vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Καλυτερο αρωμα υγρου ατμισματος που να θυμιζει καπνο τσιμπουκιου

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Καλημέρα Γιάννη ..

Συγνώμη λόγο κεκτημένης ταχύτητας έγινε λάθος  ... Captain Jack είναι και όχι Black !!
Ότι λέει το μπουκαλάκι .

Έγινε και η διόρθωση .



Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Η γνωμη ενος φιλου πιπας (προ ατμου) μετραει μια και λεει καλα λογια:


καλη χρονια σε ολους
σημερα παρελαβα το πακετακι
ειχα περιεργεια για το jack γιατι μου αρεσε ο καπνος τις πιπας .Εβαλα στα 20ml 20 σταγονες ,ατμισα και :respect: :respect:
αρωμα γευση απλα τελεια.
Πιστευω οτι αν συνεχισει ετσι θα ειναι το μονιμο μου αρωμα.
Για τέλος 1 μεγαλο ευχαριστω για την εξυπηρετηση που αμεσα μου λυσανε το προβλημα με τον κουριερ
 :thumpup:


http://www.after-8.net/The_Jack_-_Pipe_Tobacco_-_e-Liquid/p1741528_8059743.aspx

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Eίχα δοκιμάσει το καλοκαιρι αυτά: http://www.epipemods.com/e-liquid/pipe-sauce-sample-pack.html σε 24 mg και μου άρεσε πολύ το Kentucky Bluegrass...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 01, 2013, 07:49 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
JACK απο after 8 σημερα μου φερνει ολο και πιο στον παλιο μου καπνο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Καλή χρονιά σε όλους.
-της Halo δεν μου θυμίζει τίποτε σε πίπα κανένα ( Captain Jack, Loghorn)
- το Jack ( after8) είναι ωραίο καπνικο γλυκο αλλά όχι αυτό που ψάχνεις
- αν θες σοκολατοκαπνό, εγώ κάνω τώρα Puros el toro αραιωμένο με μηδενική βάση με σοκολάτα και είναι πολύ ωραίο, αλλά όχι πίπα.
- Συμφωώ με κάποιον φίλο παραπάνω ότι πρέπει μάλλον να κάνεις αναμίξεις. Πολύ ενδιαφέρον άρωμα για αυτό που θέλεις να πετύχεις είναι το " ξύλο" που βγάζει η fa

Αποσυνδεδεμένος aldendro

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας

πειτε μου ποιος καπνος που θυμιζει καπνοσοκαολατα μενει πολυ στην γευση κ ακομη καλυτερα,
Φίλε, ο συμφορουμίτης panos ειχε βάλει μια συνταγή εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6318.msg225872.html#msg225872 δεν ξέρω αν για σένα θα είναι captain black αλλά είναι καπνοσοκολάτα με μια νότα "ξύλου" που πρέπει να οφείλεται στην camila, και σίγουρα μένει στο χώρο. Μια φορά το άτμιζα κάπου που δεν έπρεπε ούτε να ατμίζει κανεις χωρίς να με βλέπουν και όταν κάποιοι πέρασαν απο το χώρο, αφού΄την είχα κάνει διακριτικά, λένε "αααα ! πρέπει να έχουν φτιάξει σοκολάτα ρόφημα "  :laugh1: :laugh1: . Δοκίμασε το και μπορεί να σου αρέσει, λέω μπορεί, γιατι οι γευσεις είναι εντελώς υποκειμενικές.

Αποσυνδεδεμένος stavraetos

  • **
  • 387
  • Φύλο: Άντρας
  • καυφανοπροβατακιας
το βοηθαει φαινετε η μαυρη σοκολατα...πολυ καλη ιδεα...θα μπορουσε σαυτο να προσθεσει και μια 2 σταγονες φωτια η καφε...

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Πολύ καλά λόγια ακούγονται από πολλούς για το The Jack Pipe Tobacco της after 8 (http://www.after-8.net/The_Jack_-_Pipe_Tobacco_-_e-Liquid/p1741528_8059743.aspx)...

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Εγω το εχω και το ατμιζω 2 μέρες είναι τέλειο με καλη δυνατή γεύση το εγκρίνω
 για ολοημερη χρήση. Μου θυμίζει ένα έτοιμο υγρό άλλης εταιρίας.

Αποσυνδεδεμένος Ιωάννα

  • **
  • 145
  • Φύλο: Γυναίκα
Jack pipe δαγκωτο εμένα μου θυμίζει γνωστό καπνό πιπας αλλα δεν γνωρίζω πιο και για όλη μέρα δεν κουράζει καθόλου

Αποσυνδεδεμένος kazerio

  • **
  • 150
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιζωντας ερχεται η ορεξη...!
εγω σε diy 17 σταγονες tobacco c inawera και 4 σταγονες βανιλια σε υγρο 10μλ.θυμιζει λιγο τον scandinavia τον γνωστο καπνο πιπας.οποιος θελει πειραματιζεται

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας

'Αρωμα σε φιάλη 5 ml τύπου καπνού πίπας  κάπτεν μπλάκ απο το Atmorama ;)
Περιγραφή
Black Honey Tobacco Flavor  [size=78%]Σύνθετη γεύση, γλυκιά αισθηση καπνού πίπας με βαρύ αρωμα. Οι οπαδοί των αρωματικών καπνών τύπου κάπτεν μπλάκ ας κοπιάσουν. Σε φιαλίδιο 5ml ..[/size] :baby: :baby: :baby:


http://www.atmorama.gr/index.php?route=product/category&path=63_74_75_87_112

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Καλημέρα κι από 'μένα


Το δικό μου μιξ είναι το εξής :
50% Gina από Αtmos lab
45% RY29 από Ecocig
5% Nutacco από Αtmos lab


Θεωρώ ότι το μυστικό για άρωμα καπνού πίπας είναι το έντονο καπνικό και μετά τα γλυκά αρώματα. Περιμένω να φέρει ο πωλητής μου και σοκολάτα να στάξω λίγο να δω τι θα βγει.


Επίσης να προσθέσω ότι η atmos lab νομίζω βγάζει ένα άρωμα κάστανο (δεν θυμάμαι πως το ονομάζει) και είμαι σίγουρος ότι σε μικρή ποσότητα θα δώσει φανταστικό άρωμα. Δεν το έχω δοκιμάσει όμως. Θα το παραγγείλω και θα σας πω

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Να δοκιμάσετε και το French Pipe του zetel...Έντονη μυρωδιά (κάποιος με είπε οτι φέρνει πάρα πολλλύ στον Clan), που μένει και στον χώρο.

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
@ Νekzo : To black honey tobacco είναι έρωμα της TPA και δεν φέρνει καθόλου σε captain black, έχει πολύ έντονο το μέλι. edit : είναι μια κάλη βάση για αρχή και πειραματισμό

Τροποποιηση κειμενου.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 09, 2013, 14:12 από Vrs5 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110644 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159866 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515333 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146473 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303273 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12795 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530782 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801629 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11063 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet