vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

252 επισκέπτες, 8 χρήστες
Alexander20, maprix, teo77, bujinkan, manoslykos, Milarepa, tibolaso, Buliwyf

Twitter

ΨΗΦΙΣΜΑ στο Avaaz: Να μην περάσει το νομοσχέδιο περί ατμίσματος ως έχει

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Παιδιά, έχω κάνει μια ανάλυση περί του ψηφισθέντος πριν διαχωριστεί το θέμα. Κάπου στο νήμα περί επικείμενης Νομοθεσίας θα είναι, αλλιώς στις εξελίξεις για την ευρωπαϊκή νομοθεσία. Αυτό που ψηφίστηκε και που παραθέτετε πιο πάνω, δεν είναι το Νομοσχέδιο για το οποίο ψηφίσαμε στο Avaaz. Είναι το φορολογικό.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Προφανώς αναφέρεται και στα μηδενικά και φοβάμαι μη λέει και για γλυκερίνη,προπυλενογλυκόλη αλλα δεν είναι σαφές για τα 2 τελευταία.Ελπίζω να μην είναι και τα αρώματα μέσα.Πάντως υπάρχει ασάφεια



κοιτα, αφ ενος αποκλειεται να χει σχεση με μηδενικη γιατι εδω δεν ξερουν που τους παν τα τεσσερα, θα ξερουν και τη μηδενικη?
και αφ εταιρου 7 ΤΟΝΟΙ γλυκερινης χρησιμοποιουνται στην Ελλαδα καθημερινα, λες να πανε κοντρα στους παντες και τα παντα για μισο κιλο που παει για ατμισμα? Ασε που δεν παιζει με τιποτα να ξερουν τη συνθεση των υγρων... αν τους ρωτησεις το πολυ να σου πουν "λεμοναδα που δεν εχει ουτε σχεση με λεμονια ουτε τη γευση ουτε το αρωμα του λεμονιου και παραγει ατμο οταν μπαινει στον περιεκτη αναπληρωσης που ειναι βιδωμενος στο προιον καταναλωσης ατμου με επιστομιο χωρις περιεκτη η δοχειο" (εδω ενας μερακλης θα βαλει υπογλωσια οχι μονο κατω απ τη γλωσσα αλλα και κατω απ τις μασχαλες)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Ζουμε σε μια κοινωνια υποκρισιας σε ολες της της διαστασεις .. και δεν υπαρχει καπου που να μην την πιασεις και να μη λερωθεις .. εξαλλου τι θελουν να μας κανουν απλα να μας μαζεψουν τα λουρια και οχι μονο ... και ισως επειδη εκει εξω ειμαστε οι ουσιαστικοι αντιπαλοι του καταραμενου ... και των καταραμενων δεν θελουν να σηκώσουμε σαν κοινοτητα κεφαλι ... λενε οτι ειμαστε αυτοι που δινουμε το κακο παραδειγμα στα παιδια μας και στα παιδια των αλλων και πρεπει να μας μαντρωσουν και μην πω τι αλλο .. ενω αυτο που βλεπετε παρακατω ειναι ενα παιχνιδακι πως κανετε ετσιιιιιι .. ενα απλο παιχνιδακι τοσο αθωο οσο η FDA και TPD  τρομαρα τους






Τα συμπερασματα δικα σας .. δεν ειναι fake  υπαρχει  ριξτε μια ματια

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Εστειλα σε όλα τα μέλη της επιτροπής το κειμενο και το λινκ του ψηφίσματος όπως και σε μεγάλα site και κανάλια

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Παιδιά, έχω κάνει μια ανάλυση περί του ψηφισθέντος πριν διαχωριστεί το θέμα. Κάπου στο νήμα περί επικείμενης Νομοθεσίας θα είναι, αλλιώς στις εξελίξεις για την ευρωπαϊκή νομοθεσία. Αυτό που ψηφίστηκε και που παραθέτετε πιο πάνω, δεν είναι το Νομοσχέδιο για το οποίο ψηφίσαμε στο Avaaz. Είναι το φορολογικό.
Αααααααα....  :confused1: 
Αμαααααν το βασανιστήριο της σταγόνας μας κάνουν...  ??? :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Goulliver

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπηκα στην πρωτη δεκαετια μου
εγω λεω να ακολουθησπυμε τους Γαλλους  που τους πηγαν στα δικαστηρια

απο δεκα ευρω να βαλουμε ο καθε ενας επιλεγουμε τον καλυτερο δικηγορο και παμε να ζητησουμε το δικαιωμα στο ατμισμα 

Αποσυνδεδεμένος rezwalker

  • **
  • 286
  • Φύλο: Άντρας
αυτο γινεται ευκολα
αλλα ποιος θα εχει τον χρονο να τραβηξει τετιο λουκι δεν ξερω

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Αυτο μονο οι επαγγελματιες θα μπορουσαν να το κανουν οργανωμενα, ΑΝ φυσικα οντως ειναι κατα του νομοσχεδιου γιατι μεχρι τωρα απ την πλευρα του ΣΕΕΗΤ νλεπω ακριβως το αντιθετο...

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Μόλις υπέγραψα κι εγώ! Ήμουν ο 5.437ος  :thumpup:
Δηλ αν μαζευτούν 6.000 (που απ' ότι φαίνεται θα μαζευτούν) πετυχαίνουμε κάτι ρε παιδιά;
Επίσης, είναι λάθος ο τίτλος "κατάργηση νομοσχεδίου", μάλλον έπρεπε αλλιώς να διατυπωθεί δηλ αναφορικά με την απαγόρευση του ηλ. τσιγάρου!

Αποσυνδεδεμένος DownUnder

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ξέρω αν θα πετύχουμε κάτι.Αυτό που ξέρω είναι πως πετύχαμε μια συσπείρωση των ατμιστών και δηλώσαμε παρών

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 951 110511 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από vag21
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159742 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515283 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146448 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303221 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12791 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 180 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530732 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201466 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801583 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11046 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40978 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet