vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο ,τώρα η σειρά μας για εγγραφή και στήριξη.

Φίλε antonelo κάποιοι ξεχνάνε πως οι σύλλογοι διέπονται από καταστατικά και τα Δ.Σ. απαρτίζονται από εκλεγμένα μέλη.Οι δράσεις των συλλόγων ΔΕΝ είναι μόνο ενημέρωση! 'Εχουν θεσμοθετιμένη ύπαρξη και ρόλο και αναγνωρίζοναται ως θεσμοθετιμένοι εκπρόσωποι ομάδων ατόμων.
Γνωρίζοντας από συλλόγους/σωματεία για την ίδρυση και μόνο χρειάζονται χρήματα,όπως και για το site,στέγαση, αναλώσιμα κτλ.
Δεν έχω διαβάσει το καταστατικό αλλά είμαι σίγουρος πως κάνει αναφορά σε όλα αυτά διεξοδικά και αναλυτικά.
Εξάλου το καταστατικό ορίζει τους πόρους ,οι οποίοι συνήθως είναι οι εισφορές των μελών,δωρέες και χορηγίες και σε κάποιες περιπτώσεις δυνατότητα επιχορήγησης από κρατικούς φορείς ή το Δημόσιο.
Υπάρχει καταγραφή εσόδων εξόδων, ελεκτική επιτροπή, ΑΦΜ και υποχρέωση φορολογικής δήλωσης.
Χωρις προθεση να τους τσουβαλιασω ολους και με την ελπιδα οτι εδω θα δουλεψουν σωστα τα πραγματα ποσους συλλογους/σωματεια θες να σου δειξω που δυστυχως φταινε για την καχυποψια των πολλων?
Βεβαια αν μη τι αλλο ο τροπος του διαχειρηστη της συγκεκριμενης ομαδας ειναι τουλαχιστον υποπτος, δε μπορεις να κατηγορησεις κανεναν χωρις στοιχεια.

Αποσυνδεδεμένος nosmoke

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Καλορίζικος και καλή δύναμη παιδιά :bye: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Παιδιά, να υπενθυμήσω:
Καλή δύναμη σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Χωρίς μέλη δεν υπάρχει σύλλογος! ;)

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Καλή αρχή σε μια σημαντική προσπάθεια που γίνεται ώστε το άτμισμα να γίνει αποδεκτό από όλους.Η ομόνοια η συννενόνηση η αγάπη και η πυγμή πρέπει να είναι συνώνυμα των μελών.Μονο έτσι θα πάει μπροστά αυτή η πρωτοβουλία που θα πολεμηθεί θα λιδωρηθεί αλλα η ισχύς εν τη ενώση νομίζω είναι η καλύτερη απάντηση σε όλους αυτούς που θα το κάνουν.
Καλή δύναμη σε όλους

Αποσυνδεδεμένος lemar98

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • 23.09.2016
Μπράβο παιδιά, εύχομαι καλή αρχή και καλή επιτυχία :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Καλή αρχή και πολλές επιτυχίες! Η ανάγκη για την ύπαρξη συλλόγου έχει αναφερθεί πολλές φορές και επιτέλους γίνεται πραγματικότητα. Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και την επιμονή των παιδιών που έτρεξαν το θέμα για να έχουμε πλέον φωνή και θέση στην ελληνική πραγματικότητα. Η ενεργός συμμέτοχή όλων είναι απαραίτητη για να μπορεί ο σύλλογος να αποκτήσει δύναμη και επιρροή. Πάμε γερά λοιπον! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Καλησπέρα .
Μόλις έφτασα τί έγινε ?

Σήμερα βρήκα να με πιάσει η προκοπή να πάω για ξύλα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !

Καλός τον να ,και ας άργησε .

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ !   

Δεν τα πάω και πολύ καλά με ευχές ,καλορίζικος ,όλα να πάνε κατ'ευχήν  , καλή δύναμη ,γερό στομάχι ,και ευχαριστώ για τήν μόνιμη εργασία που θα μου προσφέρετε .
Πόρτα...
Πορτιέρης ντεε , αυτός που κόβει φάτσες ,που κάνει παπούτσι κοντρόλ ,....
Που βαράειιιιι ..... ( μόνο αν μου έχετε δίπλα τόν Terminator.)
Αυτός να βαράει σαν δίμετρος ,εγώ να μαζεύω τα σακιά.
Αλλά τί να περιμένει κάποιος απο άτομα που.... "ατμίζουνχολή"

Γλυκιά επίγευση..........

Άντε τα λέμε


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Τώρα που μάθαμε το όνομα της ομάδας, καλό είναι να μην ξεκινήσει η κίνηση με καυγάδες.
Πρέπει να γίνουν πολλά και χρειάζεται ενότητα.
Άλλωστε, η Αλήθεια και ο Χρόνος είναι το πιο ταιριαστό και πιστό ζευγάρι.

Αποσυνδεδεμένος Pafapoufas

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Το οτι θελει μονο paypal ειναι αλλο ενα αρνητικο. Εγω δεν εχω paypal εδω και χρονια και ουτε το ξερω πως δουλευει και ουτε θα μπω σε τετοια διαδικασια (να καθομαι να διαβαζω ωρες τι και πως για το paypal) μονο για την λεσχη. Κριμα

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
καποιος ομως θα πρεπει να απαντησει ομορφα και ωραια, γιατι αποτελειται απο 2500 μελη που πολυ πιθανον να το εφαγαν αμασητο...
λυπαμαι πραγματικα που δεν το εκανα εγω :(
πρωτη φορα αυτο :wall: εχει για μενα νοημα
ηδη εχω στειλει αιτημα με αλλο λογαριασμο και περιμενω την εγκριση

Αποσυνδεδεμένος dimdil

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
καθε αρχη και δυσκολη οπως σε καθε περιπτωση...αν ειναι σωστη η κινηση ειμαι σιγουρος οτι θα πετυχει ;)..τωρα τα ...παρατραγουδα ειναι και λιγο χαρακτηριστικο της...φυλης μας!!! ...καλη δυναμη..καλο ξεκινημα!! :)

Αποσυνδεδεμένος Pinhead

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
  • Cinnamon Cookies #1 fan!
Το οτι θελει μονο paypal ειναι αλλο ενα αρνητικο. Εγω δεν εχω paypal εδω και χρονια και ουτε το ξερω πως δουλευει και ουτε θα μπω σε τετοια διαδικασια (να καθομαι να διαβαζω ωρες τι και πως για το paypal) μονο για την λεσχη. Κριμα
με προλαβε ο modivin 
:thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Το σκεπτικό δημιουργίας της ΚΕΑ είναι η συσπείρωση των ατμιστών για να αποκτήσουν φωνή μέσα από ένα θεσμοθετημένο και νομικά αναγνωρίσιμο όργανο.
Για μένα είναι πλήρως αποδεκτό κάποιοι να θέλουν να συμμετάσχουν, κάποιοι να είναι ουδέτεροι και κάποιοι αρνητικοί.
Προσωπικά θεωρώ πως ο καλύτερος δρόμος είναι να μη σχολιάζεται κανείς για την μη θετική στάση του προς τον σύλλογο. 
Λογικό κάποιοι να είναι σκεπτικοί, άλλοι να βλέπουν θεωρίες συνομωσίας, άλλοι να μένουν απαθείς,  άλλοι να περιμένουν πρώτα να δουν και μετά να πράξουν.
Με σχόλια και αποφάσεις εν θερμώ δεν θα πειστεί κανείς από τους σκεπτικιστές...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110636 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159846 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515326 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146469 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303248 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12795 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530761 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801624 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11058 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet