vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

397 επισκέπτες, 3 χρήστες
paulxan, Jorge, camber

Twitter

UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #135 στις: Ιουλίου 02, 2016, 22:18 »
Γκλιν γκλον. (Ήχος διαλείματος )Ώρα για  χαλαρουα υποχρεωτική σέ  ολους.-
Επιτέλους κατάφερα να κοιμηθώ και είμαι φρεσκαδούρα.Η κυρά μόλις με είδε ,μου λέει: Φτου φτου σαν παιδάκι μου εγεινες.( πάλι έχασε τα βασικά γυαλιά της και ο στραβισμός της χτύπησε κόκκινο αλλα δεν της το λέω μην τό πληγώσω το κορίτσι μου )


2ον Ειλικρινά κρίμα που εδώ που βρίσκομαι,ούτε συγκοινωνία για την πλησιέστερη πόλη δεν έχει ,αμάξι προς το παρών Δεν,απόσταση από εσάς άστα να πάνε ,και να ξεκίναγα τώρα με τον κυρ Μενιο τον γάιδαρο ,μετά καμία βδομάδα από  τήν συνέντευξη θα έφτανα ,ασε που δεν του εχω πληρωμένα τελη κυκλοφορίας ,την πινακίδα την πέταξε κάπου και δεν τήν βρίσκω ( Αυτη ειναι αν την παρει το μάτι σας πουθενά σφυρίξτε το μου : ΓΚΑΑΑ 69 ) Οτι εχει σχεση με καλώδια ,κάμερες ,συνδέσεις μικρόφωνα ,κάτι θα πρόσφερα γμτ.Στην χειρότερη παλιά μου τέχνη κόσκινο ( Πόρτα ) και κανείς παρείσακτος δεν θα μπορούσε να παρεισφρήσει..
3ον

Atmos

Δεν έχει κανένας δικαίωμα ελέω δημοκρατίας να προσβάλει, να αφήνει υπονοούμενα και να πετάει λάσπη.

Συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω λόγω πείρας.Δυστυχώς η' ευτυχώς η  κακώς εννοούμενη από κάποιους δημοκρατία βλάπτει σοβαρά ,ακόμα και την υγεία.Αν εφαρμόζαμε την άνωθεν κατά τα άλλα σεβασμιότατη κυρία σε κάποιες δραστηριότητες ,τότε πολλοί από εμάς θα μιλούσαμε από τα θυμαράκια(δεν το αναλύω παραπάνω )
4ον Η αγάπη η καρδιά και το μυαλό μου ( είπα μυαλό?  ) καθώς και όλη μου η θετική ενέργεια, εύχομαι να σας συντροφεύει φίλοι μου στην ούτως η άλλως Πιονέρικη προσπάθεια σας. .

Υ/Σ  . (σιγά σιγά ,βασανιστικά αργά ,αφαιρώ κομμάτια του ποστ και δραπετεύω)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2016, 23:15 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #136 στις: Ιουλίου 02, 2016, 23:08 »
Άν χρειαστείτε βοήθεια με φωτοτυπίες μπορώ να βοηθήσω εκτυπώνοντας 500 φύλλα Α4.
Μόνο μην μου το πείτε τελευταία στιγμή  :)

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #137 στις: Ιουλίου 02, 2016, 23:29 »
Τα συγχαρητήρια και απο εμένα! :respect:
Και πολλά μπράβο σε όσους αποφάσισαν να εκτεθούν για το καλό όλων μας.

Ομολογώ πως εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι αντίστοιχο και λυπάμαι που δεν θα μπορέσω να βρεθώ στο χώρο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, τόσο για την ενίσχυση της κίνησης όσο και για την ευκαιρία να γνωρίσω όσο περισσότερους φίλους απο εδώ!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #138 στις: Ιουλίου 02, 2016, 23:35 »
Θα είμαι και γω εκεί και ότι μπορώ να βοηθήσω πολύ ευχαρίστως

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #139 στις: Ιουλίου 03, 2016, 02:13 »
μου ειναι λιγο δυσκολο, λογω υποχρεωσης την επομενη μερα, αλλά θα προσπαθησω να ερθω.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #140 στις: Ιουλίου 03, 2016, 03:12 »
Άν χρειαστείτε βοήθεια με φωτοτυπίες μπορώ να βοηθήσω εκτυπώνοντας 500 φύλλα Α4.
Μόνο μην μου το πείτε τελευταία στιγμή  :)
Φίλε dikos σε ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά. Παρόλα αυτά, το θέμα του εντύπου υλικού που θα διανεμηθεί, έχει ήδη τακτοποιηθεί. Και πάλι ευχαριστούμε.

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #141 στις: Ιουλίου 03, 2016, 11:36 »
Πολλά μπράβο στο team για όλη του αυτή την προσπάθεια,πραγματικά είστε άξιοι συγχαρητηρίων,θα ήθελα να παρευρίσκομαι τουλάχιστον στην συνέντευξη αλλά λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δυστυχώς δεν είναι εφικτό.Το λιθαράκι μας τουλάχιστον το βάλαμε σε μερικά forum και blog.Καλή επιτυχία  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #142 στις: Ιουλίου 03, 2016, 11:51 »
Εμεις σαν χρήστες του η.τ ,θέλουμε να ψωνιζουμε ελεύθερα και απ εξω και να μην επιβαρυνθεί η τσέπη μας και άλλο , από επιπλέον φόρους και αλλου είδους εισφορές....
Γιατί κακά τα ψεμματα , εμείς , οι καταναλωτές θα την πληρώσουμε πάλι....
Αν τα καταφέρουν οι συνατμιστές , που ανέλαβαν την όχι τόσο ευκολη , προβολή των (συνεπικουρούμενοι και από την παρουσία μας )των αιτημάτων μας , καλά θα είναι!

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #143 στις: Ιουλίου 03, 2016, 19:04 »
Μακάρι spykal1.
Ασφαλώς και θα το θέσουμε το θέμα. Και σε αυτό θα είναι ιδιαίτερα χρήσιμος ο Τρύφωνας. :yes:
Όμως ας θυμόμαστε πως όλο αυτό είναι η πρώτη προσπάθεια που κάνουμε οι ατμιστές. Σπάνια πετυχαίνει πολλά η πρώτη προσπάθεια. Κρατάω μικρό καλάθι.

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #144 στις: Ιουλίου 03, 2016, 23:52 »
Λίγο πολύ ιδιες απόψεις εχουμε οι περισσότεροι με αυτές του BigSure και ΄σημαντική η βοηθεια του Τρύφωνα , μενω και κοντα στο ξενοδοχειο.... θα είμαι αδικαιολογήτως απών αν δεν ελθω .

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #145 στις: Ιουλίου 04, 2016, 00:19 »
Επιτέλους βρήκα γρήγορο μεταφορικό μέσο. Άντε πατήστε αντίστροφη μέτρηση να ανάψουν τα πράσινα φώτα γιατί θα καεί ο ποπουδάκος του ΜΕΝΙΟΥ .Μόλις είστε έτοιμοι  σφυρίξατε και φτάσαμε. Με τόσο νίτρο που έχει πιει σε 5 λεπτά είμαστε εκεί.Στην pole position είμαστε έτσι!

Υ/σ Έγιναν κάποιες διορθωτικές κινήσεις ,που πρόσεξα μετά( δεν μου είπε κανείς κάτι  ).Τι να κάνουμε είμαι λιγάκι παραπάνω αυθόρμητος.Ψεύτικος όμως και κακοπροαίρετος ΛΕΩ ΠΟΤΕ.
Πες και εσυ βρε Μενιο κατι .
Μενιος : Γκααααγκκκκκκκ   γκααααααγκκκ.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Υ/Σ 2. Όταν βλέπω η' φτιάχνω κάτι που με κάνει να γελάω ,θέλω να το μοιράζομαι με τους άλλους( δεν έχουμε όλοι φυσικά την ίδια οπτική οπότε δεν απαιτώ να γελάσουν όλοι ),όταν πονάω συνήθως το κάνω μόνος,όταν κλαίω φταίει συνήθως η ταινία και η Μαρθα Βούτση,όταν κάνω λάθος και το πάρω χαμπάρι ( και έχω κάνει αρκετά) ( συνήθως το παίρνω γρήγορα πρέφα )μου ρίχνω τον εξάψαλμο ,και αργώ να με συχωρέσω,προσπαθώντας πάντα να μάθω ,και να βγάλω και κάτι καλό απο το λάθος πού έκανα , προειδοποιώντας και άλλους να μην κάνουν το ίδιο .Οταν το λάθος μου ειναι κατά φυσικού προσώπου ( και οχι μού στράβωσε στο κτίσιμο ο τοίχος ) μου έχει μάθει αυτός που θεωρώ πατέρα μου ,όμορφα  ωραία καί ντόμπρα να ζητάω ΣΥΓΝΩΜΗ και να μην το επαναλαμβάνω .Και τέλος αν δεν τερματίσω πρώτος ,θέλω να ξέρετε οτι δεν θα ευθύνεται ο Μενιος ,αλλά τα λίγα κιλά που πείρα ( ελάχιστα αλλά κρίσιμα στο moto gp ) απο τήν διακοπή του ακατονόμαστου.
Εν τέλη δεν μέ πειράζει να τερματίσουμε και τελευταίοι ,αρκεί να τερματίσουμε την προσπάθεια και τόν αγώνα με Ψηλά το κεφάλι και να μην τά παρατήσουμε Ποτέ.
Τότε και ο Μενιος θα συνεχίσει να με εκτιμά και να με αγαπά πιστεύω ,και εγώ αυτόν.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2016, 02:50 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #146 στις: Ιουλίου 04, 2016, 12:13 »


Αποσυνδεδεμένος red_ponpoko

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #147 στις: Ιουλίου 04, 2016, 17:12 »
Πολλά μπραβο παιδιά σε ολους που το έτρεξαν. εγω λόγω εξεταστικης στο πανεπιστημιο δεν ειχα χρονο να ασχοληθω πέρα απο το μινιμουμ που μπορουσα να κανω. Στη συνεντευξη θα ειμαι και εγώ εκεί.....


Αποσυνδεδεμένος Screamer

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #148 στις: Ιουλίου 04, 2016, 18:21 »
Πολλα Συγχαρητήρια Στην Ομάδα. Θα Ήθελα Πολύ Να Είμαι Εκεί Και Να Παρακολουθήσω Από Κοντά Το Γεγονός
Όπως Και Να 'χει, Μακάρι Να Βγει Κατι Καλό Απο Ολο Αυτο !!

 

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: UPDATE 2 και 3 : Και μετά την επιστολή, μια Συνέντευξη Τύπου
« Απάντηση #149 στις: Ιουλίου 04, 2016, 18:40 »
εγώ πάντως προτείνω να ανοίξετε ένα λογαριασμό η κάτι τέλος πάντων να βοηθήσουμε και εμείς
ο μονος τρόπος που μπορώ να σας βοηθήσω εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα είναι να σας δώσουμε έστω ένα μικρό ποσο για να είσαστε και εσείς πιο άνετοι
αλλιώς είναι 5 άτομα να βάζουν από 200 ευρώ και αλλιώς 50 από 20 ευρώ (εντελώς τυχαία τα νούμερα)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1020 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172599 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277916 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9489 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560724 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem