vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Madness RDA

Αποσυνδεδεμένος THED

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 31, 2016, 13:34 »
Κάτοχος κι εγώ εδώ και τρεις μέρες του madness και θέλω να ρωτήσω το εξής : σε ότι στήσιμο και αν έκανα με μονές και διπλές αντιστάσεις, με kanthal και ni200 από 0,2 έως 0,5 (διατομή συρματος),με βαμβάκι cotton bacon και Nakamichi αντιλαμβάνομαι μία περίεργη γεύση. Σίγουρα δεν είναι γεύση καμμένου. Με τα ίδια υλικά στησιματος στον εβίβα έχω κατά 100% διαφορετική γεύση. Τι μπορεί να φταίει? Μήπως χρειάζεται χρόνος για να στρώσει το μέταλλο?



Μετά από πάρα πολύ ψάξιμο και δοκιμές κατέληξα ότι φταίνε τα υγρά. 
Νέο στήσιμο με διπλή αντίσταση με νικέλιο 0,3 στα 0,06 ώμ και 30 βατς :
Bowdens mate
White lotus
Cuttwood boss reserve
Euphoria
Και πολλά άλλα 
Παίζουν εξαιρετικά!!! :respect:
Υ.γ. Όσοι έχετε την οικονομική δυνατότητα πάρτε και το μεταλλικό τοπ καπ. Δείχνει απίστευτα όμορφος!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 31, 2016, 22:56 από THED »

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 17, 2016, 01:05 »
Προσοχή: Οτιδήποτε ξέρατε μέχρι τώρα για τα ριβγιούζ να το ξεχάσετε.
Το παρόν θα αποτελέσει διαχρονικό σημείο αναφοράς για τους ριβγιούερζ του μέλλοντος.
Και τους συγγραφείς επιθεωρήσεων για το Δελφινάριο.

Φίλες και φίλοι γιουτιούμπερς,
έπεσε σήμερα στα χέρια μου μια ζαμπονοτυρόπιτα και την τσάκισα στο λεπτό! Συν 560 θερμίδες... τέλος πάντων, χαλάλι μου...
Έπεσε επίσης και ο Μάντνεςς της Ατμιστίκουε (το σωστό είναι Ατμιστίκ, αλλά το έγραψα έτσι για τους άσχετοι που δεν ξέρουνε Γαλλικά). Για να είμαι ειλικρινής βέβαια ούτε έπεσε (γιατί θα γρατσουνιζότανε) ούτε σήμερα γενικότερα έπαθε κάτι (έχω ακούσει τους άλλοι ριβγιούερζ που το λένε έτσι κι αποφάσισα να τους αντιγράψω για να γίνω κι εγώ διάσημος και να κονομάω). Παραμένει μια χαρά στην υγεία του ΑΚΟΜΑ και μετά από τα δικά μου τεστς. Τα εντυπωσιακά αποτελέσματα των οποίων είστε καθ’ οδόν να διαβάσετε.

Τίτλος
Ο ΛΑΘΟΣ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ
ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ ΑΤΟΜΟΥ!
(συνεχίστε με δική σας ευθύνη)

Εισαγωγή
Όταν ήμανε μικρό παιδί στο χώρο του ατμίσματος (πριν κανα χρόνο και κάτι ψιλά), και πριν ακόμα ανδρωθώ ατμιστικά, ηχούσαν στα αυτιά μου διάφορες περίεργες λέξεις, όπως: "επισκευάσιμος", "ντρίπερ", "στρίψιμο σύρματος", "φυτιλοαντίσταση", "κάνθαλ", "έρικ κλάπτον", "γκάρι μουρ", "σαντάνα", και άλλα τέτοια φαιδρά. Μη γνωρίζοντας περί τίνος πρόκειται, γούγλαρα τις εν λόγω λέξεις και δεν μου έβγαλε τίποτα το ψαχτήρι...
Μετά τις γούγλαρα και στα αγγλικά και μου έβγαλε πολλά ωραία πράγματα, ένα από τα οποία και το φόρουμ, δύο από τα οποία διάφοροι γιουτιουμποριβγιούερζ της συμφοράς, και τρία από τα οποία κάτι σάιτς με ωραίες γκόμενες. Ο θαυμαστός κόζμος των επισκευάσιμων ατμοποιητών μόλις είχε ανοίξει διάπλατα τις πόρτες του μπροστά μου. Εγώ από την άλλη δεν μπήκα μέσα, διότι μόλις είχανε σφουγγαρίσει και φοβόμουνα μη γλιστρήσω.


Κυρίως θέμα
1.α. Μια πρώτη γνωριμία
Γειά σας. Με λένε Σπάι και είμαι ριβγιούερ. Και τα δύο είναι χοντρά ψέματα.

1.β. Μια δεύτερη γνωριμία
Η δεύτερη γνωριμία μου με τον Μάντνεςς έγινε μια άλλη μέρα από την πρώτη. Αυτό επέτρεψε στη σχέση μας να ωριμάσει και να δρέψουμε τους καρπούς της, μέχρι που αναγκαστήκαμε να χωρίσουμε και να μείνουμε σε διαφορετικά σπίτια, μιας κι εγώ τα επιστρέφω τα προϊόντα που παίρνω για ριβγιούζ από διάφορα μαγαζά, όχι σαν τους άλλοι τους ριβγιούερζ που τα κρατάνε για πάρτη τους ή τα πουλάνε στα φέισμπουκς και κονομάνε, και βγάζουνε και κανα δυο σε κλήρωση για το ξεκάρφωμα ή γιατί δεν τους αρέσουν. Να τα λέμε κι αυτά.
Εμείς οι δύο χωρίσαμε σαν κύριοι και ούτε που μου ζήτησε πίσω τις φωτογραφίες μας και τις κορνίζες! Αυτός είναι και ο μόνος λόγος που θα τις δείτε εδώ.

2.α. Η συσκευασία
Ο Μάντνεςς -όπως και άλλα προϊόντα της Ατμιστίκ- έρχεται σε αυτό το ωραιότατο βεραμάν/σιέλ/οινοπνευματί πουγκάκι. Μην νομίζετε βέβαια πως ο κατασκευαστής έχει ιδέα από μάρκετινγκ και άλλα τέτοια επιστημονικά. Για μια βάφτιση τα είχανε παραγγείλει αυτά και επειδής ήρθανε καμιά δεκαριά νοματέοι όλοι κι όλοι, κάτι έπρεπε να κάνουν με τα υπόλοιπα για να μη τα φάει ο σκώρος. Χλαπακιάσανε τα κουφέτα, και άρχισαν να βάζουν μέσα στα πουγκάκια ατμοποιητές και επιστόμια και ντεκς και όρινγκζ, τάχαμου μούρη κι έτσι. Αυτά τα μαθαίνετε αποκλειστικά και ΜΟΝΟ από εμένα, να πάτε να κάνετε ανσαμπσκράιμπ στους άλλους ριβγιούερζ τους άσχετοι! (ακολουθεί φωτό ντοκουμέντο!)



2.β. Τα περιεχόμενα
Μέσα στη μπομπονιέρα θα βρείτε (κατά σειρά εμφανίσεως):
  • Έναν ντρίππερ (βοήθειά μας)
  • Ένα σακουλάκι με σύρμα (αγνώστου προελεύσεως) και βαμβάκι (για να ξεβάφετε τα νύχια σας)
  • Άλλο ένα σακουλάκι με βίδες, ένα μαύρο πλαστικό και κάτι λαστιχάκια για τις κοτσίδες σας σε μπομπονιερί χρώμα.
  • Μια μικρή καρτούλα τρία επί τέσσερα εκατοστά, με «θενκ γιου» και άλλες τέτοιες μούφες και χωρίς σκρατς τσεκ.
  • Ένα σεμεδάκι χειροποίητο της γιαγιάς του κατασκευαστή, που ταιριάζει με την βεραμάν μπομπονιέρα.
  • Κουφέτα δε θα βρείτε. Τα φάγανε.


2.γ. - Ζμπρώχνεις; - Ζμπρώχνω, ζμπρώχνω...
Η πρώτη σας προσπάθεια να αποσυναρμολογήσετε τον Μάντνεςς στα εξ ων συνετέθη, θα στεφθεί με απόλυτη αποτυχία. Γκαραντί.
Και η δεύτερη. Και η τρίτη. Και πολλές ακόμα. Η εικοστή τέταρτη θα σας βρεί να ζμπρώχνετε τη βάση με ένα τιρμπουσόν ενώ κρατάτε το εξωτερικό δαχτυλίδι και κάνετε προπόνηση στο υβρεολόγιό σας. Η τριακοστήόγδοη θα βρει τον Μάντνεςς διαλυμένο, και τα χέρια σας να είναι σαν να δουλεύετε σε πετ-σοπ και να πουλάτε γάτες που σας μισούν αβυσσαλέα.



Αυτό συμβαίνει διότι η παροιμία "είπαν στην γριά να χέσει κι εκείνη ξεκωλώθηκε" βρίσκει εδώ την απόλυτη εφαρμογή της: Όταν παλιά (στο Τέξας) είχαν κάνει ριβγιού κάτι γιάνκις, έβγαλαν το συμπέρασμα πως οι φλάντζες δεν ήσαντε και πολύ σφιχτές και τα καπάκια πηγαίναν βόλτα μόνα τους. Επειδής εδώ έχουμε να κάνουμε με σοβαρό κατασκευαστή, έλαβε τα σχόλια αυτά υπ’ όψιν του, κι αποφάσισε να αντικαταστήσει τις φλάντζες με άλλες που τις αγόρασε κοψοχρονιά από έναν τύπο με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά στο Μοναστηράκι. Ο τύπος με τα ανταλλακτικά τα κονόμησε και το πούλησε το μαγαζί. Οι κάτοχοι του Μάντνεςς ακόμα υποφέρουν...


3.α. Η ανατομία ενός φόνου
Τα ντεκς τύπου βελόσιτι και τα ντεκς τύπου ντι-τζέι τα ξεχνάτε εξαπαρχής.
Εδώ αγαπητές μου φίλες έχουμε να κάνουμε με τον ορισμό του ρισέρτς εντ ντιβέλοπμεντ σε δύο εκατοστά διάμετρο. Το μοναδικό αυτό ντεκ έχει σχεδιαστεί ειδικά για να τρομάζει τους άσχετοι, που νομίζουν εσφαλμένα πως οι είσοδοι εισαγωγής αέρα από κάτω σε ντρίππερζ είναι πράγμα του διαβόλου και καλό είναι να αποφεύγεται ή να καίγεται στην πυρά.



Στην παρούσα υλοποίηση, ο αέρας εισέρχεται στις δύο εκ διαμέτρου αντίθετες τρύπες, κάνει ντρίφτινγκ στις μίνι-καμινάδες εσωτερικά του ντεκ και καταλήγει ακριβώς κάτω από τις δύο ψησταριές, όπου έχουμε περάσει τα κοντοσούβλια μας ή τα βαμβάκια μας (αναλόγως των ορέξεων). Οι δε καμινάδες αυτές, μελετήθηκαν έτσι ώστε να έχουν τόσο ύψος όσο να υπερβαίνει τη στάθμη του υγρού μας, εκτός εάν είμεθα εντελώς γκαουμπίου και κάνουμε τραμπολίνο με τους ντρίππερζ στη τσέπη χύμα. Ως εκ τούτου επιτρέπουν την απρόσκοπτη γυροβολιά του αέρα εντός του ντρίππερ χωρίς να έχουμε διαρροές.



Ο αέρας αυτός ρυθμίζεται κιόλας. Μεγαλεία λέμε! Ο δαιμόνιος κατασκευαστής έφτιαξε τρεις τρύπες στο εξωτερικό δαχτυλίδι, αλλά την ώρα που ετοιμαζόταν να φτιάξει και την τέταρτη για να είναι συμμετρικά όλα, έδειχνε στην τηλεόραση αποσπάσματα από συζήτηση στη Βουλή, και τον πήρε ο ύπνος την ώρα που μίλαγε στο βήμα ο σύντροφος Κουτσούμπας... Η τέταρτη τρύπα δεν έγινε ποτέ, αλλά το πρωτότυπο είχε ήδη ταξιδέψει προς το CNC και είχαν κοπεί εκατοντάδες κομάτια... Τί κάνει λοιπόν το γατόνι; Λέει στους υπόλοιποι της παρέας: «Μάγκες, θα το πουλήσουμε ως κόνσεπτ! Και καλά ότι είναι ειδική καινοτομία για να αερίζεται η μία πλευρά μόνο σε στήσιμο με μία αντίσταση!».
Στο σημείο αυτό ο Τάσος (γκεστ σταρ στο σημερινό μας επεισόδιο) τον πλάκωσε στις σφαλιάρες και υπέβαλλε την παραίτησή του, αλλά αυτά είναι οικογενειακά τους και δεν μας αφορούν, δεν είμαστε το Κοσμοπόλιταν εμείς, ούτε η Εσπρέσσο...
Για να την σπάσει στον παραιτηθέντα υπαλληλίσκο ο Τιτάνας της επιχειρηματικότητας, πήγε κι έκανε άλλες δύο τρύπες στο πάνω μέρος του δαχτυλιδιού, που βαράνε ντουγρού στο δοξαπατρί της κάθε αντίστασης. Από τα νεύρα του βέβαια, ξέχασε πως θα αερίζεται και ο αέρας ο κοπανιστός από τη δεύτερη τρύπα αν κάνουμε στήσιμο με μία αντίσταση, αλλά αυτό διόλου δεν τον πτόησε. Άφησε τους ξένοι ριβγιούερζ να αναρωτιούνται, και τους εγχώριοι καταναλωτές να τον θεωρούν ιδιοφυΐα. Μεγάλο γατόνι λέμε...



Η τούρτα ολοκληρώνεται με ένα θεσπέσιο επιστόμιο, που μπορείτε να το χρησιμοποιείτε εφόσον το στόμα σας είναι απευθείας συνδεδεμένο με τα αυτιά σας και βγάζετε τον ατμό από ‘κει σε διαγωνισμούς καγκουριάς και κλάουντ τσέιζινγκ. Σε κάθε άλλη περίπτωση, όσο πνευμονολάτρης και να είστε, προτιμήστε το μαγευτικό μαύρο εξάρτημα που σας επιτρέπει να στουμπώσετε επάνω το ντριπτίπ της αρεσκείας σας και να ατμίζετε σαν άνθρωποι και όχι σαν τα τα φουγάρα της Τεχνόπολης στα ντουζένια τους. Οι γύρω σας θα σας ευγνωμωνούν.



   

   

3.β. Στήσιμο
Όπως έχουμε ξαναπεί -και δεν θα βαρεθούμε ποτέ να το λέμε- χίλιες εικόνες ίσον μία λέξη ή κάτι τέτοιο.
Να πάτε να δείτε τα στησίματα που έκαναν οι προηγούμενοι στα άλλα μηνύματα που έχουν και φωτό. Όλα εγώ θα τα κάνω εδώ μέσα;;;

3.γ. Εναλλακτικές (πηγές ενέργειας)
Στην περίπτωση που εσείς και τα σύρματα έχετε πλακωθεί στις μπουνιές (βλέπε άνω φωτό) και δεν μιλιόσαστε, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε άλλα εξωτικά υλικά στριψίματος, προκειμένου να βιώσετε νέες γευστικές εμπειρίες ή να σας ξεφορτωθούμε μια ώρα αρχίτερα.

   

   

   

   


4.α. Γεύση
Όπως όλα τα μέταλλα, έτσι και το φουντ γκρέιντ ανοξείδωτο ατσάλι του Μάντνεςς έχει γεύση ουδέτερη και ελαφρώς μεταλλική. Το ντριπτίπ του έχει γεύση πλαστικού, και η καμπάνα επίσης πλαστικού με επίγευση Κέτρον Πικ (που είναι ένα πολύ ψαρωτικό υλικό και το βρίσκεις μόνο στην Γουικιπίντια και στην Ατμιστίκ). Η συσκευασία έχει γεύση υφάσματος βελουτέ με μια εσάνς κουφέτου. Το βαμβάκι της αντίστασης έχει γεύση Ιαπωνίας και οι σπαλομπριζόλες που έφαγα μετά το ριβγιού είχαν γεύση σπαλομπριζόλας.



Τα υγρά τώρα που δοκίμασα είχαν πολύ ωραία γεύση πριν τον Μάντνεςς.
(Να σημειώσουμε εδώ πως είχαν διαφορετική γεύση το καθένα και όχι όλα μαζί την ίδια. Αυτό αποτελεί μεγάλη καινοτομία του εργαστηρίου μας!)
Με το άτμισμα στον Μάντνεςς, όλα τα υγρά διατήρησαν ακριβώς την ίδια γεύση. Και αυτό αγαπητές μου φίλες είναι μια πραγματικά μεγάλη έκπληξη. Για όσους ξέρουν από ντουμάνια, είθισται το πρόβλημα των πολύ αεράτων ατμοποιητών να είναι η μειωμένη απόδοση των γεύσεων των υγρών. Το Πυθαγόρειο θεώρημα που λέει ότι "το τετράγωνο του ντουμανίου ισούται με την τετραγωνική ρίζα της γεύσης" καταρρίπτεται εδώ εκ βάθρων. Οι λόγοι ύπαρξης των ντρίππερς (γευσάρα) με τους λόγους ύπαρξης των αεράτων (ντουμάνια) ανακατεύονται αρμονικά σε αυτήν εδώ την μικροσκοπική χύτρα ταχύτητος, προσφέροντάς μας νοερά ταξίδια με ξέπλεκες κοτσίδες σε ανθισμένα λιβάδια γεύσης σκεπασμένα από ευωδιαστά συννεφάκια πυκνού ατμού. Αυτό που μόλις έγραψα δεν έχω ιδέα τί σημαίνει φυσικά, αλλά το έγραψα για να γλείψω τον κατασκευαστή και να μου κάνει δώρο καμιά ντουζίνα ντριπτίπς ή κανα ΑΙΟ που μ’ αρέσει.

Οι δοκιμές έγιναν με
  • Όβερ δι Ρέινμποου της Βαπονό
  • Μιλκ εντ Χάνεϊ της Κόσμικ Φογκ
  • Λαβ Μπλοντ της Μπεν Νόρθον
  • Μάνκι Σνακ της Ράιπ Βέιπς
σε διάφορες νικοτίνες και συνδυασμούς βιτζί - πιτζί.

Όλες οι δοκιμές πραγματοποιήθηκαν φυσικά σε άλλους ντίππερζ,
για να το μην τον λερώσω τούτον εδώ και μου βγουν χάλια οι φωτογραφίες.



4.β. Επίγευση
Όπως έχουμε ξαναπεί και σε άλλα ριβγιούζ, δεν έχω ιδέα τί είναι...
Αν είναι αυτό που σου μένει στο στόμα μετά την εκπνοή, εμένα μου έμεινε το ντριπτίπ και κάτι σάλια.




5.α. Οδηγίες προς ψεκασμένους
Μπορείτε να κλείσετε αρκετά τις τρύπες εισαγωγής του αέρα για τσιγαρίσιες τζούρες.
Επίσης μπορείτε να τις κλείσετε και τελείως για σίγουρο αδυνάτισμα. Καλοκαιράκι έρχεται. Πώς θα βγείτε έτσι με τα πατσοκοίλια στην παραλία;
Τραβάτε τριάντα τζούρες με κλειστές τις τρύπες και καθαρίσατε. Ούτε κοιλιακοί, ούτε πους-απς, ούτε τίποτα. Εγγύηση.

5.β. Σε ποιούς απευθύνεται
Βαριέμαι να γράφω. Δείτε τις φωτό.

   


Επίλογος
Τα υπέρ:
Το βασικότερο υπέρ του Μάντνεςς είναι ότι έκανα το ριβγιού ΕΓΩ.

Άλλα υπέρ που έρχονται σε δεύτερη μοίρα είναι:
  • Η τεράστια ποικιλία στησιμάτων που μπορούν γίνουν. Δύο συνολικά: με μονή και με διπλή αντίσταση.
  • Το βαμβάκι στην συσκευασία. Θα σας φτάσει και θα σας περισσέψει μέχρι να τον πουλήσετε σε κανά κορόϊδο μετά από τρεις μέρες (ως συλλεκτικό τεμάχιο εννοώ πάντα).
  • Το ματζαφλάρι που έχει ενσωματωμένο για ντριπτίπ. Μπορείτε να το χαρίσετε στην αγαπητικιά σας ως δαχτυλίδι αρραβώνων. Τόσο μεγάλο είναι.
  • Η γεύση και τα ντουμάνια. Για φανατικούς.

Τα κατά:
  • Η τιμή του. Με τα ίδια φράγκα επί 3 αγοράζουμε μεταχειρισμένο Τογιότα Κορόλλα ή παπάκι με χρωμιωμένη εξάτμιση.
  • Ο θόρυβος. Την ώρα που ρουφάτε καλό είναι να κλείνετε τα τζάμια, για να μη φάτε καμιά μήνυση για διατάραξη κοινής ησυχίας. Εκτός αν μένετε δίπλα σε αντιπροσωπεία με κομπρεσσέρ.
  • Το ότι έπρεπε να τον επιστρέψω. Μεγάλη πίκρα...

Συμπέραζμα
Από όλους τους ντρίππερζ που έχω δοκιμάσει (δηλαδή αυτόν μόνο) ήταν ο καλύτερος.
Να τον πάρετε. Τον ντρίππερ.


ΥΓ 5: Κανένα ζωάκι δεν κακοποιήθηκε κατά τη διάρκεια της άτμισης. Είχαν λιποθυμήσει όλα μόνα τους.
ΥΓ 6: Όποιος άλλος κάνει ριβγιού μετά από μένα, θα φάει μόνιμο μπαν από το φόρουμ.
ΥΓ 7: Έτσι που το πάω, στο επόμενο ριβγιού θα χρειαστώ ένα φόρουμ μόνος μου για να χωρέσει...
ΥΓ 8: Να υποστηρίζεται και τους μικρούς ριβγιούερζ που τώρα κάνουν τα πρώτα τους βήματα. Ψυχή έχουν κι αυτοί.
ΥΓ 9: Παρακαλείται η Διαχείρηση να κοιτάξει λίγο το καλοριφέρ. Ακόμα δουλεύει καλοκαιριάτικα...
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 18, 2018, 16:47 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 17, 2016, 01:40 »
ΤΡΟΜΕΡΟΣ   :101010:

Αποσυνδεδεμένος lemon78

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 17, 2016, 01:59 »
τι λες τωρα!!!!!!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 17, 2016, 02:12 »
Ηλέκτρικ Σπάι ροκς δε Μάντνεςςςςς!
 :heat:


Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 17, 2016, 02:58 »


Huawei & Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 17, 2016, 04:47 »
@e-spy το ριβγιού τα σπάει λέμε  MADNESS


μακράν το ποιο απολαυστικό ριβγιού που έχω διαβάσει  :respect: :respect: :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2016, 04:54 από oaksmoke »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 17, 2016, 08:53 »
βρε παιδάκι e-spy μου πρέπει να το κοιτάξεις αυτό που σου συμβαίνει μην το αφήνεις να χειροτερεύει

μόλις είδα τον όγκο αποφάσισα να διαβάσω μονο τις εικονίτσες 

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 17, 2016, 11:19 »
Απολαυστικο ριβγιου. Μπραβο e spy!! :thumpup:  Ασε που διαβάζοντας γενικά τα ποστς στο φόρουμ τωρα τελευταία αποδεικνύεται ότι το χιούμορ είναι μεταδοτικο...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 17, 2016, 11:26 »
Τρισκατάρατε Σπάι, άντε να δουλέψω τώρα κυριακάτικα...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 17, 2016, 11:39 »
Παρατηρήσεις  
Α) τρέμει το χέρι μου, έτοιμο να σβήσει το της προηγούμενης σελίδας μισοριβγιού μου. Κατέρρευσε η όποια αξία του μετά το δικό σου.
Β) ο μέγας ριβΓιούερ μπερδεύτηκε και αποκάλυψε άθελά του το επόμενο ατμοριβΓιού του. Όχι, καλέ μου, εσπάη, δεν σου βγάζει την ψυχή στο Ζπρώξιμο ο μάντνεςς, που με λίγη πίεση αποσυναρμολογείται! Πες μας ότι έχεις στα χέρια σου τον φαινόμενο με τα σφιχτά ορινγκς και τον πασπατεύεις κι αυτόν για παρουσίαση! Δεν είμαι σίγουρη για το ριβγιού του Τεξανού, αλλά κατά Αριζόνα μεριά είχαμε παρόμοιο περιστατικό.
Γ) έχει πάρει από σένα η κόρη σου; Αν ναι, τα σέβη μου στη συμβία. Ήρωας!
Δ) μάθε να στήνεις. Σύρμα κα ιτα συναφή δεν πρέπει να ξεχειλίζουν από τον ατμοποιητή.
Ε) δεν είναι σχοινί για το άπλωμα των ρούχων το 7, αλλά καραβόσκοινο.
ΣΤ) ο μικρός τσιπ σε ευχαριστεί για την συμπαράσταση.

Ζ) στα πόσα βατ τον άτμισες; Ήρθε με τρελό στήσιμο από τον Τάσο;

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 17, 2016, 12:30 »
To review της χρονιάς θα έλεγα

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 17, 2016, 12:39 »
Να σταματήσει ο Σπάει τα ριβγιούζ :respect: μην κάνει ο Atmos το forum συνδρομητικό  :hmmm:
Χαμογελάστε είναι μεταδοτικό, αφήστε που κάνει τους κακούς ν' ανησυχούν.   
Τρελά ξεκίνησε κι αυτή η Κυριακή  
 :sign_kiallo:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 17, 2016, 15:52 »
@e-spy! Μοναδική παρουσίαση σε σπουδαίο ατμιστικό όνομα.

(και ασφαλώς, το χιούμορ κρύβει πάντα μεγάλη ευφυΐα).  

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Madness RDA
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 17, 2016, 18:00 »
Αφου διάβασα το ριβγιού από κινητό χωρίς να πάθω αυχενικό και ξέχασα τα όποια προβλήματα, τότε τι να πω :hmmm:
Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω e-spy.
Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή όταν βρω χρόνο να κάνω κάτι παρόμοιο για να αναδείξω την αξία των δικών σου γραπτών και ριβγιουζζζζζζζζζζζζζ. 
Να σε καλά φίλε.Χρειαζόμεθα τέτοια διαλείματα από τα βάσανα :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 269 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208114 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66721 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175089 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313418 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93823 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4409 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix