vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

116 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, bloodlessz, tibolaso, Milarepa, Sergios, chkontog, lemon78

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1575 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 12:00 »
εχει πειραξει κανεναν η dirty στον λαιμο...?
μιλαω για PVG (για για τυχων ερωτησεις 18αρα)

Κανω παντα υγρα κυριως PG (καπου 85% PG και 15%VG)και ο λαιμος μου ηταν παντα βελουδινος...και υγρα 16-18...

Εδω και 2 μερες εχω φτιαξει dirty υγρα (καπουτσινο,σοκολατες,μιξεις) και εκανα απο αυτα. Ειμαι βραχνιασμενος μεχρι αηδιας απο χθες..Και στην ουσια αυξησα την VG σαν ποσοστο και κρατησα την ιδια περιεκτηκοτητα νικοτινης...

οποτε μου μενει μονο η dirty (η βρωμικη γευση.. ;) )
Ειχε καποιος προβλημα με αυτη την βαση?

Ααα... και δεν ειμαι κρυωμενος...δεν εχω βγει απο το σπιτι καθολου..δεν εχω πιει κρυα..κλπ κλπ.. ;)

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1576 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 12:35 »
τι ειναι αυτοι οι inawerades εκανα παραγγελία  17 January, 2012 περιμενα ποσες μερες τιποτα τους στελνω ενα
Support Ticket στης 01/23/2012 και μου απαντανε οτι θα τα στειλουν αυριο δλδ 24/1/12 και θα μου στειλουν το
tracking number μεθαυριο δλδ 25/12/12 ξαναεστειλα σημερα Support Ticket αλλα ακομα τιποτα  :wall:
απο 17/1/12 φτασαμε 26/1/12 δεκα μερες και τιποτα  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1577 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 13:30 »
εχει πειραξει κανεναν η dirty στον λαιμο...?
μιλαω για PVG (για για τυχων ερωτησεις 18αρα)

Κανω παντα υγρα κυριως PG (καπου 85% PG και 15%VG)και ο λαιμος μου ηταν παντα βελουδινος...και υγρα 16-18...

Εδω και 2 μερες εχω φτιαξει dirty υγρα (καπουτσινο,σοκολατες,μιξεις) και εκανα απο αυτα. Ειμαι βραχνιασμενος μεχρι αηδιας απο χθες..Και στην ουσια αυξησα την VG σαν ποσοστο και κρατησα την ιδια περιεκτηκοτητα νικοτινης...

οποτε μου μενει μονο η dirty (η βρωμικη γευση.. ;) )
Ειχε καποιος προβλημα με αυτη την βαση?

Ααα... και δεν ειμαι κρυωμενος...δεν εχω βγει απο το σπιτι καθολου..δεν εχω πιει κρυα..κλπ κλπ.. ;)

εχω μια υποθεση για αυτο...
η dirty μου φανηκε πιο παχυρευστη απο οτι κανω συνηθως τα υγρα μου.Παρατηρησα μαλιστα οτι εβγαζε και ενα ντουμανι τεραστιο ενω οι 3 σταγονες dripping μου κρατουσαν για πολυ παραπανω ωρα ατμισματος...

οποτε... μηπως η πιο συμπυκνωμενη μορφη ειναι αυτη που μου χτυπησε το λαιμο ετσι? Μηπως θελει λιγο αραιωμα...?

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1578 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 13:33 »
ξερει κανεις που μπορω να βρώ γεύσεις Marlboro και Prince ... για παραδειγμα της Flavouart ή Inawera ... μέσα απο κάποια μίξη γεύσεων ή ετοιμη γεύση τους px. το Cowboy Blend φέρνει σε marlboro ή το Maxx Blend τηε Φλαωοθραρτ

Ευχαριστώ

Όντως φίλε την γεύση των κανονικών τσιγάρων δεν την φέρνει κανένα υγρό. Marketing είναι ότι βλέπεις. Από κει και πέρα εγώ είμαι στο ψάξιμο για αντιστοιχία αρώματος της inawera με το Malborough της Decadent (Decadecence Marlborough) γιατί το πήραμε σαν πρώτο υγρό και το λάτρεψε η γυναίκα αλλά είναι πανάκριβο και εγώ την έχω καταβρεί με inawera οπότε τώρα πήρα και ότι είχε μέσα την λέξη usa/malbor../blend/red mix ή είχε για εικόνα κανέναν cowboy...  :))

Παιδια ισχυει καποιο επτωτικο κουπονι αυτη τη στιγμη για παραγγελια απο INAWERA ;
Και σε ποσες περιπου μερες ερχετε η παραγγελια; (αν εχει παραλαβει καποιος τελαιταια ας μας πει...)
Ευχαριστω

Αν είναι η πρώτη σου παραγγελία βάλε "first purchase" και έχεις -15% .
Από την δεύτερη και μετά βάζεις "PTVapers" και είσαι -10%.
Απλό air mail απ ότι λένε τα παιδιά 6-12 εργάσιμες και DHL 4-10.

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1579 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 14:02 »
εχω μια υποθεση για αυτο...
η dirty μου φανηκε πιο παχυρευστη απο οτι κανω συνηθως τα υγρα μου.Παρατηρησα μαλιστα οτι εβγαζε και ενα ντουμανι τεραστιο ενω οι 3 σταγονες dripping μου κρατουσαν για πολυ παραπανω ωρα ατμισματος...

οποτε... μηπως η πιο συμπυκνωμενη μορφη ειναι αυτη που μου χτυπησε το λαιμο ετσι? Μηπως θελει λιγο αραιωμα...?

Εγω την ατμιζω αρκετο καιρο και δεν μου εχει βγαλει προβλημα. Την ατμιζω χωρις αραιωση στα 6mg και καμια φορα βαζω και 10% 0 μγ VG. Εχεις παρατηρησει οτι σου καιει και λιγο το λαιμο και την γλωσσα; Πως γινεται αυτο ρε παιδια; Απο το μυστικο συστατικο; Αν ναι τι ειναι αυτο;

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1580 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 14:03 »
τι ειναι αυτοι οι inawerades εκανα παραγγελία  17 January, 2012 περιμενα ποσες μερες τιποτα τους στελνω ενα
Support Ticket στης 01/23/2012 και μου απαντανε οτι θα τα στειλουν αυριο δλδ 24/1/12 και θα μου στειλουν το
tracking number μεθαυριο δλδ 25/12/12 ξαναεστειλα σημερα Support Ticket αλλα ακομα τιποτα  :wall:
απο 17/1/12 φτασαμε 26/1/12 δεκα μερες και τιποτα  :confused1:

Κατι παιζει φιλε μου γιατι και εμενα η παραγγελια μου εδω και 10 μερες ειναι στο order realized !!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1581 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 14:07 »
Εγω την ατμιζω αρκετο καιρο και δεν μου εχει βγαλει προβλημα. Την ατμιζω χωρις αραιωση στα 6mg και καμια φορα βαζω και 10% 0 μγ VG. Εχεις παρατηρησει οτι σου καιει και λιγο το λαιμο και την γλωσσα; Πως γινεται αυτο ρε παιδια; Απο το μυστικο συστατικο; Αν ναι τι ειναι αυτο;

οχι ρε συ... δεν μου καιει τον λαιμο/γλωσσα...το καταλαβα μετα απο μια μερα χρησης με τον λαιμο μου βραχνιαμενο που ολοι με ρωτουν τι επαθε η φωνη σου....
Εγινε πιο .... αντρικια..... 8)

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1582 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 14:10 »
Χα χα χα αυτο λοιπον θα ειναι το "DIRTY" little secret σου !!! Χα χα χα  :laugh1:

Εγινε πιο αντρικια !!! :respect:

Κορυφη !!!

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1583 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 14:45 »

εμενα η παραγγελια μου (14/1/2012) απο www.inaweraflavours.com εφτασε σημερα......

Αποσυνδεδεμένος DIMI70

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1584 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 15:07 »
Όντως φίλε την γεύση των κανονικών τσιγάρων δεν την φέρνει κανένα υγρό. Marketing είναι ότι βλέπεις. Από κει και πέρα εγώ είμαι στο ψάξιμο για αντιστοιχία αρώματος της inawera με το Malborough της Decadent (Decadecence Marlborough) γιατί το πήραμε σαν πρώτο υγρό και το λάτρεψε η γυναίκα αλλά είναι πανάκριβο και εγώ την έχω καταβρεί με inawera οπότε τώρα πήρα και ότι είχε μέσα την λέξη usa/malbor../blend/red mix ή είχε για εικόνα κανέναν cowboy...  :))

Αν είναι η πρώτη σου παραγγελία βάλε "first purchase" και έχεις -15% .
Από την δεύτερη και μετά βάζεις "PTVapers" και είσαι -10%.
Απλό air mail απ ότι λένε τα παιδιά 6-12 εργάσιμες και DHL 4-10.

Ευχαριστω πολυ φιλε G.... :thumpup: To "first purchase" για -15% ισχυει για εδω http://www.inawera.com σωστα;

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1585 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 16:44 »
Ναι για εκεί ισχύει φίλε first purchase = 15% εκπτωση --> inawera.com

Αποσυνδεδεμένος nikosqt

  • **
  • 326
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1586 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 18:58 »
τι αρρωμα εχει μεσα η dirty και τι η universal ? στην αρχη δοκιμασα PG / VG / VGP με τα αρωματα τους και αηδίασα φολες κανονικες

αλλα με τις dirty/universal αλλαξα γνωμη ωραια αρωματα και τα συνδιαζω με black cherry / tabacco c

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1587 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 19:07 »
δεν λένε τα συστατικά που έχουν μέσα. Το μόνο που λένε είναι ότι η dirty έχει ένα πολύ αχνό καπνικό άρωμα ενώ για τη universal (ή uniwersal όπως την γράφουν) ότι είναι παρόμοιο το άρωμά της με τα "κινέζικα" (βλέπε dekang).

Προσωπικά η Dirty μου φάνηκε απλά...μια χαρά ενώ την universal την έχω σχεδόν απείραχτη. Πλέον μόνο PG VG που είναι επίσης μια χαρά και μπορώ να καταλάβω και πλήρως το άρωμά που τους βάζω.

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1588 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 19:08 »
Και εγω αυτο ψαχνω να βρω, τι αρωματα εχουν μεσα. Να ρωτησω και κατι. Το Tabacco Black Cherry εχει διαφορετικη γευση απο το Tobacco Cherry απο τη σειρα Wera Garden? Αν ναι ποια η γνωμη σας για το ποιο ειναι το καλυτερο;

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1589 στις: Ιανουαρίου 26, 2012, 19:14 »
Μολις μ ηρθαν τα υγρα έξ πολωνιας.
Μέχρι στιγμής καπνίζω cappuccino κ το έχω πιπιλα.
Πήρα 200χ2 vg 18mg
Έχω μια απορία κ μια παρατηρηση +ενα φυσικα που ηρθαν σε 9 εργασιμεσ.
Πηρα 15 υγρα απο 5ml .κανένα δν έχει την ίδια στάθμη μαζι με το άλλο.κ μπορω να πω ότι τα περισσότερα είναι 3 με 4 ml αντί για 5ml.
Απο flavor art γευσεισ Πηρα
Latakia,black fire ,perique black,maxx blend . Ρε παιδιά όλες έχουν την ίδια μυρωδιά,λες κ έχουν μέσα ασετον.το maxx blend είναι πράσινο ρε παιδιά;γιατι αυτο που αγόραζα μέχρι τώρα ήταν διαφανο προς κίτρινο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 49 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 94 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13651 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124478 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix