vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

339 επισκέπτες, 6 χρήστες
treloneritis, dkostas, manoslykos, xsad, Βασίλης1966, paiktaras

Twitter

Υγρά High Wheelers

Αποσυνδεδεμένος krmhlds

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Υγρά High Wheelers
« στις: Μαρτίου 21, 2016, 22:41 »
Επειδή δεν έχω δει να γίνεται λόγος για τα υγρά αυτά,μήπως τα έχει δοκιμάσει κανείς;Πρόκειται για τα High Wheelers τα οποία παρασκευάζονται στην Ελλάδα  και βγαίνουν σε δύο τύπους.

Όπως περιγράφονται:
Το Tobacco Clásico είναι ένα καπνικό υγρό που ήρθε να καλύψει το κενό κάθε νέου και παλιού ατμιστή. Σε μια σύνθετη ισορροπία τριών αυθεντικών ειδών καπνού, το καθιστά τον απόλυτο προσομοιωτή του κανονικού τσιγάρου. Η γήινη και απαλή βάση του Clásico σε συνδυασμό την γλυκιά επίγευσή του, σου επιβάλει να χαλαρώσεις και να απολαύσεις κάθε του σταγόνα.
Το Tobacco Aromático είναι ένα ιδιαίτερο καπνικό υγρό που κάνει την φαντασία μας να καλπάσει. Έχει την ιδια καπνική βάση τριών ειδών αυθεντικού καπνού όπως το Tobacco Clásico αλλά έχει κάτι επιπλέον που δεν πρόκειται ο δημιουργός του πότε να μας αποκαλύψει. Ο συνδυασμός των καπνικών γεύσεων μαζί με το μυστικό συστατικό, μας κάνει να αναρωτιόμαστε τι θα μπορούσε να είναι σε κάθε εκπνοή.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 21, 2016, 22:53 από krmhlds »

Αποσυνδεδεμένος GRIZZLY

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • το αλκοολ με εσωσε απο τον αθλητισμο
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 23, 2016, 21:21 »
κανεις δεν τα εχει δοκιμασει;

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 23, 2016, 22:10 »
Τα υγρά παράγονται από την After 8 αποκλειστικά για το e-smokers. Στην ιστοσελίδα του καταστήματος βρήκα μια μόνο αξιολόγηση για το 1ο υγρό που λέει πως μοιάζει πολύ με το smoke. 
Όλο και κάποιος από το φόρουμ θα τα έχει δοκιμάσει, οπότε αναμένουμε εντυπώσεις.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 27, 2016, 13:42 »
Ήρθαν στα χέρια μου αυτά τα δυο καπνικά υγρά ... οι εντυπώσεις που μου άφησαν είναι θετικές αλλά καλύτερα να τα δείτε στην παρουσίαση μιας και εκεί αναλύω πιο εκτενέστερα τα συμπεράσματα μου


Η παρουσίαση των υγρών αυτών εδώ


High Wheelers e-liquids Review | esmokers | Όσα τα χαρακτηρίζουν

Για ότι ερωτήσεις ή απορίες έχετε για τα High Wheelers    ή για την ερώτηση του βίντεο παρακαλώ γράψτε το κάτω από τα σχόλια (youtube)





Ο συνδυασμός των καπνικών γεύσεων μαζί με το μυστικό συστατικό, μας κάνει να αναρωτιόμαστε τι θα μπορούσε να είναι σε κάθε εκπνοή.
Τα High Wheelers παρασκευάζονται στην Ελλάδα.
Ποσότητα: 30ml
50%PG – 50%VG




Καλα ατμισματα

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 27, 2016, 14:16 »
Μπράβο Κώστα! Ωραιότατη η παρουσίασή σου!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 27, 2016, 14:26 »
Άψογος όπως πάντα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 27, 2016, 16:02 »
Αυτο που λεω και στο βιντεο .. επιτελους τωρα τελευταια βλεπουμε πολλες ωραιες και πετυχημενες προσπαθειες στο τομεα καπνικων και νομιζω αυτο αρεσει και στους παλιους ατμιστες που γουσταρουν  καπνικα αλλα και στους καινουριους ατμιστες που μολις μπαινουν

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 27, 2016, 20:27 »
Μπράβο ρε Κώστα περίμενα πως και πως γνώμες γι αυτά τα υγρά. Θα το δω μετά σπίτι.

Αποσυνδεδεμένος blackdrone

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Tα τυφλα πουλια ο Θεος τα χτιζει φωλια....
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 28, 2016, 00:04 »
Εχω ατμισει περιπου 15 ml απο το tobacco aromatico...εμενα μου αρεσε αρκετα,οπως τα λεει ο Κωστας ,το καπνικο σε virginia ,καραμελα χμμ ναι οκ δεν μπορω να ξεχωρισω αν αισθανομαι καραμελα ή βανιλια κατασταση...παντως καραμελα αυτην τη βουτηρατη οχι σιγουρα .Να συμπληρωσω  οτι εγω παιρνω και λιγο κανελλα στο ολο πραμα.Δεμενα παντως τα αρωματα και δυσκολα ξεχωριζεις.Ισως πιο εμπειροι καλυκες να πουν πιο πολλα....Σημειωνω πως κατα τη δοκιμη σε καιφουν στο μαγαζι ενθουσιαστηκα με το υγρο και για αυτο το πηρα ,αλλα στο φαινομενο μου εδωσε πιο εντονα τα αρωματα και δεν μπορεσα να ατμισω ολη την ημερα..Ολα αυτα βεβαια ισχυουν για μενα και μονο εμενα,μια εικονα προσπαθω να δωσω και εγω .

Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 29, 2016, 01:17 »
Και  το  aromatico  αλλα  και  το  clasico θα  ελεγα  οτι  ατμισα  2 / 30μελες   βασεις  μπιμπα  εως  εμετου  στο  γλυκαντικο  ---προς  μαλτολη  το  βλεπω 
με  κατι  στο  βαθος   να  φερνει  σε  αρωμα 

ειδα  οτι  τα  φτιαχνει  ο  after 8  και  μου  φανηκε  παραξενο  πως  τετοιο  αποτελεσμα

Αποσυνδεδεμένος Xainis

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 10, 2016, 10:40 »
Δοκίμασα το aromatico σε phenomenon lite. Μου άρεσε πααάρα πολύ!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος J1mmys13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #11 στις: Νοεμβρίου 03, 2016, 13:59 »
Παιδ3ς καλησπέρα. Αγορασα το Aromatico το οποίο είναι ιδιαίτερο και για μένα αρκετά "γλυκό". Αν θέλει κάποιος να το δοκιμάσει και είναι απο τα μέρη μου, ας μου στείλει ενα πμ. Είμαι Πειραια.

Sent from my Z1 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος John a

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 18, 2018, 00:06 »
Πλέον προστέθηκαν άλλα δυο αρώματα το Habanο και το wild σε αναλογίες 40%pg-60%vg, το πρώτο δεν το βρήκα το δεύτερο πηρα και θα το δοκιμάσω αύριο 

Αποσυνδεδεμένος Newbie

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 24, 2023, 19:20 »
Πήρα σήμερα το habano, δεν κρατήθηκε και το δοκίμασα έχει έντονη γεύση πούρου και ελάχιστο μελι χωρίς να σε λιγωνει   θα επανέλθω σε μερικές μέρες όταν έχει κάτσει το υγρό .
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2023, 00:19 από Newbie »

Αποσυνδεδεμένος EvD

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά High Wheelers
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 01, 2024, 13:45 »
Καλησπερες!Maduro & Classico

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 956 110846 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:36
από treloneritis
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160064 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515463 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146508 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303344 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530899 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201500 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801712 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41027 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet