vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Digiflavor Siren V2 (22-24mm)

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1140 στις: Νοεμβρίου 21, 2018, 23:33 »
Το kanthal 28GA είναι υπερβολικά λεπτό σύρμα και έτσι δεν μπορείς να περάσεις πολύ βαμβάκι, για να μην κάνει πολλές διαρροές, χωρίς να αλλοιωθεί το σχήμα του coil. Όταν πέρασα σε 26GA και μπορούσα να χωρέσω περισσότερο βαμβάκι, έτσι ώστε να μην χαλάει το coil τα πράγματα ήταν καλύτερα. Η γεύση είναι σαφώς ανώτερη με 26, γιατί η αντίσταση βγαίνει μικρότερη και έτσι παίζεις με περισσότερα watt. Εγώ κάνω 6-7 σπείρες σε 3αρι πυρήνα με kanthal 26GA, 14-15 Watt.

Αποσυνδεδεμένος Costis79

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1141 στις: Νοεμβρίου 22, 2018, 20:41 »
Οκ ευχαριστω παιδια

Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1142 στις: Νοεμβρίου 28, 2018, 13:36 »
.. Θα αναγκαστώ να ζητήσω τα "φώτα" σας ....

Κάτοχος Digiflavor Siren V2 24mm, έχω διαβάσει όλο το παρόν νήμα ... έχω την εντύπωση ότι δεν έχει αναφερθεί το σχετικό πρόβλημα  ..... μεγάλο πρόβλημα διαρροής υγρού από air holes, μόνο κατά την πλήρωση/αναπλήρωση υγρών.

..... προς ενημέρωση : δυστυχώς, ότι και να δοκίμασα (μέχρι 3,5 mm πυρήνα, με "τίγκα" βαμβάκια) δεν απέδωσε ..... καταλήγω στο ότι μου "έκατσε" το λαχείο, δηλαδή είναι ελαττωματικός ...... ακολούθησα διαδικασίες για refund (GearBest) οι οποίες ευοδώθηκαν .... είναι αλήθεια ότι η GearBest έχει άψογο after sales, προσωπικά το έχω διαπιστώσει και είναι μεγάλη "ήττα" το πρόσφατο ban για τις πωλήσεις και στην Ελλάδα .......

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click


Ναι αλλά πρόσεχε γιατί υπάρχουν 3 αναφορές στο νήμα από κάποιους που προσπάθησαν να το βγάλουν και τους έσπασε η βίδα του πόλου.
4η αναφορά....... στην προσπάθεια μου να αντιμετωπίσω τα θέματα μου με τον siren, σφίξε....σφίξε.... έκανα το positive pin από δύο .... σε τρία κομμάτια.... ...... και για τιμωρία μου .... παράγγειλα και περιμένω άλλους τρεις (hastur, galaxies, ammit).....
.... αλλά επειδή δεν θέλω το "κομμάτι" να πάει χαμένο, θέλω τη γνώμη σας σχετικά με τις επιλογές μου :
1. νέα αγορά positive pin (t. c. : ~ 7.00 e) ..... λειτουργία για χωρητικότητα 1,5 -2 ml .......
2. νέα αγορά siren V2 (t. c. : ~ 22.00 e) ..... οπότε λειτουργία spare parts για τον ελαττωματικό ......
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2018, 14:21 από Buliwyf »

Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1143 στις: Φεβρουαρίου 18, 2019, 23:00 »
.. Θα αναγκαστώ να ζητήσω τα "φώτα" σας ....

Κάτοχος Digiflavor Siren V2 24mm, έχω διαβάσει όλο το παρόν νήμα ... έχω την εντύπωση ότι δεν έχει αναφερθεί το σχετικό πρόβλημα  ..... μεγάλο πρόβλημα διαρροής υγρού από air holes, μόνο κατά την πλήρωση/αναπλήρωση υγρών.

..... προς ενημέρωση : δυστυχώς, ότι και να δοκίμασα (μέχρι 3,5 mm πυρήνα, με "τίγκα" βαμβάκια) δεν απέδωσε ..... καταλήγω στο ότι μου "έκατσε" το λαχείο, δηλαδή είναι ελαττωματικός ...... ακολούθησα διαδικασίες για refund (GearBest) οι οποίες ευοδώθηκαν .... είναι αλήθεια ότι η GearBest έχει άψογο after sales, προσωπικά το έχω διαπιστώσει και είναι μεγάλη "ήττα" το πρόσφατο ban για τις πωλήσεις και στην Ελλάδα .......

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

4η αναφορά....... στην προσπάθεια μου να αντιμετωπίσω τα θέματα μου με τον siren, σφίξε....σφίξε.... έκανα το positive pin από δύο .... σε τρία κομμάτια.... ...... και για τιμωρία μου .... παράγγειλα και περιμένω άλλους τρεις (hastur, galaxies, ammit).....
.... αλλά επειδή δεν θέλω το "κομμάτι" να πάει χαμένο, θέλω τη γνώμη σας σχετικά με τις επιλογές μου :
1. νέα αγορά positive pin (t. c. : ~ 7.00 e) ..... λειτουργία για χωρητικότητα 1,5 -2 ml .......
2. νέα αγορά siren V2 (t. c. : ~ 22.00 e) ..... οπότε λειτουργία spare parts για τον ελαττωματικό ....

.....τελικά, αντικατέστησα το positive pin, μετά από αγορά ....
..... ενώ, ο siren δεν είναι τελικά ελαττωματικός .... "παίζει" μια χαρά ...!!!, το πρόβλημα σχετίζεται μόνο και μόνο με την πυκνότητα του υγρού (PG) που χρησιμοποιώ, εξ ου και οι διαρροές .... αλλά μόνο όταν γεμίζω από πάνω ..... αντίθετα όταν γεμίζω από κάτω δεν έχω κανένα ..... μα κανένα ..... πρόβλημα διαρροής ...!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2019, 23:06 από spijipa »

Αποσυνδεδεμένος tssotiris

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1144 στις: Μαρτίου 22, 2019, 14:27 »
Μετα από 8 μήνες συμβίωσης να πω εντυπώσεις και συμπεράσματα . Έχω τον 24mm
Στήνω ώς συνήθως με crazy wire 0.26ga σε 3αρι πυρήνα ,και από την περασμένη εβδομάδα 7 σπείρες. Τυχαία δοκίμασα μια που ειχε ερθει με τον siren και ήταν 7 σπείρες και 1 ohm. Oi σπέιρες ανοικτές. Μου βγαίνει η αντίσταση στα 0,98 ohm. Βαμβάκια..pands (δεν ξερω μαρκα) ή cotton bacon prime. Υγρά 50-50 ή70-30 vg pg. Βαμβάκια ισα ισα που προεξέχουν από την καμπάνα. Διαρροές καμμία,ούτε υγρασία στο κάτω μ'έρος. Μάλλον η 1 σπείρα παραπάνω δίνει μεγαλύτερη καμπύλη στις ακρες στο βαμβάκι και δεν πάει υγρο στις τρύπες εισαγωγής αέρα. Γενικά σε σύρμα προτιμώ το 26ga γιατί με το 28ga που έστηνα κάνω πολύ καλύτερη  αντίσταση και παραμένει έτσι και μετά το πέρασμα του βαμβακιού. Άτμισμα από 18-22 watt ανάλογα την όρεξη.
Και με 6 σπείρες δεν ειχα διαρροές,απλά μετά από 20 ml είχα υγρασία στο κάτω μέρος,στην επαφή με το mod.Κάνω ή σκέτη βάση ή γενικά καθαρά υγρά με όχι πολλά πολλά μέσα,6mg νικοτίνη.
Εμένα είναι ο βασικός μου με to drip tip του eviva.
Τον έχω τώρα με τα κόκκινα orings αλλά με κανένα δεν είχα πρόβλημα. Γενικά σε ξεγελάει το εύκολο στήσιμο ,αλλά είναι πολύ περίεργος για να μην έχει υγρασία. Για εμένα το παν είναι η αντίσταση και το βαμβάκωμα
Έχω παραγγείλει και περιμένω τον sxk doggy style 2k18 v2.
Γενικά σε όσους ατμοποιητές είχα για να βρω το καλύτερο στησιμο και να δουλεύει σωστά έπρεπε να περάσει τουλάχιστον 1-2 μήνες με καθημερινή χρήση.
Αυτά


Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1145 στις: Μαρτίου 22, 2019, 14:48 »
Να πω κι εγώ την γνώμη μου για τον συγκεκριμένο. Έχω τον 22mm εδώ και 2 μήνες και είναι ο βασικός μου ατμοποιητής. Τον βρήκα σε προσφορά στο ali στα 11€ για αυτό και τον πήρα. Μετά μπήκα εδώ να διαβάσω γνώμες, διάβασα για διαρροές και απογοητεύτηκα.. Με το που ήρθε τον έστησα με την αντίσταση που είχε στο κουτί (1Ω) και ξεκίνησα να τον χρησιμοποιώ! Στους 2 μήνες που τον χρησιμοποιώ 1 φορά είχα διαρροή και αυτό ήταν απο λάθος βαμβάκωμα! Συνήθως στήνω με kanthal 28ga 6-7 σπείρες 2,5 πυρήνα και cotton bacon. Τον έχω καθημερινά σε τσέπες, τσάντες στο αμάξι και ποτέ δεν ξαναείχα θέμα. Τον θεωρώ πολύ καλό(τουλάχιστον για τα δικά μου τα γούστα). Πανεύκολο γέμισμα, εύκολο στήσιμο και καθάρισμα, ικανοποιητική γεύση και σωστή ρύθμιση αέρα! 

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1146 στις: Μαρτίου 22, 2019, 14:56 »
Μετα από 8 μήνες συμβίωσης να πω εντυπώσεις και συμπεράσματα . Έχω τον 24mm
Στήνω ώς συνήθως με crazy wire 0.26ga σε 3αρι πυρήνα ,και από την περασμένη εβδομάδα 7 σπείρες. Τυχαία δοκίμασα μια που ειχε ερθει με τον siren και ήταν 7 σπείρες και 1 ohm. Oi σπέιρες ανοικτές. Μου βγαίνει η αντίσταση στα 0,98 ohm. Βαμβάκια..pands (δεν ξερω μαρκα) ή cotton bacon prime. Υγρά 50-50 ή70-30 vg pg. Βαμβάκια ισα ισα που προεξέχουν από την καμπάνα. Διαρροές καμμία,ούτε υγρασία στο κάτω μ'έρος. Μάλλον η 1 σπείρα παραπάνω δίνει μεγαλύτερη καμπύλη στις ακρες στο βαμβάκι και δεν πάει υγρο στις τρύπες εισαγωγής αέρα. Γενικά σε σύρμα προτιμώ το 26ga γιατί με το 28ga που έστηνα κάνω πολύ καλύτερη  αντίσταση και παραμένει έτσι και μετά το πέρασμα του βαμβακιού. Άτμισμα από 18-22 watt ανάλογα την όρεξη.
Και με 6 σπείρες δεν ειχα διαρροές,απλά μετά από 20 ml είχα υγρασία στο κάτω μέρος,στην επαφή με το mod.Κάνω ή σκέτη βάση ή γενικά καθαρά υγρά με όχι πολλά πολλά μέσα,6mg νικοτίνη.
Εμένα είναι ο βασικός μου με to drip tip του eviva.
Τον έχω τώρα με τα κόκκινα orings αλλά με κανένα δεν είχα πρόβλημα. Γενικά σε ξεγελάει το εύκολο στήσιμο ,αλλά είναι πολύ περίεργος για να μην έχει υγρασία. Για εμένα το παν είναι η αντίσταση και το βαμβάκωμα
Έχω παραγγείλει και περιμένω τον sxk doggy style 2k18 v2.
Γενικά σε όσους ατμοποιητές είχα για να βρω το καλύτερο στησιμο και να δουλεύει σωστά έπρεπε να περάσει τουλάχιστον 1-2 μήνες με καθημερινή χρήση.
Αυτά


Δε θα σου αρέσει η τζούρα του doggy. Καμία σχεση με τον Siren. Tζούρα Siren: Βελούδο, τζούρα Doggy: Γυαλόχαρτο.

Αποσυνδεδεμένος tssotiris

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1147 στις: Μαρτίου 22, 2019, 21:03 »
αν δεν.... ο doggy τότε παω για ares ή ammit. Και έχω στην ακρη τον eviva λόγω της τζούρας του siren

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1148 στις: Μαρτίου 22, 2019, 21:41 »
Ο obs engine mtl είναι καλύτερη επιλογή... Ή ο Frezia.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος tssotiris

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1149 στις: Μαρτίου 23, 2019, 12:05 »
είδα review και για engine και ammit που είναι ίδιας λογικής ,και δεν ειχαν μεγαλη διαφορά. Πάω προς ammit λόγω αυτονομίας.
ευχαριστώ πολύ πάντως

Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 23, 2019, 13:44 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος tssotiris

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1150 στις: Απριλίου 23, 2019, 22:02 »
καλησπέρα
τελικά πήρα τον doggystyle 2k18 της sxk . Πολύ καλός αν και λίγο θορυβώδης. σχετικά καλή γεύση και περιμένω τον dvarw της coppervape.
Tώρα σχετικά με τον siren2 πήρα
orings σιλικόνης
https://www.aliexpress.com/item/YUHETEC-Silicone-Seal-Ring-for-E-Cigarette-Digiflavor-Siren-2-24MM-Edition-11pcs-pack/32921001216.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58f24c4dYu5LIh
τα οποία είναι παααααρα πολύ καλά και μου φαίνεται ότι άλλαξε η τζούρα. Πλέον όταν κάνεις τζούρα με κλειστα εντελώς τα airholes δεν περνάει καθόλου αέρας . τελικά ίσως για τις μικροδιαρροές να έφταιγε αυτό. Ήρθαν σε 18 ημέρες.
επίσης γυάλινο tank διότι το ένα είχε σπάσει
https://www.aliexpress.com/item/100-Original-vapesoon-Replacement-Pyrex-Glass-Tube-for-Digiflavor-Siren-2-Tank-Atomizer-24mm-Diamter/32982873711.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58f24c4d7tw7wu
δεν ήρθε ακόμα

και για όσους έκοψαν τον πόλο
https://www.aliexpress.com/item/2pcs-lot-Digiflavor-siren-v2-buttom-pin-for-siren-2-Positive-Pins-e-cig-accessory-replacement/32856780599.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58f24c4d7tw7wu
δεν ήρθε ακόμα
όλα τα είχα παραγγείλει την ίδια ημέρα
αυτά

Δε θα σου αρέσει η τζούρα του doggy. Καμία σχεση με τον Siren. Tζούρα Siren: Βελούδο, τζούρα Doggy: Γυαλόχαρτο.
το ξέρω το κατάλαβα αμέσως , μερικές φορές όταν χρησιμοποιώ τον siren κοιταω το mod αν είναι ανοικτό,τόσο βελουδινος ο siren :yes:. Αλλα και πάλι καινουργιο κόσκινο....... ;D.
εν αναμονή dvarw .... :hmmm:


Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2019, 05:13 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος ipomonias

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
    • dOs
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1151 στις: Μαΐου 05, 2019, 00:57 »
δεν έχω ξαναασχοληθεί ποτέ με επισκευάσιμους ατμοποιητές και είναι η πρώτη φορά σήμερα, μετά από 2.5 χρόνια βαριάς χρήσης αποκλειστικά των aspire nautilus 5ml ,είπα να ασχοληθώ. Γενικά ατμίζω συνέχεια όσο είμαι ξύπνιος και μου αρέσει, βέβαια θα μου άρεσε να ατμίζω και όταν κοιμάμαι (αλλά κομματάκι δύσκολο)!

για να μην μακρηγορώ, ξέρω καλά τον Ναυτίλο αλλά και τα ελαττώματά του, γενικά το προφίλ μου είναι αυστηρά τσιγαρίσιας τζουρο-σχολής (όσο δεν παίρνει άλλο!) στα 1.8 με 10w το πολύ. και αυτό διότι δεν μπουχτίζω όσο και να ατμίσω εκεί, καθώς επίσης και δεν πετάω μπαταρίες/αντιστάσεις κάθε μέρα.

Άρα η σύγκρισή μου θα είναι καθαρά από οπτική γωνία ενός χρήστη nautilus με εργοστασιακές αντιστάσεις σε σχέση με τον πρώτο μου επισκευάσιμο Siren v2 στα 24mm καρφωμένο βεβαίως στις ίδιες μπαταρίες που 'παίζω' & με τον ναυτιλάκο, φρόντισα και απέκτησα και τρία atomizer Coolerάκια 510...

να σημειώσω επίσης πως όσο γράφω, η δεξαμενή με τα 4.5ml του siren άδειασε

Το στήσιμο μου (όπως το λέτε και εσείς):

επτά σπείρες kanthal 30ga a1 σε πυρήνα 3mm, όχι κολλητές σπείρες, μου έδειξε 2.1ohm στον pico75w αλλά και στον vaporesso swag το ακριβώς ίδιο (πεταμένα λεφτά το ωμόμετρο, σκέφτηκα).

Cotton Bacon v2 βαμβακάκι το έβαλα απευθείας με ένα ψαλιδάκι το έκοψα, το έβρεξα το γύρισα κάτω όπως λέει και αυτός ο τύπος στο youtube, τον έκλεισα, τον βίδωσα, τον γέμισα!

ήδη ατμίζω κοντεύω τα πρώτα 15ml...

Εντυπώσεις μέχρι στιγμής:

1) Γεύση καλύτερη από του ναυτίλου -ποιο βελούδινη- θα έλεγα, αλλά με σαφώς μεγαλύτερη κατανάλωση από τον ναυτίλο, νομίζω βεβαία ότι αυτό έχει σχέση με την ποσότητα πλούσιου ατμού που σου δίνει ο siren καθώς και το επιστόμιο του siren που δεν θυμίζει σε τίποτα τσιγαρίσιο, το επιστόμιο το άλλαξα στα 10ml και φαίνεται να έχει μια μικρή σχέση με την κατανάλωση. Γενικά σε τραβάει να τον ατμίζεις πιο πολύ από το κανονικό γιατί έχει καλύτερη γεύση (αν ήταν καπνός ο siren και όχι aτμοποιητής, σίγουρα θα τον έλεγαν marlboro 

διαφθορέας των ατμών ο σειρήνος.  Όπως οι Σειρήνες με τον Οδυσσέα στο ατμο-πέλαγος...

2) Ήσυχος, αλλά & ήσυχη δύναμη που κρύβει μέσα του μεγαλείο ατμού, έτοιμο να ατμίσει από απλά υγρά, έως καλιακούδες /φάλαινες & ωκεανούς ολάκερους πιστεύω αν χρειαστεί.

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 05, 2019, 12:25 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1152 στις: Μαΐου 05, 2019, 22:35 »
Καλώς ήρθες στον κόσμο της υψηλής "κατανάλωσης"... :yes:

Αποσυνδεδεμένος tssotiris

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1153 στις: Μαΐου 06, 2019, 00:13 »
προσωπικα στήνω με 26 ga 6-7 σπειρες για καλύτερη γευση. εχω δοκιμασει 26ga,27ga,28ga . και cotton bacon prime.

Αποσυνδεδεμένος ipomonias

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
    • dOs
Απ: Digiflavor Siren V2 (22-24mm)
« Απάντηση #1154 στις: Μαΐου 06, 2019, 03:21 »
Μέρα δεύτερη είμαι στα 40ml με τον siren και περιστασιακά ατμίζω και τον ναυτιλάκο για να καταλάβω τις διαφορές, πχ μετά το φαΐ, είτε στην αρχή ενός καφέ καπουτσίνο ή γαλλικού καφέ, είτε και μετά το μπάνιο, αλλά και μετά το ξύρισμα με brut aftershave που πάντα βάζω...

3) Με κερδίζει ο Siren σε σχέση με τον Nautilus παρόλο που τρώει τα υγρά σαν πιράνχας που εξαφανίζουν έναν "πληγωμένο ατμό", και με κερδίζει διότι το υγρό έχει λεφτά και ο ατμός είναι "ο πληγωμένος", αλλά τον εξαφανίζουν (τον πληγωμένο) η βελουδένια γεύση και το καλό χτύπημα του siren. Σαν να μου λέει ο Σειρήνος:

- ήσασταν καλά μαζί, ερωτευτήκατε, αγαπηθήκατε & μετά από 2.5 χρόνια σχέσης παντρευτήκατε! Μήπως η σχέση σας έκανε τον κύκλο της και ήρθε η ώρα να χωρίσετε;

 :o

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180407 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14620 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085205 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35329 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10150 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12