vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

216 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, grag, Sergios

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #45 στις: Ιουλίου 05, 2012, 21:28 »
Το να θες να ξελυγώσεις τον (κάθε είδους) άτμο και να σου βγάζει καμένο με την δεύτερη προσπάθεια...

Αποσυνδεδεμένος thanasssis

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #46 στις: Ιουλίου 05, 2012, 21:45 »
Εμένα με έιχαν κουράσει οι λάθος αγορές!!

Ευτυχώς από το Πάσχα και μετά έχω κατασταλάξει.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #47 στις: Ιουλίου 05, 2012, 22:09 »
Εμένα το μοναδικό πράγμα που με κουράζει, είναι οι "μαυραγορίτες"!!!
Αυτοί οι σκοτεινοί τύποι γύρω μας, που αγοράζουν x100 σε ποσότητα κάποια προϊόντα και μετά σιγά-σιγά τα βγάζουν στη φόρα "ξεστοκάροντας" δήθεν σε εξωφρενικές τιμές, έχοντας φυσικά δημιουργήσει πρώτα ένα μύθο γύρω απ αυτά τα προϊόντα ώστε να αναπτυχθεί η αγορά!!!
Λειτουργούν ακριβώς όπως αυτά τα μαγαζιά αγοράς χρυσού ή τους τοκογλύφους που εμφανίζονται όποτε υπάρχει κρίση και μαζεύουν, μαζεύουν, μαζεύουν...
Το η/τ αυτό καθ αυτό δε με έχει κουράσει σε τίποτα απολύτως!!!
Όπως είπε και ο Arxos "τα γύρω του φαλτσάρουν" και προσθέτω... πολύ.... μα πααααρα πολύ!!!
Καλή μας συνέχεια και εύχομαι οι περισσότεροι να καταφέρουμε να το πετάξουμε και αυτό! ;) :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 05, 2012, 22:15 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος liapakos

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την στιγμή,πριν γίνει ανάμνηση...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #48 στις: Ιουλίου 05, 2012, 22:16 »
Εμενα προσωπικα με εχει κουρασει αφανταστα το ητ στην δουλεια.Σε σημειο που μεσα σε 1 μηνα να εχω αγορασει 4-5 πακετα τσιγαρα.Οταν πλενεις αυτοκινητα ή κανεις service ειναι αφανταστα δυσκολο το να ξεντουμανιαζεις απο το ητ σου.Ειδικα αν εχεις καποιο μηχανιμα που το προσεχεις.
Τις προαλες για παραδειγμα ειχαμε ενα αυτοκινητο που ηθελε αλλαγη μοτερ.Πολλες ωρες δουλειας και πολυ μαυριλα στα χερια..Αντε να χρησιμοποιησεις το ητ σου εκει..Οχι οτι δεν σε ικανοποιει,αλλα λυπασαι να το γεμισεις μες στην βρωμα και τα γρασσα.
Αυτο ειναι που με εχει κουρασει τον τελευταιο εναμιση μηνα στο ηλεκτρονικο τσιγαρο και δυστυχως δεν εχω βρει ακομη λυση...

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 05, 2012, 23:19 »
Προσωπικά με έχει κουράσει, κάτι που δεν μ'αρέσει γενικότερα...

Ο ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΣ.

Είτε υπέρ, είτε κατά προϊόντων - κατασκευαστών.
Σε υγρά, ατμοποιητές, επισκευάσιμους, VV, μπαταριοθήκες κτλ, κτλ.....

Και ειδικά, όταν τα πράγματα είναι τόσο απλά!

Κυκλοφορεί αυτό. Το θές, πάρτο. Δεν το θέλεις, άστο κάποιος άλλος θα το πάρει που το θέλει...

Δεν χρειάζεται να πειστούμε και όλοι οι υπόλοιποι ότι είναι μάπα γιατί δεν αρέσει σε κάποιον.
Δεν χρειάζεται να πειστούμε και όλοι οι υπόλοιποι ότι είναι κορυφή γιατί αρέσει σε κάποιον.

Όχι μόνο δεν με κουράζει το Η.Τ, αλλά  για μένα πέρα από την κάλυψη της ανάγκης μου για νικοτίνη, είναι και ένα χόμπι τώρα πια που μου αρέσει. 

Και μου αρέσει γιατί έχω την επιλογή.
Την επιλογή για τον ατμοποιητή
Την επιλογή για την μπαταρία (VV, μπαταριοθήκη κτλ)
Την επιλογή για τα υγρά
Την επιλογή για το κατάστημα που θα τα προμηθευτώ.

Και μιας και έχω την επιλογή για τα πάντα, αυτός είναι και ο λόγος που με έχει κουράσει ο φανατισμός που υπάρχει στα προϊόντα του Η.Τ.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #50 στις: Ιουλίου 06, 2012, 10:19 »
Τα "καπνικα" αρωματα που ειναι γλυκα  :wall:.  Αν ηθελα γλυκα θα ατμιζα μαντολατο  :) :

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #51 στις: Ιουλίου 06, 2012, 10:35 »
Με εχει κουρασει το γεγονος οτι δεν εχω λεφτα να παρω ό,τι κυκλοφορει, σε εργοστασιακο-μοντ-υγρα ετοιμα-DIY

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ!  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #52 στις: Ιουλίου 06, 2012, 12:02 »
Με εχει κουρασει το οτι τα "αρμοδια" καταστηματα η.τ. στην επαρχια δεν φερνουν και συχνα δεν ξερουν οτι υπαρχουν βασικα προιοντα που απολαμβανουν οι ατμιστεσ σε Αθηνα/θεσαλονικη.. ακομη και αν αυτα τα τοπικα καταστηματα ειναι αντιπροσωποι εταιριασ..

Γιατι σε εμασ δεν ασχολουνται με το αντικειμενο και πρεπει ολα να τα παραγγελνουμε απο Αθηνα/θεσ/κη ???

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #53 στις: Ιουλίου 06, 2012, 13:22 »
Ο εαυτός μου με εχει κουράσει, όχι το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #54 στις: Ιουλίου 06, 2012, 13:50 »
Με εχει κουρασει το γεγονος οτι πρεπει να εχω παντα μαζι μου χαρτομαντηλα,χαρτοπετσετες,κλπ
Επισης τα σφυριγματα και οι ηχοι που κανουν καποιοι ατμοποιητες.

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #55 στις: Ιουλίου 06, 2012, 13:52 »
Το ότι δεν φέρνουν mods τα περισσότερα μαγαζιά και ότι το 99% είναι μαγαζιά εταιριών. Α και το γεγονός ότι πάνε και βάζουνε ένα όνομα πάνω σε noname και τα πουλάνε 3 ευρώ πιο ακριβά...

Αποσυνδεδεμένος tsiou

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 06, 2012, 13:54 »
To μεγαλύτερο πρόβλημα που είχα ήταν οι ατμοποιητές,αγόρασα έναν spheroid και ησύχασα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος albertneofitos

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 06, 2012, 13:55 »
Να περιμένω την provape να μου στείλει το provaraki!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 06, 2012, 14:42 »
Αυτό που με έχει κουράσει εμένα είναι ότι αισθάνομαι σαν "ζάκι" που κυκλοφορεί με διάφορα που στον κόσμο φαίνονται παράξενα και βγάζει καπνούς χωρίς να υπάρχει φωτιά.
Με ενοχλεί φοβερά αυτή η εξάρτηση ίσως περισσότερο από όταν κάπνιζα. Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κόψω και το η.τ. αλλά νοιώθω ανασφάλεια ότι θα πέσω στο κ.τ., την οποία δεν ένοιωθα όταν κάπνιζα

Αποσυνδεδεμένος Στράτος NZ

  • *
  • 2
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο αυτό μας είχε μείνει... Πάει και αυτό
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 06, 2012, 14:48 »
Καλησπέρα και απο μενα

Με έχει κουράσει να βρίσκω  καινουργιες γευσεις καινουργιους συνδιασμούς

απο την μια μου αρέσει αλλα απο την άλλη Φοβάμαι να δοκιμάσω απο άλλους, μη τυχον και μου αρέσει ΠΑΛΙ περισσότερο 

 :eyesplash:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12796 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123658 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14282 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9644 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos