vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 6 χρήστες
kurtz, dkostas, Jorge, chkontog, bloodlessz, Milarepa

Twitter

Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #15 στις: Ιουλίου 22, 2010, 23:44 »
πάντως αυτό το MTS πολύ βλακεία μου φαίνεται. Πολύ μ@λ@#&μένη γεύση θα τολμούσα να πώ.
Το έχω χρησιμοποιήσει σε όλα τα flavourart υγρά.

To MTS όσο το έχω δοκιμάσει το έχω βρει να ταιριάζει μόνο με τα καπνίσια αρώματα και εκεί σε μικρή δόση.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9580
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #16 στις: Ιουλίου 22, 2010, 23:50 »
σκέτο MTS έχει ατμίσει κανένας ?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #17 στις: Ιουλίου 23, 2010, 19:49 »
δεν νομιζω να ατμιζετε μονο του.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 28, 2010, 14:05 »
Aυτες τις μέρες κάτω απο τα φώτα της δημοσιότητας του φόρουμ έγιναν κάποιες κρυφές  :ninja_hide: ανταλλαγές προϊόντων μεταξύ zoobi και ε μου του ιδίου.Στέλνω mod στέλνει DIY υγρά by zoobi.Παρέλαβα σήμερα λοιπόν τα παρακάτω υγρά του σεφ zoomamalakibi. :respect_hat:
1.ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ
2.ΚΑΣΤΑΝΟ
3.ΒΑΝΙΛΛΙΑ-BURBON
4.ΕΣΠΡΕΣΟ
5.ΛΕΜΟΝΙ
Απο τις 10 σήμερα το πρωί περίπου δοκιμάζω εναλλάξ το φουντούκι και το λεμόνι.Να πω οτι σε ενα τεστ γευσιγνωσίας χρησιμοποιώ πάντα καινούργια παρελκόμενα του ΗΤ.Και το ατμισμα γίνεται στα 5 βολτ συνέχεια εδώ και 3 μηνες περίπου με σταθερή τάση(φορτιστής 5v-2a) σε όλη την διάρκεια του τεστ και αυτό για να μην υπάρχει αλλοίωση απο την πτώση τάσης της μπαταρίας.
Πρώτες εντυπώσεις:
Φουντουκι, με όλη την σημασία της λέξης σε γεύση και μυρωδιά ανοίγοντάς το μπουκαλάκι.Απλα άπαιχτο :respect: και η βαθμολόγια με άριστα το 10 βάζω 9 για να μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα οχι οτι δεν έχουν πάρει, :)) απλά για να μην μας ζαλίζεις έκανα αυτό έκανα εκείνο κτλ κτλ. :yes:
Λεμονι,ευχάριστη έκπληξη, :o δεν το περίμενα.Είχα την αίσθηση σε όλη την διάρκεια χρήσης του οτι είχα μια γεμιστή καραμελλα λεμόνι στο στόμα και στο τέλος που λιώνει η καραμελλα άφηνε την γεύση της γέμισης στο τέλος της τζούρας.
Βαθμολογία 10, ούτως η άλλως δεν γλιτώνουμε εύκολα απο σένα. :)) :))
Τις επόμενες μέρες τα υπόλοιπα για να μπορέσω να διαπιστώσω κατά πόσο κουράζουν τα παραπάνω υγρά που δοκίμασα σε συνεχή χρήση.
Και κάτι ακόμα ολα τα υγρά έχουν ανοίγοντάς τα την μυρωδιά που αναγράφουν οι ετικέτες.Πιστεύω θετικό για έναν χρήστη. :thumpup:
Σε αναμονή λοιπόν για τα υπόλοιπα.Τα μείον τα κρατάω για το τέλος,γι αυτο μην χαίρεσαι  :hmmm:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 28, 2010, 15:08 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #19 στις: Ιουλίου 28, 2010, 14:15 »
Εμπιστεύομαι τις γευσιγνωστικές σου ικανότητες συνθαλαμίτη  :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 03, 2010, 21:01 »
Aυτες τις μέρες κάτω απο τα φώτα της δημοσιότητας του φόρουμ έγιναν κάποιες κρυφές  :ninja_hide: ανταλλαγές προϊόντων μεταξύ zoobi και ε μου του ιδίου.Στέλνω mod στέλνει DIY υγρά by zoobi.Παρέλαβα σήμερα λοιπόν τα παρακάτω υγρά του σεφ zoomamalakibi. :respect_hat:
1.ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ
2.ΚΑΣΤΑΝΟ
3.ΒΑΝΙΛΛΙΑ-BURBON
4.ΕΣΠΡΕΣΟ
5.ΛΕΜΟΝΙ
Απο τις 10 σήμερα το πρωί περίπου δοκιμάζω εναλλάξ το φουντούκι και το λεμόνι.Να πω οτι σε ενα τεστ γευσιγνωσίας χρησιμοποιώ πάντα καινούργια παρελκόμενα του ΗΤ.Και το ατμισμα γίνεται στα 5 βολτ συνέχεια εδώ και 3 μηνες περίπου με σταθερή τάση(φορτιστής 5v-2a) σε όλη την διάρκεια του τεστ και αυτό για να μην υπάρχει αλλοίωση απο την πτώση τάσης της μπαταρίας.
Πρώτες εντυπώσεις:
Φουντουκι, με όλη την σημασία της λέξης σε γεύση και μυρωδιά ανοίγοντάς το μπουκαλάκι.Απλα άπαιχτο :respect: και η βαθμολόγια με άριστα το 10 βάζω 9 για να μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα οχι οτι δεν έχουν πάρει, :)) απλά για να μην μας ζαλίζεις έκανα αυτό έκανα εκείνο κτλ κτλ. :yes:
Λεμονι,ευχάριστη έκπληξη, :o δεν το περίμενα.Είχα την αίσθηση σε όλη την διάρκεια χρήσης του οτι είχα μια γεμιστή καραμελλα λεμόνι στο στόμα και στο τέλος που λιώνει η καραμελλα άφηνε την γεύση της γέμισης στο τέλος της τζούρας.
Βαθμολογία 10, ούτως η άλλως δεν γλιτώνουμε εύκολα απο σένα. :)) :))
Τις επόμενες μέρες τα υπόλοιπα για να μπορέσω να διαπιστώσω κατά πόσο κουράζουν τα παραπάνω υγρά που δοκίμασα σε συνεχή χρήση.
Και κάτι ακόμα ολα τα υγρά έχουν ανοίγοντάς τα την μυρωδιά που αναγράφουν οι ετικέτες.Πιστεύω θετικό για έναν χρήστη. :thumpup:
Σε αναμονή λοιπόν για τα υπόλοιπα.Τα μείον τα κρατάω για το τέλος,γι αυτο μην χαίρεσαι  :hmmm:
Kριτικη μέρος β.
Υπολείπονται τρία DIY υγρά του σεφ zoobi για να ολοκληρώσω το τεστ γευσιγνωσίας που μου εμπιστεύτηκε.
Να ξεκινήσω λοιπόν με το σχετικά γνωστό και σε μένα espresso.Και εδώ συνάντησα το ίδιο ακριβώς πράγμα που συνέβη και με το δικο μου DIY υγρο που εκανα.Δηλαδη στην αρχη χρησης του υγρου η γεύση και η μυρωδιά είναι τέλεια ενω στην διαρκεια χανεται σταδιακα ολη αυτη η μαγεία που προσφέρει το συγκεκριμένο υγρό  πραγμα που δεν συμβαινει με τα υπόλοιπα υγρά. Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχει γινει το βασικο μου υγρο απο το πρωι μέχρι την δύση του ηλίου χωρίς καν να με κουράζει καθόλου.Βαθμολόγια 9 και όχι δέκα γιατί θα ήθελα την αρχική γεύση σε όλη την διάρκεια χρήσης του. :'(


Κάστανο.....από που να αρχίσω και που να τελειώσω?
Βραστό κάστανο σε υγρή μορφή η καλύτερα σε ατμοειδής μορφη  :)) Αν αρέσει σε κάποιους το βραστό κάστανο θα πρότεινα να το δοκιμασουν γιατι απλα αγγιζει την τελειοτητα σε όλες τις πλευρές.Ενα αδύνατο σημείο του είναι ότι δεν μπόρεσα να το ατμισω πάνω από ώρα.Με γέμιζε τόσο πολύ που δεν ένοιωθα την ανάγκη να τραβήξω τζούρα για αρκετή ωρα.Αυτο βεβαια για άλλους μπορεί να είναι και θετικό  ;)
Βαθμολογια 7 και λίαν επιεικώς, γιατι ηθελα να κοψω το ΚΤ άλλα όχι ωρε Γιώργη μου να κοψω και ΗΤ εξαιτιας του κάστανου. :))

Και κλείνω με την Βανίλια burbon ......
Άλλη μια ευχάριστη έκπληξη μετά το λεμόνι .Το συγκεκριμενο υγρο το αφησα τελευταιο γιατι οσες βανιλιες δοκιμασα καμια δεν με εντυπωσιασε τοσο ετσι ωστε να ειμαι σε διαρκη αναζητηση μιας καλης βανιλιας.Εκτος απο αυτες τις μερες που την ανακάλυψα στην συνταγη του zoobi.Φοβερη βανιλια,καταπληκτικο υγρο.Θεωρω σημαντικο σε ενα υγρο να μυριζει και να αφηνει στο στομα την γευση μεχρι την τελευταια εκπνοη του ατμου και απο εκει και μετα σαν να μην εχεις ατμισει τπτ.Αυτο πετυχε ο zoobi με την βανιλια που εφτιαξε.
Βαθμολογια 10 και λιγο ειναι. :respect_hat: :respect: :respect:

Και κλεινωντας εδω και αφου εχω πακεταρει τις βαλιτσες μου για ενα συντομο αναγκαστικο ταξιδι μετα τις διακριτικες απειλες(Εμπιστεύομαι τις γευσιγνωστικές σου ικανότητες συνθαλαμίτη  :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: )του καλου μου φιλου zoobi  :laugh1: :laugh1: να εκφέρω και μια παρατήρηση ακόμη.Φιλε μου καλε καλε μου φιλε  ;D διαπίστωσα αλλαγες στο χτυπημα απο υγρο σε υγρο.Δεν ξέρω τι βάσεις χρησιμοποίησες  αλλα να το προσεξεις αυτο αν θες να πας μπροστα  :)) :))
Αυτα και αντε γειααα  :helpsmilie: :helpsmilie: :innocent: :angel:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 03, 2010, 21:49 »
Χαίρομαι που σου άρεσαν οι συνταγές καλέ μου φίλε SEB...
:fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_knuppel:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Είσαι ήρωας, το κάστανο όσο μου αρέσει τόσο δεν το αντέχω για περισσότερες από 10 τζούρες, για διάλειμμα είναι ωραίο.

Αυτό που λες με τον εσπρέσο δεν το έχω παρατηρήσει γιατί έχω φτιάξει μόνο ένα μπουκαλάκι και το ανοίγω για 5-6 σταγόνες την εβδομάδα. Με το latakia έχω παρατηρήσει αυτό που λες, μετά από λίγο καιρό χάνει τη γεύση του.

Vanilla burbon, συμφωνώ, καταπληκτικό υγρό όταν θέλεις κάτι γλυκό (και δεν έχει και θερμίδες ;D).

Όσο για το διαφορετικό χτύπημα, αποκλείεται! Χρησιμοποίησα Κινέζικες μεθόδους ελέγχου ποιότητας ;D ;D ;D Έβαλα τα μπουκαλάκια δίπλα δίπλα και τους έβαλα 2/3 36άρι με το αετίσιο μου μάτι, 1%MTS, όση γεύση λέει η συνταγή του μέγα zoomamalakibi :respect:, 1.66% VG και το υπόλοιπο PG. Νομίζω μοναδική εξαίρεση, νομίζω, το φουντούκι που, νομίζω, έβαλα 30% VG, νομίζω... Τσιν τσαν τσουν ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 03, 2010, 22:33 »



Αυτό που λες με τον εσπρέσο δεν το έχω παρατηρήσει γιατί έχω φτιάξει μόνο ένα μπουκαλάκι και το ανοίγω για 5-6 σταγόνες την εβδομάδα. Με το latakia έχω παρατηρήσει αυτό που λες, μετά από λίγο καιρό χάνει τη γεύση του.



Όσο για το διαφορετικό χτύπημα, αποκλείεται! Χρησιμοποίησα Κινέζικες μεθόδους ελέγχου ποιότητας ;D ;D ;D Έβαλα τα μπουκαλάκια δίπλα δίπλα και τους έβαλα 2/3 36άρι με το αετίσιο μου μάτι, 1%MTS, όση γεύση λέει η συνταγή του μέγα zoomamalakibi :respect: , 1.66% VG και το υπόλοιπο PG. Νομίζω μοναδική εξαίρεση, νομίζω, το φουντούκι που, νομίζω, έβαλα 30% VG, νομίζω... Τσιν τσαν τσουν ;D ;D ;D
Τωρα χωρις πλακα φιλε αυτο με το espresso ισως συμβαινει επειδη ανοιγοκλεινω συχνα το μπουκαλακι και προφανως χανεται το αρωμα.Τωρα για το χτυπημα επειδη το ανεφερες ειδα διαφορα στο φουντουκι και στο λεμονι.Τα υπολοιπα ειναι ακριβως οπως τα θελω απο χτυπημα.Παντως για κάποιον που δεν βαριετε εύκολα ειναι ενας έξυπνος και οικονομικός τρόπος δημιουργίας υγρων.

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 28, 2010, 18:44 »
Συγχαρητήρια και από μένα στον σεφ Γεώργιο Zoobi για τη δημιουργία του Hazelnut.
Το δοκίμασα και είναι φανταστικό και αφήνει ένα άρωμα στον αέρα που θυμίζει κουλουράκια.
Στην επόμενη παραγγελία μου σίγουρα θα είναι μέσα.

ΥΓ. πως βγάζω τα bold;
(EDIT Kostas: Έγινε :) )
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2010, 20:00 από Kostas »

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 28, 2010, 19:26 »
Συγχαρητήρια και από μένα στον σεφ Γεώργιο Zoobi για τη δημιουργία του Hazelnut.
Το δοκίμασα και είναι φανταστικό και αφήνει ένα άρωμα στον αέρα που θυμίζει κουλουράκια.
Στην επόμενη παραγγελία μου σίγουρα θα είναι μέσα.

ΥΓ. πως βγάζω τα bold;

το [/b] έπρεπε να είναι μετά το Hazelnut δηλ
(αν κάνεις τροποποίηση στο μήνυμα θα το δείς)

Συγχαρητήρια και από μένα στον σεφ Γεώργιο Zoobi για τη δημιουργία του Hazelnut.
Το δοκίμασα και είναι φανταστικό και αφήνει ένα άρωμα στον αέρα που θυμίζει κουλουράκια.
Στην επόμενη παραγγελία μου σίγουρα θα είναι μέσα.

ΥΓ. πως βγάζω τα bold;


« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 28, 2010, 20:00 από Kostas »

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 30, 2010, 00:37 »
Μπράβο κι απο εμένα φίλε zoobi...Θα σας πω κάτι που παρατήρησα τυχαία, όμως αξίζει τον κόπο και ίσως διορθώσει και το πρόβλημα της απώλειας γεύσης στο εσπρεσο...κατα λάθος ανακάτεψα εσπρεσο με καπνικό .νομίζω perigue black ήτανε ....δοκιμάστε το...θα σας αρέσει ;)

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 12:04 »
Υγρό 5 ml με περιεκτικότητα νικοτίνης 8mg/ml.
Χρησιμοποιήθηκαν

Βάση νικοτίνης (σε VG 48mg/ml)  0,8 ml (τελικό ποσοστό VG 20%)
PG 3,5 ml ( τελικό ποσοστό Pg 70,5%)
Απιονισμένο νέρο 0,3 ml (τελικό ποσοστό νερού 6%)
Άρωμα συνολικά 7 σταγόνες = 0,175 Ml (τελικό ποσοστό αρώματος 3,5%)

Ανάλυση αρώματος (Flavorart)
Oriental4 RY4   3 σταγόνες
Μηλόπιτα 1 σταγόνα
Φουντούκι 1 σταγόνα
Σοκολάτα  1 σταγόνα
Vanilia Burbon 1 σταγόνα

Ένα υγρό για άτμισμα όλη μέρα, ευγενικό στο λαιμό χωρίς να κουράζει. Η παρουσία των αρωμάτων στο τελικό υγρό είναι ιδιαίτερα ισοροπημένη χωρίς να ξεχωρίζει κάποιο , ωστόσο  γίνεται αντιληπτή η παρουσία όλων τους. Σε όσους τους φανεί αρκετά γλυκό, μπορούν να μην προσθέσουν την Βανίλια.

Το ατμίζω με LR 510 σε φίλτρο ή Dripping. Με το dripping βέβαια, η αίσθηση είναι κατά 20-30 % πιο έντονη.
Για να φτιάξετε υγρά 10 ml ή 15 Ml ή περισσότερο, απλά διπλασιάστε, τριπλασιάστε κλπ τις ποσότητες.


Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 26, 2011, 04:19
H 2η βασική μου συνταγή

Υγρό 5 ml με περιεκτικότητα νικοτίνης 8mg/ml.
Χρησιμοποιήθηκαν

Βάση νικοτίνης (σε VG 48mg/ml)  0,8 ml (τελικό ποσοστό VG 17%)
PG 3,6 ml ( τελικό ποσοστό Pg 72%)
Απιονισμένο νέρο 0,3 ml (τελικό ποσοστό νερού 6%)
Άρωμα συνολικά 10 σταγόνες = 0,250 Ml (τελικό ποσοστό αρώματος 5%)

Ανάλυση αρώματος (Flavorart)
Apple   2 σταγόνες
Whisky 2 σταγόνες
Cuban Supreme 1 σταγόνα
Caramel  3 σταγόνες
ButterScotch 2 σταγόνες

Το ButterScotch είναι από τα αγαπημένα μου για μείξεις. Προσδίδει μια γεύση βουτυρόμελου που γίνεται αντιληπτή στο βάθος του λάρυγγα. Προσοχή όμως να μην το παρακάνετε. Η Καραμέλα συμμετέχει με 3 σταγόνες γιατί είναι αδύναμη σαν άρωμα και δεν γίνεται ιδιαίτερα αισθητή.

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2011, 04:19 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 22:18 »
Εγω τον τελευταιο διαστημα εχω καταναλωσει πολλα ml απο C.H.A.
σε 50 μλ υγρο 10% vG
25 σταγ. cuba
30 σταγ. apple
40 σταγ. Hazelnut
 ;)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2527
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουαρίου 19, 2011, 23:41 »
Καμια νεα συνταγη για τους νεους παιζει ;  :D

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2527
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ο ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕΣ ΜΑΣ (ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ E-LIQUID ΜΑΣ)
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουαρίου 27, 2011, 15:19 »
Παιδια εχτες εκανα μια δοκιμη. Εφτιαξα ενα νον υγρο . Εβαλα 60 σταγονες PG 30 σταγονες VG και 5 σταγονες αρωμα cappuccino. Μετα το ατμισμα τις αμπουλας ενα εχω να πω. Απλα απαιχτο και απο καλυψη λογο (NON)  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 184 13681 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:10
από Christos Z
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 1 165 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:09
από Tem
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135868 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35009 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9534 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476926 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114749 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1313 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 931 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271284 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR