vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, manoslykos, azzazel, infernity, white varadero

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1110 στις: Ιουνίου 26, 2013, 18:58 »
Γενικεύτηκε πολύ η συζήτηση, παιδιά. Υπάρχουν τα ελεύθερα θέματα για τέτοιες γενικεύσεις αν και υπάρχει και η πιθανότητα να γυρίσει στα πολιτικά η συζήτηση.  :hmmm:
Σε ό,τι αφορά για το μαγαζί που θα ανοίξει, από ό,τι φαίνεται θα γίνει σύντομα και καθένας θα δει τι παίζει και αν θα συνεχίσει να αγοράζει. Τότε πιθανόν το μαγαζί να έχει και δικό του πίνακα για άμεση επικοινωνία με τον έμπορο - κατασκευαστή. Θα το δούμε αυτό.
Ας γυρίσουμε στη συζήτηση για τα υγρά μέχρι τότε.

Αποσυνδεδεμένος vaios61

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1111 στις: Ιουνίου 26, 2013, 19:01 »
Ρε παιδια,ας μιλησουμε για τα υγρα του ανθρωπου και οχι για αποδειξεις και εφορια!!!Καλη επιτυχια στο νεο ξεκινημα....

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1112 στις: Ιουνίου 26, 2013, 19:02 »
Δεν λεω και εγω συμφωνω για τις αποδειξεις...καλα ειναι να κοβουν τα παιδια..αλλα δεν θα το παω αλλου του στυλ επειδη δεν δινουν αποδειξη- δεν ειναι καλα τα υγρα τους...

Με το καλο να ανοιξουν τα παιδια και μετα ξανα μιλαμε...

Οσο για τις τιμες αν θα ανεβουν η οχι αυτο ειναι στο χερι του μαγαζιου...

μεχρι τοτε καλη η κουβεντουλα αλλα...

ο καιρος γαρ εγγυς που λεει και ο λιακοπουλος!

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1113 στις: Ιουνίου 26, 2013, 19:17 »
lemango loop, μιαμιση ημέρα ωρίμανση το ατμίζω τώρα, τελικά είναι ωραίο ελαφρύ , δροσερό, καλοκαιρινό λεμονομανγκο και κάτι άλλο που δεν μου έρχεται  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος 43

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1114 στις: Ιουνίου 26, 2013, 22:44 »
Κ καλά κάνεις κ ανησυχεις γιατί δεν είσαι ο μόνος. Αλλά εμένα μου την σπάει όταν κάποιοι που θέλουν να το παίζουν εταιρια κ επαγγελματίες μέσα απο εμαιλ κ τηλεφωνα κ στην τελικη να μην υπάρχει τίποτα. Κ ποιος μου λέει οτι δεν τα φτιάχνουν στο σπίτι τους χωρίς προφυλάξεις;  όταν αγοράσω απο εταιρεία που δεν είναι φάντασμα αλλά υπάρχει δεν με ενδιαφέρει η απόδειξη γιατί είμαι έλληνας κ κατανοώ τις αναγκες κ τις υποχρεώσεις που εχεις κάποιος επαγγελματίας. Τ.π.  καλες οι γεύσεις αλλά;;; θέλω κ το πως..κ το που...

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας tapatalk 2
Τι υγρά χρησιμοποιείς?


Τα σχόλια περιττεύουν. Φρόντισαν οι υπερασπιστες - δικηγόροι να αυτο αναιρεθούν.


Είναι αρκετά συνηθισμένο στα forum. Οι υπερασπιστές-δικηγόροι είναι τόσοι περίπου, όσοι και οι "ενοχλημένοι καλοθελητές".
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 26, 2013, 23:51 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1115 στις: Ιουνίου 26, 2013, 22:47 »
Fa. Και ατμός. Παίζει κάποιο ρόλο;

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος 43

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1116 στις: Ιουνίου 26, 2013, 22:52 »
Παίζει, μιας και ανέφερες
Αλλά εμένα μου την σπάει όταν κάποιοι που θέλουν να το παίζουν εταιρια κ επαγγελματίες μέσα απο εμαιλ κ τηλεφωνα κ στην τελικη να μην υπάρχει τίποτα. Κ ποιος μου λέει οτι δεν τα φτιάχνουν στο σπίτι τους χωρίς προφυλάξεις;  όταν αγοράσω απο εταιρεία που δεν είναι φάντασμα αλλά υπάρχει δεν με ενδιαφέρει η απόδειξη γιατί είμαι έλληνας κ κατανοώ τις αναγκες κ τις υποχρεώσεις που εχεις κάποιος επαγγελματίας. Τ.π.  καλες οι γεύσεις αλλά;;; θέλω κ το πως..κ το που...
θα ήθελα από περιέργεια να μου πεις συγκεκριμένα το πως και το που για αυτά που ατμίζεις.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1117 στις: Ιουνίου 26, 2013, 22:59 »
Όπως αναφέρθηκε και παραπάνω από τον Διαχειριστή
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14473.msg642468.html#msg642468
υπάρχουν άλλα θέματα γι αυτή τη συζήτηση.
Ας ξαναγυρίσουμε στα υγρά και μόνο.

Αποσυνδεδεμένος darkeid

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
    • VapeClub
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1118 στις: Ιουνίου 26, 2013, 23:38 »
Παίδες διαβάζω αρκετούς να ταλαιπωρούνται με τις σταγόνες. Μην ταλαιπωρήστε άδικα , πάρτε μια σύριγγα από το φαρμακείο με 30 λεπτά και τραβήξτε 1ml με τη βελόνα και 9ml βάσης , ανακάτεμα καλό και 4-5 μέρες stay.








Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1119 στις: Ιουνίου 26, 2013, 23:50 »
Απλά και ξεκάθαρα:
smooth tobacco: :shock_sick_02:
smoke-e: μέτρια γεύση, ,ευχάριστη μυρωδιά που θυμίζει tribeca,πάντως tribeca δεν είναι με τίποτα
the jack:το καλύτερο μέλι που έχω ατμίσει
smokey caramel:αίσχος σαν όλες τις καραμέλες που έχω πετάξει
smokey blend: :hmmm: ούτε κρύο,ούτε ζέστη
Στα + 1)Γρήγορη αποστολή
Στα - 1)Γραμμένα τα μπουκαλάκια μπακάλικα με μαρκαδόρο
          2)Δεν έχει ένα τηλέφωνο να πεις τον πόνο σου για την παραγγελία βρε αδερφέ
          3)Για το ΦΠΑ χέ :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed: κα αλλά η έδρα και το ΑΦΜ λέν πολλά
 
 
Όσο για τα υγρά αν είναι καλά, όλα απο όλες τις εταιρίες σκ :lipssealed: :lipssealed: ά είναι,άλλα λίγο άλλα πολύ, αφού το άτμισμα είναι και αυτό κάτι το βλαβερό για τον οργανισμό :thank_you2:
 

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1120 στις: Ιουνίου 26, 2013, 23:50 »
Δεν έχω ατμίσει ακόμη τα συγκεκριμένα υγρά αν και έχω διάβαση ότι είναι άπαιχτα και μπορεί να είμαι και μετριόφρον και οσονουπω τώρα που μου τελείωσαν τα άλλα το σκέφτομαι να πάρω 6-7 γεύσης διότι λόγου driping αλλάξω αρκετές γεύσης καθημερινά!!

Σε ότι άφορα το of topic στο θέμα που είμαστε!!
Για μένα το καλύτερο είναι όσες εταιρίες παρασκευάζουνε υγρά είναι να μας παρουσιάσουνε τα εργαστήρια τους (μπορεί κάποιοι,οι όλοι να το έχουνε κάνει και να με διαφεύγει) σε ένα βίντεο και επιπλέον με  φωτογραφικό υλικό συν τις οποίες πιστοποιήσεις υπάρχουνε από κρατικά όργανα και όχι μόνο τα οποία δεν ξέρω ποια είναι υπεύθυνα στον τομέα τον υγρών!!
Έχω ατμίσει σχεδόν τα πάντα άλλα εφησυχάζομε στις πιστοποιήσεις όπως έχω φάει και έχω πιει τα πάντα και εφησυχάζομε πάλι στις πιστοποιήσεις,που παρόλο που γίνονται πόσα σκάνδαλα δεν έχουνε βγει στην φόρα άλλα λιγάκι αργά,διότι τα έχουμε γευτεί στο έπακρων!!
Ως επίλογο αυτό που μετράει είναι ο σεβασμός που δείχνει κάποιος στους πελάτες και κάνει τα πάντα για να βγει στην αγορά  όσο καλύτερο μπορεί το προίον του,μην κάνοντας σκόντο σε τίποτα χάριν του κέρδους!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1121 στις: Ιουνίου 26, 2013, 23:55 »
Γενικεύτηκε πολύ η συζήτηση, παιδιά. Υπάρχουν τα ελεύθερα θέματα για τέτοιες γενικεύσεις αν και υπάρχει και η πιθανότητα να γυρίσει στα πολιτικά η συζήτηση.  :hmmm:  Σε ό,τι αφορά για το μαγαζί που θα ανοίξει, από ό,τι φαίνεται θα γίνει σύντομα και καθένας θα δει τι παίζει και αν θα συνεχίσει να αγοράζει. Τότε πιθανόν το μαγαζί να έχει και δικό του πίνακα για άμεση επικοινωνία με τον έμπορο - κατασκευαστή. Θα το δούμε αυτό.Ας γυρίσουμε στη συζήτηση για τα υγρά μέχρι τότε.


Ας γυρίσουμε στη συζήτηση για τα υγρά μέχρι τότε.

Έγινε διαγραφή σε Μηνύματα προσωπικής αντιπαράθεσης.


Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς


Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1122 στις: Ιουνίου 27, 2013, 00:14 »
Nutty nuts με δύο ημέρες μονο αναμονή :baby:

Σήμερα 27/6 δοκίμασα το Arcadian symptoms 3ημερών γεύση; Εμένα μου βγάζει; άγριοβύσσινο  :thumpup: το smoke ακόμα δεν το έχω καταλάβει ως γεύση θα περιμένω  :hmmm:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 27, 2013, 16:27 από peter derek »

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1123 στις: Ιουνίου 28, 2013, 15:43 »
λεμάγκο φοβερό άρωμα για υγρό  :respect:
smoke εξίσου ωραίο  :respect: :respect:
και η ποιότητα και οι τιμές φοβερές :) ;) :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1124 στις: Ιουνίου 29, 2013, 11:49 »
Δοκίμασα χθες το The Lighthouse..
Εξαιρετικό καπνικό που δεν κουράζει και πιστεύω ότι ταιριάζει σε όλα τα γούστα. :thumpup:
Αφήνει μια αίσθηση δροσιάς στην εκπνοή και θα έλεγα πως μου θυμίζει κάτι από Torque της Halo.
Ελπίζω να βγει σύντομα και σε άρωμα όπως το Duman.

Προσωπικά για εμένα και οι δύο προσπάθειες για απομίμηση των Analog από την after-8
είναι αρκετά επιτυχημένες και μπορούν να συνδυαστούν και με άλλα αρώματα για να δώσουν
διαφορετικές και πιο περίπλοκες ατμιστικές εμπειρίες. ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281688 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66121 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313008 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124924 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93639 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix