vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Skyline RTA Clone

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:33 »
ο phenomenon light έκανε παλιότερα την εμφάνιση του.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:35 »
Συμφωνούμε firvain. :)

Ο phenomenon lite πωλείται ως ατμοποιητής?

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:37 »
Μπορείτε να μην το καταντήσετε αυτό το θέμα του κλώνο-Skyline σαν το άλλο;

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:39 »
εχουμε κανενα νεο για το που βρισκονται οι ατσαλινοι σωληνες?πως ειναι το ταξιδι τους,αν ειναι καλα?

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:41 »
Ερώτηση έκανε ο συνατμιστής φίλε μου, για το αν θα υπάρξει διαθεσιμότητα από ελληνικό κατάστημα και του απαντήσαμε σχετικά με λογικά επιχειρήματα. Δεν μας επιτρέπεις να πούμε και δυο κουβέντες παραπάνω δηλαδή? Φόρουμ είμαστε, δεν ακολουθούμε επακριβώς το πρωτόκολλο, λες και είμαστε σε συνέδριο, ήμαρτον δηλαδή!

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #50 στις: Ιουνίου 08, 2017, 22:43 »
εχουμε κανενα νεο για το που βρισκονται οι ατσαλινοι σωληνες?πως ειναι το ταξιδι τους,αν ειναι καλα?
23/5 πετάει από χτες (7/6)

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #51 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:04 »
...εμ μας βάλατε χέρι στον original γιατι δεν τα φτάνει η αλεπού...
βάλτε μας κι εδώ...που πηδάει και τα πιάνει ;)


Πάντως θεωρώ ότι είναι κι ένα θέμα άτυπου fair play στο να μην φέρνουν κλώνο ελληνικού άτμο
και θεωρώ επίσης οτι καλά κάνουν.
Δεν νομίζω νομικά να έχουν κανένα πρόβλημα όταν έχουν εισάγει νόμιμα.




Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #52 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:16 »
Διορθώστε με αν κανω λαθος αλλα ηθικά ( δεν γνωρίζω ακριβώς πως μπορει να διασφαλιστει και να κινηθεί νομικα ο κατασκευαστης και αποφευγώ το " νομικα" ) πιστευω με τα λίγα που μπορώ να καταλαβω γιατι δεν ειμαι ινσαϊντερ οτι παρα την αναπτυξη της ατμοαγοράς αποτελει ενα χώρο που κατασκευαστες καταστηματαρχες - που μπορει να ειναι και τα δύο σε καποιες περιπτώσεις, γνωρίζονται μεταξύ τους και δεν θα το κανουν , αποψή μου βεβαια και θα ξεφύγω εν γνωση μου απο το θέμα  ειναι οτι θα επρεπε να συνεργάζονται και καλύτερα , να μπορει να βρεθεί κατι και αλλου εκτος απο το μαγαζί η το site του κατασκευαστη , αλλα το θέμα κολλάει και στις διαθεσιμότητες θα μου πειτε αν υπήρχε και αυτη η πρόθεση.

Πραγμα που μας βάζει παλι στο θεμα κλωνος , αυτη τη στιγμή λοιπόν αν δεν κανω λάθος το συγκεκριμενο προϊον δεν ειναι διαθέσιμο απο τον κατασκευαστη αν θέλω να το αγοράσω , δεν θα εξετασουμε τιμές και τα λοιπά κρίνω ρε παιδί μου οτι αξίζει και θέλω να τα δώσω , ε δεν μπορώ , αν δεν μπορώ τι θα κάνω και αν δεν πουλαει κανενας απο τους έχοντες τον συγκεκριμένο ατμοποιητή ; Ε θα παραγγείλεις τον κλωνο  
Δεν θέλεις να δώσεις τόσα λεφτά για εναν ατμοποιητη ειτε τα έχεις γιατι πολυ απλα κρίνεις οτι ειναι παρα πολλά για το προϊον αυτό ειτε δεν τα έχεις και θές μια κόπια του που κατα πασα πιθανοτητα ( σχεδον σίγουρό ) θα σου δώσει το ιδιο ατμιστικό αποτέλεσμα; Παραγγέλνεις τον κλώνο
Θα τον φέρουν Ελληνικα ατμοκαταστήματα; Οχι δεν νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #53 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:29 »
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς περί Ελληνικών Κλώνων και διαθεσιμότητας αυτών αλλά τον XTR apollo που ήθελα να δοκιμάσω πριν πάρω τον γνήσιο απο μαγαζί βιτρίνα τον πήρα(tobeco) και έχω δει και σε άλλο άλλους Ελληνικούς...Πάντως τον συγκεκριμένο είμαι σίγουρος οτι δύσκολα θα τολμήσει κάποιος να τον βάλει για πούλημα...

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #54 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:40 »
Τώρα που το λες και το ξανασκέφτηκα, δεν έχεις άδικο. Κι ο κλώνος του nextiny από sxk, πουλιόταν από το μπιχλιμπίδι.
Πάντως αν ο κατασκευαστής έχει πατεντάρει κατασκευή και ονομασία, όπως ο imeo και ο esmokeguru δηλαδή, είναι απίθανο να δούμε κλώνο σε μαγαζί. Το μέλλον θα δείξει!

Αποσυνδεδεμένος eckotek

  • ***
  • 522
  • Φύλο: Άντρας
  • MAKE LOVE NOT WAR
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #55 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:45 »
No comments....

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #56 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:48 »
το δεξί (mod) είναι κλώνος :P
btw έτσι για το χαβαλέ εβαλε κανείς pin και productid στο checker?

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #57 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:50 »
Κλωνοι ειναι?


Στο αριστερο vtc κατι δεν μου αρεσει...ειναι γνησιο?
και γιατι αφηνουν τοσο κενο με το μοντ?

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #58 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:52 »
Αν και δεν είμαι φαν των κλώνων, στην συγκεκριμένη περίπτωση  που η διαθεσιμότητα και η τιμή του αυθεντικού προϊόντος είναι άστα να πάνε, ε νταξ τώρα τι συζητάμε. 
Χαίρομαι που μιλάμε για ενα ποιοτικό αντίγραφο.
Σίγουρα θα ήθελα να είχα εξ αρχής τον αυθεντικό αλλά....
Μόλις διαθέσει ο Βασίλης την επόμενη φουρνιά, θα πεταχτεί ο svoe και θα μας πει kf 6.1.0  στα 120 πάλι και μετά θα βρίζω τον Σόιμπλε.
Κρίμα για αυτή την σπουδαία δημιουργία που πέφτει θύμα κ αυτή μαζι με όλα στον κυκεώνα των δυσκολιών των τελευταίων χρόνων .

εστάλη.
Άγνωστο αν παραδόθηκε..


Αποσυνδεδεμένος dimitrisd

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #59 στις: Ιουνίου 08, 2017, 23:55 »
Έχεις δει κλώνο ελληνικού ατμοποιητή σε ελληνικό κατάστημα? Γιατί άραγε?
http://www.vape-bar.gr/shop/cloud-one-11/?v=3a52f3c22ed6
και πολλα αλλα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33758 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534287 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59599 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8061 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237000 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 440 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13974 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084800 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35192 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478325 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy