vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Doggystyle 2K16

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2670 στις: Μαρτίου 10, 2017, 01:50 »
Δοκίμασε διάμετρο αντίστασης 1,5mm με βαμβάκι cotton bacon και πες μας :-D Δεν νομίζω να έχεις κακή γεύση λόγω πλυσίματος καθαριότητας κλπ. Νομίζω πως απλά δεν έχεις καλή τροφοδοσία. Αν θέλεις δοκίμασε αυτό που σου πρότεινα ;-)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2671 στις: Μαρτίου 10, 2017, 02:06 »
Εγω εχθες συγκεκριμενα, ειχα μιστο τανκακι με Colonel Custart και το γεμισα μεχρι πανω με Castle long ( χωρις να αδειασω το προηγουμενο υγρο) και ακομα κι ετσι μου εδινε τα αρωματα του τελεια, δεν ξερω πως εγινε αυτο, κανονικα θα επρεπε να παιρνω μια μιξη και των 2 αρωματων αλλα σαν να τα διαχωρισε και να τελειωσε το μισο Colonel και μετα μου εδινε μονο Castle..
@Superuser Λογικα κατι συμβαινει με το στησιμο σου

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2672 στις: Μαρτίου 10, 2017, 14:29 »
Εννοείται
Απλά δεν αποδίδει την γεύση σωστά και απορώ πως και δεν το αναφέρουν αυτό εδώ στο νήμα εκτός από δύο-τρείς
Σε σημείο να φαίνεται ότι εγώ κάτι δεν κάνω σωστά
Νομίζω ότι τον αδικείς λίγο.... αν και η γεύση είναι κάτι πολύ υποκειμενικό δεν νομίζω ότι ο Doggy αποδίδει λάθος. Θεωρώ για παράδειγμα, ότι παίζει καλύτερα από KFL (στα περισσότερα αρώματα, εκτός από τα πολύ ξινά) και σαφώς χειρότερα από CloudOne (και φυσικά και από άλλους), όμως είναι πολύ αποδεκτός σε μεγάλη γκάμα αρωμάτων και μάλιστα χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις στα στησίματα. Όπως και να στηθεί (τηρώντας βέβαια κάποιους κανόνες) παίζει καλά, και γι αυτό νομίζω ότι έγινε τόσο δημοφιλής (εκτός βέβαια από την πολύ χαμηλή τιμή του).
Για παράδειγμα αν και έχω και άλλους ατμοποιητές, που παίζουν καλύτερα, με βρίσκω να κρατάω τον doggy τον περισσότερο χρόνο... (το γιατί το έχουμε ξαναπεί, εύκολο στήσιμο, γρήγορο καθάρισμα, στεγανότητα 100%, αποδεκτή απόδοση, γρήγορο γέμισμα χωρίς βιδάκια, καπάκια κλπ κλπ, κατευθείαν ακόμα και από μεγάλο μπουκάλι, συμπαγής κατασκευή χωρίς να ανησυχείς μήπως χάσεις κανένα εξάρτημα) 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 10, 2017, 14:34 από slammer »

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2673 στις: Μαρτίου 10, 2017, 16:24 »
Εννοείται
Απλά δεν αποδίδει την γεύση σωστά και απορώ πως και δεν το αναφέρουν αυτό εδώ στο νήμα εκτός από δύο-τρείς
Σε σημείο να φαίνεται ότι εγώ κάτι δεν κάνω σωστά
Προφανώς και δεν κάνεις κάτι σωστά.

Προσωπικά, έχω αφήσει στην άκρη τον CloudOne για όλους αυτούς τους λόγους που ανέφερε ο προλαλήσας.

Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2674 στις: Μαρτίου 10, 2017, 16:32 »
παιδες θελω να αγορασω και αυτον της sjmy απλα δεν ξερω αν τον αγορασω με γυαλινο τανκακι ή με acrylic ?
επισης μιας και θα βαλω παραγγελια κανενας αλλος κλωνος απο αυτη την εταιρια που να αξιζει ?

Αποσυνδεδεμένος oscar

  • **
  • 151
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2675 στις: Μαρτίου 10, 2017, 16:38 »
Γυάλινο τανκ για τον doggy δεν υπάρχει, όλα είναι πλαστικά.

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2676 στις: Μαρτίου 10, 2017, 21:31 »
  Φίλε νέε ατμιστή,
Ξεκινώ από το συμπέρασμα, ανάποδα, μήπως τρομάξεις από το μέγεθος του μηνύματος και εγκαταλείψεις το διάβασμα στη μέση: πάρε ένα φθηνό κλώνο του doggy και ένα ντρίπινγκ που να σηκώνει πολύ βαμβάκι και είσαι πλήρης. Μην ψάχνεσαι και μην καταξοδεύεσαι, είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει με την υπάρχουσα τεχνολογία και συλλογιστική των ατμοποιητών, κατά την ταπεινή άποψη ενός εμπειροπαλιοπολλαπαθονταγεροντοηλεκτρονικοτσιγαροχρήστη.
 Φίλε νέε ατμιστή, αν πιστεύεις πως μπορείς να τα βγάλεις πέρα με το ελαφρώς παραληρηματικό σεντονοκείμενο που ακολουθεί, τις ¨σημειώσεις ενός ατμογερου¨ κατά το Μπουκόβσκι…  θαυμάζω την τόλμη σου και πάμε:  
  Ο doggy τα έχει όλα όπως πρέπει: θηλυκές και άκρως προκλητικές καμπύλες εσωτερικά, τις οποίες αφήνει να διαφανούν το εξωτερικό αυστηρό και σοβαρό ένδυμα (αρκετά αποκαλυπτικό  παρ΄όλ΄αυτά, τόσο που τα δείχνει όλα), πορνίδιο που παριστάνει την κυρία ή κυρία που παριστάνει το πορνίδιο; Άντε βγάλε άκρη εσύ φουκαρά αρσενικέ. Με επιδερμίδα λεία και γυαλιστερή. Με μια χαριτωμένη πατουσίτσα μικρούλα-μικρούλα (μια μόνο) , ξέρετε όπως εκείνες οι παλιές Κινέζες που μεγάλωναν φορώντας μεταλλικά παπούτσια για να παραμείνουν τα πέλματά τους παιδικά.  (πολύ μου αρέσει, αλήθεια, το ίχνος του σκύλου που έχει πάνω στην καμπάνα, δε φαίνεται στις φωτο της fasttech). Η συνολική παρουσία σε ξεσηκώνει και η γενική εντύπωση είναι άκρως θελκτική.  Με τις οπές στη σωστή θέση, στο σωστό μέγεθος, στη σωστό σχήμα και με άριστη λειτουργικότητα όσον αφορά στην επάρκεια της υγρασίας και στην κατ΄ επιθυμίαν σου διαστολή-συστολή τους και με θηλή ( μια μόνο ) πανέμορφη για ασταμάτητο πιπίλισμα.  
  Δεν είναι αυτό που φαίνεται…
  Συνέχισε το διάβασμα εσύ ηρωικέ συμφορουμιτοατμιστοαναγνώστη, φίλε νέε ατμιστή. Στο σωστό φόρουμ είσαι, για ατμοποιητές μιλάμε.
  Σταμάτα το διάβασμα, δε θα σε ενδιαφέρει το κείμενο που ακολουθεί, εσύ πονηρέ και έκφυλε που νομίζεις πως έβγαλες λαβράκι κατά λάθος, δεν είναι πορνογράφημα, για ατμοποιητές μιλάμε επαναλαμβάνω.   Κύριε διαχειριστή, μη βιαστείς να μου διαγράψεις το μήνυμα, για ατμοποιητές μιλάμε είπαμε και μάλιστα για τον doggy, πρώτο-πρώτο τον αναφέρω.
   Περίπου 20 μέρες παρέλαβα αυτόν https://www.fasttech.com/p/6353800. Όλοι οι ατμοποιητές που έχω είναι κλώνοι, με 1-2 εξαιρέσεις. Οι εξαιρέσεις όμως αυτές δε με έπεισαν ότι θα πρέπει να δώσω πολλαπλάσια χρήματα για να πάρω κάποιον γνήσιο ( ή δήθεν γνήσιο). Δεν είδα διαφορά δηλαδή αν και δε συνέκρινα ποτέ ένα γνήσιο με τον αντίστοιχο κλώνο του. Ίσως τότε να έβλεπα διαφορά. Ίσως.
   Έτσι κι αλλιώς θα ψάχνουμε εμείς οι καταναλωτοδιαταραγμένοι την ιδεατή τελειότητα και θα παροπλιστεί σύντομα ο τέλειος ατμοποιητής χάριν του … τελειότερου. Π.χ. Για τον kayfun v3 mini θεωρούσα πως είναι άριστος μέχρι να πάρω τον doggy. Αυτό για πόσο θα συνεχίζεται;  Πήρα τον kayfun v3 mini μετά από τα διθυραμβικά σχόλια που διάβασα στο φόρουμ. Δεν ήταν ακριβώς απογοήτευση αλλά δεν ήταν και το κάτι άλλο. Είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου πως δε θα πάρω άλλο ατμοποιητή μέχρι να έρθει το ¨κάτι άλλο¨. Όταν υλοποιηθεί κάτι εντελώς διαφορετικό π.χ. η πλάκα που θα ψεκάζεται με υγρό όπως κυκλοφορεί κάποια προσδοκία.  Τελικά η υπόσχεση δεν τηρήθηκε.
  Ευτυχώς έχω καταφέρει να σταματήσει η γκρίνια της κυράς ( ούτε μπορώ να φανταστώ την ένταση της γκρίνιας αν είχα δώσει την υπόσχεση σε ΄κείνη, τώρα τον εαυτό μου διέψευσα, τη γκρίνια τη δικιά μου την αντέχω). Πώς σταμάτησα τη γκρίνια; Διάβασα κάποιες αρκετά καινοτόμους και ευρηματικούς γκρινιοαπωθητικούς τρόπους εδώ μέσα. Π.χ. μη γκρινιάζεις (μη φωνάζεις, μη δαγκώνεις, μη βαράς κ.λ.π. ανάλογα, βάλτε ό,τι ταιριάζει στο κάθε σπιτικό) βρε γυναίκα, δώρο από κλήρωση είναι ή ανταλλάσουμε μεταχειρισμένους με συμφορουμίτες ή έπεσε παρέα με ένα μετεωρίτη στον κήπο μας ( φόρα πήρα, αυτό δε θα το έχαβε καμιά). Το έψαχνα πόσο με παίρνει, τι θα έχαβε η δικιά μου, να κλέψω καμιά ιδέα από αυτές αλλά τελικά συμφώνησα με το φίλο ταχυδρόμο να αφήνει τα δέματα στη γραμματοθυρίδα μου (προάστιο γαρ, με συστοιχία γραμματοθυρίδων) αντί να τα φέρνει στο σπίτι.  Πονηριά; Όχι, στοιχειώδης  αυτοπροστασία θα έλεγα. Άλλωστε είναι κι εκείνη ικανοποιημένη και με επιβραβεύει που σταμάτησα να ¨πλουτίζω τον Κινέζο¨. Κάνω τον Κινέζο κι εγώ κι όλα καλά. Και μην ακούσω καμιά σαχλαμάρα του τύπου ¨εγώ δεν έχω γκρίνια στο σπίτι για τις αγορές ατμιστικών ειδών¨ εκτός αν έχει κάποιος παραχωρήσει εκεχειρία αμοιβαίας γκρίνιας και αποδέχεται αντίστοιχες αγορές ρούχων, τσαντών, αρωμάτων, κοσμημάτων και δε συμμαζεύεται. Στη σημερινή Ελλάδα της ύφεσης σιγά μην πιστέψουμε πως ξεσαλώνουν στις αγορές κι οι δυο στο σπίτι. Ένας μπορεί να ξεσαλώσει, εμείς το δικαιούμαστε, μπαίνει θέμα υγείας κι όχι λούσων. Τέλος πάντων ο καθένας ηθικοποιεί και νομιμοποιεί την ατμοπεριέργειά του όπως τον βολεύει, μην τα περιμένεις όλα έτοιμα, φίλε νέε ατμιστή. Τώρα αν είσαι γυναίκα ατμίστρια κι ο άντρα σου άκαπνος κι άατμος, δε νομίζω να μπορεί κανένας να σου δώσει κάποια αντιγκρινιακή συμβουλή. Είσαι στριμωγμένη στη γωνία…
  Αυτό έπαθα που λες φίλε νέε ατμιστή. Πλούτισα τον Κινέζο. Ίσως μπορούσαμε πραγματικά να πλουτίσουμε τη fasttech, ή έστω να της βγάλουμε το λειτουργικό κόστος της, αν όλοι οι Έλληνες ατμιστές, όοοολοι όχι μόνο του φόρουμ, έπεφταν στην παρακάτω λούμπα που έπεσα (πέφτω) εγώ και λίγοι ακόμα ομοιοπαθείς: 17 επισκευάσιμοι ατμοποιητές, 2-3 δεκάδες ¨παλιού τύπου¨-λεπτούς, 6-7 μοντάκια, άπειρα αναλώσιμα. Ίσως στο κάνω ελαφρώς λογικά αποδεκτό αν σου πω ότι ατμίζει κι ο ένας μου γιος (με ό,τι κι όπως του το ετοιμάζω, σιγά μην ασχοληθεί αφού έχει το κορόιδο). Δεν ήξερα, δε ρώταγα; 120 ευρώ πλήρωσα σε τοπικό μαγαζί εκείνο το πλακέ μαύρο πούρο της ovale (για όσους το θυμούνται) συσκευή που με κάθε κριτήριο ήταν απαράδεκτη.  
Φίλε νέε ατμιστή. Συνεχίζεις να διαβάζεις; Εγώ σε προειδοποίησα πολύ νωρίς, ας πρόσεχες.
 Πάρε λοιπόν ένα φθηνό κλώνο του doggy. Έχει συγκεντρώσει τα πλεονεκτήματα κάμποσων επιτυχημένων ατμοποιητών και βγήκε ένα άριστο υβρίδιο. Θα έχεις τη χαρά της δημιουργίας αντικαθιστώντας πανεύκολα τις καμένες αντιστάσεις του, θα τον πλένεις χωρίς να λύνεις 80 κομμάτια και να φοβάσαι πως θα χάσεις τα πιο μικρά στην αποχέτευση, θα κρατάς ένα κομψό κουκλί στο χέρι σου, ειδικά αν τον συνδυάσεις με μικρό μοντάκι τύπου pico και δε θα χρειαστεί να κάνεις το γνωστό κύκλο των κινητών τηλεφώνων τέρας-μεγάλο-μικρό, κάτι που κάναμε εμείς με τους ατμοποιητές και τα μοντ, θα φτάσεις στον τερματισμό συγχρόνως με την εκκίνηση και θα προσλάβεις άριστα τη γεύση του εκάστοτε υγρού σου.  Το δικό μου κομμάτι ήθελε λίγη δουλίτσα πριν τη χρήση. Αυτό χρειάστηκε γιατί μου έδινε μια επίμονη μεταλλική γεύση. Αυτός κι ο kayfun v3 επέμεναν στη γεύση αυτή από όσους κλώνους πήρα, σε όλους αρκούσε ένα πλύσιμο και άντε λίγο βράσιμο. Αν σου κάτσει το ίδιο κάνε ό,τι κι ο εμπειροπαλιοπολλαπαθονταγεροντοηλεκτρονικοτσιγαροχρήστης, ο παραληρών τον οποίον αναγιγνώσκεις: σόδα με ξύδι, μετά αμμωνία με ξύδι, άφησε δυο εικοσιτετράωρα τον κάθε ένα συνδυασμό από αυτούς, μόνο τα μεταλλικά μέρη (ένα από τα δυο αρκεί, αλλά δε μπορούσα να θυμηθώ αν είχα διαβάσει εδώ μέσα για σόδα ή για αμμωνία, πα στο διάλο είπα, φθηνές είναι κι οι δυο). Μην τις βάλεις συγχρόνως, δεν ξέρουμε το μπορεί να γίνει, γενικά προσοχή στις αναθυμιάσεις του κάθε συνδυασμού. Μετά βράσιμο σε γάλα, μετά σε νερό για να φύγουν τα υπολείμματα γάλακτος, συναρμολόγηση (πανεύκολη, δες προηγούμενα μηνύματα του παρόντος θέματος αν δυσκολευτείς,  μάλλον δε θα χρειαστεί όμως, έξυπνο παιδί είσαι αφού πέρασες στο άτμισμα) και έτοιμος ο σκύλος σου.
  Ο ντρίπινγκ που κολλά τώρα; (θα μου συγχωρήσει ο διαχειριστής αυτό το μοναδικό και μικρό ¨εκτός θέματος¨). Γιατί είναι κάτι διαφορετικό από τους … δεξαμενάτους. Αν δε βαριέσαι το στάξε-στάξε και σου το επιτρέπει η εκάστοτε δραστηριότητα δίνει καθαρή και άμεση γεύση. Είναι κι αυτοί εύκολοι στην επισκευή, δες σχετικά θέματα.
   Φίλε νέε ατμιστή, σου εύχομαι να ατμοευτυχείς μέχρι να φτάσεις τα τριπλάσιά μου χρόνια…
 
Υ.Γ. 1   Δε σου υπόσχομαι πως αυτός είναι ο ¨πιο καλός ο ατμοποιητής¨, σε κανένα μήνα θα σου λέω για άλλον πιο καλό ατμοποιητή. Μη μασάς. Πάρε αυτόν για τώρα. Άσε με, ψεύδομαι ως προς αυτό.
 Υ.Γ. 2  Αλήθεια: έχουν χαθεί αρκετοί παλιοί συμφορουμίτες όπως παρατήρησε κι άλλος. Ελπίζω τουλάχιστον να μην ξανακύλησαν στο τσιγάρο.

Υ.Γ. 3  Δεν υπάρχει…

Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2677 στις: Μαρτίου 10, 2017, 21:42 »
2017 και τo Forum δεν έχει like button

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2678 στις: Μαρτίου 10, 2017, 21:51 »
Το φόρουμ έχει. Το πατατοκ δεν έχει...


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2679 στις: Μαρτίου 10, 2017, 21:59 »
Έχει όμως enter και παραγράφους  :))

Αποσυνδεδεμένος Lycos

Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2680 στις: Μαρτίου 11, 2017, 19:09 »
Σε δοκιμές που έκανα, μετά από 5ml supreme, το σκοτεινιασμένο βαμβάκι σχεδόν επανήλθε στην φυσιολογική λευκότητα μετα από 5-6ml σκέτης βάσης.
Αρα, δεν θεωρώ ότι έχει ανάγκη αλλαγής συντομότερα από ενα πιο "καθαρό" υγρό, με την παραδοχή ότι αλλάζω βαμβάκι κάθε 10-12ml όπως και να έχει.
Αναφορικά με τα tank, θεωρώ ότι πρέπει να υπάρχουν ανταλλακτικά tank, για κάθε ατμοποιητή που φοράει τέτοια. Αυτός ειναι ο καημός μου με τον Φαινόμενο και τον Unfollow.
Για τον unfollow πήρα από το gus ανταλλακτικο τανκακι, χρειάστηκε μια πατεντουλα αλλά είναι πένα, έκανε τον momentus μου κύριο ατμο.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2681 στις: Μαρτίου 11, 2017, 22:37 »
Γυάλινο τανκ για τον doggy δεν υπάρχει, όλα είναι πλαστικά.
υπαρχει της smjy τουλαχιστον ετσι αναφερει . δεν ξερω αν επιτρεπεται να στο κανω link κατευθειαν στο νημα . το ενα ειναι glass θολο και το αλλο acrylic

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2682 στις: Μαρτίου 11, 2017, 22:40 »
Αναφέρει αλλά δεν είναι ;-) Όλα πλαστικά είναι.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2683 στις: Μαρτίου 11, 2017, 22:48 »
υπαρχει της smjy τουλαχιστον ετσι αναφερει . δεν ξερω αν επιτρεπεται να στο κανω link κατευθειαν στο νημα . το ενα ειναι glass θολο και το αλλο acrylic
Διάβασε στα σχόλια του συγκεκριμένου ατμοποιητή θα δεις ότι το γράφουν ότι δεν είναι γυάλινο! ;)

Αποσυνδεδεμένος alex_rafa

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #2684 στις: Μαρτίου 11, 2017, 23:04 »
Μόνο εμφανισιακά είναι γυάλινο ;) 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278371 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:29
από Antiprosopos
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 22 12629 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:34
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63796 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92886 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1114 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43919 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem