vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

214 επισκέπτες, 11 χρήστες
manoslykos, Blackwolf, dkostas, falex, sotosz5, Jorge, gfilip, kos784, lagoudakis, ZoeM, camber

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 12, 2009, 18:39 »
To 24mg νικοτινούχο (που είναι με βάση τη VG) το κόβω με VG. Προσθέτω και 1% (ναι, ένα) MTS για να βγάλει το τελικό υγρό πιό πολύ ατμό. Αλλά αυτό που εννοούσα είναι ότι δεν χρειάζεται γιατί και χωρίς το ΜΤS ο ατμός είναι ήδη αρκετά παχύς. To ΜΤS δεν είναι υγρό βάση αλλά για να κάνει τον ατμό πιο παχύ . H βάση είναι το Ηeaven juice (PG) ή  το Ηeaven juice velvet cloud (VG).
Έβαλα και λίγο νεράκι επειδή ήδη το το velvet cloud είναι 85% VG και 15% νερό όπως λένε και στο site τους. Άρα δεν το κόβω με σκέτη VG (αν και θα μπορούσα)  αλλά με αραιωμένη VG για να διατηρήσω την αναλογία και τη ρευστότητα του αρχικού Velevet cloud. 

Να πω δε για τις υποτιθέμενες τσιγαρίσιες γεύσεις ότι μου θυμίζουν ατμιζόμενο γυναικείο άρωμα ή σα να έχουν γεύση chili ή μπούκοβο (αυτό που βάζουν στον πατσά με το σκορδοστούπι  :)))

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 12, 2009, 22:09 »
Παράθεση
Να πω δε για τις υποτιθέμενες τσιγαρίσιες γεύσεις ότι μου θυμίζουν ατμιζόμενο γυναικείο άρωμα ή σα να έχουν γεύση chili ή μπούκοβο (αυτό που βάζουν στον πατσά με το σκορδοστούπι  :)))
χαχαχαχα!  :)) :)) :))
Νομιζα λα8ος οτι το MTS ειναι βαση . Αλλα δεν μας ειπες αν αναγραφει συστατικα, λες ναναι τιποτα απο καπνογονα του στρατου ?   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 16:32 »
Ρε συ Koalex τι έγινε με τα υγρά??
Δεν σου' ρθαν ακόμα?
Για πες καμιά γνώμη.

Τα "τσιγαρίσια" υγρά πάντως τα έστειλα πίσω γιατί δε μου άρεσαν καθόλου. Κατ' εξαίρεση όπως μου είπε η Clarissa θα μου πιστώσει την αξία τους και τώρα θα παραγγείλω γεύσεις γλυκών κ.λ.π.
Αυτό που διαπιστώνω όμως είναι ότι η ποιότητα (άσχετο αν δε μου άρεσαν εμένα τα "τσιγαρίσια") είναι πολύ υψηλή και καλή. Έχουν έναν ''αέρα" υπεροχής και delicatessen, θα έλεγα. 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2009, 16:38 από marbass »

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 16:54 »
Δυστηχως εφυγα απο ελλαδα πριν προλαβουν να ερθουν αυτα!!

προλαβα να παραλαβω απο Κινα αλλα όχι απο Ιταλία !!!! Και απο οτι βλεπω και όλας μαλλον δεν θα τα παραλάβω ποτε μιας και τα στέλνουν απλό ταχυδρομίο στην "φτηνή" επιλογη των 8-9 ευρω. :angry_orange:  :angry_orange:

 

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 17:09 »
Συγνώμη δηλαδή παρήγγειλες αλλά αυτά θα έρθουν. Έτσι? Κάποιος θα είναι είναι εκεί να τα παραλάβει. Θα πάνε χαμένα?
Γιατί στο κάτω κάτω δεν παρήγγειλες από εκεί που βρίσκεσαι τώρα?

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 17:46 »
Οταν παρηγγειλα είχα μπροστα μου 14 μερες...θεωρησα πως είναι υπεραρκετες για μια αποστολη απο Ιταλια-Ελλαδα (παρέλαβα πράγματα που είχα παραγγείλει απο κίνα την ίδια μέρα με flavourart πριν φύγω).
 Αλλα ακόμα και όταν είδα πως δεν έχουν έρθει εκανα μία εξουσιοδότηση σε φίλο να παραλάβει από το ταχυδρομείο το συστημένο που πίστευα θα έρθει.
Μετα μιλωντας μέσω skype μαζί τους με εκπληξη ανακάλυψα πως τα στέλνουν χύμα και πως θα σκάσει στο κουτί της πολυκατοικίας.
Εβαλα λοιπόν τον φίλο μου να το τσεκάρει καθε μέρα αλλα και αυτός δουλεύει και εχεί και καλύτερα πραγματα να κάνει στην ζωη του από το να κοιτάει το γραμματοκιβώτιο μου... οπότε είμαι λίγο στο έλεος της τύχης σε αυτό και για να μήν απογοητευτώ αργότερα τα θεωρώ ήδη χαμένα. :(

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 19:32 »
Λυπάμαι!
Εμένα πάντως μου ήρθαν - αν θυμάμαι καλά - με συστημένο δέμα. Έλαβα ειδοποίηση-χαρτάκι και έκαναν 7 ημερολογιακές μέρες από τη μέρα της αποστολής τους.
Έχε δε υπόψη σου ότι οι ταχυδρόμοι είναι υποχρεωμένοι να παραδίδουν στην πόρτα σου (ή το γραμματοκιβώτιό σου) επιστολές ή δέματα μέχρι 2 κιλά είτε απλά είτε συστημένα αλλά συνήθως δεν το κάνουν γιατί δεν είναι δυνατόν να κουβαλάνε τόσο βάρος μαζί τους (το "δικό σου" και μερικών άλλων) . Οπότε αφήνουν "χαρτάκι".
Βάλτα όλα αυτά μαζί και σκέψου μην παίζει τίποτ' άλλο (να χάθηκε το χαρτάκι, να τα παρέλαβε άλλος κ.λ.π).

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 22:10 »
Νομιζω οτι αν το δεματακι δεν παραδοθει, παει στο ταχυδρομειο,  κρατιεται για 15 μερες και μετα επιστρεφει στο κεντρικο

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 08, 2009, 03:14 »
Ατμίζω 1 βδομάδα ( με διακοπές virnette και ecopure)
το Malboro (16mg) και το
Virginia (24mg)  Velvet cloud , απο Flavourart
οι εντυπώσεις μου ...
Κατ αρχήν το πρώτο πλεονέκτημα είναι οτι τα υγρά ήταν ευγενική προσφορά της nobacco προς την αφεντιά μου , αφου μια μέρα που πέρασα απο κει μου ειπαν "πάρε και αυτά , εμείς τα δοκιμάσαμε και δεν μας άρεσαν".
Λοιπόν , έχουμε και λέμε ...

Η πρώτη εντύπωση είναι ...μα καλά πως περιμένουν να πουλήσει αυτη η αηδία ? Απο ντουμάνι είναι αψογο δεν τίθεται ζήτημα, όμως το 24ρι είχε λιγότερο χτήπημα απο το low  virnette
Τσιγαρίσια γεύση 0 , αλλα ...
Κάθε μέρα μου φαίνονταν και καλύτερα.
Αρχισα να καταλαβαίνω τα λεγόμενα του Κώστα , που είχε πει σε κάποιο απ τα ποστ του " Εγω το χτύπημα δεν το αντιλαμβάνομαι σαν κάψιμο στο λαιμό"
Πράγματι το υγρό αν και έχει απαλή και γλυκερή γεύση , όταν ατμίσεις για λίγο σου δίνει μιά πληρότητα και ικανοποίηση που δεν γίνεται αντιληπτή με την τζούρα , αλλά με τις τζουρες, αν με εννοείτε
Με λίγα λόγια αν τραβήξεις 4- 5 τζούρες , δεν θέλεις να ατμίσεις την 6η , σου είναι αρκετό αυτό που άτμισες.
Θέλει όμως το χρόνο του για να το αποδείξει.
Αν προσπαθούσα να βρω το πιό κοντινό του σε αίσθηση ( οχι σε γευση) θα ήταν το ecopure
Μιλάω πάντα γιά το Velvet Cloud που έχει VG για βάση.
Μη περιμένετε λοιπόν  hard rock , μη το προτιμησετε για το ποτό σας , αλλά για καθημερινή χρήση είναι μιά χαρά!
Το virginia πάντως (ως γεύση) υπερτερεί του Malboro
Συμπέρασμα...
Θα ήθελα να δοκιμάσω και μη τσιγαρίσιες γεύσεις  :heat:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2009, 03:20 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 08, 2009, 10:41 »
To MLB που το βρήκα κι εγώ φριχτό (και που δεν  έχει καμία σχέση με το marlboro), μου είπε η clarissa οτι είναι το nr 1 υγρό στη Δανία!!!
Μπορεί κανείς να "ξεχάσει" ότι ατμίζει υποτιθέμενες τσιγαρίσιες γεύσεις ,να αποδεσμευτεί από την ονομασία τους και να τις θεωρήσει νέες γεύσεις. Τότε πιθανά και να αρέσουν (όλα είναι σχετικά και θέμα μυαλού).

Οι γλυκές γεύσεις τους όπως έχω ήδη πει είναι πολύ καλές.
Η μηλόπιτα, το cookie και butterscotch είναι παρεμφερείς γεύσεις με κυρίαρχο το βούτυρο και τη βανίλια μέσα τους. Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον αρέσουν τα γλυκά. Δεν παχαίνουν, δε σε μπουκώνουν και δεν έχουν χοληστερίνη.
Η chocolate είναι πολύ ελαφριά, σαν σοκολατούχο γάλα νουνού με ελάχιστο κακάο. Όπως είπε πολύ πετυχημένα και ο Κώστας για το αντίστοιχο της heaven. Απ' ότι φαίνεται μάλλον είναι κοινό το πρόβλημα με αυτή τη γεύση στις διάφορες εταιρείες (εκτός από τη vinirette που φαίνεται, όπως αναφέρθηκε, να σπάει την  "παράδοση").
Το Mango? Εεε σαν μάνγκο, αν σας αρέσει.
Το Ηipnotic Μist είναι πραγματικά για relax. Φρουτώδης γεύση με ολίγη από "λιβάνι"!!!. Φέρνει λίγο στα ινδικά sticks, αλλά ευχάριστα.
Το Golden Amber φρουτώδης γεύση κι αυτό με κυρίαρχο το μήλο και μάνγκο και ένα ελαφρώς υπόξινο τόνο 
 

Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 09, 2009, 00:17 »
Οπως έχω αναφέρει παλιότερα η παραγγελία μου χαθηκε κάπου στην διαδρομή. Ετσι ουδέποτε παρέλαβα τιποτα  >:( >:( Στο ενδιάμεσο και κατόπιν μερικών μηνυμάτων με το support της flavourart μέσω skype τους είχα ενημερώσει σχετικά αλλα αφου αυτοί είχαν στείλει το πακέτο και εγώ δεν είχα παραλάβει η ευθήνη δεν ήταν δικιά τους και ουδέποτε τους "χρεωσα" κατι για αυτό. Δεν φταιει η flavourart αμα τα δικά μας ταχυδρομεία συνουσιαζωνται (sic).
To μεσημέρι λοιπόν έλαβα ενα μύνημα μεσω skype πως η flavourart θα μου ξαναστείλει την παραγγελια μου χωρίς κανένα κόστος για εμένα!!! :respect: :respect: :respect:
Περιτο να πω πως έμεινα λίγο κάγκελο με τον τρόπο που χειριστήκανε το θέμα και με το γεγονός ότι δεν μπορουν να τσεκάρουν αν παρέλαβα το πακέτο ή όχι μιας και η αποστολή είναι χωρίς tracking.
Δεν μπορούσα να μην το αναφέρω μιας και είναι κάτι που υπερβαίνει τις υποχρεώσεις της flavourart και με τέτοιες κινήσεις ακόμα και αν τα υγρα τους είναι μετρια εμενα θα μου αρεσουν  ;D

Αποσυνδεδεμένος marbass

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke free since 24/9/2009
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 09, 2009, 09:21 »
Παράθεση
......η flavourart θα μου ξαναστείλει την παραγγελια μου χωρίς κανένα κόστος για εμένα!!
:thumpup: Αυτό είναι εξυπηρέτηση πελατών !

Παράθεση
Δεν μπορούσα να μην το αναφέρω μιας και είναι κάτι που υπερβαίνει τις υποχρεώσεις της flavourart και με τέτοιες κινήσεις ακόμα και αν τα υγρα τους είναι μετρια εμενα θα μου αρεσουν

Σωστός. Έτσι είναι.
Εγώ είπα μόνο για τα τσιγαρίσια ότι είναι χάλια (κι αυτά επειδή τα έφτιαξα μόνος μου ίσως να μην πέτυχα τις αναλογίες. Αν τα δικάσου είναι φτιαχτά από αυτούς και επειδή έχουν και καινούριες γεύσεις είναι πολύ πιθανό να με βγάλεις και ψεύτη ;)



Αποσυνδεδεμένος koalex

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 11:07 »
Λοιπον ειναι καμια εβδομαδα τώρα που εχω τα υγρα στα χέρια μου οποτε είμαι σε θέση για να πω την αποψη μου σε κάποια. Εχουμε και λέμε πως το υγρο βάσης είναι καθαρο PG και το υγρο νικοτινης 36mg και το κοβω κάπου στα 12mg.

1) Καρπουζι :

Σε γενικες γραμμες είμαι φανατικος του φυσικου προιόντος και όπου το βρω το σκίζω. Στα eliquid ειναι γενικα μια απογοήτευση. Ισως το ελαφρύ της γεύσης του δεν πιάνετε. Το υγρό που έφτιαξα δεν κατάφερε ποτέ να μοιάσει σε καρπούζι... ακόμα και όταν έφτασα το 20% του υγρού να είναι γεύση :( To υγρό βέβαια δεν είναι για πέταμα αλλά όχι καρπούζι. Είναι σαφέστατα κατι σε φρούτο αλλα απροσδιόριστο. Ισως να φταίει ότι κανείς εκει έξω δεν έχει φάει καρπύζι αμαλιάδας για να καταλάβουν τι γεύση έχει το καρπούζι πραγματικα :)

2) Βανιλια

Αυτη είναι μια γεύση που επίσης κυνηγάω όπου βρω  :) Ανοίγοντας το υγρό σαφέστατα σου μυρίζει βανίλια και σε ετοιμάζει για αυτό που ερχετε. Η γευση στο 8% με 10% και το αποτέλεσμα παρα  πολύ ικανοποιητικό. Καλύτερο απο ότι εχω δοκιμάσει απο τα ετοιμα. Λιγο φτωχο στον ατμο αλλα σε αυτο φταίει το 100% PG. Μόλις τελείωσω τα υπόλοιπα 5mg θα φτιάξω καινούργιο με λιγο VG μέσα και αυτο θα δώσει και ατμό και λίγο γλυκάδα που του λείπει  ;)

3) Κανελα

Μάλλον η έκπληξη της βραδυας. Όταν το πήρα δεν είμουν πολύ σίγουρος αλλα ως λάτρης της κόκκινης trident είπα να το δοκιμάσω. Πολύ καλό αποτέλεσμα και με καθαρη γεύση. Σαν την μέντα που σου καθαρίζει την αναπνοή αλλα με πιο πολυ γεύση. Το επόμενο εδώ επίσης θα είναι με χρήση VG αλλα θα ετοιμάσω και μια γεύση Βανιλια+Κανελλα που κάπου το διάβασα ώς πολύ καλό. Στα πραγματικά προιόντα βέβαια αλλά που ξέρεις μπορεί και να είναι καλό για ατμισμα.

4) Espresso

Εδω η flavourart δίνει τα ρέστα της. ανοίγοντας το μπουκαλάκι θέλεις να το πιείς. Ειδικα το πρωι αν δεν εχείς πιεί και καφέ. Η μυρωδιά είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ. αφου σκέφτομαι να κουβαλάω το μπουκαλάκι στις καφετέριες και να βάζω λίγο μέσα σε αυτό που μου σερβίρουν και το ονομάζουν espresso !!!
Σαν γεύση για άτμισμα για μένα η ιδανική. Πολύ δυνατη γεύση... πάαααααρα πολυ δυνατη. Με καθαρο PG κρατάει και την ελαφρια πικραδα που πρέπει να έχει ο espresso. Πίνω τον καφε μου σκέτο οπότε αυτο για μένα είναι στα υπέρ. Σε αυτη την γεύση πείραμα με προσθήκη VG δεν ωλέπω να κάνω μιας και μου αρεσει όπως είναι. Μαυρο + πικρό + δυνατό. Για όσους έχουν δοκιμάσει απο Vinerette το Kaffe και τους άρεσε τους το προτείνω. Δεν έχουν αμεση σχέση αλλα το δυνατο της γευσης του Vinirette εδω πολλαπλασιάζεται. Το flavourart είναι σαφεστατα πιο πικρό και η γεύση είναι espresso και οχι Kafe... αλλα μιας και τα δύο τα έχω στην κορυφη της λίστας μου τα προτείνω.

Συντομα θα κάνω αναφορα και στην γεύση whisky που έχω αλλα δεν έχω ακόμα φτιάξει. Μπορω να πω απο μυρωδιά στο μπουκάλι πως είναι καποιο δυνατο malt πάντως.
Επίσης απο τσιγαρίσια έχω στα χέρια μου τα tobacco perique black και tobacco latakia. Εδω οι απόψεις δίνουν και πέρνουν με ότι διαβασα απο ελλάδα να λένε ότι είναι χάλια και απο εξωτερικό να κόβουν φλέβες για παρτυ τους και να θεωρούν τα τσιγαρίσια της flavourart κορυφαία  :confused1: :confused1: Απλώς να πω πως η προτεινωμενη δόση γεύσης είναι 1% !!! ναι 1 (ενα) της εκατο. Οπότε εκει εύκολα κάνεις λάθος και μάλλον είναι για μεγαλες ποσοτητες (20mg) οποτε το 1% να είναι μερικές σταγόνες..

Συντομα πάλι κοντά σας  8)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 30, 2009, 14:03 »
Πολύ καλές οι περιγραφές.  :thumpup: :thumpup:

Τις εντυπώσεις για τις τσιγαρίσιες γεύσεις είμαι σίγουρος ότι θα τις περιμένουν πολλοί και με μεγάλη ανυπομονησία.

Είμαστε stand by.  :D

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 26, 2011, 01:29
Πο πο!
Τώρα κοίταζα τις τσιγαρίσιες γεύσεις που διαθέτει το μαγαζί. Μόνο και μόνο αυτές είναι καμιά δεκαριά!! Την δε καθαρή PG ή VG τις έχει με 3,60 ευρώ τα 100 ml !!

Σ' αυτή τη σελίδα μάλιστα παραγγέλνεις το υγρό όπως ακριβώς το θέλεις:

http://www.flavourart.it/expresseng/contents/en-uk/d16.html

Θέλεις βάση από PG σκέτη, θέλεις VG σκέτη, θέλεις ανάμεικτη... με νικοτίνη ή χωρίς (εδώ όμως υπάρχει ένα μεγάλο σκαλί και από το 0 mg πάει κατευθείαν στα 18 mg) μετά βάζεις το άρωμα που θέλεις και τους λες να σου το φτιάξουν και να σου το στείλουν!  :yes:
Επίσης είναι το μοναδικό site που την νικοτίνη την πληρώνεις! Όσο πιο πολύ περιέχει, τόσο ακριβότερο είναι το υγρό. Όχι τίποτα τεράστιες διαφορές βέβαια.

Θα περιμένω τις επόμενες εντυπώσεις σου από τα τσιγαρίσια perique black και tobacco latakia.
Μ' έβαλες σε μεγάλη περιέργεια. :hmmm:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2011, 01:29 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 05, 2010, 01:53 »
Μάλλον χρειάζομαι φροντιστήριο! Διστάζω να παραγγείλω γιατί φοβάμαι ότι θα κάνω χαζομάρα! Με ποιο τρόπο π.χ. μπορώ να παραγγείλω 30 ml Perique black με 18 mg? :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110636 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159847 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515326 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146469 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12795 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530762 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801624 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11060 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet