vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος yiannisagiannis

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • Im...steaming...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 19, 2011, 23:58 »
Καλησπερα σε ολους τους φιλους του φορουμ.
Ονομαζομαι Γιαννης  ειμαι 37 ετων παντρεμενος με μια κορη 7ετων.
Γεννηθης Μοντρεαλ,Καναδα. Τοπος καταγωγης και διαμονης Ροδος.
Καπνιζα για 21 και πλεων χρονια μεχρι προτινος οσπου ενας Αυστριακος
το περασμενο καλοκαιρι ( λογω της εργασιας μου σε τουριστικο κλαδο)
με μυησε στο ητ (το ητ απο e-smokers.de)καλη του ωρα του ανθρωπου!
Εκτοτε ατμιζω συμπαρασυρωντας αρκετους στην καινουρια μου "κακη" συνηθεια.
Θα ηθελα με τη σειρα μου να συγχαρω του συντελεστες και χρηστες του
φορουμ για την κ α τ α π λ η κ τ ι κ η δουλεια που κανετε στην εγκυρη και
σοβαρη ενημερωση πανω στο ητ.

Αποσυνδεδεμένος koko

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 27, 2011, 23:25 »
γεια σε ολη την παρεα !λεγομαι κωστας ειμαι 31 και εδω και 10 μερες δεν καπνηζω!αγορασα προσφατα ενα ego ειμαι αρκετα ευχαριστημενος!
εχω αρκετες αποριες ακομα καποιες της ελυσα και καποιες θα της λυσω!να ειμαστε ολοι καλα και να μην ξανακαπνησουμε κανονικο τσιγαρι!

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 29, 2011, 11:26 »
Είμαι ο Χριστόφορος, 38 ετών, Οικονομολόγος .
Γεννήθηκα στην Αθήνα  και από πέρυσι μένω στο Ηράκλειο Κρητης
Είμαι Ολυμπιακός ,και τελευταία λόγω διαμονης υποστηρίζω και τον ΟΦΗ (αν και παράδοξο) αλλά και τον Εργοτέλη
Ανακάλυψα το η/τ όταν η μικρή μου αδελφή τον ιούλιο του 2010 αγόρασε ένα τέτοιο και αμέσως έψαξα στο Ιnternet και σας βρήκα άλλωστε χρόνια έψαχνα τρόπο να απαλλαγώ από το τσιγάρο που μου είχε δημιουργήσει μπουχτισμα, μετά τις διακοπές του καλοκαιριού και συγκεκριμένα τον Σεπτέμβριο έκανα το μεγάλο βήμα και απο την αρχή δεν ξαναέκανα τσιγάρο αν και μέχρι τότε κάπνιζα δύο πακέτα.

Το forum: απλά καταπληκτικό !!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 29, 2011, 11:43 »
Καλημέρα είμαι ο Θωμάς 28 χρονών. Γεννήθηκα και μένω στην Καβάλα. Κάπνιζα από τα 15 μέχρι τα 18 λίγο εώς και πακέτο και από εκεί και πέρα είχα περάσει όλες τις διακυμάνσεις ποσότητας και μάρκας.. 2-3 ακόμη και 4ο πακέτο άνοιγα.  Από 1η Ιανουαρίου διάβασα για το η.τ και την ίδια μέρα έκανα παραγγελία. Απο τις 3 που το παρέλαβα ελάττωσα το κάπνισμα στα 5-10 και από τις 14 Ιανουαρίου το διέκοψα. Μια καινούργια εμπειρία με τα συν και τα πλην. Το σημαντικότερο είναι το κομμάτι της υγείας οπότε παρακάμπτονται όλα τα πλην.. Πολύ σημαντική βοήθεια βρήκα εδώ στην παρέα σας και ήταν μεγάλη ψυχολογική βοήθεια για μένα να διαβάζω πως δεν είμαι μόνος σε αυτή την προσπάθεια.. Ιδιαίτερη εντύπωση στις πρώτες αναζητήσεις στο φόρουμ μου έκανε το ημερολόγιο του Abet!
Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που  κάνετε..  :thumpup:

Υ.Γ. G-7-  :bye:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 01:22 »
Γειά σας ωραίοι ατμιστές και ατμίστριες!  :bye:
Πρώτα απ'όλα να σας πω χίλια ευχαριστώ για τη βοήθεια, το forum είναι τρομερό. Νά 'στε καλά!
Είμαι 30 χρονών, καπνίζω από τα 17, τα τελευταία 8 χρόνια στριφτά (15-20 τη μέρα). Το ΗΤ ίσως κάνει τη διαφορά κ επιτέλους το κόψω το κάπνισμα, αλλά ακόμα κ μιά γερή μείωση θά 'ναι ευεργετική.
Είχα ακούσει για το ΗΤ πριν αρκετά χρόνια κ μετά το ξέχασα τελείως, χτες, άγνωστο γιατί, το θυμήθηκα, κ μετά από μπόλικο ψάξιμο σε αγγλόφωνα sites, ανακάλυψα το forum σας κ έχω λιώσει. Έπαθα ένα μικροβραχυκύκλωμα λόγω πληροφοριακής υπερφόρτωσης, αλλά μέχρι να βγάλω άκρη δεν το κουνάω. Θέλω να δοκιμάσω ένα ΗΤ και αύριο αν γίνεται. Για την ακρίβεια 3 θέλουμε, γιατί δεν είμαι η μόνη εδώ που σκέφτεται σοβαρά να αρχίσει το άτμισμα... Μαζεύω κόσμο ακόμα δεν άρχισα.;D
Και πάλι ευχαριστώ
Τα λέμε!

*edit γιατί είχα βάλει τόσες φατσούλες που τό 'δα κ ζαλίστηκα : P
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 10, 2011, 01:35 από allonoe »

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 10, 2011, 21:54 »
Γεια σας συνατμιστές  ;D Με λένε Λάζαρο και είμαι 32 χρονών. Είμαι από Θεσ/νίκη και κάπνιζα κτ από τα 15. Τα τελευταία 11 χρόνια κάπνιζα στριφτό (old holborn yellow, karelia, golden virginia yellow). Από την Τρίτη 8/2/11 άρχισα να ατμίζω με στόχο να μην ακουμπίσω ποτέ ξανά κτ στα χείλη μου  :bye: So far so good όλα βαίνουν καλώς και το κτ ούτε που το σκέφτομαι καν. Ελπίζω να συνεχίσω έτσι ;) Ξεκίνησα με το starter kit του Njoy Npro Duo και μου αρέσει πολύ. Αργότερα και όταν θα αποκτήσω εμπειρία, θα δω με τι θα συνεχίσω. Σας ευχαριστώ όλους για τις γνώσεις που μοιράζετε απλόχερα σε όλους τους χρήστες του φόρουμ. Ελπίζω και γω κάποια μέρα να φανώ χρήσιμος σε κάποιον που θα χρειάζεται βοήθεια :)

Αποσυνδεδεμένος Kosmas

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 21, 2011, 22:57 »
Καλησπερα σε ολους, το ονομα μου ειναι Κοσμάς, ειμαι 37 ετων απο καρδιτσα.
Ξεκινησα το η.τ προσφατα με αρχικο σκοπο να ελαττώσω το κ.τ, εως τωρα μανιωδης καπνιστης ( 3 πακετα των 25  :idiot1:  ) και εδω και 3 μερες που το εχω ξεκινησει δεν εχω βαλει κανονικο τσιγαρο στο στομα μου. Ελπιζω να τα καταφερω, σιγουρα ομως θα το παλαιψω.  :thumpup:
Υγ: Ειμαι Γαυρος  ;D

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 22, 2011, 00:16 »
Γεια σας και από εμένα νέος ατμιστής 20 ημερών( μωρό) αλλά
πολλά έτη καπν......της,  φτού δεν θα ξαναπώ κακή κουβέντα!!
Ένα μεγάλο μπράβο στα μέλη και τους συντονιστές για την εξαιρετική δουλειά και την ενημέρωση για μας τους νεοσσούς.
Διαβάζω εδώ και αρκετές μέρες και ακόμη ούτε τα μισά δεν κατάφερα, αν διάβαζα έτσι όταν πήγαινα στο κρυφό σχολειό
μάτσο τα πτυχία τι να λέμε....

Ξεκίνησα με ενα(RIVA E-GO ) και διάφορους ατμο και βλέπουμε!!

Μιχάλης από Θεσσαλονίκη

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 24, 2011, 13:04 »
Καλησπέρα σε όλους,
ονομάζομαι Ανδρέας, μένω Αθήνα Νότια Προάστια και είμαι 33 ετών. Καπνίζω από τα 15 μου κατάφερα και το έκοψα για 2,5 χρόνια αλλά κάτι μεγάλες αναποδιές σε συνδυασμό με μεγάλες χαρές, στιγμές ευτυχίας, το τσιγάρο ήταν εκεί για να το πιάσω πάλι. Οπότε εδώ και 6 μήνες καπνίζω πάλι.
Πάνω από 7 χρόνια καπνίζω καπνό στριφτού και όχι τσιγάρα, τα οποία δεν αντέχω ούτε καν τα να μυρίσω πόσο μάλλον να τα καπνίσω. Αριθμός τσιγάρων την ημέρα περί τα 12-20, μέσος όρος περίπου 15.
Ο λόγος που δεν τα κατάφερα με το κόψιμό ήταν ότι πάντα είχα στο μυαλό μου στιγμές που είχα συνδυάσει με τσιγάρο, όπως ένας ωραίος καφές το καλοκαίρι με τσιγαράκι στο μπαλκόνι μου, στις διακοπές στην παραλία το ίδιο, στο γραφείο μου στο σπίτι, δουλειά με καφεδάκι και τσιγαράκι και άλλα τέτοια.  Ενώ τα κατάφερνα, παράλληλα το είχα στο μυαλό μου, μετά όμως από λίγο έφευγε αυτή η θέληση κι έτσι συνέχισα. Δεν κρύβω ότι μου αρέσει το καφεδάκι μου με τσιγάρο. Όταν το είχα κόψει είχα αναγκαστεί να κόψω πολλά πράγματα γιατί αναγκαστικά ζητούσα τσιγάρο, πχ. από freedo espresso άλλαξα σε freddo cappuccino, μετά το φαγητό έπινα νερό οπωσδήποτε κλπ, tricks δηλαδή .
Διαβάζοντας το φόρουμ και όλους εσάς, εδώ και 2 μέρες είμαι χρήστης ΗΤ, ένα NOBACCO eGO και πρέπει να πω πως το απολαμβάνω. Θέλω να σας ευχαριστήσω αφού χωρίς να το ξέρετε άμεσα, με βοηθήσατε να κάνω σωστές επιλογές. Το μόνο πρόβλημα είναι οι τιμές των υγρών και η δυσκολία να τις βρεις, αφού σε κάθε eshop χρειάζεται να πληρώσουμε 3 και 5 ευρώ μεταφορικά, πράγμα ανέξοδο.

Καλώς σας βρήκα!

Αποσυνδεδεμένος mihm

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 25, 2011, 12:59 »
Καλημέρα, ονομάζομαι Μιχάλης, ετών 44, κάπνιζα στριφτά, και εδώ και μια εβδομάδα δοκιμάζω με ένα 901 που παράγγειλα.

Στον δρόμο είναι άλλα 2 σετ από 501 & eGO, θα δοκιμάσω διάφορους συνδυασμούς, δηλ. με οδηγό αυτά που διαβάζω από εσάς, και ελπίζω να βρω την ιδανική για εμένα λύση.

Ως πρώτη εντύπωση παρατηρώ ότι δεν μου λείπει το τσιγάρο, δηλ. το συνήθισα αμέσως, έχω μόνο κάποιο στέγνωμα στο στόμα, όχι όλες τις ώρες.

Δεν έχω διαβάσει ακόμα το forum όσο θα έπρεπε, ελπίζω να το κάνω σιγά-σιγά, αλλά σίγουρα η βοήθεια που δίνετε με τις γνώσεις σας στον νέο ατμιστή, είναι πολύτιμη.

Σας βρήκα ψάχνοντας στο διαδίκτυο, α, και τις περισσότερες ώρες τις ημέρας, τις περνάω μπροστά στις οθόνες, διότι ασχολούμαι με τις αγορές χρήματος.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2011, 13:14 από mihm »

Αποσυνδεδεμένος topless

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 27, 2011, 12:27 »
Γεια χαρά!!! Με λένε Ειρήνη, είμαι 38 χρόνων και μένω στα Ιωάννινα. Μέχρι προχθές δεν ήξερα καν την ύπαρξη
του η.τ. Καπνίζω από τα 16 μου, χωρίς να είμαι θεριακλού, εκτός αν περνάω καμιά φάση. (10-12 τσιγάρα τη μέρα συνήθως)
Από προχθές, όμως, που μου είπε ένα φιλαράκι ότι κατάφερε κι έγινε ατμιστής από μανιώδης καπνιστής, κάπως
το σκέφτομαι κι εγώ. Δηλαδή νιώθω κορόιδο να καπνίζω κανονικά τσιγάρα, ενώ υπάρχει η εναλλακτική.
Εγώ, βασικά, σε κάποιες προσπάθειές μου να το κόψω, δε θεωρώ ότι έπαθα κανένα μεγάλο στερητικό, απλώς
δεν ήξερα τι να κάνω τα χέρια μου και γινόμουν νοικοκυρούλα χαρωπή που έκανε πολλές δουλειές (μπλιαχ!),
μαγείρευε κι έτρωγε πολύ.
Ακόμη δεν μπορώ να πω ότι έχω βγάλει άκρη, μόλις χθες μπήκα εδώ μέσα, αλλά το σκέφτομαι σοβαρά.
Για να δούμε...
Να είστε όλοι καλά!

Αποσυνδεδεμένος Nicolas

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ΤΣΙΓΑΡΟ 10cm ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ 35 ΧΡΟΝΙΑ !!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 27, 2011, 14:07 »
 :thumpup: ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ. ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕΦ .ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΤΡΕΣΩΔΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ 50 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΑΠΟ 15 ΕΤΩΝ. ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ...4-5 ΠΑΚΕΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ .
ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΕΜΡΗ ΕΩΣ ΚΑΙ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΑΡΠΑΞΑ 4 ΙΩΣΕΙΣ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ  ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΑΠΟ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΟ ΟΙΔΗΜΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΗΞΗ ΟΞΥΓΟΝΟΥ . ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΖΑ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΚΑΠΝΙΖΑ ΤΣΙΓΑΡΟ. ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΠΟΣΟ ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ....ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΛΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ  ΤΣΙΧΛΕΣ ,ΒΕΛΟΝΙΣΜΟΥΣ,ΣΥΝΕΔΡΕΙΕΣ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΜΗΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΜΑΝΙΩΔΗ ΠΡΩΗΝ ΚΑΠΝΙΣΤΗ  ΓΙΑ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡ. ΤΣΙΓΑΡΟ ...ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΑΛΙΑ  ΜΕ ΣΧΗΜΑ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ. ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΦ ΟΣΟΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΜΠΑΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΤΟ ΝΕΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΜΙΑΖΕ .
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΚΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΧΡΩΣΤΑΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ...2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΤΜΙΖΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ,ΑΤΜΙΖΩ ΚΑΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ,ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΤΜΙΣΤΗ. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΗΛ.ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΦΕΥΡΕΤΗ ΤΟΥ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΤΕ ΚΑΠΝΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ .ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ...
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...
ΝΙΚΟΛΑΣ 

Αποσυνδεδεμένος squall50000

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy Npro/Ego-T/Fog
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 28, 2011, 00:57 »
Καλησπέρα, ονομάζομαι Χρήστος, είμαι 25 χρονών, ζώ στην Αθήνα και κάπνιζα καπνό Old Holborn κίτρινο με χαρτάκια Rizla γλυκόριζα και φιλτράκια Swan κόκκινα, τα τελευταία 8-9 χρόνια. Φανατικός καπνιστής με στιγμές που έκανα ένα ολόκληρο καπνό σε μία ημέρα. Το έκοψα πρίν απο ένα εξάμηνο αλλά δυστυχώς ξανακύλησα σε τρείς μήνες.. Έπεσε στα χέρια μου ένα NJOY Ν PRO και μπορώ να πω ότι μου αρέσει. Δεν έχω καπνίσει κ.τ. ακόμα. Αύριο θα πάω να αγοράσω μερικά cartomizers και θα προσπαθίσω να συνεχίσω έτσι (βγάζει σκέτο ατμό πλέον  :D).. Μετά απο αρκετές ώρες ανάγνωσης στο forum οφείλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά εδώ για την πολύπλευρη ενημέρωση για τις πολύ ενδιαφέροντες πληροφορίες που βρίσκονται εδώ. Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουαρίου 28, 2011, 18:25 »
Καλησπέρα κι από εμένα...
Με λένε Γαβριήλ, είμαι 37 ετών, δάσκαλος στο επάγγελμα με πτυχίο επίσης στην νοσηλευτική.
Παντρεμένος, με ένα κανακάρη 5 ετών που λατρεύω...
Ζω στην Κρήτη, Ηράκλειο και είμαι από Καβάλα.
Αγαπημένες ασχολίες: games, ιστορία (ειδικά τελευταία του β΄[παγκοσμίου πολέμου), θεολογία και φιλοσοφία.
Αγαπημένο pc game: blitzkrieg (και πολλά άλλα)
Καπνίζω γύρω στα 15 χρόνια και πιστεύω ότι ήρθε η κατάλληλη στιγμή να το πετάξω...
Συγχαρητήρια στο φορουμ (οργανωτές και συμμετέχοντες) για την πολύπλευρη ενημέρωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 01, 2011, 21:05 από Gabriel74 »

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουαρίου 28, 2011, 20:04 »
γεια σας. είμαι η Λεμονιά και μένω στην Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη.
31 χρονών, κάπνιζα από τα 17 μου περίπου 2 πακέτα 25άρια, και πρόσφατα έχασα έναν πολύ καλό φίλο από καρδιά (δεν κάπνιζε), παρόλ΄αυτά ταρακουνήθηκα πολύ και αποφάσισα πως όσα χρόνια θα ζήσω να τα ζήσω χωρίς να λαχανιάζω κάνοντας 4 βήματα!
ήξερα όμως πως θα μου έλειπε η κίνηση του τσιγάρου (μια παλιά μου συνάδελφος μου έλεγε πως πάντα πρέπει να έχω κάτι στο στομα μου...μιας και όταν δεν κάπνιζα έτρωγα!!!!)   :-)  κι έτσι με μύησε στο ego τυχαία μια φίλη φίλης και από τη μέρα που το παρήγγειλα δεν έχω βάλει κ.τ στο στόμα μου ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΟΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
το forum το ανακάλυψα τυχαία σε μία έρευνα που έκανα όταν ξεκίνησα το άτμισμα και ομολογώ πως είναι πππππππππππππάααααρα πολύ χρήσιμο...!
με τη σειρά μου μύησα κι εγώ φίλους στο άτμισμα, δυστυχώς όμως δεν κατάφεραν να κόψουν το κ.τ.

...αυτά...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110641 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159854 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515328 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303249 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12795 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530769 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801625 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11060 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet