vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5280 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 18:57 »
Αν και κανα χρονο συνολικα ατμιστης διακεκομενα δεν θα διαφωνισω διοτι δεν γνωριζω και πολλα γενικα παλιοτερα δεν ειμουν της φασης να ψαχνω φορουμ γενικοτερα να ψαχνομε, αγοραζα κανα εξαρτημα το κουμπωνα και μεχρι εκει, δε το εψαχνα πολυ, συγκεκριμενα αυτον εδω εχω δοκιμασει απο clearo
http://www.aquavaporcig.com/assets/images/Omega/Accessories/CE4_Clearomizer_Clear_2.png
και μπορω να πω με σιγουρια οτι ηταν μεγαλη μαπα σε ολους τους τομεις.

Τωρα σχετικα με τα 5 ευρω που ειμαι ''υποχρεωμενος'' να δινω για καθε αντισταση αναγκαστικα θα πρεπει να συμβιβαστω για την ωρα με αυτο γιατι εχω καταξοδευτει που εχω καταξοδευτει γενικοτερα με το ητ, δεν εχω και 3 μερες καλα καλα που εσκασα 30αρι να παρω τον ego-cc ας μεινω τωρα με αυτον γιατι η τσεπη μου δεν αντεχει αλλα πειραματα  :(
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 19:07 από giorgosmc »

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5281 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 19:07 »
Φίλε μου αν και είμαι νέος ατμιστης η απάντησή μου πατάει σε απλά μαθηματικά. Αν χρειαστεί να αλλάξεις τρεις αντιστάσεις σε έναν μήνα μας κάνει 15€. Με αυτό το ποσό πιστεύω πως μπορείς να πάρεις έναν αξιόλογο ατμοποιητή και θα έχεις φυσικά και τον υπάρχον για καβατζα!!!
Ταυτόχρονα υπολόγισε και το οικονομικό κέρδος που έχεις από την διακοπή του κανονικού τσιγάρου και θα δεις ότι στην ουσία δεν έχεις δώσει και παρά πολλά!!!




Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5282 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 19:19 »

Φιλε μου δε διαφωνω σε αυτο αλλα το εψαξα αρκετα για τον συγκεκριμενο atomizer (ego-cc) και ρωτησα, ειδα βιντεο με reviews και ισα ισα τον ειχαν εναν απο τους καλυτερους που υπαρχει στην αγορα συν το οτι εδωσα και 25 ευρω, οπως και να το δεις μουφα δεν τον λες σε καμια περιπτωση και για τη τιμη του και γι αυτα που εχω ακουσει και εχω δει για τον συγκεκριμενο atomizer, οποτε γι αυτο λεω να μεινω με αυτον τωρα για την ωρα και βλεπουμε για το μελλον.




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 19:46 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5283 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 20:10 »
Νομίζω οτι είχα δωσει 15 αλλα δεν θυμαμαι μηπως εδωσα περισσότερα.Επ ουδενι μούφα. Καλος ειναι και δεν ζεσταινεται το υγρο, αλλα ενω μου ειχαν πει κατι για 50 μλ οτι παει η κεφαλη, στα 10 τα εφτυσε. Ειναι φασαριοζικος στο πλυσιμο γιατι πρεπει να βγει η  πλαστικη ταπα. Μου φανηκε τρομερο να δινω ταληρα για κεφαλες ( δοκιμασα απ  εξω κεφαλες αλλα δεν συνεργαζοταν καλα)και τον εβαλα σε δεύτερη μοιρα.
Μια δοκιμή με την  κεφαλή των 2 ευρω δεν ειναι κακή ιδεα :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5284 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 21:57 »
Προσωπικα στο πλυσιμο δε με πεδεψε καθολου, ειναι πανευκολο να βγει η ταπα σιλικονης με ενα στυλο τα καταφερα πανευκολα να την αφαιρεσω, μετα δεν υπαρχει κατι αλλο απλα επλυνα ολα του τα κομματια και ολα καλα, τωρα οσο αφορα τη κεφαλη δεν ξερω αν παιζει ρολο και το υγρο που εμενα ειναι παντα μηδενικο και αρωματικο ατμιζω γυρω στα 4 με 5 ml την ημερα απο το σαββατο μεχρι σημερα και νομιζω οτι κραταει ακομα, μαλιστα επειδη η προσπαθεια μου για κοψιμο τσιγαρου ειναι προσφατη αυτες τις μερες το εχω πιπιλα κανονικα με απανοτες και δυνατες τζουρες αλλα φαινετε να αντεχει ακομα, τωρα για ποσο θα δειξει ο χρονος, μπορει αυριο το πρωι να τα εχει φτυσει  :)) ποιος ξερει, αληθεια ποτε θα καταλαβω οτι θα ειναι για αλλαγη? πρεπει να δινει υπερβολικο και συνεχομενο καμενο? ρωταω διοτι και λιγο καμενο να μου δινει εμενα μπορει να μου φαινετε και ενταξει σε σχεση με τη βρωμοτσιγαριλα που ειχα μονιμα στο στομα μου πριν ολη τη διαρκεια της ημερας και να μη το παρατηρησω καν  :laugh1:


Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 22:04 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5285 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 22:51 »
την αξιολογουσα σαν μη καταληλη κεφαλή,σε υπερτροφοδοσια και δυσκολη τζουρα.  Η γευση καμένου σε χαμηλά μαλιστα wat σιγουρα σημαινει αλλαγή :)
Αφου πέταξες τη νικοτίνη τοσο γρηγορα σιγουρα ει αξιος συγχαρητηρίων.
Μπορείς ομως να διευκολύνεις την ολη κατασταση , με εναν ακομη ευκολο ατμοποιητή



Αποσυνδεδεμένος elenitaaaaa

  • **
  • 167
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5286 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 23:03 »
Μπορείς ομως να διευκολύνεις την ολη κατασταση , με εναν ακομη ευκολο ατμοποιητή
ποιον θεωρείς εσύ εύκολο ατμοποιητή;;

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5287 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 23:29 »
Η γευση καμένου σε χαμηλά μαλιστα wat σιγουρα σημαινει αλλαγή

Ενοεις οταν εχω γευση καμενου συνεχομενα χωρις να στρωνει? γιατι υπαρχουν που και που περιπτωσεις που αν το παραζορισω στις τζουρες και ειδικα οταν παρω τζουρα με αρκετη διαρκεια θα παρω λιγακι καμενο να το πω αλλοιωση να το πω κατι περιεργο παντως αλλα οχι σε τεραστιο βαθμο και αν το αφησω να ηρεμησει λιγακι στρωνει, αυτο ειναι φυσιολογικο?

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5288 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 23:40 »
Ειναι υποκειμενικό το θέμα. Θα την άλλαζα kai το πρωι θα επαιρνα και εναν aspire ce5 :)

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5289 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2014, 23:55 »
Μονο που μου θυμιζει αυτο εδω http://www.aquavaporcig.com/assets/images/Omega/Accessories/CE4_Clearomizer_Clear_2.png το οποιο ειχα παλια και ειχα καθε μερα λιτρα διαρροων, μονιμα καμενη γευση και τεραστια αλλοιωση σε καθε υγρο δε θα το ρισκαρα ξανα και για τον συγκεκριμενο που ανεφερες εχω ακουσει απο διαφορους οτι τα εχει αυτα τα κουσουρια, 1000 φορες ego-cc ουτε σταγονα απο θεμα διαρροων, πιστευω εχει πολλα πραματα που αξιζουν, στο μονο που χανει ειναι τα ταληρα που πρεπει να σκας καθε φορα που τα φτυνει η αντισταση.




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:10 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5290 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:07 »
Δεν είμαι ο άνθρωπος των BDC, BVC στην Ελλάδα. :))
Τις χρησιμοποιω πολυ συχνά και εντος οικιας και εκτος, κανενα απο οσα λες δεν μου έτυχε ???

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5291 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:09 »
Μπορει, ποιος ξερει, ισως τους εχουν βελτιωσει αρκετα τους ce5 σε σχεση με τους ce4 που ηταν για πεταμα οπως τους αγοραζες, αλλα και παλι σε ποιοτητα γευσης δεν νομιζω να φτανει τον κλασικο ego-c atomizer.

Η γευση που μου εδινε ο ce4 ηταν το λιγοτερο αθλια, δεν νομιζω να εχει αλλαξει τουλαχιστον σε μεγαλο βαθμο σε αυτον το τομεα ο ce5.

Δεν ατμιζω τα πολλα χρονια για να εχω ολοκληρωμενη αποψη αλλα μεχρι σημερα δεν εχω ατμισει ητ που να φερνει τοσο ωραια στρωμενη τη γευση στο στομα σου οσο τη φερνει ο κλασικος ego-c atomizer.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:14 από giorgosmc »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5292 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:31 »
Όπως σε όλα τα μαζικά ατμιστικά, οι παλιοί CE4 ήταν διάφορων εκδόσεων και ακόμα περισσότερων εργοστασίων. Πήρες έναν, ήταν χάλια, κρίμα. Κι εγώ είχα κάποιους, κάποιοι καλοί, κάποιοι όχι -δεν παίζει τόσο ρόλο. Εκατομμύρια ατμιστές τους χρησιμοποίησαν χωρίς πρόβλημα, ένας κολλητός μου άρχισε το άτμισμα και τελικά το έκοψε με απλούς CE4. Δεν ήταν για πέταμα όπως τους αγόραζες. Δεν ήταν αυτοκίνητο, ένα απλό πραγματάκι των λίγων ευρώ ήταν, μην το κάνουμε δραματικό.

Σίγουρο είναι πως αργά ή γρήγορα, θα δοκιμάσεις κι άλλους. Το πότε είναι δικό σου θέμα.
Το να συγκρίνεις ατμοποιητές προϋποθέτει να τους έχεις δοκιμάσει. Το "άκουσα από διάφορους" και το "είδα σε review" δεν παίζει ρόλο. Εδώ στο φόρουμ αν ψάξεις θα βρεις τους πιο έμπειρους, αξιόπιστους και εμπιστοσύνης ατμιστές που κυκλοφορούν (δεν θεωρώ πως είμαι τόσο ψαγμένος). Αν πρέπει να έχεις δεύτερο χέρι πληροφορίες, ας είναι από αυτούς. Αλλά στους ατμοποιητές δεν είναι πολύ χρήσιμες γιατί τα γούστα διαφέρουν.

Στο μεταξύ, αν έχεις αντίσταση που σου βγάζει καμμένο θέλει πέταμα. Δεν φτιάχνει, δεν βελτιώνεται και κάνει κακό. Η μικρή αλλοίωση που φεύγει είναι μόνο όταν με γερές ρουφηξιές στεγνώνουν τα φυτίλια ή το απορροφητικό υλικό. Αφήνοντάς το για λίγο, ξανα-υγραίνεται και δουλεύει κανονικά. Αλλά όταν η περίεργη γεύση επιμένει, ο ατμοποιητής πέθανε.

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5293 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 00:33 »
me τις ce4 την παθαινα ετσι οπως λες, οταν δεν προσεχα την ποιοτητα τους.Βρηκα ce4 που ειχαν καλο τραβηγμα και ντουμανι και κράταγαν πολλές μερες.
Οι aspire η , τυπου ασπιρε ce 5, den exoyn σχέση με τις παλιοτερους  ce5 , εχουν διαφορετικες κεφαλές ;)

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5294 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 09:58 »
Όπως σε όλα τα μαζικά ατμιστικά, οι παλιοί CE4 ήταν διάφορων εκδόσεων και ακόμα περισσότερων εργοστασίων. Πήρες έναν, ήταν χάλια, κρίμα. Κι εγώ είχα κάποιους, κάποιοι καλοί, κάποιοι όχι -δεν παίζει τόσο ρόλο. Εκατομμύρια ατμιστές τους χρησιμοποίησαν χωρίς πρόβλημα, ένας κολλητός μου άρχισε το άτμισμα και τελικά το έκοψε με απλούς CE4. Δεν ήταν για πέταμα όπως τους αγόραζες. Δεν ήταν αυτοκίνητο, ένα απλό πραγματάκι των λίγων ευρώ ήταν, μην το κάνουμε δραματικό.

Σίγουρο είναι πως αργά ή γρήγορα, θα δοκιμάσεις κι άλλους. Το πότε είναι δικό σου θέμα.
Το να συγκρίνεις ατμοποιητές προϋποθέτει να τους έχεις δοκιμάσει. Το "άκουσα από διάφορους" και το "είδα σε review" δεν παίζει ρόλο. Εδώ στο φόρουμ αν ψάξεις θα βρεις τους πιο έμπειρους, αξιόπιστους και εμπιστοσύνης ατμιστές που κυκλοφορούν (δεν θεωρώ πως είμαι τόσο ψαγμένος). Αν πρέπει να έχεις δεύτερο χέρι πληροφορίες, ας είναι από αυτούς. Αλλά στους ατμοποιητές δεν είναι πολύ χρήσιμες γιατί τα γούστα διαφέρουν.

Στο μεταξύ, αν έχεις αντίσταση που σου βγάζει καμμένο θέλει πέταμα. Δεν φτιάχνει, δεν βελτιώνεται και κάνει κακό. Η μικρή αλλοίωση που φεύγει είναι μόνο όταν με γερές ρουφηξιές στεγνώνουν τα φυτίλια ή το απορροφητικό υλικό. Αφήνοντάς το για λίγο, ξανα-υγραίνεται και δουλεύει κανονικά. Αλλά όταν η περίεργη γεύση επιμένει, ο ατμοποιητής πέθανε.

Φιλε μου με αυτο που λες για τους ce4 για καποιους χαλια και καποιους καλους κι εσυ ο ιδιος μολης τους εβγαλες χαλια διοτι αν σε μια μαρκα clearomizer απο τους 1000 οι 500 ειναι καλοι και αλλοι 500 ειναι ελλατωματικοι τοτε σημαινει πως ειναι ολοι η μαρκα χαλια διοτι ο πελατης δεν μπορει να μυρισει τα νυχια του ουτε εχει μαντικες ικανοτητες ποσο μαλον εγω που τον πρωτο μου ce4 τον αγορασα σε ενα απο τα πιο εξειδικευμενα και αξιοπιστα καταστηματα που οι πιθανοτητες να μου τυχει ελατωματικο εξαρτημα απο 'κει ηταν 5 στις 10000, προσωπικα εχω αλλαξει 5 διαφορετικους ego-c atomizer στο παρελθον απο 4 διαφορετικα μαγαζια και δεν ειχα το παραμικρο προβλημα ποτε. Και δεν το κανω δραματικο απλως φορουμ ειναι και γινεται κουβεντα, τελως να αναφερω επειδη ειπες πως τους ατμιζαν εκκατομυρια χωρις προβλημα εγω παλι μονο προβληματα ακουγα απο τους γυρω μου οτι ειχαν και επειδη δεν αρκουμε μονο στο οτι ακουω μου συνεβη κι εμενα γι αυτο το λογο και το αναφερω πλεον με απολυτη σιγουρια.

Επισης τονιζω παλι πως δεν αρκουμε μονο σε οτι ''ακουω'' ''οτι βλεπω'' και ''οτι διαβαζω'' τον συγκεκριμενο atomizer ego-cc αν δε κανω λαθος το ανεφερα κιολας οτι τον εχω αγορασει που σημαινει γνωριζω καλα πως λειτουργει και μπορω να πω οτι λειτουργει αψογα αρα επεσα και μεσα σε οτι ειχα διαβασει, ακουσει κτλπ οποτε οι πηγες που ψαχνομε ειναι αρκετα εμπειστες, διαφωνω στο οτι οι πληροφοριες απο τους γυρω ατμιστες για ατμοποιητες δεν ειναι χρησιμες, φυσικα και ειναι χρησιμες τουλαχιστον σε βασικα κομματια οπως διαρροες, καλη λειτουργια, υπερβολικη αλλοιωση γευσης και αλλα πολλα, συμφωνω πως στο κομματι της γευσης συγκεκριμενα οι γνωμες διιστανται και ο καθε ανυρωπος παντα θα εχει διαφορετικη γνωμη στο τη γευση φερνει για εκεινον ο καθε ατμοποιητης διοτι αυτο εχει να κανει παντα με το στομα μας και τις αισθησεις μας που αντιλαμβανοντε τελιως διαφορετικα το οτιδηποτε απο ανθρωπο σε ανθρωπο.
Αλλα σε αλλα βασικα και ουσιοδη πραγματα οι γνωμες παντα θα μετρανε και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο.




Ρε παιδια βοηθηστε με λιγο σε κατι που με εχει προβληματισει, εδω και μερικες μερες ατμιζω natura φραουλα με μηδενικη νικοτινη, καποιες φορες για ανεξηγητο λογο αλοιωνετε η γευση και καποιες αλλες αν και πιο σπανια μου ερχετε καμενο, ολο αυτο λοιπον ειχε ως αποτελεσμα να απελπιστω δυστηχως γιατι δεν φημιζομε για την υπομονη μου και επειδη ειμουν μανιακος καπνιστης πριν και να στραφω στο κανονικο τσιγαρο αλλα για καλο δικο μου μετα απο 4 μερες αποχης στις πρωτες 5 τζουρες ενιωσα το στομα μου να δηλητιριαζετε τοσο πολυ που δεν αντεξα και το εσβησα, οποτε η μονη λυση που εβλεπα εκεινη τη στιγμη ηταν να κανω ενα πειραμα, απλως προσθεσα καμποσο υγρο λατακια με 0,9 νικοτινη αναμιξη με τη φραουλα για να δω πως θα μου ερχετε τωρα η γευση και με μεγαλη μου εκπληξη παρατηρησα πως ακομα και στις πιο δυνατες τζουρες που πριν με τη σκετη φραουλα μου αλοιωνε αρκετα τωρα φαινετε να εχω πιο ωραια γευση χωρις αλλοιωσεις, πειτε μου σας παρακαλω κατι υπαρχει καποιο θεμα με το συγκεκριμενο υγρο με τη φραουλα και εχω αυτες τις αλλοιωσεις ή ανεξαρτητα απο το υγρο επειδη ατμιζα χωρις νικοτινη ειχα αυτο το αποτελεσμα? Διοτι τωρα που εκανα τη μιξη με τα λατακια απο τις πρωτες τζουρες ενιωσα πραγματικα την ευχαριστηση του να ατμιζεις, ενιωσα τη γευση να στρωνει πολυ καλυτερα απο πριν.

Συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 14:52 από petra »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207015 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13076 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3953 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias