vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 11 χρήστες
Jorge, manoslykos, Mimhsdr, gioupi, Parolos, I.P, Buliwyf, Olga68, ThioVag, Milarepa, dvelev

Twitter

IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #960 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 20:46 »
Δεν ξερω να σου πω. Εγω παντως το ξεκινησα με την υποσχεση που μου εδωσαν, μεσω διαφημισης, οτι δεν δημιουργει καυση. Αναφερουν οτι εχουν χρονια μελετων. Γι αυτο το πηρα. Αν τωρα δημιουργει καυση υπευθυνος να μας απαντησει γι αυτο ειναι ο γιατρος μας. Στην περιπτωση που δημιουργει καυση αυτο θα σημαινει οτι με παραπλανησαν με ψευδεις ειδησεις. Θα δουμε. Σε λιγες μερες θα σας πω αν νιωθω διαφορα.

Sent from my SM-T230 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #961 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 20:49 »
Ναι φυσικά αν σου κάνει δουλειά και δεν καπνίζεις gZ!

Απλά να ξέρεις υπάρχουν καλύτερα vaporisers για στερεά και αν θες και γεύση μπορείς να βάζεις καπνό πίπας μέσα.

Το iqos απο γεύση ήταν σκέτη αηδία για μένα.

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #962 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 20:51 »

Ναι αλλα ειναι πανακριβα και δεν τα φερνουν ελλαδα για δοκιμη

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:49 από antonelos »

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #963 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 20:52 »
Volcano εγγύηση ευχαρίστησης και ποιότητας.Μπορεις να δείς reviews γενικότερα για οτι συσκευή πάρει το μάτι σου online και δωρεάν φυσικά.

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #964 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:04 »
Τα volcano ειναι για αλλη χρηση γι αυτην που θελουμε εμεις

Sent from my SM-T230 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #965 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:09 »
Μια χαρά ατμό έκανε τους καπνούς που του βάζαμε.

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #966 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:09 »
Και η γευση του iqos ειναι παρα πολυ καλη. Ζεστη και πυκνη σαν τσιγαρο

Sent from my SM-T230 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #967 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:11 »
Επιτελους ας καταλαβετε οι παλιοι του φορουμ οτι υπαρχουμε και εμεις οι dual user που παρακολουθουμε χρονια το φορουμ σαν απλοι επισκεπτες και θα θελαμε να ημασταν στη θεση του παππου που τα πεταξε ολα.
Όλοι οι dual users καλοδεχούμενοι. Οι προσωπικές μαρτυρίες καλοδεχούμενες.
Το να δίνουμε ψευδείς πληροφορίες και να τις αφήνουμε να μένουν με τα χρόνια στο ίντερνετ για να στραβώσουμε κι άλλους δεν είναι καλοδεχούμενο -από εμένα. Τα θύματα δεν θα είναι οι παλιοί, θα είναι οι νέοι στο άτμισμα ή όσοι το σκέφτονται να αρχίσουν.
[2123 μέρες ατμιστής και συνεχίζω άκαπνος. Κράτησε! :) ]
Ρε bigsour ήρεμα. Αυτό ακριβώς έγραψα - το ότι από το γεγονός ότι άτμιζα (και ατμίζω αλλά πολύ λιγότερο) και τώρα με αυτό δεν έχω καταλάβει διαφορά (ακόμα τουλάχιστον).
[...]
Ξέχασα να αναφερθώ σε αυτό που είπες ότι επιτέθηκα στο η.κάπνισμα. Δεν μπορώ να καταλάβω από που προκύπτει αυτό.
Είμαι ήρεμος.
1. Ζήτησα κόσμια να κάνεις edit σε δυο σημεία του εξής ποστ:
http://vaping.gr/index.php/topic,25180.msg1271367.html#msg1271367

Ο λόγος: Αυτά τα δυο σημεία μεταφέρουν ψευδή εικόνα στους αναγνώστες. Δεν πρέπει να μένουν ψέματα περί υγείας στο φόρουμ. Δεν το έκανες.
2. Οι "κινέζοι" με τις άγνωστες συσκευές, οι "βουλγάρικες" γεύσεις, οι καπνοβιομηχανίες που μας γεμίζουν σιγουριά επειδή έχουν "διεύθυνση και ΑΦΜ" σε αντίθεση με τους παραγωγούς ΗΤ, ο "καρκίνος" που έτρωγες δοκιμάζοντας πράγματα στο ΗΤ...
Αυτό είναι δυσφήμιση του ατμίσματος.


 
Δεν έχω στρατό, αστυνομία ή μπράβους για να τρομάξω κανέναν. Έχω -όπως όλα τα μέλη, παλιά ή νέα- μόνο ένα κουμπάκι για αναφορά στους συντονιστές.

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #968 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:17 »
Όλοι οι dual users καλοδεχούμενοι. Οι προσωπικές μαρτυρίες καλοδεχούμενες.
Το να δίνουμε ψευδείς πληροφορίες και να τις αφήνουμε να μένουν με τα χρόνια στο ίντερνετ για να στραβώσουμε κι άλλους δεν είναι καλοδεχούμενο -από εμένα. Τα θύματα δεν θα είναι οι παλιοί, θα είναι οι νέοι στο άτμισμα ή όσοι το σκέφτονται να αρχίσουν.
[2123 μέρες ατμιστής και συνεχίζω άκαπνος. Κράτησε! :) ]Είμαι ήρεμος.
1. Ζήτησα κόσμια να κάνεις edit σε δυο σημεία του εξής ποστ:
http://vaping.gr/index.php/topic,25180.msg1271367.html#msg1271367

Ο λόγος: Αυτά τα δυο σημεία μεταφέρουν ψευδή εικόνα στους αναγνώστες. Δεν πρέπει να μένουν ψέματα περί υγείας στο φόρουμ. Δεν το έκανες.
2. Οι "κινέζοι" με τις άγνωστες συσκευές, οι "βουλγάρικες" γεύσεις, οι καπνοβιομηχανίες που μας γεμίζουν σιγουριά επειδή έχουν "διεύθυνση και ΑΦΜ" σε αντίθεση με τους παραγωγούς ΗΤ, ο "καρκίνος" που έτρωγες δοκιμάζοντας πράγματα στο ΗΤ...
Αυτό είναι δυσφήμιση του ατμίσματος.



Δεν έχω στρατό, αστυνομία ή μπράβους για να τρομάξω κανέναν. Έχω -όπως όλα τα μέλη, παλιά ή νέα- μόνο ένα κουμπάκι για αναφορά στους συντονιστές.
Που τις ειδες τις ψευδεις πληροφοριες αγαπητε. Εγω ανεφερα οτι με το iqos εκοψα το συμβατικο τσιγαρο. Πραγμα που δεν το καταφερα με το ηλεκτρονικο αν και εκανα απειρες προσπαθειες. Ανεφερα επισης οτι μετα απο λιγες μερες να πληροφορησω τα μελη του φορουμ αν παρατηρω αλλαγες στην υγεια μου. Ηδη μπορω να σου αναφερω οτι βελτιωθηκε ο υπνος μου. Τις ψευδεις πληροφοριες που τις βλεπεις?

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

Προς ολους τους καπνιστες που θελουν να κοψουν το τσιγαρο προτεινω πρωτα να δοκιμασουν το ηλεκτρονικο. Εχει χρονια μελετων απο πισω και χιλιαδες χρηστες που μαρτυρουν αλλαγες στην υγεια τους. Τωρα αν το ηλεκτρονικο δεν τους καλυψει τις κρισιμες στιγμες του καφε και του ποτου, οπως εμενα, δεν χανουν τιποτα να δοκιμασουν αυτο το μαραφετι το iqos. Το iqos εχει μελετες απο πισω αλλα δεν εχω μαρτυριες στο περιγυρω μου για να μου αναφερουν αλλαγες στην υγεια τους. Γι αυτο το λογο ποσταρα αρχικα

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:50 από antonelos »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #969 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:25 »
[member=19850]giaderty75[/member]
Προσπάθησα να σου εξηγήσω τι συζητάμε κάμποσοι εδώ και κάτι σελίδες στο φόρουμ.
Καλή συνέχεια.

ΥΓ: Θα ήθελα κάποιο λινκ από τις μελέτες που αναφέρεις πως έχει το IQOS από πίσω.

Αποσυνδεδεμένος Steve666

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #970 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:25 »
Όλοι οι dual users καλοδεχούμενοι. Οι προσωπικές μαρτυρίες καλοδεχούμενες.
Το να δίνουμε ψευδείς πληροφορίες και να τις αφήνουμε να μένουν με τα χρόνια στο ίντερνετ για να στραβώσουμε κι άλλους δεν είναι καλοδεχούμενο -από εμένα. Τα θύματα δεν θα είναι οι παλιοί, θα είναι οι νέοι στο άτμισμα ή όσοι το σκέφτονται να αρχίσουν.
[2123 μέρες ατμιστής και συνεχίζω άκαπνος. Κράτησε! :) ]Είμαι ήρεμος.
1. Ζήτησα κόσμια να κάνεις edit σε δυο σημεία του εξής ποστ:
http://vaping.gr/index.php/topic,25180.msg1271367.html#msg1271367

Ο λόγος: Αυτά τα δυο σημεία μεταφέρουν ψευδή εικόνα στους αναγνώστες. Δεν πρέπει να μένουν ψέματα περί υγείας στο φόρουμ. Δεν το έκανες.
2. Οι "κινέζοι" με τις άγνωστες συσκευές, οι "βουλγάρικες" γεύσεις, οι καπνοβιομηχανίες που μας γεμίζουν σιγουριά επειδή έχουν "διεύθυνση και ΑΦΜ" σε αντίθεση με τους παραγωγούς ΗΤ, ο "καρκίνος" που έτρωγες δοκιμάζοντας πράγματα στο ΗΤ...
Αυτό είναι δυσφήμιση του ατμίσματος.



Δεν έχω στρατό, αστυνομία ή μπράβους για να τρομάξω κανέναν. Έχω -όπως όλα τα μέλη, παλιά ή νέα- μόνο ένα κουμπάκι για αναφορά στους συντονιστές.
To έκανα edit το μήνυμα όπως ζητάς αν και ξέρεις που αναφερόμουν. Στην έλλειψη ελέγχου σε κάποιο κεντρικό επίπεδο του ποιος πουλάει τι.
Σε παρακαλώ όμως τώρα η σειρά σου αν είσαι δίκαιος να πατήσεις report στο κάθε μήνυμα που είχε σκοπό μόνο να τρολλάρει και να προκαλέσει, να χλευάσει και λοιπά, παρά να συνεισφέρει έστω και αρνητικά στην συζήτηση και φυσικά δεν αναφέρομαι σε εσένα.
Εγώ πάντως δεν το πάτησα. Μεγάλα παιδιά είμαστε υποτίθεται...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #971 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:28 »
Προς ολους τους καπνιστες που θελουν να κοψουν το τσιγαρο προτεινω πρωτα να δοκιμασουν το ηλεκτρονικο. Εχει χρονια μελετων απο πισω και χιλιαδες χρηστες που μαρτυρουν αλλαγες στην υγεια τους. Τωρα αν το ηλεκτρονικο δεν τους καλυψει τις κρισιμες στιγμες του καφε και του ποτου, οπως εμενα, δεν χανουν τιποτα να δοκιμασουν αυτο το μαραφετι το iqos. Το iqos εχει μελετες απο πισω αλλα δεν εχω μαρτυριες στο περιγυρω μου για να μου αναφερουν αλλαγες στην υγεια τους. Γι αυτο το λογο ποσταρα αρχικα

Sent from my SM-T230 using Tapatalk
εχεις την καλοσυνη να μου δειξεις μια? 
ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος Steve666

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #972 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:31 »
Ρε παιδιά - εντάξει φτάνει αλλά κάτι σελίδες πριν:

https://gfn.net.co/downloads/Presentations_2017_/Dr%20Konstantinos%20Farsalinos.pdf


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #973 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:32 »
Τι, δεν σας φτάνει αυτό??

την υποσχεση που μου εδωσαν, μεσω διαφημισης, οτι δεν δημιουργει καυση. Αναφερουν οτι εχουν χρονια μελετων.

Αποσυνδεδεμένος giaderty75

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IQOS - Η Συσκευή θερμαινόμενου καπνού της Phillip Morris
« Απάντηση #974 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 21:32 »
[member=19850]giaderty75[/member]
Προσπάθησα να σου εξηγήσω τι συζητάμε κάμποσοι εδώ και κάτι σελίδες στο φόρουμ.
Καλή συνέχεια.

ΥΓ: Θα ήθελα κάποιο λινκ από τις μελέτες που αναφέρεις πως έχει το IQOS από πίσω.
Τι λινκ ακριβως να σου δωσω δεν καταλαβαινω. Ολες οι μελετες τους υπαρχουν στο σαιτ τους οπως και στην αιτηση που εχουν κανει στον fda. Τωρα εγω δεν ειμαι θεος να ξερω αν οι ερευνες τους ειναι αληθινες. Παντως υπογραφονται απο γιατρους. Αληθεια γιατι δεν ρωτας τον γιατρο μας να σου πει την αποψη του για το iqos

Sent from my SM-T230 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207710 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173761 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93339 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4089 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15785 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias