vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #60 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:03 »
Όντως χαχαχα
Πάντως επι του γεγονότος πριν δυο εβδομάδες που πήγα και εγώ στον Βασίλη, ζήτησα ένα τανκακι για να έχω έξτρα και μου ζήτησε να μην το πάρω αφού δεν το έχω ανάγκη γιατι κάποιος μπορει να το χρειάζονταν πραγματικά  και αν πάθαινε τίποτα το δικό μου θα βρίσκαμε λύση on the spot.
Δεν τον γνωριζα απο πριν και πιστεύω οτι σε οποιονδήποτε επικοινωνουσε μαζί του έτσι θα λειτουργούσε..

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #61 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:07 »


@Μάκη, αντιλαμβάνομαι το σκεπτικό σου, αλλά η συζήτηση για την πολιτική των καταστημάτων είναι διαφορετική υπόθεση. Δεν μπήκα στην ουσία αυτής της συζήτησης, θέλησα να δώσω μια απάντηση μ' ένα παράδειγμα στα όσα λέγονται περί κλίκας.
Εσύ θεωρείς ότι υπάρχουν λίγα διαθέσιμα και μπορεί να είναι κι έτσι. Τον κάθε κατασκευαστή τον ρωτάς αν μπορεί να διαθέσει περισσότερα κομμάτια και πόσο κεφάλαιο έχει να διαθέσει γι' αυτό το σκοπό? Δεν είναι όλοι Svoe Mesto ρε φίλε, τι να κάνουμε τώρα? :dontknow:

Θα μπορούσε να διαθέτει έστω τη δυνατότητα να παράξει άμεσα κάποια κομμάτια όμως, έστω και λίγα για την όσο το δυνατόν πιο άμεση κάλυψη του πελάτη και έστω και με λίγο αυξημένο το τελικό κόστος. Όλοι θα το καταλαβαίναμε αυτό, Έλληνες και ξένοι. Ας είχαμε τη σιγουριά ότι με ελάχιστη αναμονή θα βρίσκαμε τη λύση..
Όμως ρε φίλε (μην το πάρεις ειρωνικό αυτό ) το να ζητάω ένα τανκ από την Αυστρία (επιμένω εκεί εγώ ) και να απαιτείται να στείλω email αφού στο site βλέπω ένα μόνιμο "εκτός αποθέματος", όταν παράλληλα ο αθηναίος περνάει και το βρίσκει διαθέσιμο σε μια αποθήκη σκοτεινή (Σπίλμπεργκ edition ) τουλάχιστον εμένα εδώ μου ακούγεται άσχημο.
Και στο τέλος δεν θα πω όχι στον κάθε subtank, με πολύ λιγότερα χρήματα δεν θα με προδώσει ποτέ.

Τεσπα τεσπα τεσπα, θέματα που απαιτούν ώρες γραψίματος..


Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #62 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:13 »
τελικα μονο για τον κλωνο δεν ειναι αυτο το νημα ,,,,

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #63 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:17 »

Αμα θελεις , βρησκεις....
Τι πρέπει να κάνω;

Sent from my xperia Z2 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #64 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:31 »
Τελικά στην παραμικρή αναφορά στον Cloud one δημιουργείται χάος στο όποιο νήμα!  :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #65 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:47 »
Το ότι κάποια στιγμή θα έβγαινε κλώνος, ήταν αναμενόμενο, όπως και με όλα τα προϊόντα που έχουν απήχηση. Και όπως έχει γίνει σε άλλα νήματα κλώνων, στην τελική η συζήτηση αφορά τους κλώνους.


Παρακαλούμε να μην γίνει το νήμα άλλο ένα από αυτά που οι κάτοχοι αυθεντικού κράζουν τους κατόχους κλώνων ή οι κάτοχοι κλώνων θεωρούν τους κατόχους αυθεντικού κορόιδα. Και φυσικά, περιμένουμε τον πρώτο κάτοχο κλώνου να μας κάνει μια παρουσίαση, όταν και αν με το καλό παραλάβει. Μηνύματα που δεν συμμορφώνονται με τα παραπάνω, θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #66 στις: Μαρτίου 08, 2016, 15:09 »
Αδερφια καλα να ειμαστε να διαβαζουμε πραμα εδω τους επομενους μηνες...
Θα φαει η μυγα σιδερο O0

* Εν αναμονη του ατμοποιητη στην ft λοιπον

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #67 στις: Μαρτίου 08, 2016, 15:18 »
Αφού σταματάμε τα off topic, θα ήταν χρήσιμο οι κάτοχοι να μας πουν (σε εμάς τους ενδιαφερόμενους) παρ' όλα αυτά γιατί όχι τον κλώνο. Επί της ουσίας δεν διάβασα κάποιο επιχείρημα... 

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #68 στις: Μαρτίου 08, 2016, 15:25 »
Αδερφια καλα να ειμαστε να διαβαζουμε πραμα εδω τους επομενους μηνες...
Θα φαει η μυγα σιδερο O0

* Εν αναμονη του ατμοποιητη στην ft λοιπον
εγω αναμενω απο 3f ,2 προιοντα που πηρα απο εκει μια χαρα ητανε ..

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 08, 2016, 20:22 »
Υπομονή εωσ την παραλαβή λοιπόν θα πέσει πολύ τεσταρισμα και πολύ γραφτώ

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 7041X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #70 στις: Μαρτίου 08, 2016, 22:22 »
Αφού σταματάμε τα off topic, θα ήταν χρήσιμο οι κάτοχοι να μας πουν (σε εμάς τους ενδιαφερόμενους) παρ' όλα αυτά γιατί όχι τον κλώνο. Επί της ουσίας δεν διάβασα κάποιο επιχείρημα...

Προτιμώ να έχω διαφορετικούς ατμοποιητές, παρά δύο ή τρία κομμάτια από τον ίδιο. Επειδή όμως είμαι απολύτως ευχαριστημένος από τον Cloud εδώ και έξι μήνες καθημερινής χρήσης, θα κάνω την εξαίρεση και θα πάρω κι έναν κλώνο, όταν βγει στη FT. O λόγος είναι καθαρά οικονομικός, δεν με παίρνει να πάρω άλλον ένα γνήσιο.
Ως κάτοχος λοιπόν, δεν έχω κάποιο επιχείρημα εναντίον του κλώνου, δεδομένου ότι δεν είμαι απ' αυτούς που κατακρίνουν τους κλώνους. Άλλωστε κάτσε να τον δούμε πρώτα, να τον συγκρίνουμε με τον γνήσιο και τότε θα βρεθούν και επιχειρήματα υπέρ ή κατά της αγοράς

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 09, 2016, 09:08 »
Γιώργο Μια τέτοια παρουσίαση απο κάτοχο που έχει και των γνήσιο θα ηταν οτι καλυτερο αρκεί όπως είπεσ να είναι αντικειμενική   θα βοηθούσε πολύ κοσμο που αδύνατη να αγοράσει των γνήσιο να έχει κάποια εμπειρία ακόμα και με κλώνο 

ΥΓ άσχετο  αλλά το πρόβλημα συνεχίζεται που δεν μπορω να ποσταρο σε αυτό το νήμα απο την γρήγορη απάντηση μέσο tapatalk

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 11, 2016, 11:32 »
δεν άντεξα να περιμένω άλλο και έβαλα παραγγελια από 3fvape
άντε να δούμε τώρα ποτε θα έρθει

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 11, 2016, 11:34 »
Τι δεν άντεξες να περιμένεις, τον γνήσιο? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 11, 2016, 11:36 »
όχι είχα γράψει και πιο πριν ότι θα περιμένω την fasttech αλλα δεν άντεξα άλλο
που λεφτά για τον γνήσιο 
αν τα είχα θα τον είχα αγοράσει ήδη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110619 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159823 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515316 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146467 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303247 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 185 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530758 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801617 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11053 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40991 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet