vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

521 επισκέπτες, 8 χρήστες
FaniFox, akis91, dkostas, geotron, Ηρακλης, manoslykos, Jorge, athmichalop

Twitter

Έτοιμα Υγρά, Βάσεις και Αρώματα Totally Wicked

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 09:06 »
Λοιπον δεν ξερω τι συμβαινει πρεπει να εχω μαυρο συννεφο πανω μου.
Παρηγγειλα την περασμενη Τριτη απο TW το πακετο του TITAN 510 και σημερα μια βδομαδα και μια μερα μετα,ακομα τπτ  :angry_orange:
Η παραγγελια εγινε shipped την προηγουμενη Τεταρτη συμφωνα με το σχετικο mail που πήρα

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 15:06 »
Μα τι ταχύτητα στις αποστολές της η T.W.!
Παράγγειλα Παρασκευή και σήμερα, Τρίτη, τα είχα στο σπίτι μου.
Η συσκευασία τους με άφησε άφωνο. Είναι τρομεροί επαγγελματίες οι άνθρωποι.
Το Tοbacco Medium μου φάνηκε εξαιρετικό και νομίζω πως θα γίνει η μάρκα μου.
Και το  French Pipe μου άρεσε αντίθετα από τον  Atmos.
Είναι πολύ μα πάρα πολύ γλυκιά η γεύση του κι αυτό ίσως ενοχλεί εκείνους που θέλουν πιο "τσιγαρένιες γεύσεις"
αλλά όχι εμένα που είμαι τρελός γλυκατζής!

Είναι όντως πολύ σωστοί επαγγελματικά αλλά τα υγρά τους, και κυρίως τα ατομάιζερ είναι τα χειρότερα. Εγώ έχω πάρει από εκεί Marlboro Low (η χειρότερη γεύση που έχω δοκιμάσει ποτέ) και tobacco low (μετριότατη). Τα δε 901 ατομάιζερ είναι πάτος.

Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 16:07 »
Εμένα πάντως με αποθαρύνουν πλήρως τα μεταφορικά που λέτε οτι χρεώνουν 10 λίρες τη φορά. Το θεωρώ απαράδεκτο ιδίως για τον όγκο της αποστολής. 2-3 μπουκαλάκια κ τρίχες.
Ψωνίζω συστηματικά blue-ray για το playstation μου από Αγγλία (blahdvd.com) κ χρεώνουν για εκτός Ηνωμένου Βασιλείου αποστολές όλη κι όλη μια λίρα! Κι αυτοί με Royal Mail στέλνουν. Nobacco κ πάλι Nobacco  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 16:43 »
Εμένα πάντως με αποθαρύνουν πλήρως τα μεταφορικά που λέτε οτι χρεώνουν 10 λίρες τη φορά. Το θεωρώ απαράδεκτο ιδίως για τον όγκο της αποστολής. 2-3 μπουκαλάκια κ τρίχες.
Ψωνίζω συστηματικά blue-ray για το playstation μου από Αγγλία (blahdvd.com) κ χρεώνουν για εκτός Ηνωμένου Βασιλείου αποστολές όλη κι όλη μια λίρα! Κι αυτοί με Royal Mail στέλνουν. Nobacco κ πάλι Nobacco  :thumpup:

Τα μεταφορικά είναι η μεγάλη "κατάρα" στις εκτός Ελλάδος αγορές:
Αμεση εξυπηρέτηση αλλα "ότι πάρεις10 λίρες" ο ένας (TW), 8 ευρώ ο άλλος, και εχει ο θεός πότε θα έρθει (Janty), 3 δολάρια αλλά θα το παραλάβεις όταν.... ξανακάνει ο ολυμπιακός διπλό στο Champion's League  ;D (Ryan)....
Συμφέρει μόνο η μεγάλη παραγγελία, αλλά απο τη μια μπορεί να μην θες να.... στοκάρεις για 3 χρόνια, και από την άλλη πάντα ελλοχεύει ο κίνδυνος να στο κρατήσει κανένας στόκος στο τελωνείο και να πληρώσεις το ατομάιζερ χρυσό!

Τουλάχιστον εδω πληρώνεις το 7άρι, αλλά την επομένη το έχεις!
Οχι πως και τα 7 ευρω είναι λίγα, αλλά τελος πάντων......  8)

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 17:23 »
Εγω παλι αν δεν ειχαμε την εκπτωση του φορουμ,δεν θα ψωνιζα ποτε απο Ελλαδα.Τη διαφορα στις τιμες τη βρισκω τεραστια.Το μονο που σωζει την κατασταση ειναι η εκπτωση που δινεται
Στο μεταξυ μολις εφτασε και το δελτιο παραλαβης για το νεο μου τσιγαρακι  :dance2:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 20:39 »
Συμφωνώ με τον Ανδρέα, μόνον η έκπτωση του forum με κάνει να ψωνίζω ακόμη από Ελλάδα.
Αν κάνεις μεγάλες παραγγελίες από εξωτερικό πάντως ακόμη και με την έκπτωση στην Ελλάδα ψωνίζεις ακριβότερα.
Αλήθεια Ανδρέα, πιο τσιγαρακι αγόρασες;

edit --- το είδα μετά, το Titan με το ωραιότατο μπλε led! Με γεια, καλοάτμιστο!

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2009, 21:17 »
Νασαι καλα φιλε μου  :D
Βασικα πηρα πακετο με ενα μαυρο με μπλε και ενα ασπρο με κοκκινο LED για ποικιλια  ;D

Αποσυνδεδεμένος asala

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2009, 02:05 »
Με για οι..Τιτανες φιλε συνατμιστη.
Αν θες και αφου το ...στρωσεις πες μας την γνωμη σου ,τι λει σαν Η.Τ
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 03, 2009, 21:40 από asala »

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2009, 12:17 »
Εννοειται πως θα κανω την κριτικη μου αλλα,μολις ερθει  >:(
Τελικα στο ταχυδρομειο μου δωσανε αλλη παραγγελια που ειχα κανει(συμπληρωματα απο Αμερικη) που την περιμενα σε μια βδομαδα  ;D

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2009, 12:20 »
Άντε, κι έχουμε να δούμε κριτική προϊόντος από τον καιρό του Νώε!  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2009, 03:46 »
Μου φάνηκε πολύ ωραία η ιδέα των multipack στα υγρά που ξεκίνησε η T.W.
Πουλάει τα 5 μπουκαλάκια των 10ΜL 36 λίρες. Ίσως θα μπορούσε να είναι λίγο φτηνότερα αλλά είναι μια ιδέα για παράδειγμα.
http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/products/totally-wicked-e-liquid-products.html

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2009, 12:26 »
Εμένα πάλι μου αρέσει το πακέτο των ατομ. ::)
Υπάρχει φαίνεται ανταγωνισμός που κάνει τις εταιρίες να κάνουν τέτοιες κινήσεις σε πακέτα.Κι όπως και να το κάνεις ειδικά το ατομ θα έπρεπε να είναι πιο φτηνό αφου είναι τόσο απρόβλεπτο.
Στα υγρά είναι πολύ καλή κίνηση,έχεις την ευχέρεια να δοκιμάσεις χωρίς να ξοδευτείς πολύ.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2009, 13:20 »
Και στους ατμ,και στις μπαταριες νομιζω η ιδεα των multipacks ειναι πολυ καλη  ;D
Δυστυχως ακομα να δω το τσιγαρακι που παρηγγειλα ομως  :confused1:
Βεβαια με το order tracking ανακαλυψα πως τα ελτα φταινε αφου εχει ερθει εδω και 5 μερες και ακομα δεν μου εχουν στειλει τπτ,ουτε καν ειδοποιηση να το παραλαβω  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2009, 13:43 »
Είναι παράξενο πάντως Ανδρέα που έχει αργήσει τόσο.
Παραγγέλνω πολύ συχνα από T.W., ατομάιζερ μπαταρίες και υγρά
και πάντα τα έχω μετά από 4 ημέρες. Ένας λόγος δηλαδή που παραγγέλνω απο'κει είναι και η ταχύτητα της παράδοσης.

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Totallywicked υγρά - ποιό έχετε δοκιμάσει και σας άρεσε;
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2009, 23:36 »
Δοκίμασα το Virginia medium 11mg.
μιλάμε για...τελείως τσιγάρο. Άφθονο ντουμάνι, πολύ δυνατό χτύπημα και γεύση μεστή, τσιγαρίσια.
Έχω συνηθίσει με την περισσότερο γλυκιά γεύση του Tobacco και αυτό μου φάνηκε σαν να κάπνιζα κανονικό τσιγάρο.
Το κύριο χαρακτηριστικό πάντως είναι το χτύπημα, θα ικανοποιήσει αυτούς που κάπνιζαν πολύ βαριά τσιγάρα.
Δε θα μπορούσε να γίνει η βασική μου γεύση αλλά στο μπαρ για ποτό θα ταίριαζε σίγουρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33989 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59814 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237552 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 591 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15721 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136156 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12