vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 9 χρήστες
nightdream, Williamgah, dkostas, Milarepa, Tem, Christos Z, ZoeM, Giannis.B, trabaman

Twitter

Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #45 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:31 »
H αξιοπιστια και η εξαιρετικη διαχειριση ενεργειας.

Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #46 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:34 »
 :thumpup: :thumpup:

Ρίξε μια ματιά εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14553.msg545825.html#msg545825
και σκέψου πως το proVari έχει κριθεί παγκόσμια , το e Vic που είναι αλουμινένιο και όχι ss
είναι στα σπάργανα για πετυχημένη σταδιοδρομία, χωρίς να σημαίνει πως δεν θα πετύχει, εξάλλου
το συνοδεύει το όνομα που είναι βαρύ στην αγορά του η.τ.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:38 »
provari μονο  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:50 »
Mακραν οτι καλυτερο και αξιοπιστο VV υπαρχει.... :yes:
 
Provari the best choice  8)

Αποσυνδεδεμένος komatoza

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:51 »
Εγώ στην είχα πάρει λάβα 2 και σε δύο μήνες κατέληξα σε provari είχε δοκιμάσει και μηχανικό. Αν δεν έχεις πρόβλημα με την τιμή τότε πρόβατο.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 26, 2012, 23:59 »
Κακα τα ψέματα.Είτε το θέλουμε είτε όχι,το provari σημερα είναι σημείο αναφοράςστα mod και κατα την γνωμη μου ,μονόδρομος σε οποίον διαθέτει τα euro για την αγορά του.

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 00:03 »
Συμφωνω με τους προλαλησαντες. Για μενα τα πραγματα ειναι απλα. Υπαρχουν οι Μερσεντες.....Υπαρχουν και τα αυτοκινητα :yes: Υπαρχει το προβαρι, υπαρχουν και ολα τα υπολοιπα. :yes: (Χωρις να θελω να θιξω καποιο μοντακι ειτε ελληνικο, ειτε ξενο) Αν ξεκινουσα τωρα, με τον ογκο των πληροφοριων που βρισκει καποιος σε αυτο το φορουμ, θα πηγαινα αμεσως εκει.  :yes:
Αυτο ομως προυποθετει να διαθετεις και το αναλογο πορτοφολι......αν το διαθετεις, μην το σκεφτεις καθολου. Αν οχι, υπαρχουν και αλλα μοντς και ξενα αλλα ΚΑΙ ελληνικα με πολυ καλη κατασκευη απο Ελληνες μοντερς.

Οπως βλεπεις τα παιδια εδω, σου εχουν δωσει πολλες επιλογες. Τον πρωτο ρολο ομως παιζει το ΕΣΥ τι θελεις απο το μοντ, οποτε το ξεκαθαριζεις και αναλογως κανεις την επιλογη σου  :bye:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 00:05 »
το provari σημερα είναι ..

Ακόμη και σήμερα, μπορούσες να πεις... όπως και πριν ένα χρόνο (και βάλε) αυτό είναι το αξιοσημείωτο εδώ.. ;)

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 00:07 »
Ποιος ο λογος να δωσει 200 ευρω για προβατο και να μην δωσει 100 για Evic?
Ποιες ειναι οι τρομερες διαφορες που εχει το προβατο που το κανουν να στοιχιζει τα 2πλα λεφτα?
αντι για E-VIC παρε ενα LAVA V-1
και λεφτα θα γλυτωσης και την ιδια αποδοση θα εχεις
αν θες να παρεις ενα δυνατο μοντ παρε PROVARI
αν θες να παρεις ενα πολυ δυνατο μοντ παρε ΚΟΥΤΙ  ;D

Αποσυνδεδεμένος testament

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 01:08 »
Κακά τα ψέματα, τη σημερινή μέρα πας με βάση το τι χρήματα έχεις στο πορτοφόλι σου και πόσα μπορείς να ξοδέψεις. Δεν είναι καθόλου υπερβολή να πούμε ότι το άτμισμα θα καταντήσει σε λίγο είδος πολυτελείας. Όταν κάποιος κόβει το κανονικό τσιγάρο και ως εναλλακτική λύση πηγαίνει στο ηλεκτρονικό, προφανώς δε φαντάζεται ότι γύρω από το κεφάλι του γυρίζουν τόσα πολλά πράγματα. Κάπου πρέπει να υπάρχει και ένα όριο.


Όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω, καλή είναι η Μercedes αρκεί να έχεις χρήμα, αλλιώς πας σε Ζάσταβα.


Το καλό είναι και ακριβό.


Πας να πάρεις κάτι καλό και αρχίζεις και λες.... δεν έχω φορτιστή, δεν έχω μπαταρίες, δεν έχω προέκταση κλπ κλπ
Αν ξεκινήσεις από την αρχή ο κατάλογος μεγαλώνει. Πόσο μας κάνει το σύνολο; Μα θα πει κάποιος αξίζει να δώσει τώρα ένα 50άρικο και σε κανένα 6μηνο να δώσει άλλα 100; Όχι συμφωνώ δεν αξίζει, αλλά δεν αξίζει και να περάσουμε στην άλλη πλευρά, ξοδεύοντας υπερβολικά (γιατί πάντα θα υπάρχει κάτι νεότερο ή κάτι καλύτερο).


Επειδή κι εγώ ψάχνομαι για μόντα θα αρκεστώ σε κάτι φτηνό κινέζικο και όσο με βγάλει, οι συνέπειες δικές μου. Εξάλλου ο αρχικός μου στόχος δεν ήταν να έχω Provari αλλά να κόψω το τσιγάρο και σε μεγάλο βαθμό το πέτυχα.
Οι φίλοι εδώ προσπαθούν να βοηθήσουν, η επιλογή με βάση το οικονομικό δική σου.

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2012, 01:17 από testament »

Αποσυνδεδεμένος ΑΓΝΟ

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 01:13 »
Η PROVARI ή ego πολυβολτική pass

Αποσυνδεδεμένος marnik

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 01:16 »
Η δικια μου αποψη παντως ειναι οτι το προβατο απευθηνεται σε ατμιστες εμπειρους που εχουν ειδη κατασταλαξει σε αυτο μετα απο το περασμα αλλων φτηνων λυσεων. Νομιζω οτι ενα lava για αρχη ειναι οτι καλυτερο.Αν μαζευεις τα λεφτα που εδινες για κτ σε λιγο καιρο αγοραζεις στανη.

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 05:46 »
Οχι, το Provari δεν απευθύνεται μόνο σε έμπειρους ατμιστές αλλά συνίσταται σε κάθε ατμιστή που είναι διατεθιμένος να πληρώσει τα 200$ περίπου που ζητά η Provape, τιμή που δικαιολογείαι όμως πλήρως από την ποιότητα του mod κατά πολύ ανώτερη απ' αυτην των άλλών mod της ίδιας φιλόσοφίας...

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 06:28 »
Εξάλλου ο αρχικός μου στόχος δεν ήταν να έχω Provari αλλά να κόψω το τσιγάρο και σε μεγάλο βαθμό το πέτυχα.

Αυτή η πρόταση τα λέει όλα παιδιά.

Προσωπικά δεν με πειράζει που δεν έχω provari και ας μην μου δίνει το μοντάκι μου τα 3.9 V που του ζητάω, αλλά 3.7. Δεν θα πάθω και τίποτα. Το σημαντικό είναι ότι ξέφυγα από το τσιγάρο.

Μια χαρά είναι και το κινέζικο που έχω. Αλλωστε, αυτό που είχε την ιδέα του η.τ. Κινέζος δεν ήταν ?

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 27, 2012, 08:55 »
Εγω προτεινω Evic.Και εδω που τα λεμε και η Joyetech δεν ειναι και καμοια εταιριουλα της πλακας.
Εγω που με απλες πολυβολτικες δεν ημουνα τοσο ευχαριστημενος μολις εβαλα τον ατμο μου πανω στο Evic επαθα πλακα.
Επισης μεχρι στιγμης εχει και τρομερη διαχειριση μπαταριας σε σχεση με το λαβα που ειχα.Επισης η μαμα μπαταρια ειναι 2600 samsung και με βγαζει 2 μερες.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275382 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15231 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42716 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34905 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9095 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364