vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 2 χρήστες
georgeboy, Jorge

Twitter

GG Perseus

Αποσυνδεδεμένος pelegrin07

  • **
  • 213
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 17:49 »
Θα μπορούσε βέβαια κάποιος να σκάσει 250€ και να πάρει δυο ατμοποιητές,τον έναν για ανταλλακτικά.
Ναι, την επομενη παρτιδα θα την αγορασω ολη για να μην ξεμεινω

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 17:55 »
Κάτοχος αρκετών gg,σε μερικά από τα οποία έμεινα αρκετα ευχαριστημένος και σε άλλα καθόλου.
Και βέβαια στο νήμα του κατασκευαστή-ατμοποιητη θα συζητάμε και την διαθεσιμότητα των ανταλλακτικών του ατμό και των προϊόντων.Ειναι επισκευάσιμος ατμοποίητης που αποτελείται από αρκετά κομματια,και είναι υποχρεωμένη η κάθε εταιρεία να έχει διαθεσιμότητα αυτών των κομματιών.
Δεν συζητάμε για ατμοποίητες εργοστασιακούς των 20€ ,δεν συζητάμε για μια εταιρεία νεα-αλεξιπτωτιστη.Και επειδή αρκετά χρόνια είναι λάθος της εταιρείας -κατασκευαστη,έπρεπε να έχει διορθωθεί.
Στα του ατμό,αν και δεν τον έχω στα χέρια μου, φαίνεται ατμό με πολλά παιχνίδια και επιλογές,για γεύση χτύπημα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη,όμως δείχνει κατασκευή αρκετά δουλεμενη.
Στα αρνητικά του ,αυτά τα update που βγάζει μετά από κάθε προϊόν.ημαρτον βρε αδερφάκι μου,δεν τον δοκιμάζει? δεν τον τεσταρει κάθε ατμό?και βγάζει διορθώσεις μετά από λίγο?εγώ δεν τα ονομάζω update αλλά διορθώσεις, που θα πρέπει ο αγοραστής να καταβάλει έξτρα πόσο να διορθώσει το προϊόν που ήδη έχει αγοράσει.
Καταντά ακριβό σπορ...αλλά gg είναι αυτά!

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 535
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 18:28 »
εγώ δεν τα ονομάζω update αλλά διορθώσεις, που θα πρέπει ο αγοραστής να καταβάλει έξτρα πόσο να διορθώσει το προϊόν που ήδη έχει αγοράσει.
Ακριβως ετσι το καταλαβα κι εγω οταν ειδα τις ανακοινωσεις για τα updates και ενω ειχα τον ατμοποιητη στο μυαλο μου για μελλοντικη αγορα,αυτοματως αλλαξα γνωμη λογω του μεγαλου κοστους.Μια καλη κινηση,απο μερους του κατασκευαστη, θα ηταν στη συσκευασια της επομενης παρτιδας να περιλαμβανονται αυτα τα updates με μια οχι και τοσο μεγαλη επιβαρυνση.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 19:35 »
...αυτοματως αλλαξα γνωμη λογω του μεγαλου κοστους.
Συγνώμη συνατμιστή, εγώ φταίω που είμαι κακός και τα λέω και στερώ πελάτες από τον κατασκευαστή αδίκως και δολίως, καθότι είμαι πολέμιός του. Εσύ και άλλοι σαν εσένα δεν είστε ικανοί να κάνετε τέτοιες σκέψεις, ομολογώ ότι σας παρασύρω με τόοοση επιρροή που έχω όταν γράφω εδώ!!

Απ: GG Perseus
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 22:20 »
... και τέλος πάντων ποιός είναι αυτός ο golden greek?
H Χρυσούλα Διαβάτη τον ξέρει;


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Makis Mousa

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 00:10 »
[member=14500]ramon[/member] - Και οι [/size][/color]κρίνοντες κρίνονται, ο συνατμιστής [member=13664]Ribot[/member] ισοπέδωσε κάθε κατασκευή των τελευταίων 8 ετών [/size][/color]του GG γιατί - αληθώς - καθυστερεί ανταλλακτικά.  Αυτό το σχόλιο είναι απαξιωτικό και δεν θεωρείται κριτική.

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 07:53 »
Εντάξει αυτό και οι κρίνοντας κρίνονται  μπορείς να το πεις στο παλικάρι από πάνω που έχει τον ατμοποιητη και κάθεται επειδή του έσπασε το τζαμακι και δεν μπορεί να βρει άλλο και μην μου πεις να παει να πάρει inox και στην τελική γιατί να μην απαξιώσει κάποιος ένα προϊόν όταν ο ίδιος ο κατασκευαστής δεν σέβεται το ίδιο του το προϊόν που έχει παράγει..

Αποσυνδεδεμένος Makis Mousa

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 11:09 »
[member=14500]ramon[/member][/size][/url] - . Υπομονή θα 'ρθει άσπρη μέρα και για αυτόν. - καλημέρα  :bye: .Και σε μένα έσπασε το τζαμάκι του Dvarw,FL mtl 24mm, αναγκάστηκα να δώσω 17 ευρώ στους steam tuners - shit happens.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 12:13 »
Πάντα με την αγορά ενός άτμο αγοράζω και ένα εξτρα τζαμάκι (ειναι και το πιο ευαίσθητο) για τις κακές ημέρες.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 12:16 »
Από όσο ξέρω, η KHW δεν το συνηθίζει να ξεμένει από στοκ, Και στην τελική, έχει & επίσημη συνεργασία με τους Steam Tuners. Οπότε δεν ξεμένεις περιμένοντας στα τυφλά, μη μπορώντας να χρησιμοποιήσεις κάτι που μάλιστα πλήρωσες & ακριβά. Shit may be happening, that`s understandable, but only as long as this is not a stable, unchanged, permanent, annoying & disgraceful situation.  :nope:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 12:32 »
Αγαπητοί φίλοι, παρακαλώ να σταματήσει το offtopic και να παραμείνουμε στο θέμα μας που είναι ο Περσέας και όχι η διαθεσιμότητα ανταλλακτικών
για όλα τα ατμιστικά προϊόντα του κατασκευαστή.



Αποσυνδεδεμένος flhti

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 12:56 »
Για οποιον του σπασει το τζαμακι του περσεα και εχει τον fresia ας το δοκιμασει ,"καθεται" μια χαρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 05, 2021, 14:59 από flhti »

Αποσυνδεδεμένος Makis Mousa

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 20:25 »
Από όσο ξέρω, η KHW δεν το συνηθίζει να ξεμένει από στοκ...
Ούτε η Vapeland έχει, ούτε Dibs 4 vaping γυάλινο τανκάκι για τον 24mm Dvarw. O IMEO έχει συνεργασία/διανομής με την Fabvape, η οποία από όσο κατάλαβα διαθέτει το ss τανκάκι, άρα με τη δική σου λογική ούτε οι κάτοχοι Perseus ξεμένουν. Χαλαρώστε λίγο...

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 730
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 21:06 »
Ομολογώ οτι δεν καταλαβαίνω γιατί ειναι οφτοπικ η κουβέντα αφού γίνεται για την έλλειψη ανταλλακτικών γυαλιών/τανκ του συγκεκριμένου ατμο.
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν αντιδράσεις όταν μιλάμε για το συγκεκριμένο ανταλλακτικό που αν δεν το έχεις,δεν έχεις ατμοποιητή.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 05, 2021, 21:52 από Chris66 »

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουαρίου 05, 2021, 22:05 »
Ναι, την επομενη παρτιδα θα την αγορασω ολη για να μην ξεμεινω
Μέχρι να βγει η επόμενη παρτίδα αν βγει έχει εδώ από τι είδα φιλαράκο 
https://vape-room.gr/product-category/atmopoiites/antallaktika-tzamakia/page/2/
Η μπορεί να αγοράσεις και ολόκληρο τον ατμοποιητη έχει και ανταλλακτικό τζαμακι μεσα ;) ;) ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 308 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557006 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8829 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538285 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60465 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238749 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz