vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ροφηματα και γευσεις

Αποσυνδεδεμένος JohnDS

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • UltimateDestructionIs TheOnlyPerfectionPossible!
ροφηματα και γευσεις
« στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 21:33 »
τι γευσεις προτιματε  συνηθως με:

1. τον καφε
2. το whiskey (ειδικα αυτοι που πινουν jack daniels)
3. την ρετσινα?!? χεχε
4. κοκα κολα, φαντα κτλ αναψυκτικα
5. την μπυριτσα
απλα θα ηθελα να παρω γνωμες, ξερω οτι τα γουστα διαφερουν ωστοσο ταιριαζοντας απαντησεις ισως βρω κατι για την κοκα κολα πχ την οποια την γουσταρα με κτ αλλα οχι με καπνικο υγρο ουτε φρουτενιο φυσικα. οτι δοκιμασα ηταν χαλια σαν συνδιασμος. εχετε ταιριαξει κατι εσεις? δεν εχω και μεγαλη αναγκη την κ κολα γιατι και αυτην την ψιλοεκοψα ωστοσο μια στο τοσο τραβαει η ατιμη και αυτη :)

Αποσυνδεδεμένος DHMIOS

  • **
  • 108
  • ΓΗΤΕΥΤΗΣ......ΑΤΜΙΣΤΩΝ
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 21:38 »
οταν ξεκινησα το η.τ. ηθελα μετα μανιας τα καπνικα αρωματα

και διαβαζα εδω στο φορουμ οτι με τον καιρο θα θελω αλλες γευσης

και πραγματι εχω γινη φαν του πρασινου μηλου η γυναικα μου δε της καραμελας

και μπορω να πω οτι δεν με συγκινουν πλεον τα καπνικα αρωματα

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:16 »
εγω ειμαι νεος ακομα (28 μερες με ητ) και οφειλω να πω οτι ταχω κανει αχταρμα ;D
Εχω δοκιμασει τοσες πολλες γευσεις που οχι μονο δεν βρηκα τι μου ταιριαζει,αλλα εχασα και τη γευση μου
Οτι και να βαλω δεν εχω πια γευση :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:24 »
οταν ξεκινησα το η.τ. ηθελα μετα μανιας τα καπνικα αρωματα

και διαβαζα εδω στο φορουμ οτι με τον καιρο θα θελω αλλες γευσης

και πραγματι εχω γινη φαν του πρασινου μηλου η γυναικα μου δε της καραμελας

και μπορω να πω οτι δεν με συγκινουν πλεον τα καπνικα αρωματα

συμφωνώ με τον δήμιο.
ασε που και τα καπνικά μόνο καπνικά δεν έιναι στη τελική.
πιο πολύ πλησιάζει για μένα η σκέτη βάση vg.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:27 »
Πράγματι η σκέτη βάση vg είναι το καλύτερο καπνικό.

Όσο για το πρωί, με τον καφέ... καφές ή σοκολάτα !

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:30 »
Για ρετσίνα-μπύρα-ουζάκι θα βάλεις στα 10 ml vg 5στ καραμέλα και άλλες 5 λατακια... αν το θες πιο βαρύ απο 1-2 στ ακόμη...

Μιλάω πάντα για Α2 απλό ή Τ.

Θα με θυμηθείς... ;)

Από εκεί και πέρα με καφέ σκέτη vg 24αρα ή 36αρα...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 23:32 »
Παράθεση
Παράθεση από: Tzimisce στις Δεκέμβριος 10, 2011, 18:32

Το να ψάχνεις όμως για υγρό που έχει γεύση τσιγάρου είναι σαν να σε πηγαίνουν στην έπαυλη του Hugh Hefner και εσύ να ψάχνεις να βρεις Playmate που μοιάζει με τη γυναίκα σου για να πηδήξεις...

Αυτα για τα καπνικα.

 :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος JohnDS

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • UltimateDestructionIs TheOnlyPerfectionPossible!
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 11:45 »
Για ρετσίνα-μπύρα-ουζάκι θα βάλεις στα 10 ml vg 5στ καραμέλα και άλλες 5 λατακια... αν το θες πιο βαρύ απο 1-2 στ ακόμη...

Μιλάω πάντα για Α2 απλό ή Τ.

Θα με θυμηθείς... ;)

Από εκεί και πέρα με καφέ σκέτη vg 24αρα ή 36αρα...  ;)
Για ρετσίνα-μπύρα-ουζάκι θα βάλεις στα 10 ml vg 5στ καραμέλα και άλλες 5 λατακια... αν το θες πιο βαρύ απο 1-2 στ ακόμη...

Μιλάω πάντα για Α2 απλό ή Τ.

Θα με θυμηθείς... ;)

Από εκεί και πέρα με καφέ σκέτη vg 24αρα ή 36αρα...  ;)

σκετη vg να σου πω ακομα δεν εχω δοκιμασει χαχ.  το αλλο θα το δοκιμασω σιγουρα ωραιος συνδυασμος ακουγεται.. αυτο με την απωλεια γευσης το ειχα και γω ενα διαστημα, ακομα και καψιμο ενιωθα στο λαιμο και κατι σαν βελονιτσες στη γλωσσα την ωρα που φυσαγα εξω. δεν θελει να αλλαζεις 25 γευσεις την ημερα νομιζω αυτο ηταν

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 12:00 »
Φιλε επειδή πινω αποκλειστικά jack Daniels έχω ταιριαξει πολύ το TriBeCa της halo...
Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα με έχει κερδίσει το συγκεκριμένο για τον συνδυασμό που το θέλω...
Περιμένω εντυπώσεις! :-)

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 12:04 »
Σχετικά με την cola νομίζω ότι με μια πολύ ελαφριά βανίλια δεν θα εχεις κανένα πρόβλημα ;) (Μπορείς να κάνεις κ την ίδια βεβαια να δεις ποια cola ειναι πιο ωραία αυτη που πίνεις ή που ατμίζεις! :tongue_smilie: :)) )

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 29, 2011, 12:06

Παράθεση από: Tzimisce στις Δεκέμβριος 10, 2011, 18:32

Το να ψάχνεις όμως για υγρό που έχει γεύση τσιγάρου είναι σαν να σε πηγαίνουν στην έπαυλη του Hugh Hefner και εσύ να ψάχνεις να βρεις Playmate που μοιάζει με τη γυναίκα σου για να πηδήξεις...




Αυτα για τα καπνικα.

 :) :) :) :)

Αυτα κ για μένα...Πεθαίνωωωω :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:
Ποσο σωστός ρε φίλε πόσο??!!!!

Αποσυνδεδεμένος JohnDS

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • UltimateDestructionIs TheOnlyPerfectionPossible!
Απ: ροφηματα και γευσεις
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:11 »
το εχω δει το κολα αλλα δεν ψηνομαι στην ιδεα να ατμιζω κολα lol. ισως η βανιλια ταιριαζει οντως..δοκιμασα το french pipe με καφε φιλτρου jacobs, αν σας αρεσει η γευση δοκιμαστε το δενει πολυ καλα. αυτο το τριμπεκα που θα παει θα το τσιμπισω και αυτο τοσα καλα λογια γραφετε ολοι. κ γω μονο jack πινω, διπλο και σκετο. ετσι και μαρεσει ο συνδιασμος; δεν μας βλεπω καθολου καλα! χεχε :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 856 160059 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:22
από thanoulis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 955 110832 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:15
από Antiprosopos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515453 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146505 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303337 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12812 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530895 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201499 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801711 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11097 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 41026 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet