vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

546 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, manoslykos, Jorge, thanos1071, th3ofilos

Twitter

Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών


Έχω πει ήδη 3-4 φορες το Πάτερ Ημών χωρίς τα σύμφωνα, αλλες 3-4 χωρίς τα φωνήεντα, 2 φορές το Πιστευω και έφτυσα τον κόρφο μου κάνοντας στροφές γύρω απ τον εαυτό μου γιατί γράφω για δεύτερη φορά αυτη την παρουσίαση. Την πρώτη φορά, με το που τελείωσα και πάτησα Αποστολή, οι Νεφελίμ άρχισαν την επίθεση τους στο φόρουμ και αυτό έπεσε…

Πάμε λοιπόν, κι ο Θεός βοηθός.

Αν και φανατικός χρήστης Kayfun Lite, συνεχίζω που και που να αγοράζω κάποιους μη επισκευάσιμους - εργοστασιακούς με την ελπίδα πως κάποια μέρα η ποιότητα τους θα φτάσει τους επισκευάσιμους και θα σταματήσω να κουβαλάω κατσαβιδάκια, συρματάκια, σχοινάκια ή όποια άλλα παραφερνάλια…
Βλέπετε είναι πολλές οι περιπτώσεις στην καθημερινότητα που η αλλαγή αντίστασης στα “πεταχτά” είναι μείζον θέμα και μπορεί να “φας καλώδιο” (έτσι το λεει η γυναίκα μου όταν της έρχεται γευση καμμένου) ανα πάσα στιγμή.

Έφτασαν πρόσφατα λοιπόν στα χέρια μου οι Aerotank Mega & Mini. Στα 40 γιούρια ο μεγάλος, στα 30 ο μικρός. Κοινώς, μας τον πιάσανε οι Κινέζοι…

———————





Ανμπόξινγκ και πρώτες εντυπώσεις

Ανοίγοντας όμως τις συσκευασίες και βγάζοντας έξω τους ατμοποιητές, αρχίζεις να συνειδητοποιείς πως δεν μας τον έπιασαν άδικα… Η ποιότητα και ο σχεδιασμός των ατμοποιητών έχουν βελτιστοποιηθεί. They’ve got the looks, που λένε και στο χωρίο μου! Τα ψευτοκαθρεπτίζοντα μέταλλα αμφιβόλου ποιότητας των προηγούμενων Protank, έχουν αντικατασταθεί με ανοξείδωτο ατσάλι που δεν είναι καθρέπτης. Έχουν ένα σατινέ ωραιότατο φινίρισμα, χωρίς σημαδάκια και χωρίς κατασκευαστικές ατέλειες. Όλα τα κομμάτια βιδώνουν άψογα μεταξύ τους με σπειρώματα “βούτυρο”.

Mε μεγάλη μου χαρά επίσης παρατήρησα πως όταν οι ατμοποιητές φοράνε τα γυάλινα τανκ, ΔΕΝ δείχνουν στραβοί. Η σταβωμάρα αυτή είναι συχνό φαινόμενο στους Protank - Davide γιατί οι άκρες των γυαλιών δεν είναι πάντοτε παράλληλες.

Και στους 2, το δαχτυλίδι του airflow δείχνει πολύ βελτιωμένο με σχετικά σφιχτή κίνηση (πράγμα που αλλάζει αργότερα, θα τα πούμε…) και συνεχές στριφογύρισμα του δαχτυλιδιού χωρίς τις συγεκριμένες θέσεις και τα κλικς του Ναυτίλου.

Αυτό που ίσως λείπει στον Mega σε σχέση με τον Ναυτίλο, είναι ο αυτορυθμιζόμενος θετικός πόλος. 

Επίσης, με τα driptips, και στους δύο, συνεχίζεται το θέμα που έχει και ο πρώτος aerotank. H εσοχή είναι 1-2 χιλιοστά πιο ρηχή απ ότι συνήθως, οπότε τα περισσότερα επιστόμια αφήνουν ένα κένο. Και αυτό ΑΝ χωράνε, γιατί μερικά που δοκίμασα, δεν μπαίνανε καν.

Ο mini έρχεται με 2 κεφαλές στα 1.5Ω, και ο Mega με 2 στα 2.0Ω.

Α! Το δαχτυλίδι ego του Mega, δεν πρέπει να είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Έχει αυτή την ψευτογυαλάδα που ανέφερα παραπάνω. Δεν το χάραξα για να το επιβεβαιώσω. Έτσι κι αλλιώς δεν θα επιφέρει αυτο κάτι στην ατμιστική εμπειρία.

———————






Στο “ψητό”…


Τα παρακάτω συμπεράσματα ισχύουν και για τον mini αλλά και για τον mega. Δε βρήκα ιδιαίτερες διαφορές στην αποδοση τους, γιαυτό και τους παρουσιάζω μαζί.

Γέμισμα
Και οι δυο γεμίζουν ανάποδα, με τον γνωστό κλασσικό τρόπο. Εαν χρησιμοποοιήσετε τον μεταλλικό κύλινδρο θα τα βρείτε λίγο… σκούρα (στην κυριολεξία) τα πράγματα. Θα πρέπει να είναι φωτεινό το περιβάλλον για να καταλάβετε πότε το υγρό έφτασε στο ανώτερο σημείο.

Το τανκ στον mega, πότέ δεν πρόκειται να το δείτε φουλ γεμισμένο. Όσο  περισσσότερο κι αν το γεμίσετε, άντε το πολύ να φτάσει το υγρό λίγο παραπάνω απ τη μέση του όταν γυρίσετε σε κανονική θέση τον ατμοποιητη. Κι αυτό γιατί το μισό σχεδον υγρό πάει μέσα στον θάλαμο που βρίσκεται η κεφαλή, κάτω απ το τζαμάκι.

Κεφαλές
Oι κεφαλές (σε σχεση με τις aspire) ποτίζουν γρήγορα. Σχεδόν άμεσα με το που γεμίζεις και κουμπώνεις, είσαι έτοιμος να ατμίσεις χωρίς να αισθανθείς ελλειπή τροφοδοσία.

Ένα πράγμα που μου έκανε εντύπωση με τις καινούριες -κλειστού τύπου- κεφαλές, είναι οτί ενώ όταν είναι αχρησιμοποίητες, δεν εξέχουν φυτίλια, μετά απο λίγη χρήση εάν τις ξεβιδώσεις θα δεις να έχουν βγει μακριά “μουστάκια” απ τις τρύπες!

Eκτός από τις νέες κεφαλές, και στον μικρό και στον μεγάλο, είναι συμβατές και οι παλαιότερες διπλές κεφαλές που χρησιμοποιεί ο πρώτος Aerotank, o Protank 3, o Evod 2 κλπ. Δεν έχω δοκιμάσει όμως κάποια από αυτές.

Τροφοδοσία
Η τροφοδοσία λειτουργεί πολύ καλά εάν εξαιρέσεις μια υπερτροφοδoσία για λίγα λεπτά κάθε φορά που γεμίζεις. Υποτροφοδοσία πάντως, δεν είχα ποτέ μια εβδομάδα που τους χρησιμοποιώ.

Θόρυβος
Ίσως το μοναδικό “τρανταχτό” μειονέκτημα γενικότερα των κεφαλών τύπου Evod - Protank - Aerotank - Davide. Ρουφάς και νομίζεις πως τελείωσε ο φραπές. Σε ησυχα περιβάλλοντα είναι λίγο σπαστικό. Ίσως βέβαια έχω συνηθίσει την ησυχία του Κayfun… 

Ατμός
Ο ατμός είναι πολύς και πυκνός. Στα επίπεδα των άλλων ατμοποιητών με διπλή αντίσταση. Στα 10W με 10,5W που ατμίζω vg βάση, το γραφείο μου είναι τοπίο στην ομίχλη.

Γεύση
Η γευση είναι σε πολύ καλά επίπεδα για εργοστασιακό. Μη φανταστείτε πως έχει τρελή διαφορά από τους άλλους εργοστασιακούς διπλής αντίστασης όμως.

Τζούρα - Airflow
Ο ρυθμιστής τζούρας είναι σαφέστατα βελτιωμένος σε σχέση με τον πρώτο Aerotank. Όταν είναι πλήρως ανοικτός η τζούρα είναι σαφώς πιο αεράτη από την αντίστοιχη του απλού Aerotank. Φανταστείτε εγώ που είμαι “αεράτος” τύπος, τον ρυθμίζω κάπου στη μέση. Όχι όμως πως με χαλάει όταν είναι φουλ ανοικτός.

Ενω όμως αρχικά ο ρυθμιστής δείχνει να συμπεριφέρεται άψογα στη διατήρηση της θέσης του σε… βαριά χρηση, μετά απο μερικά γεμίσματα αρχίζει να λιπαίνεται απ τους υδρατμούς και να χαλαρώνει λίγο. Αποτέλεσμα, να χρειάζεται ίσως να τον ξαναρυθμίζεις μετά από κάποιο ξεβίδωμα για γέμισμα.

Kατανάλωση
Και οι 2 το ρουφάνε το ζουμάκι τους. Η κατανάλωση είναι στα γνωστά πλάισια Protank 3 και Αerotank.

Χωρητικότητα
Ο mega παίρνει γύρω στα 3.5ml και ο mini περίπου 1.5ml...

Driptips - Υγρό στο στόμα
Τα παρεχόμενα επιστόμια και των 2 θεωρώ πως είναι πολύ πετυχημένα. Είναι άνετα στα χείλη και είναι έτσι φτιαγμένα που δεν μου έχει έρθει ποτέ υγρο στο στόμα.

Συναρμολόγηση - Αποσυναρμολόγηση
Προσοχή  χρειάζεται μόνο στο μεταλλικό τανκ του mini. Έχει διαφορετικό μέγεθος "αφτιών". Το μεγάλο "αφτί" είναι το πάνω μέρος του.


———————

Ρεζουμέ

Οι Aerotank Mini & Mega είναι λοιπόν κυρίως μια υλική και σχεδιαστική-οπτική αναβάθμιση του Aerotank. Σε θέματα ατμίσματος δεν έχει γίνει κάποιο τεράστιο βήμα. Οπότε εάν έχετε τον απλό Aerotank και δεν θέλετε να ξοδευτείτε, καλύτερα να περιμένετε να βγεί ο Aerotank 2 (που έχει ήδη ανακοινωθεί), οπότε λογικά θα βγει και η βάση με το airflow σαν ανταλλακτικο και να πάρετε μόνο αυτό.
Ο Mini πάιζει μπάλα μόνος του (εάν θυμάμαι καλά) στην κατηγορία ego με airflow οπότε η αξία του είναι αδιαμφισβήτητη.
Εαν δεν έχετε κάποιον ατμοποιητή με airflow και διπλή αντίσταση και θέλετε να πάρετε, προτιμήστε τους άφοβα. Προσωπικά πιστεύω πως  και οι 2 είναι από τους κορυφαίους εργοστασιακούς εάν όχι οι κορυφαίοι (και οι ομορφότεροι για μένα).







Αυτά λοιπόν, συγχωρείστε με εάν ξέχασα κάτι, θα κοιτάξω να ενημερώνω την παρουσίαση κατά καιρούς εαν ανακαλύψω κάτι άλλο…
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 03, 2014, 10:28 από Stepeha »

Αποσυνδεδεμένος MILGR

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 02, 2014, 15:07 »
Κάτοχος και εγω (εδω και 3ημέρες),των παραπάνω Aerotanks, συμφωνώ με όλα τα παραπάνω.και θα προσθεσω ενα σημαντικο: λιγοτερη καταναλωση ρευματων, σε σχεση με παρομοιο που κυκλοφορει.
 Η τζούρα απολαυστικη και ο ατμος...ντουμανι... :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 02, 2014, 17:04 από Nemesis_rds »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 03, 2014, 00:30 »
Πολύ καλή η παρουσίαση  :thumpup:
Eξαιρετικοί οι δύο Aerotank. Από άποψη αισθητικής με κέρδισε ο Mini τον οποίο χρησιμοποιώ τις τελευταίες μέρες. Στην μικρή κατηγορία παίζει όντως μόνος του. Ποιοτικά άψογος, θυμίζει έντονα τον Mini Protank 3 αλλά από άποψη κατασκευής είναι πολύ πιο μπροστά. Θεωρώ απόλυτα λογική την απόσταση μεταξύ Mini Protank 3 και Mini Aerotank στο θέμα τιμής .....
Παραθέτω και εγώ μερικές φωτογραφίες του Mini Aerotank. 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2022, 13:07 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 03, 2014, 01:38 »
τελικα αυτο που ελεγε ο busardo ,οτι στην γευση ειναι σχεδον σαν τον kayfun ,ηταν παραμυθα ???

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 03, 2014, 01:58 »
Του συγχωρούμε όμως τον δικαιολογημένο ενθουσιασμό... :)

Εγώ αυτό το κυνηγι της όλο και πλουσιότερης γεύσης δεν το πολυ-υποστηρίζω. Εδώ και κανα χρόνο οι καλοί μη επισκευάσιμοι έχουν φτάσει σε πολύ ικανοποιητική απόδοση γεύσης. Δε θα κυνηγήσω αυτό στον επόμενο ατμοποιητή που θα πάρω, ούτε κυνηγούσα αυτό όταν πήρα τον kayfun. Επίσης πιστευω πως όποιος δεν έχει kayfun, δεν είναι ανάγκη κ αυτοσκοπός να πάρει εάν δεν το βλέπει σαν χόμπυ το όλο θέμα και εάν τα οικονομικά του του επιτρέπουν να πάρει εναν aerotank και να αλλάζει μια κεφαλη την εβδομαδα. Θα έχει μια υπεράριστη εμπειρία ατμίσματος έτσι κι αλλιώς. :)

ΥΓ:  Tem, σε ευχαριστώ πολυ!

Αποσυνδεδεμένος td

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 04, 2014, 13:00 »
Ο aerotank mini είναι οτι καλύτερο έχω δοκιμάσει από εργαστασιακούς ατμοποιητές, κανά ml παραπάνω να έπερνε και θα ήταν τέλειος

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 04, 2014, 13:19 »
Οι Ελληνικες τιμες παντως για αλλη μια φορα ειναι τραγικες... Στην αμερικη εχουν 19 και 26 δολλαρια και εδω 30 και 35 ευρω.
Θα ηθελα να τους δοκιμασω αλλα δε μπορω να σκασω τοσα για εργοστασιακο.
Παρα πολυ ομορφη παρουσιαση παντως!

Αποσυνδεδεμένος td

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 04, 2014, 13:30 »
Ναι είναι ακριβοί ατμοποιητές αλλά αν δεν θέλεις να πας σε επισκευάσιμο είναι πολύ καλή επιλογή

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 04, 2014, 13:36 »
Οι Ελληνικες τιμες παντως για αλλη μια φορα ειναι τραγικες... Στην αμερικη εχουν 19 και 26 δολλαρια και εδω 30 και 35 ευρω.
Θα ηθελα να τους δοκιμασω αλλα δε μπορω να σκασω τοσα για εργοστασιακο.
Παρα πολυ ομορφη παρουσιαση παντως!

Mε την έκπτωση που παρέχεται συνήθως από τα ελληνικά καταστήματα η τιμή πλησιάζει σε πιο λογικά επίπεδα. Ποιοτικά πάντως είναι αυτή τη στιγμή οι καλύτεροι εργοστασιακοί.

Αποσυνδεδεμένος igatos

  • **
  • 284
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 04, 2014, 16:01 »
H διαφορα με το protank 3 των 10ευρω ποια ειναι? Περαν των ποιοτικοτερων υλικων και του aero? οι αυτα τα δυο ειναι που τον κανουν καλυτερο?

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #10 στις: Ιουνίου 04, 2014, 17:17 »
Λάτρης των protank & kanger!
 :hmmm: :hmmm: :hmmm:
OK, πάλι σε έξοδα θα μπω....  :eyesplash:


Μήπως κάποιος από εσάς έχει δοκιμάσει και μπορεί να μου πει συγκριτικά κάτι όσο αφορά τον aero mini με τον Τ3d; Γιατί εγώ δε χρησιμοποιώ τα μικρά, δεν έχω δοκιμάσει τον T3d και ενδιαφέρομαι για φιλικό μου άτομο ανάμεσα στα δύο.... (Είμαι μήπως off; )

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 04, 2014, 17:51 »
H διαφορα με το protank 3 των 10ευρω ποια ειναι? Περαν των ποιοτικοτερων υλικων και του aero? οι αυτα τα δυο ειναι που τον κανουν καλυτερο?
Αναφέρεσαι προφανώς στον Mini Protank 3. Προσωπική μου άποψη είναι ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ των δύο. Τα ποιοτικότερα υλικά και το σύστημα aero παίζουν σημαντικό ρόλο. Αλλά ο Mini Aerotank είναι από κάθε άποψη καλύτερος. Ακόμα και το επιστόμιο δίνει άλλη αίσθηση στο άτμισμα.
Είναι βέβαια και οι νέες κεφαλές αλλά αυτές μπορούν να χρησιμοποιηθούν και με τον Mini Protank 3.

Αποσυνδεδεμένος igatos

  • **
  • 284
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 05, 2014, 14:59 »
Ναι πηρα και δοκιμασα για τον πατερα μου, αυτες επιδεχονται πειραγμα;

Αποσυνδεδεμένος Stavros 66

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 06, 2014, 17:05 »
Σημερα αγορασα απο την replace smoke τον kanger Aerotank Mega... Στην συσκευασια περιλαμβανεται ενα ατσαλινο τανκ, ενα δαχτυλιδι προσαρμογης κ δυο κεφαλες στα 2 Ω.. Πρωτες εντυπωσεις καλες.. Ειναι ποιοτικος, χωρα γυρω στα 4 κ κατι ml υγρου.. Ο πολος του δεν ειναι ρυθμιζομενος.. Η κεφαλη των 2 Ω αργει αρκετα να στρωσει κ η τζουρα του ειναι αρκετα αερατη για τα δικα μου δεδομενα σε σημειο να τον δουλευω στην πρωτη τρυπα ρυθμισης κ αυτη μισοκλειστη... Η ροδελα ρυθμισης του αερα ειναι σφιχτη χωρις να χανει ευκολα την θεση της.. Καλη γευση, καλο χτυπημα κ ντουμανι... Βεβαια σε σχεση με τον Nautilus που εχω δεν με εχει πεισει ακομη  οτι ειναι ενας καλυτερος ατμοποιητης.. Η αποδοση του Nautilus καθως κ οι κεφαλες του ειναι εξαιρετικες...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2014, 22:17 από Stavros 66 »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech Aerotank Mega & Mini: Φωτορομάντζο - Παρουσίαση
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 06, 2014, 21:11 »
Tην ίδια αίσθηση έχω και εγώ για την κεφαλή των 2.0 ohm....νομίζω ότι αργεί λίγο να στρώσει. Γευστικά βέβαια αποδίδει από την αρχή καλά. Η αντίστοιχη "παλιά" κεφαλή του Protank 3 νομίζω ότι αποδίδει καλά από την πρώτη εισπνοή. Σε κάθε περίπτωση πάντως πιστεύω ότι η κεφαλή των 1.5 ohm είναι καλύτερη.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34035 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536655 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59886 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15897 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085403 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35469 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12