vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

119 επισκέπτες, 9 χρήστες
Buliwyf, Mimhsdr, fratz8, bloodlessz, lemon78, manoslykos, tibolaso, I.P, anetost

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1200 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 22:09 »
αυγοταραχο Μεσολογιου
+ 10000000000000
Οποιος μου το βγάλει σε υγρό πληρώνω όσο όσο!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1201 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 01:38 »
Να πώ και εγώ τη γνώμη μου για τις γευσεις?
Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει
virginia της decadene
από halo ...freedom, bella valente, tribeca
από inawera capuccino, litle space drop,tobbaco c, canadian maple με βασεις της ιδιας εταιρειας (vpg 12mg/ml)
θέλετε να σας πώ τι μου άρεσε από όλα?
CANADIAN MAPLE......μακράν η καλύτερη γευση για μένα
όπως λοιπόν καταλαβατε σωστά,προσωπικά πιστευω πως το tribeca ΔΕΝ EINAI O ΘΕΟΣ ΤΩΝ ΥΓΡΩΝ υπάρχουν πολλά καλά υγρά και γευσεις σε όλες τις εταιριες. δεν λέω πώς δεν ειναι καλά τα freedom kai tribeca ή τα υγρα της flavour art....απλά αυτό που αρεσει φοβεράσε εμας, σε καποιον  άλλον του ερχεται καπως...
και για να μην βγω εντελως off topic να πώ πώς στην παραγγελια που εκανα εβαλα και το litle space drop μόνο και μονο επειδη το προτεινουν οι περισσοτεροι εδω μεσα, ενω άλλοι λένε ότι δεν τους αρεσε τοσο το tabbaco c....έ λοιπόν ΓΙΑ ΜΕΝΑ το χειροτερο που εχω δοκιμασει μεχρι σημερα ηταν το litle space....βλέπετε λοιπόν οτι ο καθενας μας όπως δεν μοιαζει σε φατσα με καποιον άλλον έτσι  δεν μοιαζουν και τα γουστα στις γευσεις και τα αρωματα.Μην κατηγορουμε την inawera λοιπόν, γιατι εχει και ''νοστιμα'' αλλά και ''μή νοστιμα'' υγρά όπου ευτυχως που ειναι φθηνη και μπορουμε με 100 ευρω να παραγγειλουμε τα περισοτερα αρωματα και με τις βασεις τις αρεσκειας μας να κανουμε το δικο μας αγαπημενο υγρό.
Το ότι ένα halo στοιχιζει 22 ευρω τα 30ml δεν σημαινει απαραιτητα οτι ειναι και το πιό γευστικό από όλα τα υπόλοιπα.Για αυτό υπάρχουν τα φορουμ ετσι ωστε να διαβαζουμε γνωμες από τα μέλη για κατι που δοκιμασαν και πιθανως τους άρεσε έτσι ωστε ή να το δοκιμασουμε και εμεις ή να το αποφυγουμε Με το να λέμε ότι αυτη η εταιρια ειναι χειροτερη από την άλλη γιατι ειναι φθηνοτερα τα αρωματα δεν νομιζω οτι στεκει και πολύ.Αν ειναι η όχι καλή θα το ξεραμε από το γεγονος οτι σε καποιους παρουσιαστηκαν ανεπιθυμητες παρενεργειες από τα υγρά.Από τη στιγμή που δεν εχει παραπονεθει καποιος ως προς την καταληλότητα των υγρών δεν μπορουμε να πουμε οτι ειναι για πέταμα.Εξάλλου θα δειτε οτι με τις παραγγελίες που γινονται σε λίγο και τα υγρα της inawera θα ανεβουν σε τιμή γιατι και εδω ισχυει ο νόμος του εμπορίου που λέει πώς ότι έχει ζήτηση ακριβαινει ενώ ότι δεν τραβιέται φθηναινει για να προσελκύσει πελάτες Αυτά ειχα να πώ ζητω συγνωμη άν κουρασα ή αν βγηκα εκτός θεματος σε καποια σημεια.Φιλικά πάντα..... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Black_Cloud

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1202 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 03:49 »
για μιξης με αρωματα ποιες βασεις προτεινετε?
Η dirty και η Universal εχουν ηδη καποια αρωματα απο μονες τους. Αρα υποθετω πως δεν ειναι και οι καταλληλοτερες βασεις για να παρεις σωστη γευση απο τα αρωματα. Σωστα???
Ειναι καλυτερα η VG, η PG, η VPG?? παντα για να βαλεις αρωματακια και να παρεις καλη γευση.

Αποσυνδεδεμένος bihlas87

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1203 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 11:19 »
Ήρθαν προχθές και τα δικά μου, γέμισα 10 μπουκαλάκια από 5ml VPG και 4 σταγόνες αρώματα, μέχρι τώρα
δοκίμασα μόνο καραμέλα σε cartomizer giant. Δεν μου φάνηκε πολύ πειστική γεύση αλλά οι φίλοι μου ρωτούσαν
αν είναι καραμέλα μυρίζοντας τον ατμό που έβγαζα. Δεν έχω πολλούς ατμοποιητές να γεμίσω με τα υπόλοιπα
και να δοκιμάσω οπότε πρέπει να κάνω υπομονή.


Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1204 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 12:43 »
για μιξης με αρωματα ποιες βασεις προτεινετε?
Η dirty και η Universal εχουν ηδη καποια αρωματα απο μονες τους. Αρα υποθετω πως δεν ειναι και οι καταλληλοτερες βασεις για να παρεις σωστη γευση απο τα αρωματα. Σωστα???
Ειναι καλυτερα η VG, η PG, η VPG?? παντα για να βαλεις αρωματακια και να παρεις καλη γευση.
τις καπνικές γευσεις καλό ειναι τα τις δοκιμαζεις σε vpg γιατι έτσι θα καταλάβεις καλυτερα τη γευση.Η dirty έχει ήδη μια τσιγαρισια γευση ετσι αν βαλεις και τσιγαρισιο αρωμα πιστευω πώς θα μπερδευτουν.Στην dirty καλό ειναι να βαζεις γλυκές γευσεις ετσι ωστε να σπάει η τσιγαρίλα....

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1205 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 14:54 »
Moυ ηρθαν και μενα σημερα υγρα inawera το μονο που με χαλασε καπως ειναι οτι τα αρωματα της FA που πηρα ηταν σε δικα τους μπουκαλακια ασφραγιστα με αυτοκολητα δικα τους... Φαινετε τα βαζουν χυμα αυτη μεσα.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1206 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 15:13 »
δεν νομιζω να είπε κανεις οτι ειναι της FA οι γευσεις αυτες...ειναι αντιστοιχες με της FA

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1207 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 15:25 »
Σοβαρα  :o! Σιγουρο αυτο? Γιατι οι τιμες ειναι σιγουρα FA.. :D Δηλαδη της φτιαχνουν αυτη? Εχει και το λογοτυπο εκτυπωμενο στο χαρτακι παντως. Εγω υπεθεσα οτι παιρνουν μεγαλες ποσοτητες απο FA και τις μοιραζουν μετα σε μπουκαλακια των 7ml.

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1208 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 15:28 »
Παιδια, ανοιγω λογαριασμο σε Inawera.com.
Καποιος το mail του για εκπτωση?

ok............ ελαβα το π.μ.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2011, 15:34 από iakkipr »

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1209 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 16:57 »
δεν νομιζω να είπε κανεις οτι ειναι της FA οι γευσεις αυτες...ειναι αντιστοιχες με της FA

δεν μπορεί ρε συ Βασίλη. Αφού το γράφει ξεκάθαρα και όχι σε στυλ Mablorbo...FLAVORART:
http://www.inawera.com/flavours-flavourart-c-1_10_60.html

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1210 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:00 »
Μια ερώτηση , επειδή αντιμετώπισα με τα cartomizer πρόβλημα σε πηκτά υγρά αναπλήρωσης , τα ready e-liguids της inaveraflavors δουλεύουν  το ίδιο φυσιολογικά και σε tank και σε cartomizer ? χωρίς την παρέμβαση την δική μας εννοώ με αραιώσεις κτλ

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1211 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:07 »
Χρησιμοποιω βασεις και αρωματα inawera
και δουλευουν κανονικα σε
cartomizer eGo Mega Dual Coil

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1212 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:21 »
Κι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα σε καρτομάιζερς Μ&Μ και Hybrid.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1213 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 00:00 »
Μια βοήθεια απο όποιον πραγματικά ξέρει γιατί μου είναι λίγο δύσκολο να διαβάσω 82 σελίδες...
Χρησιμοποιώ 38άρα PG Ecobaza την οποία την σπάω με vg στο μισό.
Αν πάρω την VPG 36 Power εκτός απο τα 2 mg θα δω άλλη διαφορά?

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1214 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 00:05 »
Oχι GIORGOS1969. Eχω κανει ακριβως αυτη την διαδρομη. ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 25 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 87 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20389 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207799 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173859 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124429 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix