vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

399 επισκέπτες, 9 χρήστες
tibolaso, dkostas, gfilip, Milarepa, grag, Buliwyf, fratz8, ΨΗΛΟΣ, I.P

Twitter

Ενας Ελληνας παρουσιάζει το καλύτερο vape show στην Αμερική. http://vapeteam.co

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Είναι ο Δημήτρης Αγραφιώτης , ζει στην Ατλάντα και παρουσιάζει την διαδικτυακή εκπομπή VapersPlace καθε τεταρτη στο http://www.vapersplace.com/vp-live-vape-team
 
 Θα είναι μαζί μας στο Forum και θα μας ενημερώνει για κάθε εξέλιξη πάνω στο Η.Τ. και άλλα σχετικά ενδιαφέροντα θέματα.
 Φυσικά ανοιχτός σε κάθε συζήτηση.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Καλό φαίνεται...
Μπορεί να μιλά και να γράφει άνετα τα ελληνικά;
Τι γνώσεις έχει γύρω από το ΗΤ;

Έχει κάνει αυτοπαρουσίασει ο άνθρωπος στο αντίστοιχο thread. Μια χαρά τα μιλάει.

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Κανονικοτατα, απο αυριο θα ειναι σε καθημερινη επαφη με το Forum.


Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Είναι πολύ καλό αυτό, να έχουμε ανταποκριτή στην Αμερική και μάλιστα από άνθρωπο που γνωρίζει καλά το θέμα.
Καλωσήρθε στο φόρουμ μας.  :)

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Μπράβο!
Μια φωνή απο το εξωτερικό είναι ευπρόδεκτη ειδικά σε αυτή την μάλλον περίεργη εποχή για το η.τ. στην Ελλάδα.
Καλώς ήρθε!

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Αναμενουμε τον φιλο για καλωσορισμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος VapinGreek

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστώ τους φίλους και τον Κώστα για την έναρξη αυτού του θέματος, θέλω να πω γεια σε όλους και είμαι εδώ για να βοηθήσουμε όποιον έχει απορίες. πλησιάζει ένας χρόνος από τότε που έσπασα τον εθισμό στα τσιγάρα μετά από 23 χρόνια. το πάθος μου για αυτή την υπέροχη εφεύρεση με έχει οδηγήσει σε πολλές έρευνες και να συνδέσω το vapeteam, μια ενημερωτική εκπομπή  βίντεο σχετικά με τα ηλεκτρονικά τσιγάρα. Διατηρώ το δικό μου κανάλι στο youtube sto youtube.com/vapingreek και τα επεισόδια vapeteam καταγράφονται σε αναλύσεις 720p  στο youtube.com/vapeteam.Ειμε ευτυχής σαν μέλος αυτού του φόρουμ και ίσως να σας γνωρίσω όταν έρχομαι στην Ελλάδα αυτό το καλοκαίρι απο κοντα!

Απο μοντς εχω

Empire , Provari, Provape 1, Prodigy V3, Reo Mini, Reo Grande, HELIX, Lavatube, Silver Bullet,GG Stealth with SS Caps and Odysseus, SmartBox XL, Altoids VV Tin Mod, WetBox 3.7, Kazoo 3.7 Box Mod

Και φυσικα πολλα Ego, 808 κτλ

Αν κάποιος θέλει να έρθει σε επαφή μαζί μου με ερωτήσεις μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με τους παρακάτω τρόπους

Skype : vapingreek
Google Plus : http://glus.to/vapingreek
Facebook : http://facebook.com/vapingreek
Twitter @vapingreek
και φυσικά μέσα από αυτό το φόρουμ. Χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ανυπομονώ να συμμετέχω σε αυτή την κοινότητα.

Δημητρης


Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Τελικα ηρθες ποιο νωρις απο οτι μου ειπες :)
Θα τα λεμε απο εδω τωρα Δημητρη
Καλως ηρθες και απο μενα στο forum.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Καλως ηρθες Δημητρη  :D

Αποσυνδεδεμένος VapinGreek

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Τελικα ηρθες ποιο νωρις απο οτι μου ειπες :)
Θα τα λεμε απο εδω τωρα Δημητρη
Καλως ηρθες και απο μενα στο forum.

Πήρα το μήνυμά σου και έλεγξα το φόρουμ από το εστιατοριο  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Καλωσηρθες Δημητρη :thumpup: Θα εχουμε αμεση ενημερωση και ανταλλαγη αποψεων απο την αλλη ακρη του Ατλαντικου :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Καλως ηλθες Πατριωτη  :bye:

Αποσυνδεδεμένος pitbull07

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Καλως μας βρηκες  :thumpup:keep going... :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Καλωσόρισες, Δημήτρη.
Περιμένω να έρθει η Τετάρτη να σε παρακολουθήσω ;)


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1812 279178 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:06
από gstamatos
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207294 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173475 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311313 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124077 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93141 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15665 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias