vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Εργοστασιακοί ατμοποιητές (με έτοιμες κεφαλές) για τσιγαρίσιες - σφιχτές τζούρες

Αποσυνδεδεμένος pkout

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πάντως δεν το είχα πάρει χαμπάρι και παρήγγειλα έναν cubis 2 στην συσκευασία γράψανε gift τώρα θα γίνει δεν ξέρω. Το.πολυ πολύ να κλαίω τα 13 ευρο.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Είναι ελαφρύς ο πόνος του cubis. Μη σου πω πως θάπρεπε να χαίρεσαι...
Σκέψου να ήταν κανένας καμπούκι στη θέση του που δεν υπάρχει και Ελλάδα...

Αποσυνδεδεμένος teopanta1

  • **
  • 154
  • Φύλο: Άντρας
ψαχνω για εργοστασιακο mtl ατμοποιητη χωρις διαρροες . τι προτεινεται ?

Αποσυνδεδεμένος harisde1

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος blackhill66

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
o mini naytilus μεχει ξετιναξει στη διαρροη ακομα και με 0,7 ohm αντισταση αστον πολυ λαδιλα,εχει κανεις δοκιμασει παιδες τον vaporesso quardian να μας πει εντυπωσεις αν εχει διαροες κτλ?

Αποσυνδεδεμένος harisde1

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
o mini ή ο 2? γιατί ο mini ούτε κατά διάνοια διαρροές..

Αποσυνδεδεμένος blackhill66

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
ο μινι ναυτιλος δεν ξερω εμενα μεχει ταλαιπωρησει πολυ καθε λιγο και λιγακι χωνω χαρτοπετσετα να το καθαρισω

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
o mini naytilus μεχει ξετιναξει στη διαρροη ακομα και με 0,7 ohm αντισταση αστον πολυ λαδιλα,εχει κανεις δοκιμασει παιδες τον vaporesso quardian να μας πει εντυπωσεις αν εχει διαροες κτλ?
Όσο ήμουν στους εργοστασιακούς είχα τον Guardian και ουδέποτε είχε διαρροές. Μάλιστα, όταν μπήκα στους επισκευάσιμους τον έβαλα στο τσαντάκι, με υγρό μέσα για backup. Εν τέλει ένα μήνα δεν χρειάστηκε και τον έβγαλα. Το υγρό ήταν ακόμα στο τάνκ και η χαρτοπετσέτα που τον είχα τυλίξει ήταν καθαρή.

Αποσυνδεδεμένος harisde1

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
μήπως δεν σφίγγεις αρκετά την βάση? 

Αποσυνδεδεμένος blackhill66

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
μήπως δεν σφίγγεις αρκετά την βάση?
κανονικα τη σφιγγω

Αποσυνδεδεμένος blackhill66

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Όσο ήμουν στους εργοστασιακούς είχα τον Guardian και ουδέποτε είχε διαρροές. Μάλιστα, όταν μπήκα στους επισκευάσιμους τον έβαλα στο τσαντάκι, με υγρό μέσα για backup. Εν τέλει ένα μήνα δεν χρειάστηκε και τον έβγαλα. Το υγρό ήταν ακόμα στο τάνκ και η χαρτοπετσέτα που τον είχα τυλίξει ήταν καθαρή.
ο επομενος μαλλον θαναι αυτος

Αποσυνδεδεμένος Electron-77

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • If evolution works, why are there so many idiots?
Mini triton.

Απροβλημάτιστος. Τον εχω 5 μηνες.0% διαρροές και εύκολο λύσιμο-καθαρισμα. Κορυφαία ο-rings σιλικόνης

Κατά την γνώμη μου καλύτερος απο τον μινι ναυτιλο και τον ναυτιλο χ

(Εχω περάσει πλεον στους επισκευασιμους αλλα τον triton μινι και τον ναυτιλο μινι ακομα τους εχω)

Ναυτίλος ο πρώτος,Triton mini και Guardian(με την αντίσταση 0,6 για τσιγαρίσιες).Καμμία διαρροή με σχετική περιποίηση.Εξαιρετικοί και οι τρείς για τσιγαρίσιες.Ο Guardian ο πιό εύκολος στο καθάρισμα και ο triton στο γεμισμα.

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχει κάποιος εργοστασιακός ατμοποιητής :
- με χωρητικότητα άνω των 3ml ,
- να παίρνει και εργοστασιακή και επισκευάσιμη κεφαλή
- να είναι κατά το δυνατόν mtl ?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 07, 2017, 01:40 από yian »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Τα 2 από τα 3 στα καλύπτει ο Ναυτίλος Χ. Νομίζω και επισκευάσιμη παίρνει, αλλά ας το πει κάποιος που το ξέρει σίγουρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 269 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208114 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93823 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4409 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix