος προσεγγίζεται θαυμάσια με το κακάο που επιτέλους ήρθε στο funstore (http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=305) !  (το κακάο  πλησιάζει παρα πολύ τον captain black white)
Θα έχει ενδιαφέρον να δουμε τι προσέγγιση έχει ο captain black gold που φαίνεται στη φωτογραφία καθώς και ο Skandinavik mixture που κυνηγούσες συνταγή του
εδώ και πολύ καιρό!

Πάντως το King Charles το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 20:29 »
Γεια σου Πανο.το Βασιλια Καρολο το εχω παρει.δεν με τρελαινει.ουτε μου φερνει σε γευση καποιο καπνο πιπας.Αναμονη το Καπεταν Μαυρο  ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 20:31 »
Ο ... Ασπρος(!)  Μαύρος Καπετάνιος προσεγγίζεται θαυμάσια με το κακάο που επιτέλους ήρθε στο funstore
Δεν ξέρω panos άλλα δοκίμασα το cocoa και με απογοήτευσε όχι η γεύση του άλλα η δυσκολία που παρουσίασε στους ατμο οσον αφορά την ροη του υγρου και την δυσκολία τραβήγματος τζούρας.Σε 10 ml VG 36mg έριξα 5 σταγόνες και μετά δυο μέρες το δοκίμασα.Δεν μπορούσα να τραβήξω τζουρα με τιποτε.Ισως να φταιει οτι ειναι ενα απο τα πιο παχυρευστα αρωματα που ειδα μεχρι σημερα. :confused1:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 20:42 »
Γεια σου Πανο.το Βασιλια Καρολο το εχω παρει.δεν με τρελαινει.ουτε μου φερνει σε γευση καποιο καπνο πιπας.Αναμονη το Καπεταν Μαυρο  ;D

Ούτε και εμένα μου θυμίζει καπνό πίπας αλλά η ξηρότητα και το κτύπημα στο λαιμό με εντυπωσίασαν!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2010, 20:47 »
Δεν ξέρω panos άλλα δοκίμασα το cocoa και με απογοήτευσε όχι η γεύση του άλλα η δυσκολία που παρουσίασε στους ατμο οσον αφορά την ροη του υγρου και την δυσκολία τραβήγματος τζούρας.Σε 10 ml VG 36mg έριξα 5 σταγόνες και μετά δυο μέρες το δοκίμασα.Δεν μπορούσα να τραβήξω τζουρα με τιποτε.Ισως να φταιει οτι ειναι ενα απο τα πιο παχυρευστα αρωματα που ειδα μεχρι σημερα. :confused1:

Σε PG είναι πιο εύκολα τα πράγματα. Ισως η VG με λίγη αραίωση να έχει καλύτερη τύχη.
Πάντως οι ατμ βουλώνουν σχετικά εύκολα με το κακάο. Η γεύση του όμως είναι καταπληκτική.

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2010, 06:57 »
Και εγώ περιμένω σήμερα ''φιλμ νουάρ'' , ''King Charles'' funstore  και από FA ''Royal'' και ''7 Leaves'' . Θα δείξει.... , το Wild Nights  που δοκίμασα ήταν  :thumpup: για τα γούστα μου.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2010, 11:24 »
Μια που τα ανάφερες,

7 Leaves
- το 7 leaves είναι αρκετά ώς πολύ καλό, ξεφεύγει απο τα "βαριά" καπνίσια τύπου πχ dark Vapure, latakia και
η γεύση που φαίνεται πιο έντονα είναι του γλυκάνισου (θυμίζει απροσδιόριστα ούζο, πολύ απαλότερα βέβαια) .
Είναι πολύ πιο "αραιό" άρωμα από πχ το Λατάκια. Τη δουλειά που κάνει το Λατάκια με 1 σταγόνα αυτό την κάνει με 2-3.
έχει αρκετά καλό κτύπημα

Royal
- Το Royal Που επίσης δοκίμασα φέρνει λίγο προς καραμέλα, ή κάτι τέτοιο, επίσης πιο αραιό απο τα κλασσικά καπνίσια, δεν μου άρεσε πολύ αλλά αυτά είναι γούστα
Λίγα πράγματα απο κτύπημα

Oba Oba
- Το Oba Oba θυμίζει τσιχλόφουσκα αλλά άγλυκη. Για αλλαγή όταν βαριέμαι τις άλλες γεύσεις ίσως , για συνεχή χρήση μάλλον όχι (πάντα μιλώ για τον εαυτό μου).
Eίναι "αραιότερο" και απο το Royal.
Και αυτό λίγα πράγματα απο κτύπημα

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2010, 12:04 »
έχουμε κανένα report από τις νέες γεύσεις ?
Εγώ θα δοκιμάσω μερικές σήμερα.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από Funstore
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2010, 12:06 »
οχι.εγω απο εσενα περιμενω.καλημερα κιολας.
το καπεταν Μαυρο περιμενω να μου πεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34436 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556687 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 226 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181489 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 99 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8807 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538025 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238604 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 845 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16665 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139019 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz