vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 7 χρήστες
funes, Tem, manoslykos, Geraki, tibolaso, george kotsopoulos, Buliwyf

Twitter

MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #105 στις: Απριλίου 12, 2017, 14:57 »
Παιδιά εγώ θα την πω την αλήθεια μου και ας πείτε ότι θέλετε!
¨Εχω δοκιμάσει ότι υπάρχει από τους κορυφαίους γευσάτους και μπροστά του δεν πιάνει μια κανείς!
Αν αυτός ο άτμο είχε προωθηθεί σωστά νομίζω δεν θα είχε αντίπαλο για πολλά χρόνια!

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #106 στις: Απριλίου 12, 2017, 14:58 »
Αν αυτός ο ατμο είχε τζαμάκι και λογική τιμή (κάτω από 100,00 ευρώ - 97,00 ας πουμε έτσι τυχαία) οντως δεν θα είχε αντίπαλο. Αλλά έχει.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #107 στις: Απριλίου 12, 2017, 15:07 »
ποιον ?να δω μηπως τον εχω δοκιμασει.
με γνωμονα μονο την γευση.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #108 στις: Απριλίου 12, 2017, 15:32 »
Για τον Calix V3 μιλάω

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #109 στις: Απριλίου 12, 2017, 15:51 »
Pusgang ανάβεις φωτιές...
Όντως είναι καλύτερος σε γεύση, σε ντουμάνι και σε χτύπημα!
Γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτόν δεν τον έχω δοκιμάσει....

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #110 στις: Απριλίου 12, 2017, 16:01 »
Κακως δεν το εχεις δοκιμάσει. Γνωμη μου παντα εχοντας και τους 2 στην κατοχή μου.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #111 στις: Απριλίου 12, 2017, 16:06 »
ουτε εγω ,θα μπει στα προσεχως.

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #112 στις: Απριλίου 12, 2017, 16:23 »
παιδια απο αερα σε σχεση με cloud πως ειναι ο unfollow;;

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 591
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #113 στις: Απριλίου 12, 2017, 17:00 »
Αρκετά πιο αεράτος ! Αλλά και πιο καλή γευση , απο κλαουντ

Αποσυνδεδεμένος ahill2

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #114 στις: Απριλίου 12, 2017, 17:50 »
Για τον Calix V3 μιλάω
Νομίζω πως όλα είναι σχετικά,σε ερώτηση που είχα κάνει στον Qorax στο facebook η απάντηση ήταν άλλη,τώρα προσωπικά γούστα είναι αυτά και δεν μπορεί κανείς να πεί ότι ο Qorax εχει δίκιο και εσύ όχι, δοκιμάζει ο καθένας και αποφασίζει για τον εαυτό του,γιατί όλοι μας έχουμε τελείως διαφορετικό γούστο και ότι κάνει στον έναν δεν κάνει στον άλλο για πχ. ελάχιστη διαφορά στον αέρα ή τροφοδοσία κτλ.
Αχιλλεας Hello,i will like to ask a question, between Keras by atmizoo,Momentus v2 unfollow and Calix v3 who has the best flavour?
 Qorax Stan All the three are nearly similar on flavor profile Αχιλλεας Σ my friend. But if I must choose one - then the Keras shines a li'l more.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #115 στις: Απριλίου 13, 2017, 00:08 »
να δεις που ο ατιμος θα με κανει να παρω και δευτερο χαχαχα

αν δεν ειχε και αυτο το στραβοβιδωμα οταν θελεις να ελεγξεις την αντισταση ,για μενα θα χτυπαγε κορυφη.

πραγματικα εχω πνιγει απο την γευση.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #116 στις: Απριλίου 13, 2017, 00:15 »
Νομίζω πως όλα είναι σχετικά,σε ερώτηση που είχα κάνει στον Qorax στο facebook η απάντηση ήταν άλλη,τώρα προσωπικά γούστα είναι αυτά και δεν μπορεί κανείς να πεί ότι ο Qorax εχει δίκιο και εσύ όχι, δοκιμάζει ο καθένας και αποφασίζει για τον εαυτό του,γιατί όλοι μας έχουμε τελείως διαφορετικό γούστο και ότι κάνει στον έναν δεν κάνει στον άλλο για πχ. ελάχιστη διαφορά στον αέρα ή τροφοδοσία κτλ.
Αχιλλεας Hello,i will like to ask a question, between Keras by atmizoo,Momentus v2 unfollow and Calix v3 who has the best flavour?
 Qorax Stan All the three are nearly similar on flavor profile Αχιλλεας Σ my friend. But if I must choose one - then the Keras shines a li'l more.
Κάπως άσχετο, αλλά με τρώει να το πω:

Καλύτερη γεύση σε ποια υγρά? Σε τι στήσιμο? Τι αναλογίες VG/PG?

Γιατί αν ο Quorax θεωρεί ότι ο Keras είναι λίιιιγο καλύτερος αλλά για όλα τα υγρά, τότε ή χαραμίζεται η ατμοποιητής και κακώς δεν έχει γίνει εκατομμυριούχος ο Atmizoo ακόμα, ή η απάντησή του είναι κάπως ανεύθυνη. Απορώ που δεν έκανε την ίδια ερώτηση που πριν λίγο ανέφερα...

Αποσυνδεδεμένος ahill2

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #117 στις: Απριλίου 13, 2017, 14:26 »
Μια χαρα τα λές Cruiser αλλά όταν έκανα την ερώτηση δεν σκέφτηκα να την αναλύσω περισσότερο, θα ήταν ενδιαφέρον να πεί την γνώμη του στο ποιος είναι καλύτερος σε καπνικά , γλυκά κτλ. αρώματα,αν και νομίζω τουλάχιστον στα βίντεο που έχω δεί ατμίζει γλυκά αρώματα.
Για να μην παρεξηγούμε,unfollow v2 έχω,ανεύθυνο δεν θα τον έλεγα όμως ,όπως είπα προσωπικά γούστα είναι αυτά,σε εμένα όπως μου έχει κάτσει ο kayfun v5 ως τώρα δεν μου έχει κάτσει κανένας πχ. ενώ άλλοι λένε ότι είναι μια μετριότητα.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #118 στις: Απριλίου 13, 2017, 14:34 »
Δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης. Απλά ήθελα να τονίσω για άλλη μια φορά το ότι δεν είναι όλοι οι ατμοποιητές για όλα τα υγρά.

Ακραίο παράδειγμα: θεωρώ ότι το παλιό καλό Tribeca, παίζει πολύ καλύτερα σε ένα cartomiser παρά στο Phenomenon. Σκέψου την αντίδραση κάποιου που κάνει μια τέτοια ερώτηση και παίρνει μια απάντηση σαν αυτή που πήρες, αν δοκιμάσει το υγρό στον επισκευάσιμο που χρυσοπλήρωσε λόγω της συμβουλής που έλαβε, και δει ότι όντως στο carto των €2,5 παίζει καλύτερα.

Κατά τη γνώμη μου, αν θεωρώ μία φορά άκυρη την ερώτηση του στυλ "ποιος είναι ο καλύτερος" χωρίς διευκρινήσεις, θεωρώ δέκα φορές άκυρη την οποιαδήποτε απάντηση (χωρίς διευκρινήσεις). But that's just me...

Κάπου εδώ να το λήξω και το off...

Αποσυνδεδεμένος G.PAL

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MOMENTOUS UNFOLLOW MIDI ATOMIZER GUS
« Απάντηση #119 στις: Απριλίου 13, 2017, 23:10 »
Καλησπερα κι απο εμενα στο νημα,κατοχος απο χθες ενος unfollow v2,πρωτο στησιμο με 2,5 πυρηνα 0,32 συρμα 5 στροφες,αερακι και γευση λεμε.. :cigar:βελουδινο πυκνο ντουμανι.. :respect:δεν ξερω αν εχει καλυτερη γευση απο lite-zest αλλα σιγουρα εφαμιλο επιπεδο,τωρα ποια υγρα τ απογειωνει,(καπνικα,γλυκα κλπ)θα δουμε στη πορεια,1 μερα τον εχω..θα δειξει..Καλη Ανασταση σε ολους..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 0 6 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:01
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 80 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312445 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13620 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix