vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

207 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Lazy Dog, Ηρακλης, liabovas, vasilis27p, Jorge

Twitter

Bulli - A2 ατμοποιητής

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #75 στις: Μαρτίου 19, 2011, 22:13 »
Αυτό panos μου συμβαίνει και με τον Α1 και μάλλον πρέπει να έχει σχέση που πέφτει η τρύπα αερισμού.Ενας λογος που ειχα παρατησει τον Α1 στις αρχές ήταν αυτός γιατί δεν μπορούσα καθόλου αυτό το τσούξιμο...κάψιμο που έβγαζε όταν δεν βιδωνόταν σωστά.
Εγώ έδωσα άλλα 5 ευρωπουλα και πηρα την εκδοση full stainles steel και αυτό γιατί ο Α1 λίγο με φόβισε με τα σπειρώματα που είναι πολύ λεπτά και αρκετά ευαίσθητα.
Πραγματικά έχει να κάνει με αυτήν την τρύπα.
Εγώ το έχω το φιτίλι απέναντι απο αυτήν και λίγο χαμηλότερα απο την κορυφή των 2 βιδών περίπου στο ύψος της τρύπας όπως κάποιος συνατμιστής είχε προτείνει.
Η τρυπα εκεί επάνω είναι λίγο παράξενο φρουτο αλλά σε γλυτώνει απο πολλές υπερχειλίσεις που θα υπήρχαν αν ήταν πολύ χαμηλα..

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #76 στις: Μαρτίου 19, 2011, 22:15 »
το κακό είναι ότι χωρις bulli υπεραερίζεται, αύριο θα την κλείσω λίγο να δω τι γίνεται ( την τρύπα εννοώ)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 01:51
Εχετε κάψει σκέτο σύρμα στον Α1/2 ?
εννοώ χωρίς υαλόνημα ή οτιδήποτε άλλο , σκέτη αντίσταση που πυρακτώνεται.
αν ναι , τι έχετε παρατηρήσει ?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 01:51 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος 5557

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • MAYHEM
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #77 στις: Μαρτίου 20, 2011, 03:26 »
Το έχω ξαναπεί το λέω και τώρα.
Έχω και το Α1 και το Α2.
Το Α1 είναι πολύ καλύτερο από το Α2. Όσες δοκιμές και αν έκανα στον Α2 δεν μπόρεσα να πετύχω το αποτέλεσμα του Α1.
Ο ατμός του Α1 είναι πολύ πιο πλούσιος και περιεκτικός. Στον Α2 μπορείς να πετύχεις καλό κτύπημα αλλά όχι ποσότητα ατμού.
Ο Α2 υπερτερεί μόνο στο ότι κυκλοφορείς πιο άνετα έξω παρά με το Α1 με το Bulli Extreme.

Το Α2 το χρησιμοποιώ με το Precise 18650 και είναι πανέμορφο.

Αν και το Α1 με Bulli Extreme είναι ελαφρύτερο από το Α2 με Precise 18650 παρόλα αυτά το δεύτερο είναι εντυπωσιακό και ταιριάζει απόλυτα με το A2 atomizer.

Δείτε και μια συγκριτική φώτο

Αποσυνδεδεμένος Tolis

Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #78 στις: Μαρτίου 20, 2011, 09:55 »
Το A2 Cone for EGO ειναι ανταπτορας για μπαταρια?
εχω2 eGo Μπαταρίες 1100mAh, αν παραγγειλω Α2 πρεπει να ειναι για 510?
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 20, 2011, 10:25 από Tolis »

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #79 στις: Μαρτίου 20, 2011, 11:11 »
Το A2 Cone for EGO ειναι ανταπτορας για μπαταρια?
εχω2 eGo Μπαταρίες 1100mAh, αν παραγγειλω Α2 πρεπει να ειναι για 510?

Κώνος είναι για ομορφιά σαν τον original αλλά για μεγαλύτερης διαμέτρου ατμοποιητή.

Nαι 510.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #80 στις: Μαρτίου 20, 2011, 11:43 »
Εχετε κάψει σκέτο σύρμα στον Α1/2 ?
εννοώ χωρίς υαλόνημα ή οτιδήποτε άλλο , σκέτη αντίσταση που πυρακτώνεται.
αν ναι , τι έχετε παρατηρήσει ?
Κουμπάρε με έβαλες στην πρίζα και από το πρωί καίω σκέτο σύρμα μιας και έχω αρκετό για περίφραξη οικόπεδου ;D
Λοιπόν το 0,16 μου το έκοψε στα δυο δεύτερα περίπου και στα 4,8 βολτ.
Έκανα και με το 0,18 το οποίο άντεξε στα 4,8 και μετά αρκετά πατήματα των 3 δευτερόλεπτων άρχισε να μαυρίζει και χωρίς μάλιστα να ρίξω υγρό. :dontknow:
Εγώ έκανα τα πειράματα,τώρα ας βγάλουν το πόρισμα οι επιστήμονες :)) :)) 

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #81 στις: Μαρτίου 20, 2011, 12:25 »
Δεν έχω μεν τον Α1 αλλά  δε θα συμφωνήσω (ή τουλάχιστον θα διαφωνήσω εν μέρει) με τον συνατμιστή και φίλο 5557.
Ο Α2 δίνει πλούσιο και πυκνό ατμό. Το σημαντικότερο είναι η τρύπα να πέφτει μπροστά ακριβώς από την αντίσταση. Έτσι ο αέρας που ρουφάς συμπαρασύρει μαζί του τη μέγιστη ποσότητα ατμού προς το επιστόμιο. Αν η τρύπα και συνεπώς η αντίσταση κοιτάνε προς τα πάνω, ο ατμός είναι ακόμα πλουσιότερος (δεν έχω επαρκή εξήγηση γι αυτό).
Αν ο Α2 σας είναι αλουμινένιος και η τρύπα δεν πέφτει στη σωστή θέση βάλτε ένα κομμάτι γυαλόχαρτο ή σμυριδόπανο πάνω σε επίπεδη επιφάνεια και τρίψτε το κάλυμμα του Α2 (εννοείται απο την πλευρά που βιδώνει στη βάση). Το έκανα και πέτυχε χωρίς να προκύψει κανένα πρόβλημα. Με inox (λόγω σκληρότητας) δεν ξέρω αν γίνεται (ας μας πει όποιος το δοκιμάσει).

Tips:
Τα φιογκάκια του υαλονήματος να μην καλύπτουν εσωτερικά την τρύπα.
π#@αριάστε το υαλόνημα και την αντίσταση καλά με υγρό πριν πατήσετε το κουμπάκι για πρώτη φορά. Έτσι η αρχικά λίγο καμμένη γεύση περιορίζεται στις πολύ πρώτες τζούρες. Tο dry burning δεν βοηθάει καθόλου, αντίθετα θα έλεγα οτι επιδεινώνει την κατάσταση.
Τυλίξτε την αντίσταση στο υαλόνημα σφιχτά και κάθε σπείρα να μην ακουμπάει στη διπλανή της. Τελικά δεν χρειάζεται να είναι τόσο πυκνές. Ανα 1mm είναι καλά.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 01:52
Λοιπόν το 0,16 μου το έκοψε στα δυο δεύτερα περίπου και στα 4,8 βολτ.
Έκανα και με το 0,18 το οποίο άντεξε στα 4,8 και μετά αρκετά πατήματα των 3 δευτερόλεπτων άρχισε να μαυρίζει και χωρίς μάλιστα να ρίξω υγρό. :dontknow:
Εγώ έκανα τα πειράματα,τώρα ας βγάλουν το πόρισμα οι επιστήμονες :)) :))

Ποιό το νόημα αυτών?
Αμα είναι ξερό το σύρμα (δεν έχει σημασία αν είναι τυλιγμένο γύρω απο το υαλόνημα) ανεβάζει υψηλές θερμοκρασίες. Επίσης τα μέταλλα μετά την πυράκτωση μαυρίζουν. Λογικά και γνωστά αυτά. Τι αποδεικνύουν? Τίποτα ΙΜΗΟ. 
Αν τα αναφέρεις ως πιθανά κάτι μεμπτό μην ξεχνάς ότι το ίδιο ισχύει και για τους έτοιμους άτμο. ;) :)
 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 01:52 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #82 στις: Μαρτίου 20, 2011, 16:14 »
Παράθεση
Ποιό το νόημα αυτών?
Παράθεση
Κουμπάρε με έβαλες στην πρίζα
Το έγραψα  γιατί παρατήρησα ότι όταν καις σκέτη αντίσταση ( σε σημείο πυράκτωσης) και βάλεις (κόντρα) τον κατάλληλο φωτισμό θα δεις ότι ακόμα και μετά απο 10-20 αλλεπάλληλες πυρακτώσεις συνεχίζει και βγαίνει ένας μικρός καπνός απο την (σκέτη 0,16) αντίσταση.
Αυτό με προβλημάτισε.

Παράθεση
Το σημαντικότερο είναι η τρύπα να πέφτει μπροστά ακριβώς από την αντίσταση
Αυτό είναι το πρόβλημα μου, μετά το βίδωμα η τρύπα πέφτει πάντα λάθος ( παράλληλα και όχι κάθετα με το φιόγγο). Δεν ξέρω αν διορθώνεται με γυαλόχαρτο, μάλον θα ανοίξω νέα τρύπα και θα κλείσω την υπάρχουσα, γιατί το βίδωμα μου είναι άψογο και ποτέ δεν είχα την παραμικρή διαρροή , οπότε δεν το ρισκάρω.
Παρατήρησα επίσης πως όταν βάλεις αντίσταση +  υαλόνημα και το πλυμμυρίσεις στο υγρό, αλλά δεν βιδώσεις το καπάκι+φίλτρο ( δηλ να είναι ανοιχτό εντελώς ώστε να βλέπεις ότι γίνεται), τότε η παραγωγή ατμού όταν φυσάς ένα ρεύμα αέρα στην αντίσταση σε σχέση με όταν δεν φυσάς όταν πατάς το κουμπί , είναι μέρα με τη νύχτα. Δηλ ο ατμός που παράγεται με το φυσημα είναι 3-4 φορές περισσότερος.
Με αυτό θέλω να πω ότι όσοι έγραψαν ότι η τρύπα έχει πολύ μεγάλη σημασία έχουν απόλυτο δίκιο.

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #83 στις: Μαρτίου 20, 2011, 16:43 »

Αυτό είναι το πρόβλημα μου, μετά το βίδωμα η τρύπα πέφτει πάντα λάθος ( παράλληλα και όχι κάθετα με το φιόγγο). Δεν ξέρω αν διορθώνεται με γυαλόχαρτο, μάλον θα ανοίξω νέα τρύπα και θα κλείσω την υπάρχουσα, γιατί το βίδωμα μου είναι άψογο και ποτέ δεν είχα την παραμικρή διαρροή , οπότε δεν το ρισκάρω.
Παρατήρησα επίσης πως όταν βάλεις αντίσταση +  υαλόνημα και το πλυμμυρίσεις στο υγρό, αλλά δεν βιδώσεις το καπάκι+φίλτρο ( δηλ να είναι ανοιχτό εντελώς ώστε να βλέπεις ότι γίνεται), τότε η παραγωγή ατμού όταν φυσάς ένα ρεύμα αέρα στην αντίσταση σε σχέση με όταν δεν φυσάς όταν πατάς το κουμπί , είναι μέρα με τη νύχτα. Δηλ ο ατμός που παράγεται με το φυσημα είναι 3-4 φορές περισσότερος.
Με αυτό θέλω να πω ότι όσοι έγραψαν ότι η τρύπα έχει πολύ μεγάλη σημασία έχουν απόλυτο δίκιο.

Μην ανοίξεις καινούρια τρύπα. Δεν χρειάζεται. Πιθανά να μην πετύχεις σωστά τη διάμετρο, πιθανά να μείνουν γρέζια, πιθανά δεν θα πετύχεις όμορφα το κλείσιμο της παλιάς και γενικά πιστεύω θα πάσχει και εμφανισιακά και χρηστικά. Το ρισκάρεις?
Σ εμένα η τρύπα επεφτε στην αρχή σωστά, αργότερα όμως άλλαξε λίγο θέση !!! Αν σου τύχει κι εσένα με την καινούρια τρύπα? Πάλι απο την αρχή θα την ανοίξεις?
Το κόλπο με το γυαλόχαρτο δεν έχει κανένα πρόβλημα. Το σπείρωμα είναι αρκετά βαθύ για να το φας χωρίς πρόβλημα. Θα βιδώνει όπως και το αρχικό χωρίς να αφήνει κανένα κενό.  Δεν έχει καμία διαρροή.  Όπως ήταν, είναι.

Γι αυτό αποδίδει σωστά όταν η τρύπα βρίσκεται ακριβώς μπροστά απο την αντίσταση. Ο αέρας μπαίνει και ρέει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #84 στις: Μαρτίου 23, 2011, 18:38 »
Επιτέλους ήρθε.

Και αυτήν την φορά είχε μέσα και το καρφάκι που τυλίγουμε τις σπείρες. ;D
Παρέλαβα στις 7,30 το πρωί από το ταχυδρομείο και στις 8 είχα γεμίσει και ξεκινήσα την δοκιμή.
Είχε πέντε σπείρες τυλιγμένες και από ότι είδα πολύ πρόχειρα.
Οι πρώτες εντυπώσεις αρκετά καλές.Ατμος ικανοποιητικος ίδιος με έναν 510.
Χτύπημα λίγο πιο κάτω από τον 510 αν και τον δούλεψα στα 5 βολτ όπως πάντα.Από πλευράς διάρκειας τέσσερις ώρες και το κατάλαβα με την γεύση καμένου γύρω στις δώδεκα και αυτό επειδή είχα ξεχαστεί ;D .
Αν και τον άνοιξα αρκετές φόρες μόνο μια φορά βίδωσε λάθος και έδωσε αυτήν την οξύτητα   στο χτύπημα.
Ενα από τα συν του ήταν οι μηδέν διαρροές και υγρό στο στόμα όπως και στον Α1.
Εδώ και μίση ώρα περίπου έκανα δικιά μου αντίσταση και φιτίλι και εφάρμοσα το σύστημα τροφοδοσίας που ανακάλυψε ο marbass με την τάπα του cartomizer και η πλάκα είναι ότι δουλεύει καλά.
Ενα από τα μείον του αν και δεν βρήκα άλλο  ;D είναι η πολύ ελαφριά τζούρα και μάλλον θα εφαρμόσω την μέθοδο του  κουμπάρου μου(λαστιχάκι τυριού :)) )
Σε γενικές γραμμές και σε σύγκριση με τον Α1 για μένα προσωπικά ο Α2 είναι καλύτερος πιο εύκολος και λιγότερο μπελαλίδικος .
Αυτά προς το παρων για αρχή  :yes:       
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 23, 2011, 18:53 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #85 στις: Μαρτίου 24, 2011, 11:05 »
SEB καλοάτμιστος.  Πήρες inox ή αλουμινένιο? Αν είναι Inox, γυαλοχαρτάρεται για να αλλάξει θέση η τρύπα?
Γενικά περιμένω σχόλια για τη θέση της τρύπας (που πέφτει, αν της άλλαξες θέση, αν έχει διαφορά όταν είναι πάνω ή κάτω κλπ).
Το σύστημα με την τάπα carto το βρήκα λίγο δύσχρηστο γιατί βάλε βγάλε φεύγει το κομμάτι υαλόνημα. Θέλει μοντάρισμα για να μένει σταθερό. 

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #86 στις: Μαρτίου 24, 2011, 16:29 »
Τον inox πήρα φίλε marbass.Δεν γυαλοχαρτάρεται με τπτ,αν και μέχρι στιγμής δεν χρειάζεται.Οπως εφτιαξα χθες την δικια μου αντίσταση και την βίδωσα έπεσε δίπλα στην αντίσταση και κυριολεκτικά χθες δεν έβλεπα από την πυκνότητα του  ατμού.Εκείνο φίλε που  παρατήρησα είναι ότι αν ανεβοκατέβαζα όλο το σύστημα(φιτίλι-αντίσταση στο ύψος) άλλαζαν ολα.Ποσοτητα ατμου,ενταση χτυπήματος,ακόμα και αλλαγη στην γευση.
Σήμερα θα δοκιμάσω να βιδώσω ακριβώς αντίθετα από την αντίσταση.Δηλαδή η τρύπα να είναι απέναντι στο φιτίλι. Οσο αυτο που λες για την τάπα του carto έχεις δίκιο.Ίσως με λίγο παχύτερο φιτίλι να είναι πιο σταθερό.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι πότε δεν υπάρχει περίπτωση να μείνεις από ατμοποιητη .Φιλε μια ερωτηση,για τα 7,4 βολτ με το 0.16 πόσες σπείρες προτείνεις?

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #87 στις: Μαρτίου 24, 2011, 16:59 »
Το μόνο σίγουρο είναι ότι πότε δεν υπάρχει περίπτωση να μείνεις από ατμοποιητη .Φιλε μια ερωτηση,για τα 7,4 βολτ με το 0.16 πόσες σπείρες προτείνεις?

Όχι μόνο δε μένεις απο ατμο αλλά και η ποιότητα του ατμίσματος δεν έχει καμία σχέση με τους κοινούς ατμο.
Να είχαμε και κανένα AFS, AVS, UFS κλπ για τον Α2 εκεί να δεις γλέντια.

Για 0.16 απο presta shop (και λέω απο presta γιατί μου φαίνεται οτι έχει μεγαλύτερη αντίσταση απο το αντίστοιχο 0.16 του Τούρκου) :
7.4 V ----> 8 σπείρες = 4-4.1Ω
6V   ------> 5-6 σπείρες = 2.8-3.2 Ω
3.7V---> δε μπαίνω πια στον κόπο  ;)
αλλά γούστα είναι αυτά.
Το πόσες σπείρες όμως δεν είναι και τόσο απόλυτο γιατί εξαρτάται απο τη διάμετρο τις σπείρας η οποία με τη σειρά της (εκτός απο το καρφάκι) εξαρτάται απο το πάχος του υαλονήματος.  Δε χρησιμοποιώ το λεπτό υαλόνημα του Τούρκου αλλά
νήμα χοντρό απο το υαλόπανο (τριπλό). 
 
Με VG αλλάζω σύρμα-υαλόνημα κάθε μέρα.  Πολύ κατάλοιπο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 24, 2011, 17:09 από marbass »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #88 στις: Μαρτίου 24, 2011, 21:46 »
Φίλε marbass μολις εφαρμοσα την μεθοδο σου στον Α1.Επειδή η τρύπα αερισμού έπεφτε στην ίδια ευθεία με τις βίδες του Α1 αποφάσισα να κοντυνω το σπειρωμα για να αλλαξει θεση η τρυπα.Με το dremel σιγά σιγά έτρωγα το σπείρωμα και τώρα βαράει άσχημα.Με την ίδια αντίσταση -φιτίλι που δεν έβγαζε ατμό άλλα είχε και εκείνο το τσούξιμο τώρα είναι απλά άπαιχτος. Kαι μην φανταστείς ότι μετακινήθηκε πολύ....ίσα με μισό και  κάτι εκατοστό  :thumpup:
Έτσι λοιπόν για εξόδους τον απίθανο και σουλουπωμένο  Α2 με τα 2ml και για ταξίδια και χώρους που επιτρέπεται ο μεγάλος αδερφός Α1 με τα 5 ml. :yes: :respect:
Τώρα έμεινε μια καλή προμήθεια με φιτίλι γιατί από σύρμα....κάνω περίφραξη και μετά.....άντε γεια 901-510-Τ-Ε-801 κτλ κτλ :bye:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bulli - A2 ατμοποιητής
« Απάντηση #89 στις: Μαρτίου 25, 2011, 00:15 »
αυτος ο ατομ,για να δουλευει σε 5-6-7 βολτ,ποσες σπειρες πρεπει να γινουν?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 201 42465 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:03
από Aoratix
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238830 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16748 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos