vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:15 »
Χαιρετω κυριοι και κυριες ! ,
Μετα απο πολυ διαβασμα και ατμισμα καταλαβα οτι χρειαζομαι ενα επισκευασιμο ατμοποιητη ! ,
ποιον μπορειτε να μου προτεινετε ? σε οκ τιμη , και καλη αντοχη και γευση ???

Ευχαριστω !

ΥΓ, Εαν εχει κανεις κανενα για πωληση με χαρα να μου στειλει πμ σας παρακαλω

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:21 »
Δύο είναι  σε ευρεία κυκλοφορία...του Cetin και του Θανάση.
Α1, Α2, Α2Τ, Α2 megaT και ΙΑΤΤΥ...

Εδώ και αρκετό καιρό κάποιοι τσακωνονται εδώ μέσα στην πλάκα ή και στα σοβαρά για το ποιος είναι ο καλύτερος και πιο αξιόπιστος...Α2 ή ΙΑΤΤΥ.
Μη μου πεις οτι δεν πήρες χαμπάρι τι γίνεται;

Μπορείς βέβαια πάντα να περιμένεις και τον ΙΑΤΤΥ 2 που βγαίνει σε λίγο καιρό...



Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:27 »
Χαμπαρι πηρα ,
Αποφαση δεν εβγαλα  ;D ,
για αυτο και ακουω προτασεις , το αλλο καυτο θεμα και χαρας ευαγγελιο θα ηταν καποιος να ειχε καποιον να μου πουληση .. πραγμα που δεν το βελπω και πολυ πιθανω .. αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια !

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:31 »
εγω να δεις ποσο καιρο περιμενω να βγει κατι στο σφυρι μπας κ το παρω αλλα χλωμο

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:32 »
Η αγάπη άργησε μία...εβδομάδα φίλε...  ;)  Αλλά και πάλι προηγούνταν άλλος...
Το να περιμένεις να σου πουλήσει κάποιος έναν μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση 5-10 ευρώ λιγότερα από όσο κοστίζει, για μένα είναι άδικος κόπος, την στιγμή που μπορείς να παραγγείλεις έναν ολοκαίνουργιο δικό σου...

Τώρα για το ποιος είναι ΄΄καλύτερος΄΄ προσωπικά προτιμώ με τα χίλια που λέμε Α2 κανονικό...(όχι Τανκ).



Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:37 »
με λιγα λογια φιλε Gabriel  ,

http://www.bulli-smoker.com/verdampfer-atomizer/bulli-smoker-a1-atomizer-2.html

εδω τον απλο σωστα ? και εχω ενα nobacco giant οποτε το σπηρωμα μου ειναι 510 σωστα ?
επισης ειναι ευκολο στην λειτουργεια - αλλαγες ?
επισης πρεπει να παραγγειλω και κατι αλλο μαζι του ? συρμα και τετοια η τα βρισκω και απο κρητη ?  :hmmm:

Σε ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:38 »
Αν έχεις δοκιμάσει 5010 LR με ντριπ και 901 LR ντριπ, ποιος σου αρέσε περισσότερο?

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:40 »
με λιγα λογια φιλε Gabriel  ,

http://www.bulli-smoker.com/verdampfer-atomizer/bulli-smoker-a1-atomizer-2.html

εδω τον απλο σωστα ? και εχω ενα nobacco giant οποτε το σπηρωμα μου ειναι 510 σωστα ?
επισης ειναι ευκολο στην λειτουργεια - αλλαγες ?
επισης πρεπει να παραγγειλω και κατι αλλο μαζι του ? συρμα και τετοια η τα βρισκω και απο κρητη ?  :hmmm:

Σε ευχαριστω

Σε όλα ναι...

Μπορείς βέβαια πρώτα να περιμένεις να ξαναβρεθούμε οι 3-4 που βρισκόμαστε κάθε φορά και να τον δεις από κοντα...

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:46 »
φιλε Gabriel ,

η τιμη μου φενεται οκ απο το σιτε .. οποτε θα περιμενω την επομενη συναντηση αυτων των 4 για να γινουμε 5 και να δω και τον α2 , ετσι και αλιως δεν ειναι ετοιμος μεχρη της 18/10 οποτε θα περιμενω να τον δω και να σε ρωτησω λιγουλακι παραπανω χεχε

Συνατμιστη cv , ειμαι λιγο νεος αλλα εαν καταλαβενω σωστα 910 lr δεν πρεπει να εχω δομημασει ... εχω δοκιμασει τον dual coil που ειχε μεσα το giant και ενα type b lr πανττα στην ιδια μπαταρια Giant ...

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:50 »
φιλε Gabriel ,

η τιμη μου φενεται οκ απο το σιτε .. οποτε θα περιμενω την επομενη συναντηση αυτων των 4 για να γινουμε 5 και να δω και τον α2 , ετσι και αλιως δεν ειναι ετοιμος μεχρη της 18/10 οποτε θα περιμενω να τον δω και να σε ρωτησω λιγουλακι παραπανω χεχε

Συνατμιστη cv , ειμαι λιγο νεος αλλα εαν καταλαβενω σωστα 910 lr δεν πρεπει να εχω δομημασει ... εχω δοκιμασει τον dual coil που ειχε μεσα το giant και ενα type b lr πανττα στην ιδια μπαταρια Giant ...

Έλα κι εσύ να γίνουμε...πολλοί.  :))

Αν εχουν έρθει και τα μοντάκια μου θα φέρω τον Α2...
Αλλιώς θα έχεις ο Φραγκίσκος μάλλον...  ;)

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 20:52 »
Αν σου αρέσει η αποδοση του giant πάρε Α2, τίνει να ξεραίνει τον ατμό και να α λειώνει-μαλακώνει την γεύση, αν θέλεις ποιο γεμάτη γεύση, ζεστότερο ατμό πάρε Α2-Τ.
Ο ιαττυ είναι ποιο κοντινός στο Α2-τ, με πολύ ποιο πλούσιο το κύριο σώμα του ατμού και την γεύση και να σου πω να τον πάρεις, δεν θα τον βρεις πιθανότατα, ασε που αν δεν εχεις 1 χρόνου εμπειρία η κάποιον που να τον έχει κοντά σου, μπορεί να μ πλέξεις άσχημα.

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 21:27 »
Χαιρετω κυριοι και κυριες ! ,
Μετα απο πολυ διαβασμα και ατμισμα καταλαβα οτι χρειαζομαι ενα επισκευασιμο ατμοποιητη ! ,
ποιον μπορειτε να μου προτεινετε ?......
............εντος ολιγων ημερων και Mark - T Atomiser - νεος επισκευασιμος ατμο :yes:
http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fvrnud/Products/MarkT-KIT1

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 21:31 »
Σωστός ο Γιάννης :thumpup:
Τι έγινε με το δωράκι σου; Μάλλον κόλλησε με τα υπόλοιπα;

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 22:32 »
Δεν προλαβα Γαβριηλ :nope: ......η παραγγελια παει γαι 18 αμα προλαβω :hmmm: :hmmm: ;D

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 22:39 »
 :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110636 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159836 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515326 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146469 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12795 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530761 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801621 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11058 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet