vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

607 επισκέπτες, 7 χρήστες
grag, Buliwyf, Jorge, manoslykos, lounik, tibolaso, Milarepa

Twitter

IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1140 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 17:13 »
Η προώθηση των iqos γίνεται και μέσα απο ατμιστικά φόρουμς,ηθελημένα ή άθελα,και αυτό φαίνεται στο ότι σταθερά  εδώ και πολλές μέρες βρίσκεται στην κορυφή των δημοφιλών θεμάτων του φόρουμ..
Και σε αυτό συμμετέχουμε όλοι και πρέπει να σταματήσει πιστεύω..

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1141 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 17:53 »
Ναι, αλλά δεν σταματάς.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1142 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 18:00 »
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ Και επισημα τι ειναι το IQOS

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1143 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 18:32 »
Μήπως να μετακινηθεί στο "Άσχετα με το άτμισμα" ?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος specemarine

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
  • Funeral Fog.
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1144 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 19:41 »
Ε
Η προώθηση των iqos γίνεται και μέσα απο ατμιστικά φόρουμς,

Εδώ μπήκα στο κανάλι γιουτουμπ ατόμου που διαφημίζει τα βίντεο του στο φόρουμ μας και είχε φάτσα παρουσίαση iqos.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1145 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 21:15 »
Δεν μας δίνεις και κανα λινκ; Δεν είναι κακό.


Συνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1147 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 22:41 »
Ε
Εδώ μπήκα στο κανάλι γιουτουμπ ατόμου που διαφημίζει τα βίντεο του στο φόρουμ μας και είχε φάτσα παρουσίαση iqos.
Αν μιλάμε για το ίδιο άτομο και από ότι θυμάμαι γιατί έχει περάσει καιρός, ήταν για παρουσίαση της συσκευής και του τρόπου λειτουργίας της. Ότι ακριβώς και στο forum εδώ.
Δεν υπήρχε καν κρητική.
Προσωπικά το βρήκα ενδιαφέρον σαν ενημέρωση για το τι κυκλοφορεί εκεί έξω και ας μην με ενδιαφέρει σαν προϊόν.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1148 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 22:49 »
Να αναφέρω εδώ, με την ελπίδα να γίνει απολύτως κατανοητό και να μην χρειαστεί να αναφερθεί ξανά, ότι το φόρουμ μας δεν είναι ούτε αντικαπνιστικό (=θάνατος στους καπνιστές ή εξορία στη Μακρόνησο) φόρουμ, ούτε φόρουμ διακοπής καπνίσματος. Είναι ατμιστικό φόρουμ. Που σημαίνει ότι κινείται στις γραμμές της ανταλλαγής πληροφοριών και συζήτησης περί ατμίσματος, και στις γραμμές πληροφόρησης για άλλου τύπου συσκευές που παρέχουν κάποια παρόμοια χαρακτηριστικά.


Η διακοπή του καπνίσματος μέσα από το άτμισμα, είναι απλά προστιθέμενη αξία. Δεν μας νοιάζει αν κάποιος κάνει και κανένα τσιγαράκι ή "σφίγγει" και κανένα heet που και που. Δηλαδή:

"Μου άρεσε", "με βοήθησε", "με έσωσε", είναι αποδεκτά.

"Είναι φανταστικό", "είναι κορυφή", "είναι εφάμιλλο του ατμίσματος", δεν είναι αποδεκτά.

Ο καθένας μπορεί να καταθέσει την προσωπική του, και μόνο, εμπειρία. Μέχρι εκεί.


Τα παραπάνω, δεν χρίζουν συζήτησης ή διαπραγμάτευσης. Είναι κανόνας. Και μέλη τα οποία τα αγνοούν, θα υφίστανται συνέπειες.

Δεν γράφω με πράσινα καθώς τα προηγούμενα βγαίνουν από τον Τρύφωνα και όχι από τον διαχειριστή. Το ότι τυχαίνει αυτοί οι δύο να συμπίπτουν, δεν λέει κάτι.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1149 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 22:53 »
οφ  εντελως λεμε, αλλά αυτα τα δυο δε συμβαδιζουν βρε Τρυφωνα.


Τα παραπάνω, δεν χρίζουν συζήτησης ή διαπραγμάτευσης. Είναι κανόνας. Και μέλη τα οποία τα αγνοούν, θα υφίστανται συνέπειες.

Δεν γράφω με πράσινα καθώς τα προηγούμενα βγαίνουν από τον Τρύφωνα και όχι από τον διαχειριστή. Το ότι τυχαίνει αυτοί οι δύο να συμπίπτουν, δεν λέει κάτι.


ε, οχι να γραψεις κ με πρασινα... ημαρτον.   :))

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3875
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1150 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 21:50 »
Φίλε μου η πλειονότητα εδώ μέσα κατόρθωσε να κόψει το τσιγάρο με τη χρήση ηλεκτρονικού. Εσύ δεν μπόρεσες. Κατόρθωσες να το κόψεις με το iQos. Καλώς. Η εμπειρία σου καταγράφηκε.
Έχεις την εντύπωση ότι ενδιαφέρει κανένα η συντήρηση του iQos ή που θα βρει φθηνότερα τα πακέτα τσιγάρα γι αυτό;
Αν γράψω σε κάποιο αντικαπνιστικό φόρουμ όπως αυτό http://forum.nosmoke.gr/forum ότι έκοψα το τσιγάρο και κάνω ηλεκτρονικό πιστεύεις ότι θα μου πούνε μπράβο; Ακόμη κι αν το πουν πιστεύεις ότι τους ενδιαφέρει να κάνω παρουσίαση κάποιο μοντάκι;

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1151 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 22:27 »
Κάποια μηνύματα διεγράφησαν. Και μια απάντηση στου camber που περιείχε χαρακτηρισμούς.

Θα συνιστούσα ηρεμία και κοσμιότητα...
Αλλά θα με γράψετε στα παλιά σας τα παπούτσια.

Επίσης, το νήμα είναι ενημερωτικό. Tips δεν νομίζω να αρμόζουν σε αυτό.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2017, 22:34 από gipsy »

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1152 στις: Νοεμβρίου 27, 2017, 00:23 »
Δοκίμασα κι εγώ το IQOS, από τον αδερφό μου. Δεν μου μοιάζει περίεργο που σε σχέση με τη διαφήμιση που έχει φάει, μπορείς να πεις και ότι πάτωσε. Υποτυπώδες χτύπημα, μυρίζει ΠΟΛΥ άσχημα και περίεργα (σαν καλαμπόκι που καίγεται, μου είπε ο αδερφός μου ότι είναι από το φίλτρο του). Στη γεύση μοιάζει αρκετά με τσιγάρο, πάντως. Αν έδωσε όσα εκατομμύρια λέει η PM για να βγάλει αυτό το πράγμα, εγώ είμαι αστροναύτης. Σε σχέση με τα design και τη δουλειά που έχω δει σε ατμοποιητές, το σύστημα που χρησιμοποιεί, μου φαίνεται παιδικό.

Αποσυνδεδεμένος arci

Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1153 στις: Νοεμβρίου 27, 2017, 00:50 »
Πάντως είναι η μόνη εταιρία με σοβαρό black friday offer. -50%

Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #1154 στις: Νοεμβρίου 27, 2017, 00:54 »
Θα είχανε πράμα να ξεστοκάρουνε    :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100627 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284871 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15438 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126653 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem