vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Kayfun Prime

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #690 στις: Μαρτίου 30, 2019, 02:31 »
Της yftk ο κλώνος από τις 17 μαρτιου που τον έχω είναι σχεδόν τέλειος.Ο πρώτος κλώνος που θυμίζει ποιότητα hcigar.Η λαστιχιλα έφυγε την τρίτη μέρα.Διαρροες υπερτροφοδοσιες σπάνια συμβαίνουν και μόνο στην περίπτωση που το παρακάνεις με το άνοιγμα υγρών.Με μια στροφή στα 50-50 η τροφοδοσία είναι άψογη αλλά με λίγο βαμβάκι πρέπει να ανοίξεις μετά από λίγο τα υγρά και όχι αμέσως.Με σωστή ποσότητα ανοίγεις αμέσως μετά το γέμισμα.Κλασσικη πανδαισία γεύσης των kayfun.Ποιοτητα μεταλων, σπειρωμάτων αψογη.Αναθεωρησα για αγορά του γνήσιου είμαι πλέον καλυμμένος.Περιμενω τον lite από την ίδια εταιρία.

Αποσυνδεδεμένος tasoscook

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #691 στις: Μαρτίου 31, 2019, 01:23 »
Καλησπέρα ξανά,δεύτερο στήσιμο σήμερα και όλα μια χαρά,σύμφωνα με τα δικά μου γούστα πιο καλός από hastur,skyline 
Ίσως ίδιος με spica pro mtl. Πιο σφιχτός τελικά απο doggy 2k16
Ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κανείς αυτό που αυξάνει και την χωρητικότητα,αν αξίζει http://www.zerobacco.gr/ilektronika-tsigara/atmopoiites-episkeyasimoi/sxk-rebuildables/sxk-kayfun-prime-pei-tank-kit.html

Αποσυνδεδεμένος atmochris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #692 στις: Μαρτίου 31, 2019, 11:40 »
Καλημέρα παιδιά εγώ όσες φορές και να πλύνω τον sxk μου βγάζει γεύση Καμμένου λάστιχου πραγματικά 

Αποσυνδεδεμένος tasoscook

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #693 στις: Μαρτίου 31, 2019, 14:53 »
Χλιαρό νερό-λευκό ξίδι-μαγειρική σόδα-υγρό πιάτων
Κορεγκα απο φαρμακείο
Υγρό που αποστειρωνουν τα μπιμπερό για μωρά απο φαρμακείο και αυτο.
Αυτά τα 3 ξέρω για πλύσιμο ατμοποιητη,με το τρίτο να το διάβασα τώρα τελευταία στο facebook

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #694 στις: Μαρτίου 31, 2019, 15:00 »
Η κακή γεύση μπορεί να προέρχεται κ απο τα ορινγκς ! Κ αύτα δεν ξεπλένονται με τίποτα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #695 στις: Μαρτίου 31, 2019, 15:07 »
Στην τριτη μερα φευγη η λαστιχιλα.
Ειναι συνηθισμενο σε κλωνους αλλα αξιζει τον κοπο να το παλεψεις λιγο.
θα παρεις γευση και τζουρα πολυ καλη για πολλους απο οτι εχω διαβασει εδω στο Φορουμ,αλλα και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος prime και Skyline ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει.
Σε δυο κλωνους που εχω παρει εφυγε η λαστιχιλα την τριτη μερα*
Δεν θα το μετανειωσεις πιστευω. :)

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #696 στις: Μαρτίου 31, 2019, 20:26 »
ον αγόρασα τελικά και εγώ! Δεν κατάλαβα ποιας εταιρίας είναι 
Της SXK έχει χαραγμένο το δικό της λογότυπο στο βάθος στη βάση του ντεκ.

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #697 στις: Μαρτίου 31, 2019, 22:21 »
Κάνε υπομονή θα φύγει η λαστιχιλα.Εχει συμβεί σε δεκάδες κλώνους που πέρασαν από τα χέρια μου να έχω λαστιχιλα η οποία την τρίτη μέρα έφευγε.Καποιες φορές τα έβαζα ένα ολόκληρο βράδυ μέσα στο υγρό που ατμιζω και έτσι δεν περίμενα μέρες.Η λαχτάρα όμως να τον ατμισεις με το που παραλαβεις δεν σε αφήνει την πρώτη μέρα μακρυά του.

Αποσυνδεδεμένος atmochris

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #698 στις: Απριλίου 01, 2019, 00:21 »
Η αλήθεια είναι πως και με τον σκαιλαιν στην αρχή το ίδιο είχα πάθει , η πρώτη τζούρα ήταν κομπλέ γεμάτη γεύση και μετά σαν να γίνεται τελείως μουντό 

Αποσυνδεδεμένος tasoscook

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #699 στις: Απριλίου 11, 2019, 00:19 »
Αναπλήρωση υγρού χωρίς διαρροές:
Επειδή δεν είμαι και ο τέλειος στο στήσιμο-βαμβάκι στους ατμοποιητες κάνω ένα τρικ όταν αναπληρώνω υγρό για να μην τρέχω με την χαρτοπετσέτα! ;D 
Κλείνω υγρά,ξεβιδώνω top cap-γεμίζω υγρό,βιδώνω μια στροφή top cap-φέρνω τούμπα τον ατμοποιητη και βιδώνω μέχρι τέλος-ανοίγω υγρά και μετά ξαναγυρίζω τον ατμοποιητη σε κανονική θέση,με αυτό το τρόπο 4 φορές που γέμισα δεν έβγαλε ούτε σταγόνα
Όσοι έχετε πρόβλημα με υπερτροφοδοσια δοκιμάστε το!

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #700 στις: Απριλίου 11, 2019, 04:36 »
Yftk παίδες.Το καλύτερο εργοστάσιο.Παρελαβα και τον lite απροβληματιστος θεοστεγνος και αυτός εξαιρετικά orings θεοσφιχτα θυμίζουν ελληνικά λαστιχακια.Ακομα και το τανκακι είναι εξαιρετικής ποιότητας όπως και τα ανταλλακτικά επισκευής.Περιμενω και της ulton για να συγκρίνω.

Αποσυνδεδεμένος PhoenixSGC

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #701 στις: Ιουνίου 13, 2019, 21:55 »
Καλησπέρα και από εμένα.
Αν και είμαι αρκετό καιρό μέλος του φόρουμ είναι η πρώτη φορά που ποσταρω κάτι μιας και κούτσα στραβά διαβάζοντας και ψαχνωντας σχεδόν πάντα έβγαζα άκρη στα μικρά και λίγο μεγαλύτερα προβληματακια που έχω αντιμετωπίσει κατά καιρούς.
Θα ήθελα την βοήθεια σας παρακαλώ μιας και είχα την καταπληκτική ιδέα να αλλάξω τα λαστιχακια στον κλονο kayfun μου. Κατά την διάρκεια της αλλαγής έχασα το κομμάτι no 7. 
Παραδόξως ο ατμοποιητης μοιάζει να λειτουργεί μια χαρα.
Να συνεχίσω να τον χρησιμοποιώ χωρίς το συγκεκριμένο στοιχείο ??

Ευχαριστώ πολύ παίδες 
Όχι για την συγκεκριμένη απάντηση αλλά για τις αμέτρητες άλλες απαντήσεις που έχω ήδη πάρει χωρίς να ρωτήσω καν. 

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #702 στις: Απριλίου 24, 2020, 12:29 »
 Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το pei tank της Sxk στην Θεσσαλονίκη;
 Θα ψηνομουν ακόμα και για μεταχειρισμένο

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #703 στις: Απριλίου 24, 2020, 14:31 »
Μίλησες με Nexton για το εάν, μήπως & πότε το ξαναφέρουν;

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #704 στις: Απριλίου 25, 2020, 10:08 »
 Εξαντλημένο δυστυχώς

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135695 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084152 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34899 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 83 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9436 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114659 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2343 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271123 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1503 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos