vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

287 επισκέπτες, 4 χρήστες
mathimatikos1966, camber, ZoeM, razen

The EGO-T

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #675 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:42 »
βρε παιδιά τότε μήπως φταίει το υγρό?  Εσείς τι ατμίζετε με τον συγκεκριμένο άτμο και είστε ικανοποιημένοι?  Γιατί εγώ μόνο το freedom έχω δοκιμάσει και αύριο περιμένω τον καινούριο μου και δεν θέλω να τον χαλάσω κι αυτόν. 

Αν είναι να δοκιμάσω με κάποιο άλλο υγρό.  Ξέρετε με το παιδί και την οικονομία στο χάος  :tongue_smilie: δε μου περισσεύουν και πολλά δυστυχώς για δοκιμές (αν και θα ήθελα) οπότε αν κάποιος ξέρει ας μου προτείνει κάποιο άλλο υγρό άλλης μάρκας να δοκιμάσω....
κι εγώ με χαοτικά οικονομικά , με δύο παιδάκια και με halo freedom 24mg σταθερά και γερά  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #676 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:46 »
Μη το ματιάσω ατμίζω κανα 3ωρο τώρα και είναι turbo!!  :bravo_encouragements:
απάνω του , τσάκισέ το τώρα  :bravo_encouragements: :victory:
και πρόσεξε μη κάψεις κανένα φιτίλι  8)

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #677 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:54 »
μια απογοήτευση βλέπω ρε παιδιά.πρώτη φορά είναι με το ητ που δεν βρήκαμε πάλι το στάνταρ αναλώσιμο που θα μείνουμε σε αυτό;τι ΄χες Γιάννη τι ΄χα πάντα.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #678 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:57 »
Από τρελό και από Παοκι μαθαίνεις την αλήθεια :yes: :)) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #679 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:57 »
μπα , μια χαρά είναι το eGo-T  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #680 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:58 »
απάνω του , τσάκισέ το τώρα  :bravo_encouragements: :victory:
και πρόσεξε μη κάψεις κανένα φιτίλι  8)

Του δίνω και καταλαβαίνει σου λέωωωωωω  :whip: :whip: :whip: :whip:
Άσε τώρα που το βρήκα στις καλές του, τώρα τελειώνει ο γεμιστήρας, γεμίζω - κουμπώνω και  :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #681 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 22:59 »
Όλο το σύστημα το χαλάει ένα $%@#$%@#$ φιτίλι....

Δεν ξέρω μήπως το γερμανικό φιτίλι είναι καλύτερο, αν κανείς έχει γερμανικό φιτίλι + eGo-T ας κάνει μια δοκιμή να δούμε τι γίνεται και με αυτό...

Πάντως αν βρούν κάτι καλύτερο απο αυτό το φιτίλι, το σύστημα θα είναι πολύ καλό. Είναι η τελευταία λεπτομέρεια που χαλάει μια όμορφη συνταγή...

Οσο για το μπούκωμα, αν ηταν ευκολη η αλλαγή φιτιλιου με λίγο dry burn πιστέυω ότι θα ερχόταν στα ίσια του αμέσως...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #682 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:06 »
πάντως και το release 2 έχει το ίδιο φιτίλι  8)

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #683 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:08 »
Δέν ξέρω για το EGO-T, αλλά το exelixis-t, πρέπει να σας πώ ότι ανοίγει, και άν θέλετε αλλάζετε φιτίλι.. ;)

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #684 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:11 »
Από τρελό και από Παοκι μαθαίνεις την αλήθεια :yes: :)) :thumpup:

δηλαδή τρελοπαόκι :))


εγω πάντως το Τ το έχω για την ώρα για εκτός έδρας άτμισμα.
στο σπίτι είμαι παραδοσιακός.
901 στα 1,7 με drip tip και τα σκυλιά δεμένα.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #685 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:13 »
Όλο το σύστημα το χαλάει ένα $%@#$%@#$ φιτίλι....

Δεν ξέρω μήπως το γερμανικό φιτίλι είναι καλύτερο, αν κανείς έχει γερμανικό φιτίλι + eGo-T ας κάνει μια δοκιμή να δούμε τι γίνεται και με αυτό...

Πάντως αν βρούν κάτι καλύτερο απο αυτό το φιτίλι, το σύστημα θα είναι πολύ καλό. Είναι η τελευταία λεπτομέρεια που χαλάει μια όμορφη συνταγή...


panos μόλις έσφαξα και τον τριτο Τ.
Φίλε δεν είναι μόνο το φιτίλι.Είναι η τρύπα που περνάει το υγρό(πιστεύω θέλει πιο μεγάλη) και η απόσταση  του δίσκου από την αντίσταση(πρέπει να είναι πιο κοντά στην αντίσταση).
Και γιατί να μην είναι πιο μαλακή η αμπούλα να μπορείς να την πιέζεις και να δίνει υγρό όταν το καταλαβαίνεις?
Πάντως πιστεύω ότι γνωρίζουν την λύση αλλά δεν θέλουν να την βγάλουν προς τα έξω για ευνοήτους λόγους ;)

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #686 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:16 »

Πάντως πιστεύω ότι γνωρίζουν την λύση αλλά δεν θέλουν να την βγάλουν προς τα έξω για ευνοήτους λόγους

5 λέξεις όλη η αλήθεια....

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #687 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:39 »
Ενδιαφέρον μου ακουγεται SEB , το μαλακό φίλτρο για μαλακό φίλτρο, και ίσως και πιο μεγάλο :thumpup:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο m.a.x.,συμφωνώ :thumpup:

Εγώ στο σπίτι για αλλαγή χρησιμοποιώ και το ego-t ovale και το exelixis-t χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.... εκτός από τις στιγμές που χρησιμοποιώ φουλ παχύρευστο ατμιστικό υγρό, που και εκεί εχω βρει τα κολπάκια του, και όλα καλά.

Σίγουρα αναμένουμε την συνέχεια..... και τα νέα μοντέλα των ατμοποιητών Τ.

Υ.Γ. Με ενδιαφέρον παρακολουθώ το θέμα γενικά με την κατανάλωση ατμοποιητών. Εγώ δεν καταναλώνω ατμοποιητές.... δεν μου χαλάνε, σε όλα τα μοντέλα η.τ. που χρησιμοποιώ. Εμένα το προβλημά μου είναι οι μπαταρίες. Είμαι μπαταριοφάγος :o

Για παράδειγμα έχω το τζιτζι από αρχες Οκτωβρίου και ήδη έχω χαλάσει σχεδόν 2 μπαταρίες 18650((2500), και έχω ακόμα τον ίδιο 901LR.  Ίδια αποτελέσματα έχω και με το FOG που το χρησιμοποιώ λιγότερο. Και εδώ και ένα χρόνο που χρησιμοποιώ το σύστημα EGO εχω αποτελειώσει πάνω από πέντε ego μπαταρίες. Το ίδιο και με τους Τ δεν τους καίω.

Υ.Γ.2  Έχετε ακούσει τίποτα για ηλιακά ή φωτοβολταικά η.τ :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #688 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:53 »
Συνεχιζω ακαθεκτος ακομη με τον πρωτο ατμο ego-t του πακετου 5 ημερες , με halo freedom , decadense tobbacco και Natura e-liguid εναλλαξ και αναμεικτα χωρις κανενα μα κανενα προβλημα  :D

Απ: The EGO-T
« Απάντηση #689 στις: Φεβρουαρίου 14, 2011, 23:55 »
Υ.Γ. Με ενδιαφέρον παρακολουθώ το θέμα γενικά με την κατανάλωση ατμοποιητών. Εγώ δεν καταναλώνω ατμοποιητές.... δεν μου χαλάνε, σε όλα τα μοντέλα η.τ. που χρησιμοποιώ. Εμένα το προβλημά μου είναι οι μπαταρίες. Είμαι μπαταριοφάγος :o

Για παράδειγμα έχω το τζιτζι από αρχες Οκτωβρίου και ήδη έχω χαλάσει σχεδόν 2 μπαταρίες 18650((2500), και έχω ακόμα τον ίδιο 901LR.  Ίδια αποτελέσματα έχω και με το FOG που το χρησιμοποιώ λιγότερο. Και εδώ και ένα χρόνο που χρησιμοποιώ το σύστημα EGO εχω αποτελειώσει πάνω από πέντε ego μπαταρίες. Το ίδιο και με τους Τ δεν τους καίω.

Υ.Γ.2  Έχετε ακούσει τίποτα για ηλιακά ή φωτοβολταικά η.τ :laugh1: :laugh1: :laugh1:

AW 18650 Protected 3.7V 2900 mAh Lithium Ion Battery
Redilast Order Page
Αθάνατες και οι δύο  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31201 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597655 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358223 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193237 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1404 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1401 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios