vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

73 επισκέπτες, 7 χρήστες
infernity, ΒΑΓΓΟς, gfilip, camber, Tazz, Jorge, ThioVag

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1935 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 17:54 »
Όχι ρε φίλε λες και ήμασταν συνεννοημένοι τώρα διάβασα στην προηγούμενη σελίδα την ερώτηση σου  :eyesplash: έχω μπροστά μου το πακετάκι το λέει κάπου; από που φαίνετε ότι είναι συστημένο;
λεει επανω
PRIORITAIRE και εχει αυτοκολλητο με αριθμο αποστολης.
συστημενα ειναι παντα.
αλλωστε οτι ειναι σε κουτι παντα γινεται αποστολη συστημενη......

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1936 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 18:26 »
Ναι φίλε το τελείωσα σήμερα το θέμα  :thumpup:
Πήγα σε γνωστό μου δικηγόρο συμμαθητή πήρε τηλέφωνο στα νεκρικά των ΕΛΤΑ τους είπε τη έγινε και του είπαν να πάω να ζητήσω το συνοδευτικό έντυπο του δέματος και να το βγάλω μια φωτοτυπία και να κάνω μια καταγγελία στα ΕΛΤΑ, να πάρω το πρωτόκολλο της καταγγελίας για να μην την θάψουν και θα πάρουν τα πράγματα τον δρόμο τους.
Έτσι πήγα αμέσως στα ΕΛΤΑ και με το άρχισα να ζητάω όλα τα παραπαίω ήρθε ένας υπάλληλος μεγάλης ηλικίας ευγενέστατα μου είπε ότι ξέρει τι έγινε μίλησε με τον ταχυδρόμο ο οποίος το μετάνιωσε οικτρά, για να μην ταλαιπωρηθώ εγώ το έκανε να μην τρέχω να παραλάβω στα ΕΛΤΑ κ.τ.λ.π.
Με έφερε τούμπα άλλαξα γνώμη και σταμάτησα το θέμα εκεί μου είπαν ότι ήταν ένα ατυχές γεγονός και δεν θα ξανασυμβεί. 
Τι να κάνω εγώ τώρα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1937 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 18:30 »
αστο να παει......
απλα τονισε τους να μην ξαναγινει.

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1938 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 20:03 »
καλησπέρα ..ξερει καποιος για τα "PE-2 PIPETTES, 2 ml" που εχει στο site ? ...βοηθανε για τις δοσολογιες ,γιατι με τις σταγονες οπως ξέρουμε εχει να κανει με το καθε μπουκαλακι ...

Αποσυνδεδεμένος djfloor

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1939 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 20:13 »
Κατά τη γνώμη μου είναι παντελώς άχρηστες. Δεν βρήκα κάτι να τις χρησιμοποιήσω.

Αποσυνδεδεμένος OLE

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Παρακμη! Απο τα μνημεια στα μνημονια
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1940 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 23:49 »
Το ξερω φιλε μου πως γινεται οταν ειναι συστημενο ( οτι σε βαζουν να υπογραψεις δηλαδη) και σιγουρα κατι εγινε λαθος απο τα ΕΛΤΑ στην περιπτωση του φιλου.
Εσυ ομως γραφεις οτι τα ΕΛΤΑ θα πληρωσουν το λαθος τους ( πως ακριβως ? ) κι εσυ θα ξαναπαρεις την παραγγελια ( αρα θα την ξαναστειλουν οι Πολωνοι , πως αλλιως μπορει να γινει ? ).

ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ EBAY ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ, ΣΑΝ ΑΓΟΡΑΣΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ FEEDBACK , ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 100% POSITIVE !!! Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ NEGATIVE .

Θα το μαμησουμε το νημα με το οφτοπικ ,οταν στειλεις συστημενο (ιναγουερα)και αυτο ουτε παραδοθει στον παραληπτη (πελατη) ουτε γυρισει πισω στον αποστολεα (ιναγουερα)  τοτε αυτος που ανελαβε την μεταφορα (ΕΛΤΑ) πληρωνει τον αποστολεα (ιναγουερα) με καποιο συμφωνημενο ποσο (στην ελλαδα νομιζω οτι ειναι 30 ευρω).Για αυτο ορισμενα σαιτ οπως το play.com στελνουν στην ελλαδα παραγγελιες μεχρι ενος ποσου.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ ,ΣΤΟ ΕΒΑΥ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΩΛΗΤΗΣ.
Βεβαια αυτο δεν σημαίνει οτι δεν μου αρεσει να κανω εντυπωση  ::)

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1941 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:11 »
Τι ήθελα και μπήκα; Με καταστρέψατε!  ;D

Εχθές παράγγειλα βάσεις και καμιά 20αριά αρώματα. Σήμερα το πρωί ήρθε ένα email πως το δέμα στάλθηκε οπότε αν αληθεύει μέχρι τη Παρασκευή θα το 'χω στα χέρια μου. Θα μείνω ικανοποιημένος αν καταφέρω να παρασκευάσω έστω 2-3 αρώματα της αρεσκείας μου. Σε αντίθετη περίπτωση θα έπρεπε να δώσω 12 ευρώ για μπουκάλι 20ml που και πάλι δεν θα χα τη παραμικρή ιδέα αν θα μ'άρεσε η όχι. Ναι, για μένα είναι επένδυση και αρκετά σημαντική!

Παρατήρησα πως συγκρίνετε το χρώμα στα μπουκάλια και σε κάποιους είναι σκουρόχρωμο και σε άλλους ανοιχτόχρωμο. Μην αγνοείτε το διαφορετικό ποσοστό νικοτίνης που μπορεί να περιέχει κ ας είναι το ίδιο άρωμα.

Για όσους παρέλαβαν άρωμα και δεν τους άρεσε, αντί να κάθονται να σιχτιρίζουν μπορούν να το ανταλλάξουν με κάποιο άλλο ενός συμφουρήτη και ομοιοπαθή. Γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Οπότε συντηρήστε τα και στην επόμενη συνάντηση ανταλλάξτε τα ή γιατί όχι, μοιραστείτε τα από το να τα πετάτε στα σκουπίδια. Κερδισμένοι θα βγείτε.

PS1: Είμαι χρόνια ατμιστής και κάποιοι μπορεί να με θυμούνται από το παλιό forum.
PS2: Atmomizer της Janty (εποχές Kissbox) λειτουργεί μέχρι και σήμερα(!!!) ενώ atmomizer που άνοιξα Τρίτη μεσημέρι σταμάτησε να λειτουργεί Πέμπτη απόγευμα.

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1942 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:22 »
καπου στο 3-4%, με το σταγονομετρο τιs halo
Σωστός ο φίλος αυτό κάνω και εγώ  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος OLE

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Παρακμη! Απο τα μνημεια στα μνημονια
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1943 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:43 »
Η dirty της ιναβερα που ηρθε προχθες  εχει ημερομηνια ληξης μεχρι 12/12 ενω η VPG και η neutal μεχρι 03/13 αρα τους εχει ξεμεινη η dirty.
Το λεω για οσα παιδια εχουν σκοπο να παραγγειλουν την dirty ισως καλυτερα να περιμενουν καμμια βδομαδα ακομα μεχρι να τους φυγει το στοκ.

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1944 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 02:12 »
Η Dirty περιέχει και "κάτι" επιπρόσθετο που ίσως έχει συντομότερη ημερομηνία λήξης.

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1945 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 12:44 »
Καλήμερα σε όλους τους συναγωνιστές.
Σήμερα πρόσεξα ένα καινούριο άρωμα 7ml SMOKE & PRUNES  http://www.inaweraflavours.com/en/wera-garden-flavours/362-smoke-prunes.html
Ενδιαφέρον φαίνεται ιδικά σε όσους ψάχνουν καπνικές απολαύσεις θα μας τρελάνουν οι Πολωνή δεν παίζονται.
Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1946 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 13:25 »
Φιλε το εχω παρει και εχω αναφερει ποιο πισω για το SMOKE & PRUNES !!! Ειναι απιστευτο καπνικο αρωμα απο τα καλυτερα της Inawera. Μιλαμε με 2 σταγονες σε 5 μλ εγινε μπαρουτι το υγρο. Και επρεπε να το αραιωσω ακομα. Εμενα μου θυμιζει το καταπληκτικο Tuscan Reserve της FA στο πιο εντονο. Ειναι ΠΑΡΑ πολυ ποιοτικο το SMOKE & PRUNES οπως και το Amaretto το καινουργιο. Ειναι βαλτοι οντως να μας τρελανουν !!! Τσιμπηστε και τα δυο παραπανω ΑΦΟΒΑ !!!

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1947 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 13:42 »
Φιλε το εχω παρει και εχω αναφερει ποιο πισω για το SMOKE & PRUNES !!! Ειναι απιστευτο καπνικο αρωμα απο τα καλυτερα της Inawera. Μιλαμε με 2 σταγονες σε 5 μλ εγινε μπαρουτι το υγρο. Και επρεπε να το αραιωσω ακομα. Εμενα μου θυμιζει το καταπληκτικο Tuscan Reserve της FA στο πιο εντονο. Ειναι ΠΑΡΑ πολυ ποιοτικο το SMOKE & PRUNES οπως και το Amaretto το καινουργιο. Ειναι βαλτοι οντως να μας τρελανουν !!! Τσιμπηστε και τα δυο παραπανω ΑΦΟΒΑ !!!
Φίλε έφτιαξες σίγουρα θα τι βάλω στην επόμενη παραγγελία :thumpup: :thumpup:
Από τα λεγόμενα καπνικά της inaweraflavours μόνο το US RED MIX μου βγήκε πατάτα προς εμένα πάντα.

Αποσυνδεδεμένος georgevape

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1948 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 14:38 »
εχω παρει και εγω απο την inaweraflavours αλλα με χαλαει η βαση τους

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1949 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 15:03 »
george ίδια βάση με το inawera.com είναι. Είναι η δικιά τους βάση. Αλλά μην ξεχνάς ότι έχουν αρκετές. έχουν σκέτη PG, σκέτη VG, 50-50 VPG, "καπνική" Dirty και "κινέζικη" uniwersal...ποιά πήρες εσύ και δεν σου άρεσε? Μήπως να δοκιμάσεις κάποια άλλη?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20757 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281483 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124822 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93596 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix