vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1395 στις: Μαρτίου 24, 2023, 03:30 »
Για το KENTUCKY BOURBON ΑΠΟ BLACKOUT έχω ακούσει καλά λόγια, το έχει δοκιμάσει κανείς σας;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1396 στις: Μαρτίου 24, 2023, 08:36 »
@Mrtkostas σου προτείνω να δοκιμάσεις από flavourist το solo πάρα πολύ καλή προσέγγιση κατά την προσωπική μου άποψη για castlelong

Αποσυνδεδεμένος elr4cs

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1397 στις: Μαρτίου 28, 2023, 15:57 »
Ποιό απο τα αρώματα της Flavour Art θα προτείνατε ώς τον καλύτερο συνδυασμό - υποκειμενικής - γεύσης και καθαρότητας (που να μήν επηρρεάζει τις αντιστάσεις);

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1398 στις: Μαρτίου 29, 2023, 00:36 »
soho , monson , maxx blend. Καθαρά φθηνά και καλόγουστα (καπνικά).

Αποσυνδεδεμένος Coolada18

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1399 στις: Απριλίου 01, 2023, 17:11 »
Χαιρετώ! Έχει δοκιμάσει κανείς το άρωμα omerta ambrosia strawberry milkshake ; Αξίζει;

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1400 στις: Απριλίου 02, 2023, 00:58 »
Έχω δοκιμάσει τα καπνικά της σειράς και μου άρεσαν πολύ. Μάλιστα τα αραίωσα μέχρι τα 120 ml. Νομίζω ότι είναι τίμια και οικονομικά υγρά για να ξεφύγουμε από τα s&v που τα θεωρώ υπερτιμημένα. Π,χ, το άρωμα american υπάρχει και σε s&v με τιμή υπερδιπλάσια για το ίδιο τελικό προϊόν.

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1401 στις: Απριλίου 09, 2023, 13:37 »
Καλησπέρα κ καλή Κυριακή !! Κανα καλό all day vanilla Tabacco που να μην κουράζει ;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1402 στις: Απριλίου 09, 2023, 21:13 »
Καλησπέρα! εαν θέλεις να καταλαβαίνεις και το καπνικό στοιχείο σαν αίσθηση έχω να προτείνω το "Sherlock Steampunk", επίσης ωραίο (για εμένα πάντα) είναι και το Bold απο "Ripe Vapes" τελείως διαφορετικό το δεύτερο έχει ομως ωραία custard.  :tongue_smilie:
Αν δεν κάνεις δοκιμές πάντως όπως και να έχει, ότι και να σου πει κάποιος αυτό δεν σημαίνει οτι θα κάνει και για εσένα 

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1403 στις: Απριλίου 18, 2023, 23:28 »
Καλησπερα παιδια! Μια ερωτηση γιατι παω να τρελαθώ....εχετε παρατηρήσει "κακό" batch σε αρωματα after8 τωρα τελευταια;; Πηρα τα αγαπημένα ambrosia και lemon strawberry απο δυο διαφορετικα μαγαζια και μου βγαζουν ανύπαρκτη γευση, μια ανεπαίσθητη γλυκαδα, στο ambrosia ασχημη και στο lemon strawberry ανεκτή...θεωρω πως οι πρώτες ύλες μου είναι μια χαρά καθώς ταυτόγχρονα εκανα και  αλλα δυο batch απο patcha mama και ήταν αψογα.....εχει αντιμετωπισει κανένας κάτι παρόμοιο;;Πανε 400 ml υγρού στα σκουπιδια!! :wall:

Αποσυνδεδεμένος George Pap

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
  • People are abusively called rational.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1404 στις: Νοεμβρίου 15, 2023, 17:50 »
soho , monsoon , maxx blend. Καθαρά φθηνά και καλόγουστα (καπνικά).

Αποσυνδεδεμένος Sergios

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1405 στις: Δεκεμβρίου 03, 2023, 15:09 »
Έχω δοκιμάσει τα καπνικά της σειράς και μου άρεσαν πολύ. Μάλιστα τα αραίωσα μέχρι τα 120 ml. Νομίζω ότι είναι τίμια και οικονομικά υγρά για να ξεφύγουμε από τα s&v που τα θεωρώ υπερτιμημένα. Π,χ, το άρωμα american υπάρχει και σε s&v με τιμή υπερδιπλάσια για το ίδιο τελικό προϊόν.
Πες μου παρακαλώ, πόσες μέρες αφήνεις για να ωριμάσουν τα αρώματα OMERTA;

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1406 στις: Δεκεμβρίου 03, 2023, 16:26 »
Εγώ επειδή φροντίζω να έχω πάντα υγρό τα αφήνω πάνω από μήνα. Δεν έχω δοκιμάσει νωρίτερα και δε μπορώ να σε βοηθήσω.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1407 στις: Δεκεμβρίου 04, 2023, 11:35 »
Καλησπερα παιδια! Μια ερωτηση γιατι παω να τρελαθώ....εχετε παρατηρήσει "κακό" batch σε αρωματα after8 τωρα τελευταια;; Πηρα τα αγαπημένα ambrosia και lemon strawberry απο δυο διαφορετικα μαγαζια και μου βγαζουν ανύπαρκτη γευση, μια ανεπαίσθητη γλυκαδα, στο ambrosia ασχημη και στο lemon strawberry ανεκτή...θεωρω πως οι πρώτες ύλες μου είναι μια χαρά καθώς ταυτόγχρονα εκανα και  αλλα δυο batch απο patcha mama και ήταν αψογα.....εχει αντιμετωπισει κανένας κάτι παρόμοιο;;Πανε 400 ml υγρού στα σκουπιδια!! :wall:
Έχω να ατμίσω after8 από τα νιάτα μου, αλλά έχω παρατηρήσει σε κάποιες εταιρείες ότι ανα καιρούς έχουν μικρές ή μεγαλύτερες διαφορές στα snv τους. Απ΄οσο ξέρω αυτό οφείλεται κυρίως σε ελλείψεις από κάποια συγκεκριμένα αρώματα που χρησιμοποιούν και τα αντικαθιστούν προσωρινά με άλλα παρόμοια. Τονίζω οτι δεν μιλάω για after8 συγκεκριμένα.

Αποσυνδεδεμένος Sergios

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1408 στις: Δεκεμβρίου 04, 2023, 14:33 »
Εγώ επειδή φροντίζω να έχω πάντα υγρό τα αφήνω πάνω από μήνα. Δεν έχω δοκιμάσει νωρίτερα και δε μπορώ να σε βοηθήσω.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Στις 5 μέρες που το δοκίμασα δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα. Σίγουρα θέλει παραπάνω. Γενικά δείχνει καλό υγρό, δεν με ενόχλησε προς το παρόν στο λαιμό. Ας το αφήσω να ωριμάσει ακόμα 2-3 εβδομάδες για να έχω πλήρες εικόνα.  Πήρα να δοκιμάσω το Omerta – Ambrosia – Strawberry Milkshake Aroma, ως εναλλακτική οικονομική λύση σε σχέση με το Steam Train Signalman SnV  που μου αρέσει παρά πολύ, αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω σε άρωμα. Μάλλον, δεν βγάνει καθόλου ως άρωμα.

Αποσυνδεδεμένος kyrgiannis

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1409 στις: Δεκεμβρίου 04, 2023, 22:37 »
Να ξέρεις ότι 5 ημέρες σε αρώματα είναι πολύ λίγο. Δεν είναι σαν τα s&v είναι πιο συμπυκνωμένα και θέλουν τουλάχιστον 15 ημέρες αν δεν είναι καπνικά. Τα καπνικά θέλουν το μήνα τους. Αν σου αρέσει τελικά , με μια καλή οργάνωση,  θα έχεις πάντα φθηνό υγρό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 952 110594 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:21
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159803 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515310 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146464 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303246 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530752 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801611 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11052 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40989 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet