vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 4 χρήστες
mode plagal, Jorge, Milarepa, Tazz

Twitter

Τέλος γιά τη PROVAPE.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Τέλος γιά τη PROVAPE.
« στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 21:47 »
Τιτλοι τελους για την Provape. Μια εταιρια που για οσους ξεκινησαν το ατμισμα οταν  η αντισταση 1,8ω  ηταν L.R, δεν υπηρχαν κλωνοι παρα μονο μερικοι εργοστασιακοι και αλλο τοσοι επισκευασιμοι, και ατμιζαμε μεχρι τα 12 volts, ηταν μετρο συγκρισης ειτε ημασταν οπαδοι ειτε οχι. Οι αντιπαραθεσεις γυρω απο το προβατο εχουν γραψει ιστορια.

Βεβαια για οσους βλεπανε λιγο πιο μακρια απο τη μυτη τους, η ιστορια ειχε τελειωσει εδω και καιρο...
Πριν δυο χρονια ειχα γραψει:




Απ: Provari P3 by ProVape

« Reply #175 on: March 03, 2015, 11:39 »


Πραγματι ο κανονας ειναι ο πρωτοπορος να πεφτει θυμα της επιτυχιας του. Γιγαντωνεται και ειναι δυσκολο να ακολουθησει την αγορα. Δεν μπορει να αλλαξει. Η Provape αντιθετα απο εναν μοντερ που πουλαει ακριβα τον σωληνα του, και του αρκει να πουλησει 100 κομματια, πρεπει να πουλαει χιλιαδες κομματια για να επιβιωσει.
Να τα πουλησει στην Αμερικη που το "made in USA" μετραει? Ειναι ομως και η χωρα του "the bigger, the better". Οι "αλλοι" εχουν φτασει τα βατ στο θεο, που πας εσυ?
Ναι αλλα και στον υπολοιπο κοσμο δεν μετραει και η παρομοιωδης αξιοπιστια? Μετραει! Αλλα τι να κανεις ενα προιον που θα σου κρατησει 3 χρονια οταν πιθανοτατα στους 6 μηνες -1 χρονο μπορει να εισαι "outdated". Σε μια αγορα μαλιστα καινουργια και ευμεταβλητη αυτοι οι χρονοι μπορει να ειναι και μικροτεροι... "Ναι αλλα εμενα μου αρκουν 10 βατ".  Μπραβο σου και συγχαρητηρια!!! Πονταρεις ομως 300-400, οτι σε 6 μηνες συρματα, και ατμο θα δουλευουν σε τετοια βατ? Πριν απο 2 μηνες δεν υπηρχαν εργοστασιακοι sub. Τωρα??? Οι περισσοτεροι θα προτιμησουν συσκευη φθηνη που θα τους κρατησει 6 μηνες-1χρονο και μετα θα παρουν αλλη "updated". Το τελευταιο μαλιστα κανει και εξαιρετικα  αμφιβολο και αυτο που ισχυε παλιοτερα "Παρε το προβατο, ειναι επενδυση, το πουλας οποτε και οσο θελεις..."
Τι επιλογες εχει η provape για να σωθει?
Ξερω αλλα θα τους το πω αν με ρωτησουν (και με πληρωσουν)  




Απ: Provari P3 by ProVape
« Reply #185 on: April 10, 2015, 13:02 »


Σφιξανε τα πραγματα, αλλα μαλλον ειναι πολυ αργα και το τρενο εχει χαθει, οπως λεγαμε πολλοι εδω μερικες σελιδες πιο πισω.  RIP



Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 21:54 »
Κριμα και παλι κριμα.Οροσημο η provape στο ατμισμα και ποιος δεν εχει ατμισει με τα διαμαντια που εχει βγαλει και δουλεουν ακομα.Το προβατο v1 το εχω ακομα και ειπα θα το κρατησω οσο ζω να μου θυμιζει τις παλιες καλες ενδοξες εποχες

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 22:27 »
Μια χαρα τα γραφεις και θα ηταν ακομα καλυτερα αν αναφεροσουν σε μια εταιρεια που απλα χρεωκοπησε ...και εκλεισε με χρεη και με αποτυχιες...

εκτος αν θες να κανεις διαφημιση στον εαυτο σου ως μεντιουμ....και θεωρεις οτι ενα ποσταρισμα σου σε παρελθοντα χρονο  οπου εκφραζεις την αγανακτηση σου με κεφαλαια γραμματα γιατι δεν εχεις 100 βατ στο προβαρι...το θεωρεις ως προβλεψη για το μελλον....(ειναι λιγο αστοχη διαφημιση)

αν καταλαβα καλα, γιατι τα αγγλικα μου δεν...η εταιρεια κλεινει γιατι της την επεσαν οι νταβαδες και ζητουσαν μυρια...για να παρει πιστοποιησεις ...και επειδη ο καθενας σκεφτεται την τσεπη του και δεν θα πεταξει μυρια σε νταβαδες...λουκετο μεχρι νεωτερας....
ΔΕΝ εκλεισε γιατι δεν πηγαν καλα οι πωλησεις του...γιατι πουλησε και ακομα ξεστοκαρει με ρυθμους πυροβολου....πανω απολα ομως ειναι επιχειρηματιες.

Η λογικη " δεν ακολουθησε τα κινεζομοντακια απο αλουμινιον-πλαστικο φαληρισε νομιζω δεν ευσταθει" ...κάλλιστα θα μπορουσαν να βγαλουν και 100 και 200 και 500 βατ....και για σαμπ και για χωανες ...βεβαια τα ρευματα να βαρανε στο γαμο του καραγκιοζη....
δεν ειναι δυνατον να πιστευουμε,οτι δεν εχουν την τεχνολογια οι αμερικανοι να παραγουν βατ....
Αν τωρα θεωρειται τεχνολογια η ρυθμιση θερμοκρασιας (αυτη που εχουν τωρα ολα τα μοντ)...η οθονη αφης και οι 3 μπαταριες....τα 100 βατ με το ρευμα να κανει κυματα ραφλες....ε μαλλον οι αμερικανοι ειναι πισω σαυτα... ;D ;D ;D.

Μακαρι να γινει αυτο που ειδη ψιθυριζεται να αλλαξει σε αλλη εδρα με παραπλησιο ονομα ,με μικροτερο νταβατζιλικι απο την κυβερνηση τους....

Ευτυχως ακομα εχω μερικα μοντελακια της mpeeeeee....και τα σκασμενα δεν χαλανε.....κατι να χαλαει βρε παιδιααααααααααα ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΟΜΩς
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2017, 22:33 από stavraetos »

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 23:00 »
Εκανα υπομονή,αλλα τελικα δεν άντεξα! ;D
Θα αμολησω μια ρουκέτα που μπορεί να φανεί και ολίγον προβοκατσια,αλλα  ειλικρινά δεν εχω τετοια πρόθεση.
Θυμηθηκα εκείνο το αξέχαστο νήμα,που στο τέλος κλείδωσε και ησύχασαν όλοι!  ;D
PROVARI vs GG!!
Δεν ατμιζα τοτε, αλλα ειχα φίλους φανατικούς και των δυο πλευρών!
Παρακολουθούσα τα ποσταρισματα,σα να ατμιζα!
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ,όποιος απαντήσει!!
ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ας μην απαντήσει κανεις!!  

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 23:10 »
δενμπορει να γινει συγκριση αναμεσα τους...και τα 2 τους ειναι ιστοριες ειναι θρυλοι αλλα θεωρω ξεχωριστες κατηγοριες...αλλιως θα ειχα καταντησει στο ψυχιατρειο...διχασμενη προσωπικοτητα...
δεν μπορεις να συγκρινεις μεσι με ροναλντο...ο καθενας εχει τα δικα του καλα ....γιατι αρνητικα δεν εχουν

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 23:24 »
''Οι σοφοι μιλουν επειδη εχουν κατι να πουν. Οι ανοητοι μιλουν επειδη πρεπει κατι να πουν.''
ΠΛΑΤΩΝ.

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 00:21 »
Μακάρι να βρουν τον τρόπο να συνεχίσουν

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 00:28 »
Παιδια εγω οταν ξεκινησα να ατμιζω, το 2011, το προβαρι και το GGTS (αν δεν κανω λαθος) ηταν οτι καλυτερο μπορουσαν να αγορασουν τα λεφτα σου, αν ειχες βεβαια... Εβλεπες ανθρωπους με αυτα τα ατμιστηρια και ζηλευες σαν μικρο παιδι... Ειδικα αν ειχες και πανω κανα Oδυσσεα.. αστο...
Για να μην μιλησω για ελληνες μοντερς που εφτιαχναν τανκακια και ατμοποιητες αποκλειστικα για το προβατο (βλ. Kir-fanis , Leo ) στολιδια πραγατικα...  ωραιες εποχες..

Κριμα παντως γιατι ειχε και εχει απο τα καλυτερα μοντ που υπαρχουν στην αγορα, βεβαια θα μου πειτε πως με τοσα να κυκλοφορουν πλεον μετα απο τοσα χρονια, η Provape εμεινε λιγο πισω οσον αφορα τα πολλα βατ και οθονες με πολλα μπλικι-μπλικι αλλα απο θεμα κατασκευης, ομορφιας και κακα τα ψεμματα, τα ρευματα που εδινε το προβαρι, τουλαχιστον στην εποχη του ( γιατι στα τελευταια μοντελα δεν γνωριζω ) ηταν over the top ( που λενε και στο χωριο μου )
Δυστυχως η Αμερικανικη κυβερνηση και οι νομοι τους καταφεραν και εφεραν την Provape σε αυτο το σημειο... Για τους παλιους στο ατμισμα ειναι λιγο πληγη το να κλεισει αυτη η εταιρεια...

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 00:42 »

Κριμα παντως γιατι ειχε και εχει απο τα καλυτερα μοντ που υπαρχουν στην αγορα, βεβαια θα μου πειτε πως με τοσα να κυκλοφορουν πλεον μετα απο τοσα χρονια, η Provape εμεινε λιγο πισω οσον αφορα τα πολλα βατ και οθονες με πολλα μπλικι-μπλικι αλλα απο θεμα κατασκευης, ομορφιας και κακα τα ψεμματα, τα ρευματα που εδινε το προβαρι, τουλαχιστον στην εποχη του ( γιατι στα τελευταια μοντελα δεν γνωριζω ) ηταν over the top ( που λενε και στο χωριο μου )

Και τα καινούρια ακριβώς τα ίδια ρεύματα έχουν, την ίδια ομορφιά και στιβαρότητα και χαίρεσαι να τα κρατάς στο χέρι όπως και τα πρώτα. Επίσης είναι και τίγκα στην τεχνολογία (60w, subohm μέχρι 0,3ohm, coil control, ένα σκασμό πληροφορίες στην οθόνη κτλ).
Το καλό είναι ότι με λίγη τύχη, όποιος τα έχει θα τα χρησιμοποιεί  για πολλά χρόνια ακόμα κι ας έκλεισε η provape.

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 01:18 »
Είναι τόσα πολλά που θέλω να γράψω αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και μέσων (γράφω απο κινητό), θα περιοριστω σε όσα μπορώ να σκεφτώ και είναι τόσα πολλά διότι δεν είχα στο παρελθόν την ευκαιρία να αναλυσω τις απόψεις μου. Τώρα την έχω και μάλιστα ίσως μου είναι και πιο καλό διότι ως μη "εκπρόσωπος" μπορώ να τοποθετηθω χωρίς κάποιος να σκεφτεί σκοπιμότητα για αγορά προϊόντος από τη μαμά εταιρεια. Ατμιζω λοιπόν κάτι πανω απο 5 χρόνια, σαφώς ξεκίνησα απο ego, κατέληξα σε provarια και στο μεταξυ δοκιμασα διάφορα κυρίως θέλοντας να δοκίμασω κάτι άλλο, ακόμα και λόγω εμφάνισης. Οτιδήποτε άλλο πήρα, χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα και.το ξεφορτώθηκα (κράτημα στο χέρι, μη βελούδινο ατμισμα κτλ). Πρόβαρι αλλαζα μόνο λόγω χρώματος κατά καιρους. Καταρχην, το βελούδινο και αθόρυβο κουμπί του δε μπορώ να το αλλάξω με τίποτα. Το ότι είχε φάει τουμπες και τούμπες και δεν είχε πάθει τίποτα, μου είναι επίσης σημαντικο. Το ότι δοκίμαζαν ασχετοι, ένιωθαν τη διαφορά και ήθελαν να πάρουν και αυτοί, είναι γεγονός. Δε νομιζω οτι κάποιος σημερινός ατμιστης που δεν έχει απαιτήσεις τύπου 100W και αντιστάσεις mΩ, θα δει να του λείπει κάτι ουσιαστικό, ειδικά από το P3 και μετά. Προσωπικά όταν έμαθα τα νέα, περισσότερο με ενοιαξε να μην ξεμεινω από πρόβαρι παρά από βάσεις. Από την άλλη, ο κάθε ένας έχει τον δικο του λόγο να διαλέξει ο,τι θέλει. Όμως αυτό που παρατηρώ είναι ότι τα κινέζικα μοντακια ανανεώνονται κάθε μερικούς μήνες σαν μοντέλα με μικρή τιμή φυσικα αλλα έχοντας ως μόνη διαφορά τα λίγα περισσότερα watt κάθε φορά όμως κατά τα άλλα μου φαίνονται όλα ίδια τόσο σε ουσία όσο και εμφανισιακα. Επομένως γιατί να αλλαζω οντως κάθε 3 μήνες μοντ...αφού το επόμενο δεν έχει ουσιαστικές διαφορές? Για λόγους κουβεντα να γίνεται, δεν είχε και δεν έχει νόημα. Επειδή λοιπόν προσωπικά δεν έχω να περιμένω κάτι διαφορετικό μέχρι νεωτέρας, νιώθω ένα τεράστιο ατμιστικο κενο αφού δεν έχω να περιμένω κάτι καινούργιο σε αυτό που μου αρέσει και με ικανοποιει και λυπάμαι που δε θα δω εξελίξεις από αυτή την εταιρεια. Δυστυχώς η μόδα των box mods ποτέ δε με άγγιξε (όλα μου φαίνονται σαν τρανζίστορακια), ούτε και τα τρελά βατ χωρίς λόγο (αυτά που ποτέ δεν επιλέγει να χρησιμοποιήσει κανείς αλλά είναι θέμα επιδειξης), ουτε και τα σε λογικο επιπεδο για την εποχή ανεβασμένα watt διότι δεν είμαι subohm ατμιστης..οπότε το θέμα μοντ το έχω λήξει δυστυχώς, έχοντας καταλήξει. Το ραντιους που έχω επέλεξα να είναι 40W διοτι τα υπόλοιπα 20 μου ήταν άχρηστα και δε θα πλήρωμα ούτε ένα σεντ για αυτά τα 20 watt παραπανω, ξέρω μετράει μεταπωλητικα (γιατί άραγε?) να είναι 60 αλλά θα το κρατήσω χρόνια και αρα δε τα θέλω. Συμφωνω απόλυτα ότι το θέμα κλεισίματος είχε να κάνει με τον FDA. Φάνηκε όμως ότι η εταιρεία δεν ήθελε να συμβιβαστεί στην τάση της εποχής και προτίμησε να απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό, θέλοντας ίσως να είναι τιμια δίνοντας αυτό που τάζει και όχι αυτό που δεν πίστευε. Ζω με την ελπίδα να δω κάτι στο μέλλον είτε επειδή άλλαξε κάτι στην Αμερικη είτε για λόγο που δε φαντάζομαι. Θα χαρώ δε να δω και άλλες εταιρείες τύπου ProVape να έχουν κάτι που να μου αρέσει και να είναι αξιοπιστες. Δυστυχώς αν και έχω βρει, δε μου αρέσουν εμφανισιακά τα μοντέλα τους. Έχοντας καλύψει ανάγκες μοντ και υγρών, θα στρεψω το ενδιαφέρον μου σε ατμοποιητες και αρώματα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2017, 01:42 από Fiestaris »

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 02:36 »
είχα σκεφτεί αρκετές φορές να πουλησω-ανταλλάξω το mini provari μου,πλέον γίνεται συλλεκτικό και θα παραμείνει στην συλλογή μου.
ένα από τα ωραιότερα σετ που διέθετα ήταν σοφία με cage tank πάνω στο προβατάκι.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 05:16 »
Μόλις οι Κινέζοι προσαρμόστηκαν σε αυτά που θέλει η αγορά το provare φυσικά έχασε σιγά σιγά το θρόνο του.

Ότι έγινε και με τους επισκευάσιμους ατμοποιητές.
Στην αρχή οι Κινέζικοι κλώνοι που θυμόμαστε εμείς οι παλαιότεροι ήταν για κλάματα για το λόγο αυτό υπήρχαν γνήσιοι που η τιμή τους
στις αγελίες έφτανε σε δυσθεώρατα ύψη.
Στη μικρή Ελλάδα υπήρχαν 3-4 κατασκευαστές με  όνομα και πωλήσεις σε όλο τον πλανήτη,υπήρχαν δε μέχρι και προπληρωμές
και καταστάσεις κράτησης θέσης μόλις έβγαζαν καινούργιο μοντέλο.
Οι καινούργιοι ατμιστές ούτε καν τους γνωρίζουν πλέον.

Τώρα που οι Κινέζοι έβγαλαν και βγάζουν κλώνους που δεν έχουν σε τίποτε να ζηλέψουν από τους γνήσιους σιγά σιγά οι γνήσιοι
άρχισαν να λιγοστεύουν.

Σε 1-2 χρόνια θα κυκλοφορούν μόνο ως μουσειακά κομμάτια.
Έτσι λειτουργεί η αγορά και κανείς δεν μπορεί να την αλλάξει.Απλά πρέπει να προσαρμοζόμαστε και να μην είμαστε κολημένοι
στο παρελθόν.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 07:54 »
να δω ομως οταν δεν θα υπαρχουν κατασκευαστες, τι θα κλωνοποιουν οι κινεζοι.

Αποσυνδεδεμένος spaka279

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 08:11 »
Οι Κινέζοι δεν κλωνοποίουν μόνο αλλά έχουν πλέον εταιρίες που έχουν καθιερωθεί στο χώρο και πλέον βγάζουν αξιόλογα προϊόντα και σε λογικές τιμές. Είμαι ένα χρόνο ατμιστης μόνο αλλά το πρώτο μου τσιγάρο ήταν μέχρι να έρθει το pico ήταν το provari mini του αδερφού μου με κλωνοκαυφουν. Απίστευτα όμορφο και στιβαρό, και σίγουρα την εποχή που βγηκε ήταν καινοτόμο (ρύθμιση watt, ένδειξη τιμής αντίστασης) αλλά έπρεπε να δώσεις το νεφρό σου για να το πάρεις... Την ίδια σκέψη έχω και για τους ακριβούς   ατμόποιητες. Εγώ προσωπικά θέλω να αλλάζω συνέχεια εξοπλισμό για να δοκιμάζω νέα πράγματα. Ευχαριστούμε όμως τη provape για τις καινοτομίες που έφερε στο ατμισμα εκείνη την εποχή

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τέλος γιά τη PROVAPE.
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 12:17 »
οι κλωνοι κανουν απιστευτες πωλησεις και χωρις να εχουν κουραστει στο σχεδιαστικο κομματι ,αλλα ουτε και στο διαφημιστικο.
συγνωμη για το οφ τοπικ .σταματαω εδω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135794 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084230 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34949 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 105 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9477 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476530 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2353 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271183 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos