vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

239 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Jorge, giorgos1999, camber

Twitter

Nautilus 2 by Aspire

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 24, 2017, 23:20 »
Δεν ειχα αγορασει ποτε ναυτιλο και ουτε σκοπευα αλλα δοκιμασα απο φιλαρακι και εντυπωσιαστηκα με  την 0,7 αντισταση!Ετσι πηγα και αγορασα εναν σε ss!
Απροβληματιστη λειτουργια, ωραια τζουρα, δυνατο χτυπημα και κυριως γευση σε επιπεδα που δεν εχω ξανασυναντησει σε εργοστασιακο!
Το μονο του εκνευριστικο ειναι το γεμισμα αλλα το παλευω δεδομενου οτι δεν παιζει μονος του!
Ο hadaly με sonset cosmic fog περιμενει υπομονετικα την σειρα του αλλα το χερι πιανει συνεχως το vtwo με το ναυτιλο επανω!
Θυμηθηκα την αρχη μου με ce4 και πραγματικα σκεφτομαι ποσοι θα ημασταν οι ατμιστες αν ειχαμε τετοια εργαλεια τοτε!

Αποσυνδεδεμένος teopanta1

  • **
  • 154
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #31 στις: Μαρτίου 25, 2017, 03:24 »
Βρήκαμε κανένα μαγαζί όπου να έχει σε καλές τιμές την 0,7 αντίσταση;

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #32 στις: Μαρτίου 25, 2017, 21:33 »
Ειναι ιδέα μου ή  τελικα η 0,7 ειναι πολυ πιο γευστικη απο την 1,8? 

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #33 στις: Μαρτίου 25, 2017, 21:48 »
[justify]@johnny_suede, καλησπέρα. Ναι, κι εγώ απόλαυσα, τουλάχιστον ένα κλικ παραπάνω, την πιο αεράτη επιλογή. Σαν γεύση βέβαια εγώ πήρα υπέροχο αποτέλεσμα σε όλες τις επιλογές κεφαλών. Όμως αν έπρεπε να διαλέξω μία, τότε αυτή θα ήταν η 0.7Ω, (που και αυτή βέβαια η επιλογή έχει τα δικά της αρνητικά). Πάντως, αν και δεν είμαι σταθερά των τσιγαρίσιων, αν και θέλω άνετες εισπνοές, οι περισσότερες επιλογές μου αυτές τις λίγες ημέρες που έχω τον Ναυτίλο, επιλέγω την 1.8Ω και λιγοστά βατ, έτσι παίζω πολύ πιο εύκολα σε όλες σχεδόν τις επιλογές εισαγωγής του αέρα. [/justify]

[justify]Τώρα, έχω κόντρα (Ναυτίλος 1 vs Ναυτίλος 2). Υπέροχη τσιγαρίσια μονομαχία και καταπληκτική τίμια γεύση και από τις δύο πλευρές. / (ένα δάκρυ κύλισε απ’ τα μάτια μου...). Ο Ναυτίλος 1, από τις 4 επιλογές αέρα, πήγα άμεσα στην 1.8mm. Είτε στην 1.6Ω, είτε στην 1.8Ω, ή ακόμα και στην 0.7Ω. Το φωνάζει: “Είμαι βασιλιάς των τσιγαρίσων...!”. Αν τώρα, πάω στην οπή 0,9mm. Δεν το ευχαριστήθηκα. Πολύ σφικτός για να τον αντέξω. Ο Ναυτίλος 2. Για μένα πάντα, καλύτερος σε όλα. Τι άλλο να πω. Δεν θα πω. Αν καταφέρει να κρατήσει την αίγλη του 1ου, τότε μπράβο του. Ο χρόνος θα δείξει. [/justify]


[justify]Μία μικρή πρώτη παρατήρηση για τον Ναυτίλο 2. Όντως, είναι κάπως άβολο να παραμένει ο Ναυτίλος βιδωμένος επάνω σε μοντ και ταυτόχρονα να τον ξεβιδώνω ώστε να δουλέψω εντός του. Σε κάποιες δε περιπτώσεις, απαιτείται η αφαίρεση του Ναυτίλου απ’ το μοντ. Κάτι άλλο επίσης. Δεξιόστροφα έχουμε άνοιγμα του Ναυτίλου μας, ενώ αριστερόστροφα έχουμε άνοιγμα της εισαγωγής αέρα. Έτσι, όταν χρησιμοποιώ τη βάση ως μοχλό στήριξης ώστε να συμπληρώσω υγρό, τότε ακούσια ανοίγει ο δακτύλιος τέρμα ανοικτός, εκεί ίσως δω μικρή υγρασία στις οπές εισαγωγής αέρα. Εγώ δεν το είδα ούτε αυτό, δεν έχω καμία διαρροή ή υποψία αυτής. Ίσως γιατί δεν έτυχε ακόμα π.χ. να βάλω λεπτόρρευστα υγρά ή δεν ξέρω τι άλλο.[/justify]

[justify]Μία δεύτερη παρατήρηση. Μη γελάσετε, δεν είναι αστείο. Πρέπει να τηρώ τα βασικά στην απλή κατά τ’ άλλα διαδικασία ενός εργοστασιακού ατμοποιητή. Δεν αρκεί να βάλω καλογυαλισμένη κεφαλή, πρέπει να βιδώσω σωστά ώστε να έχει επαφή, να την παραδώσω μέσα σε έναν καλοπλυμένο και καλοστεγνωμένο Ναυτίλο. Πρέπει να στάξω 5, 6 σταγόνες εσωτερικά αυτής. Πρέπει ν’ αφήσω λίγο χρόνο να ποτίσουν τα βαμβάκια της, δεν χάθηκε ο κόσμος να περιμένω λίγα λεπτά. Κάποιες φορές ίσως να μην φταίει η κεφαλή μας αλλά το κεφάλι μας. Να μην έχω δώσει αυτή την ανάσα στην αντίσταση, ίσως να έχει ποτίσει κατά το ήμισυ ή και καθόλου. Να παίρνω καμένο και να μου φταίνε όλα, ή ν’ αρχίζει με καμένη αίσθηση κατόπιν να στρώνει, αλλά στο τέλος να έχω μικρή διάρκεια ζωής της κεφαλής, (μα καλά, εχθές την αγόρασα...). Ασφαλώς και μπορεί να φταίει η αντίσταση κι όχι εγώ, όμως πιστεύω πως αν ακολουθώ απλά βήματα τότε μπορώ στο μέλλον να ξεχωρίζω και το πρόβλημα, τουλάχιστον τις περισσότερες φορές.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Besko

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #34 στις: Μαρτίου 26, 2017, 00:19 »
Τελικώς υπέροχος ο μικρός....
Καταπληκτική απόδοση των γεύσεων και παίζει υπέροχα με όλα τα υγρά !
Με την πάροδο του χρόνου ρυθμίζεται και το πρόβλημα με το φορεματάκι, ξεκουμπώνει πλέον εύκολα και πάνω στο mod ενώ στην αρχή ήταν δύσκολο να μην πω αδύνατο. 
Στους κατόχους pico που η ρύθμιση αέρα πέφτει πάνω στο καπάκι της μπαταρίας συστήνω να τοποθετήσετε ένα oring μεταξύ ατμοποιητή και mod έτσι η ρύθμιση αέρα έρχεται μπροστά. 
Διαρροές και υγρασίες πιθανή αιτία στην βάση έχει δύο oring κάτω από το φαρδύ έχει ένα λεπτό αυτό ορισμένες φορές αν πιέσετε πολύ το τανκάκι διπλώνει με αποτέλεσμα να έχει μικρές διαρροές, αν το προσέξετε και δεν πιέσετε υπερβολικά το τανκάκι δεν θα δείτε ούτε διαρροές ούτε υγρασία.
Παραμένει βέβαια το πρόβλημα της μικρής χωριτικότητας διότι το τρώει το φαΐ του, απλώς θα ζήσουμε πλέον με αυτό.
Συμπέρασμα αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του, ειδικά στην τιμή των 24 € !!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Aris08

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #35 στις: Μαρτίου 26, 2017, 00:27 »
Πάντως οι τιμές πέφτουν, ας κάνετε λίγες μέρες υπομονή όσοι θέλετε να τον αγοράσετε. Ήδη και δεύτερη αλυσίδα καταστημάτων τον εχει 24 ευρώ σε ολα τα χρώματα, ενα τρίτο κατάστημα Στη Θεσσαλονίκη στα 28 και βλέπουμε. Εγω τον πήρα 32.

Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #36 στις: Μαρτίου 26, 2017, 16:33 »


Παιδια εχω το pico. Υπαρχει καποιο θεμα με τον Nautilus 2 και αν ναι πως λυνεται; Καλησπερα και ευχαριστω πολυ για το υπεροχο review

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #37 στις: Μαρτίου 26, 2017, 21:05 »
Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει σε μένα αλλά είναι αληθινό, στον ένα εκ των δύο Ναυτίλων εξακολουθώ να χρησιμοποιώ την 0.7 κεφαλή από την μέρα που τον αγόρασα, ταξίδεψα μαζί του κρατώντας τον συνεχώς στα χέρια, δοκιμάστηκε με διάφορα υγρά, έχει ατμοποιήσει πάνω από 35ml και η ρημάδα η κεφαλή δεν λέει να σταματήσει να δουλεύει. Αμάν κάνω όμως, θέλω να την "καταστρέψω" για να πλύνω τον Ναυτιλάκο να τον αφήσω για λίγο στην άκρη αφού έχω τόσους επισκευάσιμους που κάθονται όσο έλειπα και θέλω να χρησιμοποιήσω ξανά, παράλληλα χρησιμοποιώ και τον δεύτερο Ναυτίλο με την επίσης αθάνατη 1.8 του πακέτου (αν και έχει καταναλώσει πολύ λιγότερα ml μέχρι στιγμής ).. ρε τι έχω πάθει όμως!

Τόσες μέρες την λειτουργώ στα 16-16,5 watts όμως τις τελευταίες μέρες την ανέβασα στα 17,2 για να αποδώσει όσο πριν, η καταραμένη όμως δεν λέει να σταματήσει να λειτουργεί υποδειγματικά, να βγάλει έστω μια άσχημη γεύση που να με κάνει να την πετάξω με χαρά. Δουλεύει τόσο καλά που τη λυπάμαι λέμε, έφτασα να βαριέμαι να κρατάω Ναυτίλο στα χέρια κι αυτή η 0.7 δεν λέει να μου κάνει τη χάρη να τον αφήσω για λίγο στην άκρη να πιάσω σύρμα και βαμβάκια! Πφφ!

Δεν έχω κανένα λόγο να γράφω πράγματα που δεν ισχύουν, πόσο μάλλον όταν ακούγονται τόσο ακραία σε σύγκριση με τα λεγόμενα των πολλών. Είναι πέρα για πέρα αληθινά όμως παιδιά, δεν περίμενα με τίποτα τέτοια διάρκεια κι έχω μένει κι εγώ άφωνος. Επίσης δεν περιμένω να συμβαίνει το ίδιο με κάθε κεφαλή, σ'αυτήν όμως εδώ βγάζω καπέλο κι ας μου σπάει τα νεύρα τώρα. :D


Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #38 στις: Μαρτίου 26, 2017, 21:36 »
Βρε φίλε Μάκη το ίδιο "έπαθα" κι εγώ!!!!!! :D
Ούτε θυμάμαι πότε την έβαλα , κι ακόμα τραβάει απίθανα!!
Φαντάσου ότι εγώ την δουλεύω στα 20,5W συνεχώς , ξεκινώντας από τα 16,5!
Τελικά , οι αντιστάσεις είναι (και) λαχείο - εκτός από σωστή χρήση... ;D

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #39 στις: Μαρτίου 26, 2017, 21:50 »
Μάλλον αυτό ισχύει, λαχείο. Εδώ βέβαια το παρακάνει η συγκεκριμένη και μας κακομαθαίνει κιόλας αλλά οκ, δεν υπάρχει και λόγος για παράπονα φυσικά!

Ελπίζω να βλέπουμε μόνο τέτοιες στο μέλλον, να ευχαριστηθούν όλοι αυτόν τον υπέροχο ατμοποιητάκο που ήρθε για να μείνει στα χέρια των περισσοτέρων από εμάς. :)

Αποσυνδεδεμένος Besko

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #40 στις: Μαρτίου 26, 2017, 23:23 »
Μάκη ξέρεις πόσο επικίνδυνο είναι αυτό? 
Δύο ίδιοι ατμοποιητες και διαφορετική αντίσταση με τόση διαφορά 0,7 και 1,8 .
Αφηρημένα βγάζεις τον ατμό με την 0,7 βάζεις τον ατμό με την 1.8 και ατμίζεις και τότε Λόλα να ένα μήλο .
Τρεις φορές την γλύτωσα στο τσακ ....

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #41 στις: Μαρτίου 27, 2017, 00:21 »
[justify]Και στη δική μου περίπτωση, η κεφαλή των 1.8Ω, λειτουργούσε κανονικά χωρίς αυξομειώσεις στη απόδοσή της. Βέβαια, εδώ π.χ., είναι μετά από χρήση 3 ημερών και περίπου 30ml κατανάλωση με ένα μόνο υγρό (επίτηδες παχύρρευστο σκουρόχρωμο, στα 70/30 vg-pg). Εξωτερικά, (οπτική παρατήρηση) από τις 4 μικρές οπές της κεφαλής, το βαμβάκι ήταν λευκό. Εσωτερικά, το σύρμα είχε σαν μαύρη λάσπη ενώ το υλικό εμποτισμού ήταν όπως παρακάτω. Λογικό, δεν το λέω ως κάτι περίεργο. Η λειτουργία ήταν απροβλημάτιστη, (από 8 έως 10 βατ). Επίσης, 1 φορά μέσα στις 3 ημέρες, κατανάλωσα μέχρι τέλους το υγρό και κατόπιν έγινε αναπλήρωση (ήταν η μόνη φορά που ταλαιπώρησα την κεφαλή / οριακό στέγνωμα). [/justify]


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #42 στις: Μαρτίου 27, 2017, 00:47 »
Μάκη ξέρεις πόσο επικίνδυνο είναι αυτό?
Δύο ίδιοι ατμοποιητες και διαφορετική αντίσταση με τόση διαφορά 0,7 και 1,8 .
Αφηρημένα βγάζεις τον ατμό με την 0,7 βάζεις τον ατμό με την 1.8 και ατμίζεις και τότε Λόλα να ένα μήλο .
Τρεις φορές την γλύτωσα στο τσακ ....
Αν οι ατμοποιητές είναι διαφορετικού χρώματος δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, απ' την άλλη έχω και το κόλλημα να κοιτάω τα ohms μιας αντίστασης κάθε φορά που βιδώνω έναν ατμοποιητή πάνω στο mod για να δω αν τη διαβάζει σωστά, πόσο εύκολα να την πατήσω πια; :D

Όσον αφορά τις φωτογραφίες του Joe να πω ότι έκανε πολύ καλά που τις ανέβασε κι επίσης να ζητήσω συγνώμη που στο παραπάνω μήνυμά μου δεν ανέφερα ότι δεν θα πρότεινα σε κανέναν να κρατήσει για τόσο μεγάλο διάστημα μια κεφαλή. Άσχετα από το πόσο την κράτησα εγώ -και που περιμένω ακόμα τζούρα με τη τζούρα να εμφανιστεί η "άσχημη" γεύση- σίγουρα τα "μέσα" της δεν θα είναι και τόσο ρόδινα όσο δείχνουν ατμιστικά.
Απορίας άξιο πάντως το πως αποδίδει έτσι, η δική μου έχει λειτουργήσει με πάνω από 4 διαφορετικά υγρά όλο αυτό το διάστημα κι ακόμα και τώρα η γεύση του τελευταίου υγρού έρχεται καθαρή και χωρίς "παρεμβολές" του προηγούμενου.

Όντως όμως το τι κρύβεται από κάτω μπορεί να είναι κι επικίνδυνο γι'αυτό κι εγώ θα φροντίσω να την αλλάξω άμεσα, μλκια μου που δεν την άλλαξα νωρίτερα αλλά και που έγραψα τόσο εντυπωσιασμένος για την μέχρι τώρα απόδοσή της χωρίς να σκεφτώ τα εσώψυχα που κρύβει και που σίγουρα δεν θα είναι τόσο ευχάριστα αν γίνει η αποκάλυψη.

Έναν κόφτη πρέπει να τους βάζουν..! :D


Edit: μιας και αποφάσισα να την βγάλω προτού αδειάσει κι αυτό το τανκ, είπα να κάνω και την δική μου "εγχείρηση" για να έχουμε όλοι μια ακόμα εικόνα σαν του φίλου Joe. Ιδού λοιπόν τα αποτελέσματα και συγχωρέστε με για το "πρόχειρο" του αποτελέσματος.
Αρκετή μαυρίλα, μάλλον ανθυγιεινή κι ας μην συνέβαλε στη γεύση. Δεν ξέρω, δεν είμαι ειδικός. Το μόνο που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι αν μιλούσαμε για επισκευάσιμο δεν θα άφηνα ποτέ το στήσιμο μου να φτάσει σε αυτό το σημείο. Ελπίζω να φαίνεται στη φωτό..
Διπλό το σύρμα για την 0.7, άσχετο. :D

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2017, 01:16 από makis206 »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #43 στις: Μαρτίου 27, 2017, 01:11 »
[justify]@makis206, καλησπέρα. Κακά τα ψέματα, οι περισσότεροι το κάνουμε. Τα κόστη σε εργοστασιακό ή σ’ επισκευάσιμο είναι ένας βασικός παράγοντας. Το να δίνω π.χ. 2.5 ευρώ για ελάχιστη χρήση είναι θέμα ή ν’ αλλάζω σύρματα και βαμβάκια κάθε χ ώρες. Το παραπάνω παράδειγμα ήταν με έντονη δοκιμαστική χρήση, απανωτές τζούρες, παχύρρευστο υγρό, πάνω κάτω τα βατ αν και λίγα, κ.ο.κ. Απλώς πιστεύω πως με την ανταλλαγή στα όσα παρατηρούμε βγαίνουν χρήσιμα συμπεράσματα. Π.χ., πώς θα είναι με σκέτη βάση; ή με λίγα ή πολλά βατ (0.7Ω – 1.8Ω αντίσταση). Πώς θα είναι με σταθερή λειτουργία (σταθερά τα βατ χωρίς δοκιμές κ.λπ.). ή με εναλλαγή διαφορετικών υγρών, ή ακόμα πόσο κουρασμένα βγαίνουν τα υλικά μετά από χ ημέρες (και σε ml ασφαλώς). [/justify]

Απ: Nautilus 2 by Aspire
« Απάντηση #44 στις: Μαρτίου 27, 2017, 01:24 »
Μάκη Εγώ βέβαια το ξέρω ότι δεν έχεις κανένα λόγο να γράφεις Βλακείες Πρώτον επειδή σε ξέρω, και δεύτερον , σε μένα τουλάχιστον που χρησιμοποιώ ναυτίλους,τυχαίνει πάρα πολύ συχνά η κεφαλή να μην παραδίδει πνεύμα με τίποτα και να πετιέται στο τέλος καθαρά για ψυχολογικούς λόγους.
Είμαι σίγουρος ότι αυτή η καινούργια κεφαλή bvc στα 0,7 θα αφήσει εποχή Τουλάχιστον σε εσάς που σας αρέσουν οι πιο αερατες τζούρες.
Δηλαδή τον ναυτίλο δύο με τις κεφαλές 0,7 θα τον χρησιμοποιήσουν άτομα Πού έβρισκαν τους δύο προηγούμενους πολύ σφιχτους
και τον χ, μάπα.
Εγώ βλακείες είπα ότι δεν θα την ξανά αγοράσω Και βέβαια θα την ξανά αγοράσω και θα τη χρησιμοποιώ για ελαφρά φρουτώδη υγρά.
Και με ανοιχτό αέρα και κάτι τζoυριδια με 20-22 watt κάτω από τον απορροφητήρα.

Μάκη πάλι δεν μ'αφηνει να στείλω πμ.
Για να δω πάλι μετά από αυτό το μήνυμα.

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135816 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084263 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34970 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9487 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476552 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114728 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 923 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos