vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

118 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, bloodlessz, tibolaso, Milarepa, Sergios, chkontog

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1890 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 22:57 »
Πολυ σωστος. Αρωματα πηρες; Δοκιμασε σιγουρα Tobacco Symphony !!! και το Tuscan Reserve FA !!!

ξαχνομαι ακομα για τα αρωματα  ..οκ  :thumpup: θα τα βαλω κ αυτα ,, (απο κ.τ. εκανα  καπνο Drum Άσπρο)   κατι κοντα απο INAWERA  ?

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1891 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 23:26 »
Τα πράγματα από inawera έρχoνται συστημένα  :yes:
3 φορές έχω πάρει από αυτούς κ' πάντα υπογράφω ότι παρέλαβα το δέμα...
Πήγαινε στο ταχυδρομείο κ' ζήτα να δείς ποιός έχει υπογράψει για παραλαβή του δέματος... :thumpup:
Μετά πράτεις κατά το δοκούν  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Konba

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1892 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 00:29 »
Μολις ολοκληρωσα και εγω την δικη μου παραγγελια. Αντε να δουμε ποτε με το καλο!!!!  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Java

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1893 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 00:32 »
Ήρθε η παραγγελία, συστημένο, σε 7 ημέρες. Δοκίμασα την 24άρα Dirty. Μ΄αρέσει και όπως είναι αλλά ... που την αποθηκεύετε (μπουκαλάκι 100ml); 'Εχει πολύ έντονη οσμή, ακόμα και στο κλιμακοστάσιο που την έχω μυρίζει όλος ο χώρος.

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1894 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 00:43 »
Γρήγορα, πολύ γρήγορα  :thumpup:
τσεκ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3335.msg245695.html#msg245695  :respect:

Αποσυνδεδεμένος OLE

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Παρακμη! Απο τα μνημεια στα μνημονια
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1895 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 03:58 »
Παίδες εδώ είναι το τηλέφωνο του κέντρου εξυπηρέτησης πελατών των ΕΛΤΑ http://www.yme.gr/index.php?getwhat=1&oid=437&id=&tid=437 δύστυχος δεν τους πρόλαβα αύριο θα πάρω σίγουρα.
Και μια πρόταση για την κυβέρνηση ως αφορά την εφεδρεία και τις απολύσεις στο δημόσιο εκτός από τον ΟΣΕ μετά να βάλουν χέρι και στα ΕΛΤΑ γιατί υπαρχή μεγάλη αχρηστήλα εκεί μέσα.
Συγνώμη αν θίγω κάποιους αλά ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ.
Τώρα έφυγα εντελώς από το θέμα θα φάω ξύλο από τους συντονιστές.  :sign_sygnomi:

Μην κανεις τιποτα απο αυτα που λες.
Στειλε ενα μηνυμα στην inaweraflavors οτι δεν εχεις παραλαβει το δεμα και ρωτα τους γιατι το αργουνε.
Απλα τα ελτα θα πληρωσουν το λαθος τους και εσυ θα παρεις ξανα την παραγγελια.
Ονειρο ζεις και δεν το ξερεις  :))  :))  :))  :))

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1896 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 10:40 »
ξαχνομαι ακομα για τα αρωματα  ..οκ  :thumpup: θα τα βαλω κ αυτα ,, (απο κ.τ. εκανα  καπνο Drum Άσπρο)   κατι κοντα απο INAWERA  ?

Επειδη και εγω ψαχνομουνα στην αρχη για πολυ καπνικα, γιατι καπνιζα στριφτο, το μονο που βρηκα κοντα σε αυτο το αρωμα ειναι το Tuscan Garden Inawera Wera Garden. Πολυ δυνατο και καπνικο και εγει την γευση ακριβως οπως μυριζει το πακετακι των στριφτων οταν το ανοιγεις. Πολυ καλο και το χρησιμοποιω και μονο του και σε αλλες μιξεις. Δινει την γευση του φρεσκου καπνου !!!

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1897 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:31 »
Επειδη και εγω ψαχνομουνα στην αρχη για πολυ καπνικα, γιατι καπνιζα στριφτο, το μονο που βρηκα κοντα σε αυτο το αρωμα ειναι το Tuscan Garden Inawera Wera Garden. Πολυ δυνατο και καπνικο και εγει την γευση ακριβως οπως μυριζει το πακετακι των στριφτων οταν το ανοιγεις. Πολυ καλο και το χρησιμοποιω και μονο του και σε αλλες μιξεις. Δινει την γευση του φρεσκου καπνου !!!

...ευχαριστώ  για την πρόταση !!  :bye:..το εχω βάλει κ αυτο ..
σήμερα παράγγειλα κ εγω τα παρακάτω  ζουμιά..  αντε να δουμε  :hmmm:


BOTTLES 5 ml, 5 pcs       
BOTTLES 10 ml, 5 pcs    
BOTTLE 100 ml for bases    
TABACCO TABACCO C E-FLAVOUR
TABACCO BLACK CHERRY E-FLAVOUR
TABACCO VIRGINIA E-FLAVOUR, 5 ml
TUSCAN RESERVE, 7 ml
TABACCO TABACCO SYMPHONY - Volume
TABACCO MADAGASKAR VANILLY
VG base, 0 mg/ml - Volume : 100 ml  Χ3 ΤΕΜ
VG base, 26 mg/ml - Volume : 100 ml
Neutral base, 24 mg/ml - Volume : 100 ml
TABACCO CAPPUCCINO E-FLAVOUR, 5 ml - Volume : 5 ml
TABACCO TUSCAN GARDEN - Volume : 5 ml
TABACCO DESERT VOYAGER - Volume : 5
LITTLE SPACE DROP - Volume : 5 ml


Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1898 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:44 »
... Μια ακομη ερωτηση παιδια  :confused1:
Βλεπω οτι υπαρχουν και αρωματα με νικοτινη. πχ το E-LIQUID "TABACCO - C " Nicotine 18 mg/ml .
(http://www.inawera.com/eliquid-tabacco-nicotine-18-mgml-p-500.html)
Δηλαδη,αυτο μπαινει σε μια βαση που δεν εχει νικοτινη ? Και ποσες σταγονες,πχ στα 5ml ?
Μπορει η ερωτηση να ειναι γελοια,αλλα προσπαθω να μαθω καποια πραγματα !  ;D

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1899 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:45 »
Αυτο ειναι ετοιμο, προς ατμισμα, υγρο ecigfun.

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1900 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:47 »
Α,μαλιστα !  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1901 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 18:03 »
Μην κανεις τιποτα απο αυτα που λες.
Στειλε ενα μηνυμα στην inaweraflavors οτι δεν εχεις παραλαβει το δεμα και ρωτα τους γιατι το αργουνε.
Απλα τα ελτα θα πληρωσουν το λαθος τους και εσυ θα παρεις ξανα την παραγγελια.
Ονειρο ζεις και δεν το ξερεις  :))  :))  :))  :))
:hapy_crazy: ar you crazy  :thumpup:
Καλή ιδέα πως δεν το σκέφτηκα από την αρχή  :eyesplash: μετά από αυτήν την συμπεριφορά έτσι τους αξίζει αλλά έκανα την μ@##κία να ευχαριστήσω την inaweraflavors και ότι παρέλαβα κάλως  :eyesplash: να γιαυτό σε αυτήν την χώρα πάμε κατά διαόλου δεν λειτουργεί τίποτα σωστά και δεν τιμωρείται κάνεις για ότι κι αν έχει κάνει, μιλάμε πάντα για το δημόσιο   :yes:

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1902 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 20:02 »
Λοιπον παιδια μολις δοκιμασα το Amaretto απο Wera Garden !!! Τα σπαει το αρωμα λεεεεμεεεε !!! Κορυφαιο πικραμυγδαλο καθαροοο !!! Δεν σταματαω να ατμιζω. Το εβαλα και ενα μιξ απο Tobacco C που ειχα βαρεθει και το εκανε απιστευτα τελειο !!!

Σειρα εχει το Donald Bubble Gum το οποιο μυριζει απιστευτα τελεια !!! Για να δουμε !!!

Το εχω ξαναπει αλλα δηλωνω ενθουσιαμενος με το Smoke and Prunes Wera Garden. Μολις το δοκιμασα με PVG και ειναι χαρμα !!! Θυμιζει πολυ το Tuscan Reserve FA αλλα πιο καπνικο φερνει και πιο δυνατο !!! Πολυ ποιοτικο αρωμα !!!

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1903 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 20:41 »
:hapy_crazy: ar you crazy  :thumpup:
Καλή ιδέα πως δεν το σκέφτηκα από την αρχή  :eyesplash: μετά από αυτήν την συμπεριφορά έτσι τους αξίζει αλλά έκανα την μ@.....κία να ευχαριστήσω την inaweraflavors και ότι παρέλαβα κάλως  :eyesplash: να γιαυτό σε αυτήν την χώρα πάμε κατά διαόλου δεν λειτουργεί τίποτα σωστά και δεν τιμωρείται κάνεις για ότι κι αν έχει κάνει, μιλάμε πάντα για το δημόσιο   :yes:

Δεν καταλαβαινω το σκεπτικο στην ιδεα του φιλου OLE και φυσικα δεν συμφωνω.
Αν πεις οτι δεν παρελαβες δεν θα βλαψεις τα ΕΛΤΑ , αλλα τους Πολωνους που θα πρεπει να σου το ξαναστειλουν χωρις να φταινε σε κατι.
Ετσι κανουνε και πολλοι Ελληνες στο Ebay κι εχουμε βγαλει ασχημη φημη σαν λαος , και ηδη πολλοι πωλητες που εστελναν Ελλαδα εχουνε σταματησει. Δεν θα ηθελα να γινει και κατι τετοιο με την Inawera , να σταματησουν να στελνουν εδω δηλαδη.

Αποσυνδεδεμένος OLE

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Παρακμη! Απο τα μνημεια στα μνημονια
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1904 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 03:29 »
Φιλε μου οταν ειναι συστημενο τοτε το ταχυδρομειο πρεπει να εχει αποδειξη οτι το παρέδωσε (για αυτο σε βαζουν να υπογραψεις) αρα το προβλημα θα το εχει τα ΕΛΤΑ και οχι η ιναβερα.
Τα ΕΛΤΑ εκαναν το λαθος και αυτοι το πληρωνουνε ειναι απλος ο συλλογισμός.
Συμφωνω οτι πρεπει να εισαι εντιμος στις συναλλαγες σου αλιμονο αλλα αυτο ισχυει για ολους δεν μπορει τα ΕΛΤΑ να κανουν οτι τους κατεβαινει.

ΥΓ εχω λογαριασμο στο ebay με 800 feedback και 100% θετικες  :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 50 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 95 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13653 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix