vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

183 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, giorgos1999, Jorge, stsoulos

Twitter

Αρώματα Pink Mule...

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 20, 2015, 20:03 »
Αν θελεις να ατμισεις σαν αντρας , να παρεις το


https://www.atmistique.gr/grannys-vanille-custard-flavor.html


Aκου και 'μενα που ειμαι βαρύς κι ασήκωτος ατμιστης .........


Ο mg νικοτινης και Grannys vanille gustard......... ή γευση.....   Καθαρη και ατοφια....


 ;D
Μιας και χθες ήταν ή παγκόσμια μερα του άντρα , πήρα και γω το granny και κάποια αλλά. Από μυρωδιά σκίζουν και φαίνονται ποιοτικά. Ξέρουμε κάτι για ωρίμανση? Ποσό καιρό? Όχι τίποτε άλλο δηλαδή αλλά δεν κρατιεμαι.

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 20, 2015, 20:27 »
Μύρισε αντρίλα... :))

Να δω πότε θα τα δοκιμάσω όλα...


Αποσυνδεδεμένος johnysman21

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
  • Try hard,live good.
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 21, 2015, 01:35 »
Εμενα τα custardοειδη μου βγαζουν μια πικριλα,δεν ξερω γιατι...πηρα προσφατα το granny's και το μυρισα κ δεν μου πολυαρεσε...του εβαλα ομως λιγη κανελιτσα και λιγο apache atmos lab και σκοτωνει...αυριο θα δοκιμαστει και το granny's μαζι με κανελλα και μπισκοτο απο fa...

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 21, 2015, 16:49 »
 :yes:
Παρουσιαση των 6 αρωματων απο αυτη την σειρα secrets απο Pink Mule

Pink Mule Secrets αρωματα | ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ| REVIEW| ECIG 

ενα like και ενα share  θα βοηθουσε πολυ!!!  ;) ;) ;) ;)



βεβαια δεν θα σας αφηνα και χωρις σκετσακι .... απιθανη Γιαγια σε δραση!!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ρωταω καποια πραγματα εκει στο βιντεακι ... γραψτε μου στα youtube  σχολια !!!!!! ;)

Aκολουθει κληρωση για τα αρωματα που χρησιμοποιησα στη παρουσιαση !!!!  :yes: εδω
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2015, 17:13 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 21, 2015, 16:57 »
Μιας και χθες ήταν ή παγκόσμια μερα του άντρα (Image removed from quote.), πήρα και γω το granny και κάποια αλλά. Από μυρωδιά σκίζουν και φαίνονται ποιοτικά. Ξέρουμε κάτι για ωρίμανση? Ποσό καιρό? Όχι τίποτε άλλο δηλαδή αλλά δεν κρατιεμαι.
Στην μια εβδομαδα ειναι μια χαρα, αν θελεις αστο 10 ημερες!ΜΙλαω για την γιαγια της υποθεσης!
Ειχα φτιαξει 110 ml και ηταν ετοιμο στις 12-13 μερες!

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 21, 2015, 16:58 »
Ευχαριστώ για τις.πληροφορίες αλλά ποιος περιμένει, ;) .

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2015, 17:32 από Aris-ProVape »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 21, 2015, 17:27 »
μπορω ομως να πω και το ειδα και στην παρουσιαση μου οτι και πανω απο 10 μερες δειχνουν πιο μεστη και γεματη γευση ...  δοκιμαστε τα να δειτε

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 15:28 »
Έγινε η δοκιμή σε Grannys Vanilla Custard...


Μπαίνει ψηλά πλέον στις προτιμήσεις μου σχετικά με τα DIY αρώματα...
Πολύ πολύ ωραίο... Αυτό που μυρίζεις το δίνει απλόχερα!!! (δοκιμή με 8% άρωμα)


Δοκιμή και σε Milky Way...


Η ισορροπία φράουλας και κρεμών είναι εξαιρετική, με τη φράουλα να κάνει γλυκά την εμφάνισή της στο υπόβαθρο... Ίσως όμως να πρέπει να ανεβάσω στα 12% το άρωμα...


Γενικότερη παρατήρηση, γιατί πειραματίστηκα αρκετά με τις δοσολογίες...


ΣΕ ΟΛΑ τα αρώματα που δοκίμασα (μένει το RY4 Me and you) πρέπει να μην τσιγκουνευτείς και να βάλεις αρκετό άρωμα 10% και πάνω, ΟΧΙ γιατί δεν παίρνεις αυτό που μπορεί να σου δώσει το άρωμα, αλλά για να το πάρεις σωστά...


Κάτι άλλο... Το Hannas Havanas με βάση άλλη (αυτοί που με ξέρουν, ξέρουν ποια λέω) δεν μου "έπαιξε" σωστά... Μου έπαιξε πολύ σωστά όταν το έκανα με Pink Mule 12mg βάση... Εκεί πράγματι έλεγε!!

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 15:55 »
Οδευουμε αισιως στο τελος του 100ml νουμερο 3 και παμε για το τεταρτο!grannys vanille custard και δεν με νοιαζει να φτιαξω αλλο προς το παρον!

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 16:05 »
Δοκίμασα και γω, προς το παρόν Grannys και Milky (σειρά έχει το Βutterscotch tobacco). Δε θα μπορούσα να περιμένω όσο ακούγεται για την ωρίμανση και τα ξεκίνησα σχετικά νωρίς (5 ημέρες). Φυσικά το χρώμα εξακολουθούσε να αλλάζει με τον καιρο και από διαφανές, πέρασε κοκκινωπό στο απαλό του και τώρα πια πιο σκούρο.
Και οι δύο γεύσεις υπέροχες, το μεν grannys πιστεύω ότι είναι πολύ πιο κοντά σε όποιον θα ήθελε κάτι καπνικό ενώ το milky είναι καθαρά γλυκό (αν κάποιος θυμάται το παγωτό shock - πύραυλος- είναι ακριβώς αυτή η γεύση). Αν και δεν συμπαθώ τη φράουλα καθόλου στα υγρά, εδώ ταίριαξε πραγματικά.
Νομίζω ότι και τα δύο θα γίνουν στάνταρ στο εξής  :) .

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 20:26 »
μολις παρελαβα το vanilla custard,σε τι αναλογια θα εχω το καλυτερο αποτελεσμα λετε?

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 20:47 »
Κωστα τα αφησες καθολου να ωρημασουν ?  η τα αφησες λιγο ? Τα ατμισες αμεσως ? με ενδιαφερει γιατι οπως ειχα πει  και με 7% ( βεβαια ειμαι υπερ χαμηλων αλλα οκ ) ειδα παρα πολυ καλη και γεματη γευση σε διαστημα 20 ημερων και μετα .. με ενδιαφερει να μου πεις και εσυ μιας και το δοκιμασες  και κατι αλλο με τανκατο με ντριπερ?
και μιλαω για Grannys και Milky

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 21:07 »
μολις παρελαβα το vanilla custard,σε τι αναλογια θα εχω το καλυτερο αποτελεσμα λετε?
Εχεις γευση κανονικου ανθρωπου?Αν ναι με 7-8% και 10 μερες στην ακρη εισαι οκ!
Αν εχεις γευση σαν την δικια μου που δεν νιωθει αρωματα στο βαθος κτλ με 10% και αναμονη την ιδια!Ο κωστας εχει δικιο για την παραπανω ωριμανση!

Αποσυνδεδεμένος crab21

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 14:20 »
Πολύ καλό το mango, μου αποδίδει γεύση ώριμου φρούτου σε ποσοστό 7,5%, παρόλο που από το μπουκάλι μυρίζει σαν κολόνια.

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Tsekouras

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Pink Mule...
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 15:44 »
Έχω πάρει το RY4 (μιας που το αγαπημένο μου είναι το RY4 D TPA), το Milky Way και το Butterscotch.
Τα ωριμάζω από 19/11 σε διάλυση 10%


-Το Milky Way έχει μια ωραία γεύση πιστή στην περιγραφή του και χωρίς να χρειάζεται πολλές μέρες ωρίμανσης.
-Το Butterscotch τελικά δεν μου πολυαρέσει παρόλη την ωρίμανση των 3 εβδομάδων, πιθανόν γιατί δεν είμαι Fan αυτής της γεύσης.
-Το RY4 στην αρχή που δοκίμασα λίγο δεν με ενθουσίασε αλλά τις τελευταίες μέρες (δηλαδή μετά από 3 εβδομάδες ωρίμανσης) μου αρέσει όλο και περισσότερο, λίγο πιο ήπια καπνικό από το RY4 D TPA με περισσότερα γλυκά αρώματα καραμέλας.  Πιστεύω ότι στο μήνα θα γίνει ακόμα καλύτερο.


Διόρθωση μορφοποίησης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2015, 15:49 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084074 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34858 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 54 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1238 135674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 21:46
από mathimatikos1966
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476261 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271087 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos