vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

619 επισκέπτες, 8 χρήστες
Jorge, Mimhsdr, mbreznik, Christos Z, Buliwyf, Tazz, camber, manoslykos

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 689
  • Φύλο: Άντρας
Να τον πάρω ή να πάρω τον αυθεντικό;

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Προτιμώ να σου πω πώς λειτουργώ εγώ. Οταν μιλάμε για κλώνους, υπάρχουν 4-5 κατασκευαστές που προσφέρουν από άριστο έως & πολύ καλό αποτέλεσμα. Ανάμεσα από αυτούς ψωνίζω άφοβα, έχοντας πρώτα διαβάσει κριτικές του ατμοποιητή που με ενδιαφέρει για να "δέσω" την απόφασή μου.
Ο συγκεκριμένος που ρωτάς είναι ανώνυμος & δεν θα τον κοιτούσα καν. Γνώμη μου πάντα & η απόφαση δική σου. :)


Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 27, 2020, 00:45 από sergor »

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Euro Special Air Mail - Line 4 (Remote Areas Excluded)

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα θέλω να δοκιμάσω εκτός από mtl που είμαι τώρα κάποιον  DL rta αλλά με όχι τόσο πολύ αέρα μετά από αρκετό ψάξιμο
βρήκα τους παρακάτω, θέλω να είναι όσο το δυνατόν απροβληματιστοι μην έχω προβλήματα με διαρροές (αυτό θα οφείλεται και σε μένα) είμαι πλέον εδώ και ένα χρόνο nicotine free.
Κάθε πρόταση βοήθεια ευπρόσδεκτη, ακόμα και για κάποιον άλλο, για αρχή θα προτιμήσω κάποιο κλώνο και αν δω ότι μου ταιριάζει θα το σκεφτώ και για αυθεντικό.
Μετα θα χρειαστώ και βοήθεια για τις αντιστάσεις :)) γιατί καλά με τους mtl αλλά αυτοί από ότι βλέπω παίρνουν εξωτικά κλπ.


Zeus X
Rebirth RTA
Dead Rabbit RTA
Intake RTA
GEAR RTA OFRF
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 29, 2020, 13:30 από xloupas »

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
 Αφού έρχεσαι από mtl και δεν θες και full αέρα γιατί δεν κοιτάς για single coil όπως π.χ. ο intake

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Πολυ ωραία θα το κοιτάξω δεν το ήξερα, απλά με το που πας να κοιτάξεις κάτι σου πετάγονται βίντεο προτάσεις από εδώ, απο εκεί και δεν ξέρεις τι να πρώτο κοιτάξεις, για αυτό και ζητάω την βοήθεια σας.

Αποσυνδεδεμένος 4son

  • **
  • 194
+1 και από μένα για τον intake ,απροβληματιστος ατμο μηδέν διαρροές ευκολο στήσιμο τίποτα το ιδιαίτερο στο βαμβακομα  και σε τιμή χωμα από δεύτερο χέρι. Είναι ό βασικός μού όταν βγαίνω έξω με γεμάτο τανκακι ( bubble)  άνετα βγάζω ένα τρίωρο.  Το μόνο μείον είναι τα ποστ τού τσαλακώνουν τις αντιστάσεις εύκολα και  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος bloodlessz

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ και γω για intake.
Επειδή σε DL είχα μόνο RDAs, είναι ο μόνος DL tank που έχω και τον έχω καταευχαριστηθεί.

[member=21713]4son[/member]: και όμως, στο τελευταίο γέμισμα κατάφερα να τον πλυμμηρήσω  :tongue_smilie: . Μάλλον λόγω του ότι τον γέμισα μέχρι εκεί που δεν πάει...χαχαχ

Συνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Να τεταρτώσω κι εγώ για intake

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Ωραια παιδια Intake, και απο παρουσιασεις ειδα οτι μετα τον dual ακουγεται και για V3 εγω θα παω για τον Intake single coil και τελος διαβαζω και στα σχολια απο παρουσιασεις παρα πολυ καλα λογια για τον OFRF Gear

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Εξαιρετικός κ ο gear αλλα ρουφήχτρα κ κάθε τόσο θέλει γέμισμα !


Sent from my iPad using Tapatalk


Καλησπέρα παίδες, έχει δοκιμάσει κανένας το παρακάτω κλωνάκι να μας πει μια γνώμη?
ULTON Haar Style 22mm RTA 4ml

Αποσυνδεδεμένος morpheas84

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Digna Factis Recipimus
Φίλε [member=19400]giannaros11[/member] από όσο είδα δεν έχει βγει ακόμα διαθέσιμος. Λογικά μέσα Αυγούστου, άρα θα ξέρουμε από Σεπτέμβρη για τον Haar της Ulton

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284841 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126642 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem